Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 3, 12, 21 ir 30 dienomis

 (2)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Numerologija – tai praktinis instrumentas, padedantis geriau suvokti save, savo vaikus, aplinkinius ir net gyvenimiškas situacijas. Numerologija padeda pamatyti tuos gebėjimus, talentus, kuriais apdovanoti esame kiekvienas. Ir kiekvieno mūsų ypatingumai yra savaip tobuli. Gimimo diena, būdama svarbiausiu skaičiuku įžengiant į šį pasaulį, tuo pačiu atveria duris į nuostabų savų skaitinių vibracijų pasaulį.

Šiandien dalinuosi išskirtinumais, kuriais pasižymi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 3, 12, 21 ir 30 dienomis.

Vaikai su trejeto vibracija – tai apsigimę optimistai ir artistai, savo žavinga šypsena, akių spindesiu ir užburiančiu iškalbumu nuginkluojantys tėvelius, senelius, tetas, dėdes ir visus kitus. Jie yra judrūs, drąsūs, pasitikintys savimi, norintys dėmesio sau. Jų nereikia įkalbinėti ar kitaip skatinti - jie mielai jums padeklamuos, pašoks ir padainuos. Jie dažnai tėvams suorganizuoja spektaklius „Nenoriu valgyti ir miegoti" ar „Nupirk man šitą". Šių kaprizų ir artistiškumo dovana - nuo Jupiterio, kuris globoja trejetuko vaikus. Tik savo elgesio pavyzdžiu tėveliai gali padėti savo vaikui netapti mažuoju kaprizinguoju „teroristu".

Šie vaikai – kaip tie paukšteliai čiulbuonėliai, gali kalbėti ir būti dėmesio centre nuo ryto iki vakaro. Kad gautų papildomo dėmesio, gali įtikinamai pripasakoti įdomių istorijų. Dažnai gauna tai, ko nori. Nepažįstamiems gali atrodyti nedrąsūs, net drovūs, bet tik iš pradžių.

Trejetukai - tobuli fantazuotojai. Tokie vaikai šluotą panaudos kaip skraidymo priemonę, o tėčio mėgstamą švarką - kuriamo spektaklio viduramžių riterio apsiaustui. Tokie stebuklai nelieka nepastebėti bendraamžių, ir šios mažojo fantazuotojo idėjos iškeliauja į draugų šeimas. Su tokiu lyderiu mažai kas ginčijasi ir tik tada, kai fantazuotojas per stipriai stengiasi „nuleisti" savo nuomonę. Tėveliai turi išaiškinti, kad būtina gerbti ir kitų nuomonę.

Dar viena trejetuko mažylių savybė - žingeidumas ir smalsumas, kuris paverčia šeimos gyvenimą į žaidimą „Kas, kur, kada?", kai tėveliams tenka žinovų vaidmuo. Tėveliai, būkite pasiruošę atsakyti net ir į suktus klausimus. Toks mažylis nesustos ties teorijos pažinimu, jis būtinai panorės paeksperimentuoti. Jei jau būsimasis mokslininkas nusprendė kažką padaryti, patikėkite, jokie suvaržymai jo nesustabdys. Tad vienintelis patarimas - kartu dalyvauti šiuose eksperimentuose. Tokiu būdu sugebėsite ne tik paaiškinti eksperimentą, bet ir apsaugosite namus nuo gaisro, potvynio ir išvengsite galimų traumų.

Šie vaikai pasižymi išskirtine dovana – visur įžvelgti tik grožį. Gimdytojai turi palaikyti savo vaiko tikėjimą gyvenimu ir žmonėmis. Kitas patarimas tėveliams- švelniai ugdyti žaismingo ir judraus vaikučio kantrybę, išmokyti nebijoti kritikos ir tikslingai nukreipti neišsenkamą energijos srautą į naudingą veiklą. Būtina leisti išsikalbėti, ir ne tik apie išgyvenamas fantazijas.

Šiems vaikams įdomūs aktyvūs žaidimai, plečiantys akiratį ir loginį mąstymą. Labiau nei lėlės ar superherojai. Jie lengvai prisitaiko prie pasikeitusių aplinkybių, naujos situacijos. Pastabūs, įsimena smulkias detales, jiems gyvybiškai svarbu surasti ir suprasti daugybę atsakymų į klausimą "kodėl". Nepatenkinę šio smalsumo, gali išaugti paviršutiniškais, kritiškais kitų atžvilgiu.

Trejetukai lengvai įsisavina naujas žinias. Mokykla jiems kaip arena savo išskirtiniems talentams demonstruoti. Šie vaikai sutverti mokymuisi. Ypač gabūs matematikai. Stipri atmintis. Tačiau jiems būtina išmokti koncentruotis ties konkrečiu užsiėmimu, planuoti savo laiką ( finansus taip pat) ir laikytis numatyto plano. Tėveliai, skirkite dėmesį savo atžalos mokslams ir veiklai. Be sveikos kontrolės, paliktas saviauklai trejetuko vaikas bus kaip džiūstantis augalas. Mylimas trejetuko vaikas, kuriam tėveliai neskaičiuodami skyrė laiką, jėgas ir kantrybę, atsidėkos jiems savo širdelės gerumu, švelnumu,dosnumu ir ištikimybe.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.

Sumani mama dalijasi žaidimo idėja, kuriam išleisite mažiau kaip 1 eurą

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip nustebinti vaikus užsiėmimu, kurio priemonės kainuoja mažiau kaip 1 eurą.

Kaip vystosi vaikas nuo gimimo iki dvejų metų ir ką šiuo metu su juo žaisti

Mažyliai tikrai daug moka. Jie labai greit ima suvokti pasaulį. Verta žinoti, kokie žaislai kokiame laikotarpyje naudingiausi.

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (2)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.