Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 3, 12, 21 ir 30 dienomis

 (2)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Numerologija – tai praktinis instrumentas, padedantis geriau suvokti save, savo vaikus, aplinkinius ir net gyvenimiškas situacijas. Numerologija padeda pamatyti tuos gebėjimus, talentus, kuriais apdovanoti esame kiekvienas. Ir kiekvieno mūsų ypatingumai yra savaip tobuli. Gimimo diena, būdama svarbiausiu skaičiuku įžengiant į šį pasaulį, tuo pačiu atveria duris į nuostabų savų skaitinių vibracijų pasaulį.

Šiandien dalinuosi išskirtinumais, kuriais pasižymi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 3, 12, 21 ir 30 dienomis.

Vaikai su trejeto vibracija – tai apsigimę optimistai ir artistai, savo žavinga šypsena, akių spindesiu ir užburiančiu iškalbumu nuginkluojantys tėvelius, senelius, tetas, dėdes ir visus kitus. Jie yra judrūs, drąsūs, pasitikintys savimi, norintys dėmesio sau. Jų nereikia įkalbinėti ar kitaip skatinti - jie mielai jums padeklamuos, pašoks ir padainuos. Jie dažnai tėvams suorganizuoja spektaklius „Nenoriu valgyti ir miegoti" ar „Nupirk man šitą". Šių kaprizų ir artistiškumo dovana - nuo Jupiterio, kuris globoja trejetuko vaikus. Tik savo elgesio pavyzdžiu tėveliai gali padėti savo vaikui netapti mažuoju kaprizinguoju „teroristu".

Šie vaikai – kaip tie paukšteliai čiulbuonėliai, gali kalbėti ir būti dėmesio centre nuo ryto iki vakaro. Kad gautų papildomo dėmesio, gali įtikinamai pripasakoti įdomių istorijų. Dažnai gauna tai, ko nori. Nepažįstamiems gali atrodyti nedrąsūs, net drovūs, bet tik iš pradžių.

Trejetukai - tobuli fantazuotojai. Tokie vaikai šluotą panaudos kaip skraidymo priemonę, o tėčio mėgstamą švarką - kuriamo spektaklio viduramžių riterio apsiaustui. Tokie stebuklai nelieka nepastebėti bendraamžių, ir šios mažojo fantazuotojo idėjos iškeliauja į draugų šeimas. Su tokiu lyderiu mažai kas ginčijasi ir tik tada, kai fantazuotojas per stipriai stengiasi „nuleisti" savo nuomonę. Tėveliai turi išaiškinti, kad būtina gerbti ir kitų nuomonę.

Dar viena trejetuko mažylių savybė - žingeidumas ir smalsumas, kuris paverčia šeimos gyvenimą į žaidimą „Kas, kur, kada?", kai tėveliams tenka žinovų vaidmuo. Tėveliai, būkite pasiruošę atsakyti net ir į suktus klausimus. Toks mažylis nesustos ties teorijos pažinimu, jis būtinai panorės paeksperimentuoti. Jei jau būsimasis mokslininkas nusprendė kažką padaryti, patikėkite, jokie suvaržymai jo nesustabdys. Tad vienintelis patarimas - kartu dalyvauti šiuose eksperimentuose. Tokiu būdu sugebėsite ne tik paaiškinti eksperimentą, bet ir apsaugosite namus nuo gaisro, potvynio ir išvengsite galimų traumų.

Šie vaikai pasižymi išskirtine dovana – visur įžvelgti tik grožį. Gimdytojai turi palaikyti savo vaiko tikėjimą gyvenimu ir žmonėmis. Kitas patarimas tėveliams- švelniai ugdyti žaismingo ir judraus vaikučio kantrybę, išmokyti nebijoti kritikos ir tikslingai nukreipti neišsenkamą energijos srautą į naudingą veiklą. Būtina leisti išsikalbėti, ir ne tik apie išgyvenamas fantazijas.

Šiems vaikams įdomūs aktyvūs žaidimai, plečiantys akiratį ir loginį mąstymą. Labiau nei lėlės ar superherojai. Jie lengvai prisitaiko prie pasikeitusių aplinkybių, naujos situacijos. Pastabūs, įsimena smulkias detales, jiems gyvybiškai svarbu surasti ir suprasti daugybę atsakymų į klausimą "kodėl". Nepatenkinę šio smalsumo, gali išaugti paviršutiniškais, kritiškais kitų atžvilgiu.

Trejetukai lengvai įsisavina naujas žinias. Mokykla jiems kaip arena savo išskirtiniems talentams demonstruoti. Šie vaikai sutverti mokymuisi. Ypač gabūs matematikai. Stipri atmintis. Tačiau jiems būtina išmokti koncentruotis ties konkrečiu užsiėmimu, planuoti savo laiką ( finansus taip pat) ir laikytis numatyto plano. Tėveliai, skirkite dėmesį savo atžalos mokslams ir veiklai. Be sveikos kontrolės, paliktas saviauklai trejetuko vaikas bus kaip džiūstantis augalas. Mylimas trejetuko vaikas, kuriam tėveliai neskaičiuodami skyrė laiką, jėgas ir kantrybę, atsidėkos jiems savo širdelės gerumu, švelnumu,dosnumu ir ištikimybe.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Skaitydami knygas vaikui, laviname iškart tris jo intelekto sritis

Kokio amžiaus vaikams galima pradėti skaityti knygas? Ką jos duoda vaikui? Paieškokime drauge atsakymų į šiuos klausimus.

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?

Visus tėvus galima suskirstyti į tris tipus: kuriam priklausote jūs

Kai kalbama apie vaikų auklėjimą, sąvoka „tinkamai išauklėtas vaikas“ neturi jokių aiškiai nusakomų kriterijų. Nežiūrint į tai, visi, savo vaiko gerove besirūpinantys tėvai, visais laikais ieškojo atsakymo – kaip tinkamai auklėti ir išauklėti savo vaiką?

Niekada nedrauskite vaikui šių dalykų (3)

Draudimai labai reikalingi auklėjant vaiką, tačiau tik tada, kai naudojami nuosaikiai. Šių dalykų drausti mažyliui negalima jokiais atvejais.

Vaikas savo elgesiu skaudina tėvus: specialistės patarimai (6)

Išmokęs spjaudytis vaikas, kai supyksta, spjauna į mamą ir tėtį. Tėvai aiškina, kad taip elgtis nedera, tačiau kol kas tai nedavė teigiamų rezultatų. Ką tėvams patars specialistė?

Psichologė: kai vaikas pyksta, atminkite šias esmines taisykles (4)

Trejų metų vaikas yra labai emocionalus, jam dažnai užeina isterijos priepuoliai. Supykęs berniukas gali verkti net 30 ar 40 minučių.

10 tėvų klaidų, kurios trukdo vaikui augti

Auginant vaiką, ypač pirmąjį, klaidų išvengti, ko gero, neįmanoma. Tačiau žinant, kokios jos yra dažniausios, galima pamėginti kai kurių nedaryti.

Dažniausiai užduodami klausimai apie naująsias išmokas vaikui (1)

2018 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kai sakote vaikui žodį NEGALIMA, atminkite kelis svarbius dalykus

Suradęs šuns dubenėlį, vaikas jau tiesia rankutę į jo turinį. „NEGALIMA!“, – surinka išsigandusi mama. Tokių NEGALIMA vaikas per dieną girdi išties daug. Tiek, kad laikui bėgant ima negirdėti žodžio NEGALIMA.

Padėkite, auginu itin aktyvų, irzlų ir nervingą vaiką (5)

Vienerių metų ir 8 mėnesių sūnų auginanti mama skundžiasi, kad berniukas pastaruoju metu pasidarė visai nenustygstantis vietoje. Ką mamai patars specialistė?

Mažo vaiko pykčio priepuoliai: kaip elgtis tėvams

Su pustrečių metų dukrytės pykčio priepuoliais nesusitvarkanti mama prašo specialistų patarimo, kaip elgtis tokiose situacijose.