Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 3, 12, 21 ir 30 dienomis

 (2)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Numerologija – tai praktinis instrumentas, padedantis geriau suvokti save, savo vaikus, aplinkinius ir net gyvenimiškas situacijas. Numerologija padeda pamatyti tuos gebėjimus, talentus, kuriais apdovanoti esame kiekvienas. Ir kiekvieno mūsų ypatingumai yra savaip tobuli. Gimimo diena, būdama svarbiausiu skaičiuku įžengiant į šį pasaulį, tuo pačiu atveria duris į nuostabų savų skaitinių vibracijų pasaulį.

Šiandien dalinuosi išskirtinumais, kuriais pasižymi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 3, 12, 21 ir 30 dienomis.

Vaikai su trejeto vibracija – tai apsigimę optimistai ir artistai, savo žavinga šypsena, akių spindesiu ir užburiančiu iškalbumu nuginkluojantys tėvelius, senelius, tetas, dėdes ir visus kitus. Jie yra judrūs, drąsūs, pasitikintys savimi, norintys dėmesio sau. Jų nereikia įkalbinėti ar kitaip skatinti - jie mielai jums padeklamuos, pašoks ir padainuos. Jie dažnai tėvams suorganizuoja spektaklius „Nenoriu valgyti ir miegoti" ar „Nupirk man šitą". Šių kaprizų ir artistiškumo dovana - nuo Jupiterio, kuris globoja trejetuko vaikus. Tik savo elgesio pavyzdžiu tėveliai gali padėti savo vaikui netapti mažuoju kaprizinguoju „teroristu".

Šie vaikai – kaip tie paukšteliai čiulbuonėliai, gali kalbėti ir būti dėmesio centre nuo ryto iki vakaro. Kad gautų papildomo dėmesio, gali įtikinamai pripasakoti įdomių istorijų. Dažnai gauna tai, ko nori. Nepažįstamiems gali atrodyti nedrąsūs, net drovūs, bet tik iš pradžių.

Trejetukai - tobuli fantazuotojai. Tokie vaikai šluotą panaudos kaip skraidymo priemonę, o tėčio mėgstamą švarką - kuriamo spektaklio viduramžių riterio apsiaustui. Tokie stebuklai nelieka nepastebėti bendraamžių, ir šios mažojo fantazuotojo idėjos iškeliauja į draugų šeimas. Su tokiu lyderiu mažai kas ginčijasi ir tik tada, kai fantazuotojas per stipriai stengiasi „nuleisti" savo nuomonę. Tėveliai turi išaiškinti, kad būtina gerbti ir kitų nuomonę.

Dar viena trejetuko mažylių savybė - žingeidumas ir smalsumas, kuris paverčia šeimos gyvenimą į žaidimą „Kas, kur, kada?", kai tėveliams tenka žinovų vaidmuo. Tėveliai, būkite pasiruošę atsakyti net ir į suktus klausimus. Toks mažylis nesustos ties teorijos pažinimu, jis būtinai panorės paeksperimentuoti. Jei jau būsimasis mokslininkas nusprendė kažką padaryti, patikėkite, jokie suvaržymai jo nesustabdys. Tad vienintelis patarimas - kartu dalyvauti šiuose eksperimentuose. Tokiu būdu sugebėsite ne tik paaiškinti eksperimentą, bet ir apsaugosite namus nuo gaisro, potvynio ir išvengsite galimų traumų.

Šie vaikai pasižymi išskirtine dovana – visur įžvelgti tik grožį. Gimdytojai turi palaikyti savo vaiko tikėjimą gyvenimu ir žmonėmis. Kitas patarimas tėveliams- švelniai ugdyti žaismingo ir judraus vaikučio kantrybę, išmokyti nebijoti kritikos ir tikslingai nukreipti neišsenkamą energijos srautą į naudingą veiklą. Būtina leisti išsikalbėti, ir ne tik apie išgyvenamas fantazijas.

Šiems vaikams įdomūs aktyvūs žaidimai, plečiantys akiratį ir loginį mąstymą. Labiau nei lėlės ar superherojai. Jie lengvai prisitaiko prie pasikeitusių aplinkybių, naujos situacijos. Pastabūs, įsimena smulkias detales, jiems gyvybiškai svarbu surasti ir suprasti daugybę atsakymų į klausimą "kodėl". Nepatenkinę šio smalsumo, gali išaugti paviršutiniškais, kritiškais kitų atžvilgiu.

Trejetukai lengvai įsisavina naujas žinias. Mokykla jiems kaip arena savo išskirtiniems talentams demonstruoti. Šie vaikai sutverti mokymuisi. Ypač gabūs matematikai. Stipri atmintis. Tačiau jiems būtina išmokti koncentruotis ties konkrečiu užsiėmimu, planuoti savo laiką ( finansus taip pat) ir laikytis numatyto plano. Tėveliai, skirkite dėmesį savo atžalos mokslams ir veiklai. Be sveikos kontrolės, paliktas saviauklai trejetuko vaikas bus kaip džiūstantis augalas. Mylimas trejetuko vaikas, kuriam tėveliai neskaičiuodami skyrė laiką, jėgas ir kantrybę, atsidėkos jiems savo širdelės gerumu, švelnumu,dosnumu ir ištikimybe.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: raidžių arba skaičių žvejyba

Kol už lango vasara, mėgaukimės jos teikiamomis gėrybėmis – šiltu oru bei žaidimais su vandeniu.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.