Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 4, 13, 22 ir 31 dienomis

 (5)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Visi skaičiai turi skirtingas vibracijas, o drauge su kitais skaičiais, kiekvienam žmogui pasireiškia skirtingai. Mano gi noras, pasidalinti gražiomis gimimo dienos savybėmis, padėti tėveliams suprasti savo vaikus, pasitelkiant numerologiją.

Šį kartą pristatau galingą skaičiuką. Ketvertas yra pelnytai laikomas patikimumo simboliu. Taigi, apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 4, 13, 22 ir 31 dienomis

Architektas be šio skaitmens niekaip neišsivers. Juk kvadratas - kiekvieno pastato pagrindas. Šio unikalaus skaitmens vaikai yra globojami Saturno. Jie apdovanoti visai nevaikiškomis savybėmis - rimtumu ir atsakingumu.

Tai ramaus charakterio, nelinkę išdykauti mažyliai - mamytė drąsiai gali palikti savo lūpdažius ant kosmetikos stalelio, o tėvelis - neužrakintą darbo kambarį. „Ketvertuko“ vaikas pasižymi tik jam būdingu organizuotumu, todėl nebandykite perdėlioti jo žaislų savaip. Savo kambaryje toks mažylis palaikys tvarką - lova paklota, žaislai savo vietose ant lentynų. Betvarkė šį tvarkuolį išveda iš pusiausvyros.

Šis vaikas yra mėgstamas bendraamžių, dažniausiai būna autoritetingu lyderiu, kuris apgalvotai paskirsto vaidmenis ir atsakingai patikrina užduočių atlikimą. Toks vaikas jaučiasi saugus žinodamas, kad yra reikalingas ir naudingas. Atsakingai atliks jam pavestas sunkias užduotis.

Nuo ankstyvų dienų toks mažylis yra atsakingas ir patikimas. Nemėgsta girtis, sveikai užsispyręs, kartais gali pasirodyti netgi drovus, ypač, kai susiduria su nepažįstama aplinka ar situacija. Negailėkite jam pagyrų. Juk gimdytojų pareiga užauginti savimi pasitikinčią Asmenybę. Pabrėžkite jo charakterio vertybes, gebėjimą įveikti sunkumus savarankiškai.

Būkite savo atžalai kokybišku pavyzdžiu - daug juokitės ir džiaukitės gyvenimu. Kartu aplankykite zoologijos sodą, nueikite į cirką, lėlių teatrą, koncertą, žaiskite lenktynes, šokinėkite per virvutę, paspardykite kamuolį... Šie vaikai labai prisirišę prie savo tėvelių ir namų. Todėl sėkmės garantu yra stipri šeima ir jaukūs namai.

Tokie vaikai mėgsta praktiškus žaidimus – mielai užsiima veikla, kur reikia rankų darbo: statyba, meistravimas, konstravimas. Svarbu ugdyti gebėjimą rūpintis kitais. Nupirkite naminį gyvūnėlį, pasiūlykite palaistyti gėles. Skatinkite skaityti knygas, padėti namų ruošoje, net planuoti šeimos biudžetą.

Tokie vaikai gerai įsisavina žinias, turi puikią atmintį. Jei koks nors dalykas nesiseka, pasiaiškinkite, ar nėra konflikto su mokytoju. "Ketvertukai" yra atkaklūs, praktiškos mąstysenos, kryptingai siekia realių tikslų. Tačiau gali rimtai užsispirti, jei bus spaudžiami daryti ką nors per jėgą ir nematys praktinės veiklos rezultato.

Jei tėveliai savu pavyzdžiu perduos gebėjimą džiaugtis kiekviena akimirka, panaudoti proto lankstumą ir širdies gerumą, jų atžala užaugs pilnaverte sąmoninga Asmenybe. Ir dar – „ketvertukai“ dėl savo darbštumo, atsakingumo, organizuotumo ir patikimumo gali pasiekti labai daug.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Skaitydami knygas vaikui, laviname iškart tris jo intelekto sritis

Kokio amžiaus vaikams galima pradėti skaityti knygas? Ką jos duoda vaikui? Paieškokime drauge atsakymų į šiuos klausimus.

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?

Visus tėvus galima suskirstyti į tris tipus: kuriam priklausote jūs

Kai kalbama apie vaikų auklėjimą, sąvoka „tinkamai išauklėtas vaikas“ neturi jokių aiškiai nusakomų kriterijų. Nežiūrint į tai, visi, savo vaiko gerove besirūpinantys tėvai, visais laikais ieškojo atsakymo – kaip tinkamai auklėti ir išauklėti savo vaiką?

Niekada nedrauskite vaikui šių dalykų (3)

Draudimai labai reikalingi auklėjant vaiką, tačiau tik tada, kai naudojami nuosaikiai. Šių dalykų drausti mažyliui negalima jokiais atvejais.

Vaikas savo elgesiu skaudina tėvus: specialistės patarimai (6)

Išmokęs spjaudytis vaikas, kai supyksta, spjauna į mamą ir tėtį. Tėvai aiškina, kad taip elgtis nedera, tačiau kol kas tai nedavė teigiamų rezultatų. Ką tėvams patars specialistė?

Psichologė: kai vaikas pyksta, atminkite šias esmines taisykles (4)

Trejų metų vaikas yra labai emocionalus, jam dažnai užeina isterijos priepuoliai. Supykęs berniukas gali verkti net 30 ar 40 minučių.

10 tėvų klaidų, kurios trukdo vaikui augti

Auginant vaiką, ypač pirmąjį, klaidų išvengti, ko gero, neįmanoma. Tačiau žinant, kokios jos yra dažniausios, galima pamėginti kai kurių nedaryti.

Dažniausiai užduodami klausimai apie naująsias išmokas vaikui (1)

2018 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kai sakote vaikui žodį NEGALIMA, atminkite kelis svarbius dalykus

Suradęs šuns dubenėlį, vaikas jau tiesia rankutę į jo turinį. „NEGALIMA!“, – surinka išsigandusi mama. Tokių NEGALIMA vaikas per dieną girdi išties daug. Tiek, kad laikui bėgant ima negirdėti žodžio NEGALIMA.

Padėkite, auginu itin aktyvų, irzlų ir nervingą vaiką (5)

Vienerių metų ir 8 mėnesių sūnų auginanti mama skundžiasi, kad berniukas pastaruoju metu pasidarė visai nenustygstantis vietoje. Ką mamai patars specialistė?

Mažo vaiko pykčio priepuoliai: kaip elgtis tėvams

Su pustrečių metų dukrytės pykčio priepuoliais nesusitvarkanti mama prašo specialistų patarimo, kaip elgtis tokiose situacijose.