Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 4, 13, 22 ir 31 dienomis

 (5)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Visi skaičiai turi skirtingas vibracijas, o drauge su kitais skaičiais, kiekvienam žmogui pasireiškia skirtingai. Mano gi noras, pasidalinti gražiomis gimimo dienos savybėmis, padėti tėveliams suprasti savo vaikus, pasitelkiant numerologiją.

Šį kartą pristatau galingą skaičiuką. Ketvertas yra pelnytai laikomas patikimumo simboliu. Taigi, apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 4, 13, 22 ir 31 dienomis

Architektas be šio skaitmens niekaip neišsivers. Juk kvadratas - kiekvieno pastato pagrindas. Šio unikalaus skaitmens vaikai yra globojami Saturno. Jie apdovanoti visai nevaikiškomis savybėmis - rimtumu ir atsakingumu.

Tai ramaus charakterio, nelinkę išdykauti mažyliai - mamytė drąsiai gali palikti savo lūpdažius ant kosmetikos stalelio, o tėvelis - neužrakintą darbo kambarį. „Ketvertuko“ vaikas pasižymi tik jam būdingu organizuotumu, todėl nebandykite perdėlioti jo žaislų savaip. Savo kambaryje toks mažylis palaikys tvarką - lova paklota, žaislai savo vietose ant lentynų. Betvarkė šį tvarkuolį išveda iš pusiausvyros.

Šis vaikas yra mėgstamas bendraamžių, dažniausiai būna autoritetingu lyderiu, kuris apgalvotai paskirsto vaidmenis ir atsakingai patikrina užduočių atlikimą. Toks vaikas jaučiasi saugus žinodamas, kad yra reikalingas ir naudingas. Atsakingai atliks jam pavestas sunkias užduotis.

Nuo ankstyvų dienų toks mažylis yra atsakingas ir patikimas. Nemėgsta girtis, sveikai užsispyręs, kartais gali pasirodyti netgi drovus, ypač, kai susiduria su nepažįstama aplinka ar situacija. Negailėkite jam pagyrų. Juk gimdytojų pareiga užauginti savimi pasitikinčią Asmenybę. Pabrėžkite jo charakterio vertybes, gebėjimą įveikti sunkumus savarankiškai.

Būkite savo atžalai kokybišku pavyzdžiu - daug juokitės ir džiaukitės gyvenimu. Kartu aplankykite zoologijos sodą, nueikite į cirką, lėlių teatrą, koncertą, žaiskite lenktynes, šokinėkite per virvutę, paspardykite kamuolį... Šie vaikai labai prisirišę prie savo tėvelių ir namų. Todėl sėkmės garantu yra stipri šeima ir jaukūs namai.

Tokie vaikai mėgsta praktiškus žaidimus – mielai užsiima veikla, kur reikia rankų darbo: statyba, meistravimas, konstravimas. Svarbu ugdyti gebėjimą rūpintis kitais. Nupirkite naminį gyvūnėlį, pasiūlykite palaistyti gėles. Skatinkite skaityti knygas, padėti namų ruošoje, net planuoti šeimos biudžetą.

Tokie vaikai gerai įsisavina žinias, turi puikią atmintį. Jei koks nors dalykas nesiseka, pasiaiškinkite, ar nėra konflikto su mokytoju. "Ketvertukai" yra atkaklūs, praktiškos mąstysenos, kryptingai siekia realių tikslų. Tačiau gali rimtai užsispirti, jei bus spaudžiami daryti ką nors per jėgą ir nematys praktinės veiklos rezultato.

Jei tėveliai savu pavyzdžiu perduos gebėjimą džiaugtis kiekviena akimirka, panaudoti proto lankstumą ir širdies gerumą, jų atžala užaugs pilnaverte sąmoninga Asmenybe. Ir dar – „ketvertukai“ dėl savo darbštumo, atsakingumo, organizuotumo ir patikimumo gali pasiekti labai daug.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.

Sumani mama dalijasi žaidimo idėja, kuriam išleisite mažiau kaip 1 eurą

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip nustebinti vaikus užsiėmimu, kurio priemonės kainuoja mažiau kaip 1 eurą.

Kaip vystosi vaikas nuo gimimo iki dvejų metų ir ką šiuo metu su juo žaisti

Mažyliai tikrai daug moka. Jie labai greit ima suvokti pasaulį. Verta žinoti, kokie žaislai kokiame laikotarpyje naudingiausi.

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (2)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?