Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis:

Tėveliai, pamatę savo naujagimį, gimusį vieną iš šių dienų, tikrai pajaus, kad į pasaulį atėjo ypatingas, išskirtinis kūdikis.

Tai svajotojai, jautrūs ir nuovokūs vaikai. Ne pagal amžių turi išvystytus gėrio, švelnumo, atjautos jausmus. Tokiems mažyliams labai svarbus kitų žmonių, ypač tėvelių, palaikymas. Be palaikymo jie lengvai pasimeta, o tai trukdo jiems jausti savo vidinį stabilumą.

"Septynetuko" vaikai nori ir sugeba matyti harmoniją, todėl bendraujant būna malonūs. Nuo vaikystės laikosi taisyklių. Jie labai dėmesingi, pastabūs bei žavūs. Tokie mažyliai tikras tėvelių džiaugsmas. Atminkite tai, tėveliai. Jie turi įgimtą elgesio kodeksą ir žino galimybių ribas, randa bendrą kalbą su gimdytojais, išvengdami skandalų ir ginčų. Tačiau šie mažyliai gali parodyti savo charakterį, jei bandysite per jėgą brukti tai, ko jie nenori. Tikrai neverta gadinti nervų įkalbinėjimams. Jei "septynetukas" nenori – vadinasi, tikrai nenori. O jei tėveliai vis tiek bandys "nulaužti" savo atžalos užsispyrimą, sulauks rimtų pasekmių – mažylis taps paniurusiu, kaprizingu verksniuku.

"Septynetukai" yra labai kūrybingi, turi puikią vaizduotę. Toks mažylis yra puikus fantastinių ir originalių istorijų kūrėjas. Tačiau visos šios istorijos gali tapti baimių priežastimi. Tai pasireiškia užsisklendimu, padidintu jautrumu. Neretai padidintas jausmingumas daro tokį vaiką pažeidžiamu.

Šie vaikai sunkiai atskiria melą nuo tikrovės, juos lengvai galima suklaidinti. Todėl, mieli tėveliai, žinokite tai ir padėkite savo mažyliui per kasdienius nuoširdžius pokalbius šeimos ratelyje. Jiems būtina išsipasakoti. Ir dar, šie vaikai yra drovūs ir kuklūs, o tai trukdo skleistis jų talentams. Renkasi intelektualią veiklą. Jiems patinka dalyvauti žaidimuose, kur gali pademonstruoti savo pasiekimus.

Šiuos vaikus svarbu mokyti vertinti save, savo individualumą, sudaryti galimybę bendrauti su skirtingais žmonėmis, išreikšti savo jausmus ir nuomonę, išlaikyti vidinio ir išorinio pasaulio pusiausvyrą. Dvasinis ugdymas padės jam augti sveiku ir energingu. Palaikymas ir nuoširdus rūpestis padės suformuoti teisingas nuostatas ir tvirtai stovėti ant žemės.

Šie vaikai siekia žinių, moka analizuoti ir lyginti informaciją. Moka planuoti savo dieną. Gerbia vyresnius, tad lengvai bendrauja su pedagogais bei bendraamžiais. Gal ir nebus pirmūnu, tačiau dėl įgimtos disciplinos ir atsidavimo tikrai taps išsivysčiusia Asmenybe. O tėveliai, kurie padės savo "septynetukui" išsiugdyti vidinį pasitikėjimą ir gebėjimą laisvai išreikšti save, bus apdovanoti ypatinga dovana - tokio vaiko išskirtiniu atsidavimu ir nuolatiniu gyvenimo džiaugsmu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?

Mamos rekomenduoja: 9 mėgstami blogai apie vaikų auginimą Lietuvoje

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, kurioje šiuo metu turime daugiau kaip 70 000 fanų, paprašėme tėvų pasidalinti, kokius mamų ar tėčių rašomus tinklaraščius jie stebi.

Skaitydami knygas vaikui, laviname iškart tris jo intelekto sritis

Kokio amžiaus vaikams galima pradėti skaityti knygas? Ką jos duoda vaikui? Paieškokime drauge atsakymų į šiuos klausimus.

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?

Visus tėvus galima suskirstyti į tris tipus: kuriam priklausote jūs

Kai kalbama apie vaikų auklėjimą, sąvoka „tinkamai išauklėtas vaikas“ neturi jokių aiškiai nusakomų kriterijų. Nežiūrint į tai, visi, savo vaiko gerove besirūpinantys tėvai, visais laikais ieškojo atsakymo – kaip tinkamai auklėti ir išauklėti savo vaiką?