Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis:

Tėveliai, pamatę savo naujagimį, gimusį vieną iš šių dienų, tikrai pajaus, kad į pasaulį atėjo ypatingas, išskirtinis kūdikis.

Tai svajotojai, jautrūs ir nuovokūs vaikai. Ne pagal amžių turi išvystytus gėrio, švelnumo, atjautos jausmus. Tokiems mažyliams labai svarbus kitų žmonių, ypač tėvelių, palaikymas. Be palaikymo jie lengvai pasimeta, o tai trukdo jiems jausti savo vidinį stabilumą.

"Septynetuko" vaikai nori ir sugeba matyti harmoniją, todėl bendraujant būna malonūs. Nuo vaikystės laikosi taisyklių. Jie labai dėmesingi, pastabūs bei žavūs. Tokie mažyliai tikras tėvelių džiaugsmas. Atminkite tai, tėveliai. Jie turi įgimtą elgesio kodeksą ir žino galimybių ribas, randa bendrą kalbą su gimdytojais, išvengdami skandalų ir ginčų. Tačiau šie mažyliai gali parodyti savo charakterį, jei bandysite per jėgą brukti tai, ko jie nenori. Tikrai neverta gadinti nervų įkalbinėjimams. Jei "septynetukas" nenori – vadinasi, tikrai nenori. O jei tėveliai vis tiek bandys "nulaužti" savo atžalos užsispyrimą, sulauks rimtų pasekmių – mažylis taps paniurusiu, kaprizingu verksniuku.

"Septynetukai" yra labai kūrybingi, turi puikią vaizduotę. Toks mažylis yra puikus fantastinių ir originalių istorijų kūrėjas. Tačiau visos šios istorijos gali tapti baimių priežastimi. Tai pasireiškia užsisklendimu, padidintu jautrumu. Neretai padidintas jausmingumas daro tokį vaiką pažeidžiamu.

Šie vaikai sunkiai atskiria melą nuo tikrovės, juos lengvai galima suklaidinti. Todėl, mieli tėveliai, žinokite tai ir padėkite savo mažyliui per kasdienius nuoširdžius pokalbius šeimos ratelyje. Jiems būtina išsipasakoti. Ir dar, šie vaikai yra drovūs ir kuklūs, o tai trukdo skleistis jų talentams. Renkasi intelektualią veiklą. Jiems patinka dalyvauti žaidimuose, kur gali pademonstruoti savo pasiekimus.

Šiuos vaikus svarbu mokyti vertinti save, savo individualumą, sudaryti galimybę bendrauti su skirtingais žmonėmis, išreikšti savo jausmus ir nuomonę, išlaikyti vidinio ir išorinio pasaulio pusiausvyrą. Dvasinis ugdymas padės jam augti sveiku ir energingu. Palaikymas ir nuoširdus rūpestis padės suformuoti teisingas nuostatas ir tvirtai stovėti ant žemės.

Šie vaikai siekia žinių, moka analizuoti ir lyginti informaciją. Moka planuoti savo dieną. Gerbia vyresnius, tad lengvai bendrauja su pedagogais bei bendraamžiais. Gal ir nebus pirmūnu, tačiau dėl įgimtos disciplinos ir atsidavimo tikrai taps išsivysčiusia Asmenybe. O tėveliai, kurie padės savo "septynetukui" išsiugdyti vidinį pasitikėjimą ir gebėjimą laisvai išreikšti save, bus apdovanoti ypatinga dovana - tokio vaiko išskirtiniu atsidavimu ir nuolatiniu gyvenimo džiaugsmu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.

Sumani mama dalijasi žaidimo idėja, kuriam išleisite mažiau kaip 1 eurą

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip nustebinti vaikus užsiėmimu, kurio priemonės kainuoja mažiau kaip 1 eurą.

Kaip vystosi vaikas nuo gimimo iki dvejų metų ir ką šiuo metu su juo žaisti

Mažyliai tikrai daug moka. Jie labai greit ima suvokti pasaulį. Verta žinoti, kokie žaislai kokiame laikotarpyje naudingiausi.

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (2)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.