Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis:

Tėveliai, pamatę savo naujagimį, gimusį vieną iš šių dienų, tikrai pajaus, kad į pasaulį atėjo ypatingas, išskirtinis kūdikis.

Tai svajotojai, jautrūs ir nuovokūs vaikai. Ne pagal amžių turi išvystytus gėrio, švelnumo, atjautos jausmus. Tokiems mažyliams labai svarbus kitų žmonių, ypač tėvelių, palaikymas. Be palaikymo jie lengvai pasimeta, o tai trukdo jiems jausti savo vidinį stabilumą.

"Septynetuko" vaikai nori ir sugeba matyti harmoniją, todėl bendraujant būna malonūs. Nuo vaikystės laikosi taisyklių. Jie labai dėmesingi, pastabūs bei žavūs. Tokie mažyliai tikras tėvelių džiaugsmas. Atminkite tai, tėveliai. Jie turi įgimtą elgesio kodeksą ir žino galimybių ribas, randa bendrą kalbą su gimdytojais, išvengdami skandalų ir ginčų. Tačiau šie mažyliai gali parodyti savo charakterį, jei bandysite per jėgą brukti tai, ko jie nenori. Tikrai neverta gadinti nervų įkalbinėjimams. Jei "septynetukas" nenori – vadinasi, tikrai nenori. O jei tėveliai vis tiek bandys "nulaužti" savo atžalos užsispyrimą, sulauks rimtų pasekmių – mažylis taps paniurusiu, kaprizingu verksniuku.

"Septynetukai" yra labai kūrybingi, turi puikią vaizduotę. Toks mažylis yra puikus fantastinių ir originalių istorijų kūrėjas. Tačiau visos šios istorijos gali tapti baimių priežastimi. Tai pasireiškia užsisklendimu, padidintu jautrumu. Neretai padidintas jausmingumas daro tokį vaiką pažeidžiamu.

Šie vaikai sunkiai atskiria melą nuo tikrovės, juos lengvai galima suklaidinti. Todėl, mieli tėveliai, žinokite tai ir padėkite savo mažyliui per kasdienius nuoširdžius pokalbius šeimos ratelyje. Jiems būtina išsipasakoti. Ir dar, šie vaikai yra drovūs ir kuklūs, o tai trukdo skleistis jų talentams. Renkasi intelektualią veiklą. Jiems patinka dalyvauti žaidimuose, kur gali pademonstruoti savo pasiekimus.

Šiuos vaikus svarbu mokyti vertinti save, savo individualumą, sudaryti galimybę bendrauti su skirtingais žmonėmis, išreikšti savo jausmus ir nuomonę, išlaikyti vidinio ir išorinio pasaulio pusiausvyrą. Dvasinis ugdymas padės jam augti sveiku ir energingu. Palaikymas ir nuoširdus rūpestis padės suformuoti teisingas nuostatas ir tvirtai stovėti ant žemės.

Šie vaikai siekia žinių, moka analizuoti ir lyginti informaciją. Moka planuoti savo dieną. Gerbia vyresnius, tad lengvai bendrauja su pedagogais bei bendraamžiais. Gal ir nebus pirmūnu, tačiau dėl įgimtos disciplinos ir atsidavimo tikrai taps išsivysčiusia Asmenybe. O tėveliai, kurie padės savo "septynetukui" išsiugdyti vidinį pasitikėjimą ir gebėjimą laisvai išreikšti save, bus apdovanoti ypatinga dovana - tokio vaiko išskirtiniu atsidavimu ir nuolatiniu gyvenimo džiaugsmu.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Dažniausiai užduodami klausimai apie naująsias išmokas vaikui (1)

2018 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kas būdinga vaikams iki 2 metų: svarbiausi elgesio etapai ir patarimai tėvams

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Jūratė Zolumskienė ir Natalija Stefanovičienė iš vaikų darželio „Šilagėlė“ apžvelgia pagrindines vaiko iki 2 metų raidos sritis ir elgesio ypatumus.

Ko mes galime pasimokyti iš skandinavų, kurie augina laimingiausius vaikus pasaulyje

Danija pasaulyje garsi Andersono pasakomis, LEGO žaislais ir laimingiausios pasaulyje tautos reitingu. Tai viena mažesnių Europos valstybių, negalinti pasigirti giedru dangumi, bet jau daug metų garsėjanti kaip giedros nuotaikos „receptą“ atradusi šalis. Kokios gi šio recepto dedamosios dalys?

Tik 9 sakiniai, bet juose telpa visa motinystės ir tėvystės esmė

Apie vaikų auklėjimą yra prirašyta tonos knygų, tačiau svarbiausia esmė telpa vos į 9 sakinius. Štai jie.

Mažų vaikų pojūčių ugdymas: pataria pedagogė

Šiuo metu ankstyvojo ugdymo idėjos vis labiau populiarėja. Apie jas pasakoja vaikų darželių tinklo „Šilagėlė“ pedagogė Ilona Orlova.

Žaidimo svarba vaiko gyvenime

Kodėl sakoma, kad svarbiausias mažo vaiko „darbas“ yra žaidimas? Ko išmoksta vaikai žaisdami? Apie tai pasakoja VšĮ „Pilni namai“ edukologė Greta Kacinauskaitė - Ivanauskienė.

Žvilgsnis į Kalėdų Senelio dovanų maišą: geidžiamiausi vaikų rinkiniai

Laukdami gražiausios metų šventės galvojame apie mums brangius žmones, o ypač apie savo mylimiausius vaikus – kokia dovana nudžiuginsime juos stebuklingą Kalėdų rytą?

Trečiųjų metų krizė: kaip tinkamai sureaguoti į netinkamą vaiko elgesį (1)

Dažnai girdime sakant, jog pirmoji paauglystė prasideda vos trijų. Jaunus tėvelius tai gali gerokai neraminti. Išsireiškimas „trečiųjų metų krizė“ plačiai vartojamas, tačiau taip ir nepaaiškinama, kaip elgtis tėvams atšventus trečiąjį gimtadienį.

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams (1)

2018-aisiais žvaigždės pataria tėvams kuo labiau pasistengti suprasti savo mažuosius, skirti jiems dėmesio ir laiko. Verčiau atsisakyti nereikalingų priekaištų, o štai nuoširdaus rūpesčio per daug nebus. Tuomet ne tik pagerės vaikų ir tėvų santykiai, bet ir padidės mažųjų savivertė, jie ims labiau pasitikėti savimi ir kitais, gerbs suaugusiuosius.

Išsiskirdamas su mama vaikas verkia: ką patars psichologė (3)

Išsiskiriant ar atsisveikinant su vaiku, kai mama išeina į darbą arba atvedus jį į darželį, neretai patiriama daug emocijų: vaikas verkia, nenori paleisti tėvų. Kaip elgtis panašiose situacijose, pataria psichologė.

Svarbi taisyklė, kurios turi nepamiršti 2 metų vaikus auginantys tėvai

Dvejų metų vaiką auginanti mama pastebi, kad jos sūnus nuolat mėto daiktus ant žemės. Psichologės patarimai skaitytojai, kaip tinkamai sureaguoti tokioje situacijoje.

Kokių vaikų auklėjimo paslapčių galime pasimokyti iš žydų (24)

Kone trečdalis Nobelio premijos laureatų, daugybė žinomų teisininkų, verslininkų, populiarių menininkų yra žydų tautybės. Žydų tautybė yra tarsi kokybės ženklas. Vieni jais žavisi, kiti pavydi, tačiau abejingųjų šiai tautai nėra. Kur slypi žydų tautos išskirtinumas?

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Mamos ir anytos nesutarimai dėl vaiko auginimo: ką patars specialistė (21)

Redakcija gavo jaunos mamos laišką, kuriame ji klausia patarimo apie bendravimą su anyta, vaiko močiute. Mamai skaudu, kad anyta dažnai komentuoja vaiko auginimą ir taip tarsi nuvertina mamos pastangas.

Vaikas rodo ožius mamai, o su kitais būna auksinis: psichologės komentaras (2)

Turbūt, nereta šeima susiduria su situacija, kuomet su kitais žmonėmis vaikas būna ramesnis, paklusnesnis ir geriau elgiasi negu savo tėvų akivaizdoje. Kodėl taip nutinka ir ar galima tokį elgesį pakoreguoti?