Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis:

Tėveliai, pamatę savo naujagimį, gimusį vieną iš šių dienų, tikrai pajaus, kad į pasaulį atėjo ypatingas, išskirtinis kūdikis.

Tai svajotojai, jautrūs ir nuovokūs vaikai. Ne pagal amžių turi išvystytus gėrio, švelnumo, atjautos jausmus. Tokiems mažyliams labai svarbus kitų žmonių, ypač tėvelių, palaikymas. Be palaikymo jie lengvai pasimeta, o tai trukdo jiems jausti savo vidinį stabilumą.

"Septynetuko" vaikai nori ir sugeba matyti harmoniją, todėl bendraujant būna malonūs. Nuo vaikystės laikosi taisyklių. Jie labai dėmesingi, pastabūs bei žavūs. Tokie mažyliai tikras tėvelių džiaugsmas. Atminkite tai, tėveliai. Jie turi įgimtą elgesio kodeksą ir žino galimybių ribas, randa bendrą kalbą su gimdytojais, išvengdami skandalų ir ginčų. Tačiau šie mažyliai gali parodyti savo charakterį, jei bandysite per jėgą brukti tai, ko jie nenori. Tikrai neverta gadinti nervų įkalbinėjimams. Jei "septynetukas" nenori – vadinasi, tikrai nenori. O jei tėveliai vis tiek bandys "nulaužti" savo atžalos užsispyrimą, sulauks rimtų pasekmių – mažylis taps paniurusiu, kaprizingu verksniuku.

"Septynetukai" yra labai kūrybingi, turi puikią vaizduotę. Toks mažylis yra puikus fantastinių ir originalių istorijų kūrėjas. Tačiau visos šios istorijos gali tapti baimių priežastimi. Tai pasireiškia užsisklendimu, padidintu jautrumu. Neretai padidintas jausmingumas daro tokį vaiką pažeidžiamu.

Šie vaikai sunkiai atskiria melą nuo tikrovės, juos lengvai galima suklaidinti. Todėl, mieli tėveliai, žinokite tai ir padėkite savo mažyliui per kasdienius nuoširdžius pokalbius šeimos ratelyje. Jiems būtina išsipasakoti. Ir dar, šie vaikai yra drovūs ir kuklūs, o tai trukdo skleistis jų talentams. Renkasi intelektualią veiklą. Jiems patinka dalyvauti žaidimuose, kur gali pademonstruoti savo pasiekimus.

Šiuos vaikus svarbu mokyti vertinti save, savo individualumą, sudaryti galimybę bendrauti su skirtingais žmonėmis, išreikšti savo jausmus ir nuomonę, išlaikyti vidinio ir išorinio pasaulio pusiausvyrą. Dvasinis ugdymas padės jam augti sveiku ir energingu. Palaikymas ir nuoširdus rūpestis padės suformuoti teisingas nuostatas ir tvirtai stovėti ant žemės.

Šie vaikai siekia žinių, moka analizuoti ir lyginti informaciją. Moka planuoti savo dieną. Gerbia vyresnius, tad lengvai bendrauja su pedagogais bei bendraamžiais. Gal ir nebus pirmūnu, tačiau dėl įgimtos disciplinos ir atsidavimo tikrai taps išsivysčiusia Asmenybe. O tėveliai, kurie padės savo "septynetukui" išsiugdyti vidinį pasitikėjimą ir gebėjimą laisvai išreikšti save, bus apdovanoti ypatinga dovana - tokio vaiko išskirtiniu atsidavimu ir nuolatiniu gyvenimo džiaugsmu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.