Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

 (15)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

Jei jūsų šeimoje gimė „aštuntukas", iš karto suprasite, kad gamta šį mažylį apdovanojo išskirtiniu žavesiu. Tačiau tėveliai turi žinoti, kad nuo pat pirmų dienų jų pareiga būti tinkamu pavyzdžiu. Juk 8- stiprus skaitmuo. Su jo aukšta įtampa nelengva susitvarkyti suaugusiam, o vaikui tuo labiau. Didžiulis energijų potencialas virsta emocijomis, aktyviais veiksmais ir valia. Toks mažylis nepagailės savo jėgų tikslui pasiekti! Jo gebėjimas susikoncentruoti neįtikėtinas - jei jau įsitraukė į veiklą, žaidimą, sunku iš ten ištraukti. Demonstruos savo valią, pats save pasiųsdamas išbandymams, ir aišku, jus, tėvelius. Ir iš visų jėgų priešinsis įsakymams. Todėl nuo kūdikystės skiepykite pagarbą, padėkite suprasti, kas yra gerai ir blogai.

Šie vaikai yra prieraišūs, bet gali ir atstumti. Pavydūs, nori būti vienturčiais. Gali pritrūkti betarpiškumo bendraujant. Pasaulį jaučia intuityviai. Savo baimes slepia viduje, bet tai iškyla naktiniais sapnų košmarais, noru užsisklęsti. Pasižymi giliais ir stipriais jausmais, kuriuos irgi slepia nuo kitų. Gerbia jėgą ir valdžią. Kontroliuoja visus: žmones, daiktus, įvykius. Labai vertina ir gina savo nepriklausomybės poreikį.

Patinka tiek aktyvūs, sportiniai, tiek intelektualūs žaidimai. Pasižymi kūrybine vaizduote, kurią panaudoja žaidimų aikštelėje. Čia toks mažylis, aišku, būna lyderiu, ir sprendžia, kokį žaidimą pasirinkti ir kokių taisyklių laikytis. Atsidavęs draugas.

Tėveliai, parodykite jam savo meilę ir nuovokumą, nelaužykite savo "aštuntuko" charakterio. Sudominkite kilniu tikslu ir leiskite veikti. Parodykite savo pavyzdžiu, kaip ryžtingumą nukreipti teisinga kryptimi. Tokiam vaikui būtinas individualus priėjimas, įsakymais jūs jį paversite užsispyrusiu vaiku, kurį apninka pykčio proveržiai. Nuolat rodykite, kad jūsų atžala yra mylima, apgaubkite ją savo švelnumu.

Toks vaikas gabus apdoroti didžiulį kiekį informacijos, iš kurios išsirenka svarbiausią. Turi aštrų ir skvarbų protą. Noriai tyrinėja jį supantį pasaulį. Patinka pirmauti ir laimėti.

Tėveliai, jei surasite ypatingą, „savą", ryšį su savo "aštuntuku", jei padėsite jam vystyti jo gebėjimus ir panaudoti talentus, ir, svarbiausia, mylėsite jį tokį, koks yra, suprasite ir palaikysite jį – rezultatas pranoks visus jūsų lūkesčius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (1)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?