Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

 (15)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

Jei jūsų šeimoje gimė „aštuntukas", iš karto suprasite, kad gamta šį mažylį apdovanojo išskirtiniu žavesiu. Tačiau tėveliai turi žinoti, kad nuo pat pirmų dienų jų pareiga būti tinkamu pavyzdžiu. Juk 8- stiprus skaitmuo. Su jo aukšta įtampa nelengva susitvarkyti suaugusiam, o vaikui tuo labiau. Didžiulis energijų potencialas virsta emocijomis, aktyviais veiksmais ir valia. Toks mažylis nepagailės savo jėgų tikslui pasiekti! Jo gebėjimas susikoncentruoti neįtikėtinas - jei jau įsitraukė į veiklą, žaidimą, sunku iš ten ištraukti. Demonstruos savo valią, pats save pasiųsdamas išbandymams, ir aišku, jus, tėvelius. Ir iš visų jėgų priešinsis įsakymams. Todėl nuo kūdikystės skiepykite pagarbą, padėkite suprasti, kas yra gerai ir blogai.

Šie vaikai yra prieraišūs, bet gali ir atstumti. Pavydūs, nori būti vienturčiais. Gali pritrūkti betarpiškumo bendraujant. Pasaulį jaučia intuityviai. Savo baimes slepia viduje, bet tai iškyla naktiniais sapnų košmarais, noru užsisklęsti. Pasižymi giliais ir stipriais jausmais, kuriuos irgi slepia nuo kitų. Gerbia jėgą ir valdžią. Kontroliuoja visus: žmones, daiktus, įvykius. Labai vertina ir gina savo nepriklausomybės poreikį.

Patinka tiek aktyvūs, sportiniai, tiek intelektualūs žaidimai. Pasižymi kūrybine vaizduote, kurią panaudoja žaidimų aikštelėje. Čia toks mažylis, aišku, būna lyderiu, ir sprendžia, kokį žaidimą pasirinkti ir kokių taisyklių laikytis. Atsidavęs draugas.

Tėveliai, parodykite jam savo meilę ir nuovokumą, nelaužykite savo "aštuntuko" charakterio. Sudominkite kilniu tikslu ir leiskite veikti. Parodykite savo pavyzdžiu, kaip ryžtingumą nukreipti teisinga kryptimi. Tokiam vaikui būtinas individualus priėjimas, įsakymais jūs jį paversite užsispyrusiu vaiku, kurį apninka pykčio proveržiai. Nuolat rodykite, kad jūsų atžala yra mylima, apgaubkite ją savo švelnumu.

Toks vaikas gabus apdoroti didžiulį kiekį informacijos, iš kurios išsirenka svarbiausią. Turi aštrų ir skvarbų protą. Noriai tyrinėja jį supantį pasaulį. Patinka pirmauti ir laimėti.

Tėveliai, jei surasite ypatingą, „savą", ryšį su savo "aštuntuku", jei padėsite jam vystyti jo gebėjimus ir panaudoti talentus, ir, svarbiausia, mylėsite jį tokį, koks yra, suprasite ir palaikysite jį – rezultatas pranoks visus jūsų lūkesčius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Skaitydami knygas vaikui, laviname iškart tris jo intelekto sritis

Kokio amžiaus vaikams galima pradėti skaityti knygas? Ką jos duoda vaikui? Paieškokime drauge atsakymų į šiuos klausimus.

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?

Visus tėvus galima suskirstyti į tris tipus: kuriam priklausote jūs

Kai kalbama apie vaikų auklėjimą, sąvoka „tinkamai išauklėtas vaikas“ neturi jokių aiškiai nusakomų kriterijų. Nežiūrint į tai, visi, savo vaiko gerove besirūpinantys tėvai, visais laikais ieškojo atsakymo – kaip tinkamai auklėti ir išauklėti savo vaiką?

Niekada nedrauskite vaikui šių dalykų (3)

Draudimai labai reikalingi auklėjant vaiką, tačiau tik tada, kai naudojami nuosaikiai. Šių dalykų drausti mažyliui negalima jokiais atvejais.

Vaikas savo elgesiu skaudina tėvus: specialistės patarimai (6)

Išmokęs spjaudytis vaikas, kai supyksta, spjauna į mamą ir tėtį. Tėvai aiškina, kad taip elgtis nedera, tačiau kol kas tai nedavė teigiamų rezultatų. Ką tėvams patars specialistė?

Psichologė: kai vaikas pyksta, atminkite šias esmines taisykles (4)

Trejų metų vaikas yra labai emocionalus, jam dažnai užeina isterijos priepuoliai. Supykęs berniukas gali verkti net 30 ar 40 minučių.

10 tėvų klaidų, kurios trukdo vaikui augti

Auginant vaiką, ypač pirmąjį, klaidų išvengti, ko gero, neįmanoma. Tačiau žinant, kokios jos yra dažniausios, galima pamėginti kai kurių nedaryti.

Dažniausiai užduodami klausimai apie naująsias išmokas vaikui (1)

2018 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kai sakote vaikui žodį NEGALIMA, atminkite kelis svarbius dalykus

Suradęs šuns dubenėlį, vaikas jau tiesia rankutę į jo turinį. „NEGALIMA!“, – surinka išsigandusi mama. Tokių NEGALIMA vaikas per dieną girdi išties daug. Tiek, kad laikui bėgant ima negirdėti žodžio NEGALIMA.

Padėkite, auginu itin aktyvų, irzlų ir nervingą vaiką (5)

Vienerių metų ir 8 mėnesių sūnų auginanti mama skundžiasi, kad berniukas pastaruoju metu pasidarė visai nenustygstantis vietoje. Ką mamai patars specialistė?

Mažo vaiko pykčio priepuoliai: kaip elgtis tėvams

Su pustrečių metų dukrytės pykčio priepuoliais nesusitvarkanti mama prašo specialistų patarimo, kaip elgtis tokiose situacijose.