Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

 (15)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

Jei jūsų šeimoje gimė „aštuntukas", iš karto suprasite, kad gamta šį mažylį apdovanojo išskirtiniu žavesiu. Tačiau tėveliai turi žinoti, kad nuo pat pirmų dienų jų pareiga būti tinkamu pavyzdžiu. Juk 8- stiprus skaitmuo. Su jo aukšta įtampa nelengva susitvarkyti suaugusiam, o vaikui tuo labiau. Didžiulis energijų potencialas virsta emocijomis, aktyviais veiksmais ir valia. Toks mažylis nepagailės savo jėgų tikslui pasiekti! Jo gebėjimas susikoncentruoti neįtikėtinas - jei jau įsitraukė į veiklą, žaidimą, sunku iš ten ištraukti. Demonstruos savo valią, pats save pasiųsdamas išbandymams, ir aišku, jus, tėvelius. Ir iš visų jėgų priešinsis įsakymams. Todėl nuo kūdikystės skiepykite pagarbą, padėkite suprasti, kas yra gerai ir blogai.

Šie vaikai yra prieraišūs, bet gali ir atstumti. Pavydūs, nori būti vienturčiais. Gali pritrūkti betarpiškumo bendraujant. Pasaulį jaučia intuityviai. Savo baimes slepia viduje, bet tai iškyla naktiniais sapnų košmarais, noru užsisklęsti. Pasižymi giliais ir stipriais jausmais, kuriuos irgi slepia nuo kitų. Gerbia jėgą ir valdžią. Kontroliuoja visus: žmones, daiktus, įvykius. Labai vertina ir gina savo nepriklausomybės poreikį.

Patinka tiek aktyvūs, sportiniai, tiek intelektualūs žaidimai. Pasižymi kūrybine vaizduote, kurią panaudoja žaidimų aikštelėje. Čia toks mažylis, aišku, būna lyderiu, ir sprendžia, kokį žaidimą pasirinkti ir kokių taisyklių laikytis. Atsidavęs draugas.

Tėveliai, parodykite jam savo meilę ir nuovokumą, nelaužykite savo "aštuntuko" charakterio. Sudominkite kilniu tikslu ir leiskite veikti. Parodykite savo pavyzdžiu, kaip ryžtingumą nukreipti teisinga kryptimi. Tokiam vaikui būtinas individualus priėjimas, įsakymais jūs jį paversite užsispyrusiu vaiku, kurį apninka pykčio proveržiai. Nuolat rodykite, kad jūsų atžala yra mylima, apgaubkite ją savo švelnumu.

Toks vaikas gabus apdoroti didžiulį kiekį informacijos, iš kurios išsirenka svarbiausią. Turi aštrų ir skvarbų protą. Noriai tyrinėja jį supantį pasaulį. Patinka pirmauti ir laimėti.

Tėveliai, jei surasite ypatingą, „savą", ryšį su savo "aštuntuku", jei padėsite jam vystyti jo gebėjimus ir panaudoti talentus, ir, svarbiausia, mylėsite jį tokį, koks yra, suprasite ir palaikysite jį – rezultatas pranoks visus jūsų lūkesčius.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Išsiskirdamas su mama vaikas verkia: ką patars psichologė

Išsiskiriant ar atsisveikinant su vaiku, kai mama išeina į darbą arba atvedus jį į darželį, neretai patiriama daug emocijų: vaikas verkia, nenori paleisti tėvų. Kaip elgtis panašiose situacijose, pataria psichologė.

Svarbi taisyklė, kurios turi nepamiršti 2 metų vaikus auginantys tėvai

Dvejų metų vaiką auginanti mama pastebi, kad jos sūnus nuolat mėto daiktus ant žemės. Psichologės patarimai skaitytojai, kaip tinkamai sureaguoti tokioje situacijoje.

Kokių vaikų auklėjimo paslapčių galime pasimokyti iš žydų (23)

Kone trečdalis Nobelio premijos laureatų, daugybė žinomų teisininkų, verslininkų, populiarių menininkų yra žydų tautybės. Žydų tautybė yra tarsi kokybės ženklas. Vieni jais žavisi, kiti pavydi, tačiau abejingųjų šiai tautai nėra. Kur slypi žydų tautos išskirtinumas?

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Mamos ir anytos nesutarimai dėl vaiko auginimo: ką patars specialistė (21)

Redakcija gavo jaunos mamos laišką, kuriame ji klausia patarimo apie bendravimą su anyta, vaiko močiute. Mamai skaudu, kad anyta dažnai komentuoja vaiko auginimą ir taip tarsi nuvertina mamos pastangas.

Vaikas rodo ožius mamai, o su kitais būna auksinis: psichologės komentaras (2)

Turbūt, nereta šeima susiduria su situacija, kuomet su kitais žmonėmis vaikas būna ramesnis, paklusnesnis ir geriau elgiasi negu savo tėvų akivaizdoje. Kodėl taip nutinka ir ar galima tokį elgesį pakoreguoti?

Psichologė: kodėl svarbu jau vaikystėje mokėti valdyti emocijas

Gebėti valdyti emocijas darbe ir šeimoje – užduotis, su kuria ne kasdien susitvarko net suaugusieji. Socialiniai ir emociniai vaiko įgūdžiai: kaip juos lavinti?

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis (15)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Neištikimybė šeimoje, kurioje auga vaikai: atleisti ar ne?

Šį straipsnį parašyti paskatino liūdnas skaitytojos laiškas, kuriame ji guodėsi, kad nors augina metukų sūnų, vyras nusprendė ją palikti ir išeiti pas kitą.

Mamos dalijasi patirtimi, kaip prižiūri mažylių dantukus

Dažniausiai būtent mamos rūpinasi ne tik savo, bet ir vaikų sveikata, o ypatingo dėmesio kasdien reikalauja dantukų priežiūra.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Logopedės patarimai, kaip tėvai gali padėti vaiko kalbos raidai

Tik gimus vaikui išgirstame jo riksmą, vėliau jis pradeda guguoti, čiauškėti, reaguoti balsu į aplinką, o baigiantis pirmiesiems metams išgirstame ir taip lauktą pirmąjį žodį, kuris dažniausiai būna dviejų vienodų skiemenų.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 6, 15, 24 dienomis (2)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Rečiausi Lietuvoje girdėti vardai: nuo Mėnulės iki Leopardo (24)

TavoVaikas.lt portale publikuotas straipsnis apie retus vaikų vardus sulaukė didelio atgarsio. Tęsiame temą.

Šeši paprasti patarimai, kurie suteiks vaikams daugiau kūrybinės laisvės

Albertas Einšteinas buvo pašalintas iš mokyklos dėl neigiamos įtakos rimtiems mokiniams. Vėliau jis neįstojo į universitetą ir buvo išvadintas tingiausiu studentu pasaulyje.