Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

 (15)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis

Jei jūsų šeimoje gimė „aštuntukas", iš karto suprasite, kad gamta šį mažylį apdovanojo išskirtiniu žavesiu. Tačiau tėveliai turi žinoti, kad nuo pat pirmų dienų jų pareiga būti tinkamu pavyzdžiu. Juk 8- stiprus skaitmuo. Su jo aukšta įtampa nelengva susitvarkyti suaugusiam, o vaikui tuo labiau. Didžiulis energijų potencialas virsta emocijomis, aktyviais veiksmais ir valia. Toks mažylis nepagailės savo jėgų tikslui pasiekti! Jo gebėjimas susikoncentruoti neįtikėtinas - jei jau įsitraukė į veiklą, žaidimą, sunku iš ten ištraukti. Demonstruos savo valią, pats save pasiųsdamas išbandymams, ir aišku, jus, tėvelius. Ir iš visų jėgų priešinsis įsakymams. Todėl nuo kūdikystės skiepykite pagarbą, padėkite suprasti, kas yra gerai ir blogai.

Šie vaikai yra prieraišūs, bet gali ir atstumti. Pavydūs, nori būti vienturčiais. Gali pritrūkti betarpiškumo bendraujant. Pasaulį jaučia intuityviai. Savo baimes slepia viduje, bet tai iškyla naktiniais sapnų košmarais, noru užsisklęsti. Pasižymi giliais ir stipriais jausmais, kuriuos irgi slepia nuo kitų. Gerbia jėgą ir valdžią. Kontroliuoja visus: žmones, daiktus, įvykius. Labai vertina ir gina savo nepriklausomybės poreikį.

Patinka tiek aktyvūs, sportiniai, tiek intelektualūs žaidimai. Pasižymi kūrybine vaizduote, kurią panaudoja žaidimų aikštelėje. Čia toks mažylis, aišku, būna lyderiu, ir sprendžia, kokį žaidimą pasirinkti ir kokių taisyklių laikytis. Atsidavęs draugas.

Tėveliai, parodykite jam savo meilę ir nuovokumą, nelaužykite savo "aštuntuko" charakterio. Sudominkite kilniu tikslu ir leiskite veikti. Parodykite savo pavyzdžiu, kaip ryžtingumą nukreipti teisinga kryptimi. Tokiam vaikui būtinas individualus priėjimas, įsakymais jūs jį paversite užsispyrusiu vaiku, kurį apninka pykčio proveržiai. Nuolat rodykite, kad jūsų atžala yra mylima, apgaubkite ją savo švelnumu.

Toks vaikas gabus apdoroti didžiulį kiekį informacijos, iš kurios išsirenka svarbiausią. Turi aštrų ir skvarbų protą. Noriai tyrinėja jį supantį pasaulį. Patinka pirmauti ir laimėti.

Tėveliai, jei surasite ypatingą, „savą", ryšį su savo "aštuntuku", jei padėsite jam vystyti jo gebėjimus ir panaudoti talentus, ir, svarbiausia, mylėsite jį tokį, koks yra, suprasite ir palaikysite jį – rezultatas pranoks visus jūsų lūkesčius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: raidžių arba skaičių žvejyba

Kol už lango vasara, mėgaukimės jos teikiamomis gėrybėmis – šiltu oru bei žaidimais su vandeniu.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.