Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Devintukais užbaigiu savo pasakojimų ciklą apie vaikų gimimo dienos įtaką jo charakteriui ir elgsenai. Numerologija - visa sistema, padedanti pažinti savo atžalas ir patarianti, kaip atrasti tą nuoširdų bendradarbiavimo būdą, taip būtiną tiek tėveliams, tiek ir vaikučiams. Be abejonės, visi vaikai yra unikalūs, ypatingi. Svarbiausia, ko jiems reikia – tai mūsų meilė ir įsiklausymas į tai, ką jie sako.

Apie vaikus „devintukus“, gimusius bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis.

Toks mažylis pasižymi įgimta išmintimi. Savo tėveliams jis bus geriausiu mokytoju. Jam augant, jūs sužinosite daug įdomių dalykų, būsite ne kartą maloniai nustebinti savo atžalos įžvalgumu. Devintukai traukte traukia aplinkinių dėmesį, kurią ne taip paprasta paaiškinti. Atrodo toks pypliukas, o akių žvilgsnis, kalbos perliukai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir esmę. Šie vaikai nuo ankstyvų dienų trokšta dalyvauti sprendžiant įvairias šeimos situacijas.

Devintuko vaikai trykšta gyvenimo džiaugsmu, stipria energija. Nuo kūdikystės pasižymi žingeidumu, ypatinga vaizduote, noru pažinti ir pamatyti. Anksti išryškėja kūrybiniai gebėjimai meno, muzikos, artistiškumo srityse. Lengvai bendrauja. Tokie vaikai žavi visus, ir jie žavisi visais.

Šie mažyliai jautriai priima aplinkinį pasaulį ir audringai į jį reaguoja. Elgesys spontaniškas. Kartais linkę į perdėtą jautrumą. Jiems būtina „išjausti“ gyvenimą. Priekaištai, įkalbinėjimai, prašymai pasėdėti ramiai gali sukeltia atvirkštinį poveikį. Retai keičia priimtą sprendimą.

Tokie vaikai turi patenkinti būtinybę judėti. Laisvai jaučiasi ir mėgsta dideles erdves. Jaučiasi esantys gamtos dalimi. Dievina gyvūnus, mielai jais rūpinasi.

Toks vaikas jaučiasi laimingas, galėdamas būti savimi. Bet kokie suvaržymai yra ne jam. Jau nuo vaikystės kuria didžiulius ateities planus ir entuziastingai imasi juos vykdyti. Tačiau gali greitai prarasti ūpą. Geba įkaitinti atmosferą. Jiems patinka rizikuoti ir išbandyti savo jėgas. Nuo vaikystės gyvenimas jam - žaidimas. O žaidimai - jo stichija. Tėveliai turi sudaryti sąlygas fizinei veiklai. Nori lyderiauti ir laimėti.

Toks vaikas mielai dalinasi žaislais, turi didžiulį ratą draugų. Ir žino, kaip naudotis savo talentais!

Devintukai reikalauja daug dėmesio. Juos reikia mokyti užbaigti pradėtą darbą, užsiėmimą, net visai paprastą. Juk gavus rezultatą, apima didelis malonumas. Šiems vaikams gyvybiškai svarbu tikėti, kad dideli tikslai yra pasiekiami. Tėveliai, jums reikia žinoti, kad jūsų mažylis mėgsta švelnumą, nuoširdų apkabinimą, artimą kontaktą. Gali priešintis tam, bet tai tik mažytis spektakliukas. Iš tikrųjų jo širdelė tikrai džiaugsis kiekvienu jūsų paėmimu ant rankų, kelių.

Mokosi lengvai, nors trūksta susikaupimo. Turi didžiulius sugebėjimus, bet dažnai dėl atsidavimo trūkumo užsiima pašaliniais dalykais. Kaip nebūtų keista, ir čia juos lydi sėkmė

Šie vaikai dažnai anksti palieka gimtąjį tėvų lizdą. Leiskite jiems tai. Lai plaukia pilnu pajėgumu per savo gyvenimo vandenyną. Atminkite, su meile ir supratingumu užaugintas „devintukas“ visada atras minutę netikėtam skambučiui, vizitui, vertingam patarimui ir, žinoma, pagalbai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?

Visus tėvus galima suskirstyti į tris tipus: kuriam priklausote jūs

Kai kalbama apie vaikų auklėjimą, sąvoka „tinkamai išauklėtas vaikas“ neturi jokių aiškiai nusakomų kriterijų. Nežiūrint į tai, visi, savo vaiko gerove besirūpinantys tėvai, visais laikais ieškojo atsakymo – kaip tinkamai auklėti ir išauklėti savo vaiką?

Niekada nedrauskite vaikui šių dalykų (3)

Draudimai labai reikalingi auklėjant vaiką, tačiau tik tada, kai naudojami nuosaikiai. Šių dalykų drausti mažyliui negalima jokiais atvejais.

Vaikas savo elgesiu skaudina tėvus: specialistės patarimai (6)

Išmokęs spjaudytis vaikas, kai supyksta, spjauna į mamą ir tėtį. Tėvai aiškina, kad taip elgtis nedera, tačiau kol kas tai nedavė teigiamų rezultatų. Ką tėvams patars specialistė?

Psichologė: kai vaikas pyksta, atminkite šias esmines taisykles (4)

Trejų metų vaikas yra labai emocionalus, jam dažnai užeina isterijos priepuoliai. Supykęs berniukas gali verkti net 30 ar 40 minučių.

10 tėvų klaidų, kurios trukdo vaikui augti

Auginant vaiką, ypač pirmąjį, klaidų išvengti, ko gero, neįmanoma. Tačiau žinant, kokios jos yra dažniausios, galima pamėginti kai kurių nedaryti.

Dažniausiai užduodami klausimai apie naująsias išmokas vaikui (1)

2018 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kai sakote vaikui žodį NEGALIMA, atminkite kelis svarbius dalykus

Suradęs šuns dubenėlį, vaikas jau tiesia rankutę į jo turinį. „NEGALIMA!“, – surinka išsigandusi mama. Tokių NEGALIMA vaikas per dieną girdi išties daug. Tiek, kad laikui bėgant ima negirdėti žodžio NEGALIMA.

Padėkite, auginu itin aktyvų, irzlų ir nervingą vaiką (5)

Vienerių metų ir 8 mėnesių sūnų auginanti mama skundžiasi, kad berniukas pastaruoju metu pasidarė visai nenustygstantis vietoje. Ką mamai patars specialistė?

Mažo vaiko pykčio priepuoliai: kaip elgtis tėvams

Su pustrečių metų dukrytės pykčio priepuoliais nesusitvarkanti mama prašo specialistų patarimo, kaip elgtis tokiose situacijose.

Kas būdinga vaikams iki 2 metų: svarbiausi elgesio etapai ir patarimai tėvams

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Jūratė Zolumskienė ir Natalija Stefanovičienė iš vaikų darželio „Šilagėlė“ apžvelgia pagrindines vaiko iki 2 metų raidos sritis ir elgesio ypatumus.