Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Devintukais užbaigiu savo pasakojimų ciklą apie vaikų gimimo dienos įtaką jo charakteriui ir elgsenai. Numerologija - visa sistema, padedanti pažinti savo atžalas ir patarianti, kaip atrasti tą nuoširdų bendradarbiavimo būdą, taip būtiną tiek tėveliams, tiek ir vaikučiams. Be abejonės, visi vaikai yra unikalūs, ypatingi. Svarbiausia, ko jiems reikia – tai mūsų meilė ir įsiklausymas į tai, ką jie sako.

Apie vaikus „devintukus“, gimusius bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis.

Toks mažylis pasižymi įgimta išmintimi. Savo tėveliams jis bus geriausiu mokytoju. Jam augant, jūs sužinosite daug įdomių dalykų, būsite ne kartą maloniai nustebinti savo atžalos įžvalgumu. Devintukai traukte traukia aplinkinių dėmesį, kurią ne taip paprasta paaiškinti. Atrodo toks pypliukas, o akių žvilgsnis, kalbos perliukai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir esmę. Šie vaikai nuo ankstyvų dienų trokšta dalyvauti sprendžiant įvairias šeimos situacijas.

Devintuko vaikai trykšta gyvenimo džiaugsmu, stipria energija. Nuo kūdikystės pasižymi žingeidumu, ypatinga vaizduote, noru pažinti ir pamatyti. Anksti išryškėja kūrybiniai gebėjimai meno, muzikos, artistiškumo srityse. Lengvai bendrauja. Tokie vaikai žavi visus, ir jie žavisi visais.

Šie mažyliai jautriai priima aplinkinį pasaulį ir audringai į jį reaguoja. Elgesys spontaniškas. Kartais linkę į perdėtą jautrumą. Jiems būtina „išjausti“ gyvenimą. Priekaištai, įkalbinėjimai, prašymai pasėdėti ramiai gali sukeltia atvirkštinį poveikį. Retai keičia priimtą sprendimą.

Tokie vaikai turi patenkinti būtinybę judėti. Laisvai jaučiasi ir mėgsta dideles erdves. Jaučiasi esantys gamtos dalimi. Dievina gyvūnus, mielai jais rūpinasi.

Toks vaikas jaučiasi laimingas, galėdamas būti savimi. Bet kokie suvaržymai yra ne jam. Jau nuo vaikystės kuria didžiulius ateities planus ir entuziastingai imasi juos vykdyti. Tačiau gali greitai prarasti ūpą. Geba įkaitinti atmosferą. Jiems patinka rizikuoti ir išbandyti savo jėgas. Nuo vaikystės gyvenimas jam - žaidimas. O žaidimai - jo stichija. Tėveliai turi sudaryti sąlygas fizinei veiklai. Nori lyderiauti ir laimėti.

Toks vaikas mielai dalinasi žaislais, turi didžiulį ratą draugų. Ir žino, kaip naudotis savo talentais!

Devintukai reikalauja daug dėmesio. Juos reikia mokyti užbaigti pradėtą darbą, užsiėmimą, net visai paprastą. Juk gavus rezultatą, apima didelis malonumas. Šiems vaikams gyvybiškai svarbu tikėti, kad dideli tikslai yra pasiekiami. Tėveliai, jums reikia žinoti, kad jūsų mažylis mėgsta švelnumą, nuoširdų apkabinimą, artimą kontaktą. Gali priešintis tam, bet tai tik mažytis spektakliukas. Iš tikrųjų jo širdelė tikrai džiaugsis kiekvienu jūsų paėmimu ant rankų, kelių.

Mokosi lengvai, nors trūksta susikaupimo. Turi didžiulius sugebėjimus, bet dažnai dėl atsidavimo trūkumo užsiima pašaliniais dalykais. Kaip nebūtų keista, ir čia juos lydi sėkmė

Šie vaikai dažnai anksti palieka gimtąjį tėvų lizdą. Leiskite jiems tai. Lai plaukia pilnu pajėgumu per savo gyvenimo vandenyną. Atminkite, su meile ir supratingumu užaugintas „devintukas“ visada atras minutę netikėtam skambučiui, vizitui, vertingam patarimui ir, žinoma, pagalbai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.

Sumani mama dalijasi žaidimo idėja, kuriam išleisite mažiau kaip 1 eurą

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip nustebinti vaikus užsiėmimu, kurio priemonės kainuoja mažiau kaip 1 eurą.

Kaip vystosi vaikas nuo gimimo iki dvejų metų ir ką šiuo metu su juo žaisti

Mažyliai tikrai daug moka. Jie labai greit ima suvokti pasaulį. Verta žinoti, kokie žaislai kokiame laikotarpyje naudingiausi.

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (2)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.