Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Devintukais užbaigiu savo pasakojimų ciklą apie vaikų gimimo dienos įtaką jo charakteriui ir elgsenai. Numerologija - visa sistema, padedanti pažinti savo atžalas ir patarianti, kaip atrasti tą nuoširdų bendradarbiavimo būdą, taip būtiną tiek tėveliams, tiek ir vaikučiams. Be abejonės, visi vaikai yra unikalūs, ypatingi. Svarbiausia, ko jiems reikia – tai mūsų meilė ir įsiklausymas į tai, ką jie sako.

Apie vaikus „devintukus“, gimusius bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis.

Toks mažylis pasižymi įgimta išmintimi. Savo tėveliams jis bus geriausiu mokytoju. Jam augant, jūs sužinosite daug įdomių dalykų, būsite ne kartą maloniai nustebinti savo atžalos įžvalgumu. Devintukai traukte traukia aplinkinių dėmesį, kurią ne taip paprasta paaiškinti. Atrodo toks pypliukas, o akių žvilgsnis, kalbos perliukai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir esmę. Šie vaikai nuo ankstyvų dienų trokšta dalyvauti sprendžiant įvairias šeimos situacijas.

Devintuko vaikai trykšta gyvenimo džiaugsmu, stipria energija. Nuo kūdikystės pasižymi žingeidumu, ypatinga vaizduote, noru pažinti ir pamatyti. Anksti išryškėja kūrybiniai gebėjimai meno, muzikos, artistiškumo srityse. Lengvai bendrauja. Tokie vaikai žavi visus, ir jie žavisi visais.

Šie mažyliai jautriai priima aplinkinį pasaulį ir audringai į jį reaguoja. Elgesys spontaniškas. Kartais linkę į perdėtą jautrumą. Jiems būtina „išjausti“ gyvenimą. Priekaištai, įkalbinėjimai, prašymai pasėdėti ramiai gali sukeltia atvirkštinį poveikį. Retai keičia priimtą sprendimą.

Tokie vaikai turi patenkinti būtinybę judėti. Laisvai jaučiasi ir mėgsta dideles erdves. Jaučiasi esantys gamtos dalimi. Dievina gyvūnus, mielai jais rūpinasi.

Toks vaikas jaučiasi laimingas, galėdamas būti savimi. Bet kokie suvaržymai yra ne jam. Jau nuo vaikystės kuria didžiulius ateities planus ir entuziastingai imasi juos vykdyti. Tačiau gali greitai prarasti ūpą. Geba įkaitinti atmosferą. Jiems patinka rizikuoti ir išbandyti savo jėgas. Nuo vaikystės gyvenimas jam - žaidimas. O žaidimai - jo stichija. Tėveliai turi sudaryti sąlygas fizinei veiklai. Nori lyderiauti ir laimėti.

Toks vaikas mielai dalinasi žaislais, turi didžiulį ratą draugų. Ir žino, kaip naudotis savo talentais!

Devintukai reikalauja daug dėmesio. Juos reikia mokyti užbaigti pradėtą darbą, užsiėmimą, net visai paprastą. Juk gavus rezultatą, apima didelis malonumas. Šiems vaikams gyvybiškai svarbu tikėti, kad dideli tikslai yra pasiekiami. Tėveliai, jums reikia žinoti, kad jūsų mažylis mėgsta švelnumą, nuoširdų apkabinimą, artimą kontaktą. Gali priešintis tam, bet tai tik mažytis spektakliukas. Iš tikrųjų jo širdelė tikrai džiaugsis kiekvienu jūsų paėmimu ant rankų, kelių.

Mokosi lengvai, nors trūksta susikaupimo. Turi didžiulius sugebėjimus, bet dažnai dėl atsidavimo trūkumo užsiima pašaliniais dalykais. Kaip nebūtų keista, ir čia juos lydi sėkmė

Šie vaikai dažnai anksti palieka gimtąjį tėvų lizdą. Leiskite jiems tai. Lai plaukia pilnu pajėgumu per savo gyvenimo vandenyną. Atminkite, su meile ir supratingumu užaugintas „devintukas“ visada atras minutę netikėtam skambučiui, vizitui, vertingam patarimui ir, žinoma, pagalbai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?

Mamos rekomenduoja: 9 mėgstami blogai apie vaikų auginimą Lietuvoje

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, kurioje šiuo metu turime daugiau kaip 70 000 fanų, paprašėme tėvų pasidalinti, kokius mamų ar tėčių rašomus tinklaraščius jie stebi.