Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis

 (1)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.

Devintukais užbaigiu savo pasakojimų ciklą apie vaikų gimimo dienos įtaką jo charakteriui ir elgsenai. Numerologija - visa sistema, padedanti pažinti savo atžalas ir patarianti, kaip atrasti tą nuoširdų bendradarbiavimo būdą, taip būtiną tiek tėveliams, tiek ir vaikučiams. Be abejonės, visi vaikai yra unikalūs, ypatingi. Svarbiausia, ko jiems reikia – tai mūsų meilė ir įsiklausymas į tai, ką jie sako.

Apie vaikus „devintukus“, gimusius bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis.

Toks mažylis pasižymi įgimta išmintimi. Savo tėveliams jis bus geriausiu mokytoju. Jam augant, jūs sužinosite daug įdomių dalykų, būsite ne kartą maloniai nustebinti savo atžalos įžvalgumu. Devintukai traukte traukia aplinkinių dėmesį, kurią ne taip paprasta paaiškinti. Atrodo toks pypliukas, o akių žvilgsnis, kalbos perliukai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir esmę. Šie vaikai nuo ankstyvų dienų trokšta dalyvauti sprendžiant įvairias šeimos situacijas.

Devintuko vaikai trykšta gyvenimo džiaugsmu, stipria energija. Nuo kūdikystės pasižymi žingeidumu, ypatinga vaizduote, noru pažinti ir pamatyti. Anksti išryškėja kūrybiniai gebėjimai meno, muzikos, artistiškumo srityse. Lengvai bendrauja. Tokie vaikai žavi visus, ir jie žavisi visais.

Šie mažyliai jautriai priima aplinkinį pasaulį ir audringai į jį reaguoja. Elgesys spontaniškas. Kartais linkę į perdėtą jautrumą. Jiems būtina „išjausti“ gyvenimą. Priekaištai, įkalbinėjimai, prašymai pasėdėti ramiai gali sukeltia atvirkštinį poveikį. Retai keičia priimtą sprendimą.

Tokie vaikai turi patenkinti būtinybę judėti. Laisvai jaučiasi ir mėgsta dideles erdves. Jaučiasi esantys gamtos dalimi. Dievina gyvūnus, mielai jais rūpinasi.

Toks vaikas jaučiasi laimingas, galėdamas būti savimi. Bet kokie suvaržymai yra ne jam. Jau nuo vaikystės kuria didžiulius ateities planus ir entuziastingai imasi juos vykdyti. Tačiau gali greitai prarasti ūpą. Geba įkaitinti atmosferą. Jiems patinka rizikuoti ir išbandyti savo jėgas. Nuo vaikystės gyvenimas jam - žaidimas. O žaidimai - jo stichija. Tėveliai turi sudaryti sąlygas fizinei veiklai. Nori lyderiauti ir laimėti.

Toks vaikas mielai dalinasi žaislais, turi didžiulį ratą draugų. Ir žino, kaip naudotis savo talentais!

Devintukai reikalauja daug dėmesio. Juos reikia mokyti užbaigti pradėtą darbą, užsiėmimą, net visai paprastą. Juk gavus rezultatą, apima didelis malonumas. Šiems vaikams gyvybiškai svarbu tikėti, kad dideli tikslai yra pasiekiami. Tėveliai, jums reikia žinoti, kad jūsų mažylis mėgsta švelnumą, nuoširdų apkabinimą, artimą kontaktą. Gali priešintis tam, bet tai tik mažytis spektakliukas. Iš tikrųjų jo širdelė tikrai džiaugsis kiekvienu jūsų paėmimu ant rankų, kelių.

Mokosi lengvai, nors trūksta susikaupimo. Turi didžiulius sugebėjimus, bet dažnai dėl atsidavimo trūkumo užsiima pašaliniais dalykais. Kaip nebūtų keista, ir čia juos lydi sėkmė

Šie vaikai dažnai anksti palieka gimtąjį tėvų lizdą. Leiskite jiems tai. Lai plaukia pilnu pajėgumu per savo gyvenimo vandenyną. Atminkite, su meile ir supratingumu užaugintas „devintukas“ visada atras minutę netikėtam skambučiui, vizitui, vertingam patarimui ir, žinoma, pagalbai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Atviras skaitytojos laiškas: aš noriu pasakyti kai ką svarbaus šiuolaikiniams tėvams

Kiekvienas tėtis ir mama nori užauginti laimingą ir savimi pasitikintį vaiką. Tačiau neretai mūsų, tėvų, žodžiai gerokai skiriasi nuo mūsų pačių veiksmų. Kokias klaidas šiuolaikiniai tėvai daro dažniausiai? Vienos skaitytojos nuomonė.

Teo ir Ieva pristato: namuose gaminame ekologišką modeliną (1)

Kad ir kur bebūtume – ar svetur pas tėtį, ar namuose Kaune, ar sodyboje, visuomet pasigaminame mūsų taip mėgstamo ekologiško modelino. Su juo žaisti yra begalė būdų, o jį pagaminti vienas juokas!

Kurį Zodiako ženklą galima apibūdinti kaip „tobulas vaikas“

Jeigu mėgstate pavartyti horoskopus, jūsų dėmesiui – 12 Zodiako ženklų apžvalga: kurie iš jų tvirtą charakterį rodo nuo gimimo, o su kuriais lengviausia susitarti?

5 nieko nekainuojantys būdai, kaip sutvirtinti ryšį su vaiku

Kiekvienas iš mūsų norime būti dar geresniais tėvais savo vaikams, tačiau neretai nežinome nuo ko pradėti.

Vaikas nesitraukia nuo mamos: įprasta raidos dalis ar perdėtas jautrumas (2)

Dvejų metų vaiką auginanti mama klausia psichologės patarimo, kaip elgtis su itin jautria dukrele.

Patarimai, kaip nuo gimimo lavinti vaiko smulkiąją motoriką

Vaikas gimsta stipriai sugniaužtais kumščiais ir pirštus „išlaisvina“ tik paūgėjęs. Kaip namuose galime lavinti jo smulkiąją motoriką nuo gimimo?

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: raidžių arba skaičių žvejyba

Kol už lango vasara, mėgaukimės jos teikiamomis gėrybėmis – šiltu oru bei žaidimais su vandeniu.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.