Paklusniausias vaikas pagal horoskopą

 (8)
Ką sako žvaigždės apie mažylio charakterį ir temperamentą? Pasiskaitykite, kad žinotumėte, kaip elgtis ateityje, jei jūsų Liūtukas ar Ožiaragis įsismarkautų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Avinas nevalgys košės, jei norės sumuštinio. Todėl reikalavimais ir paliepimais nieko nepasieksite. Patarimas – pateikite viską taip, tarsi jis pats būtų panorėjęs taip pasielgti.

Jautis

Žingeidus mažylis Jautis ne prasčiau už Aviną moka ginčytis ir kovoti už savo nuomonę. Tik priešingai nei ugnies ženklas, Jautis taip elgiasi ne iš pykčio. Šio zodiako ženklo vaikai laiko užgniaužę emocijas, o kai jų prisikaupia, įvyksta sprogimas, tada Jaučiai tampa nesutramdomi. Bet nurimus aistroms jie ilgai kremtasi ir gailisi.

Dvyniai

Jei jūsų vaikas Dvynys, tai reiškia, kad turite du vaikus. Vienas – mamos džiaugsmas, kitas – padūkėlis, chuliganas. Tėvų užduotis – įvesti pusiausvyrą ir išmokyti vaiką harmoningai derinti abi savo puses.

Vėžys

Mažas Vėžys tik atrodo melancholiška gėlelė, kuriai reikia motinos meilės. Iš tiesų tai gudrūs, apsukrūs vaikai, kurie gali ir isteriją sukelti, jei kas nors vyks ne pagal jų norus. O tuo metu gudriai žvilgčios į jus, norėdami įvertinti, kokį įspūdį padarė.

Liūtas

Liūtai užsispyrę, kaip ir Avinai. Skirtumas toks, kad Avinus tėvai gali paveikti argumentais, o Liūtai, jei nuspręs neklausyti, tai ir neklausys. Vienintelė išeitis – to nepaisyti. Bet net ir tokiu atveju mažasis Liūtas tai įsidėmės ir pasitaikius progai atkeršys.

Mergelė

Jos švelnios, dėmesingos, kuklios, tylios, taigi, vaikų Mergelių tėvams dažnai atrodo, kad puikiai pažįsta savo vaikus. Deja... po kuklia, tylia išore gali slypėti tikras kunkuliuojančių aistrų ugnikalnis. Todėl Mergelių tėvams geriau nesistebėti, jei atvykę pasiimti savo "lėtojo" vaiko iš muzikos mokyklos ras jį lakstantį ir garsiai šūkaujantį.

Svarstyklės

Svarstyklės padarys viską, kad tik nereikėtų plauti indų ir nešti šiukšlių. Pagudraukite ir patikėkite kitokias užduotis – pavyzdžiui, pavedžioti šunį, nueiti į parduotuvę duonos. Bet iš esmės vaikai Svarstyklės – mieli sutvėrimai. Jie retai kada rodo agresiją, maištauja, o taip pasielgę paskui ilgai kremtasi.

Skorpionas

Galite šimtą kartų sakyti vaikui Skorpionui, kad negalima kažko daryti, tačiau jei jis nusprendė patikrinti, kaip veikia kažkoks prietaisas, tai taip ir padarys. Todėl geriau vesti mažylį sportuoti, bus ramiau ir jums, ir prietaisai namuose liks sveiki.

Šaulys

Mažas Šaulys niekada nemeluoja – jis fantazuoja, demonstruoja savo ištvermę vienokiu ar kitokiu klausimu. Ne, jis ne nekrečia šunybių – tiesiog tiria aplinkinio pasaulio įvairovę.

Ožiaragis

Ožiaragiams patinka griežtos taisyklės, režimas (diena darželyje jiems – tikras rojus žemėje). Tad apie neklausymą netenka nė galvoti. Bet jei Ožiaragį vaiką staiga kas nors įžeis, jis veiks pagal principą „akis už akį", o tada neverta nė minėti taisyklių ir režimo.

Vandenis

Vandeniai iš prigimties aktyvūs, judrūs. Todėl neklausymas, chuliganizmas nėra blogi poelgiai, kuriuos vaikas daro "tyčia" – jie atsiranda savaime. Kita vertus, labai lengva nukreipti mažojo Vandenio dėmesį – pakanka pasiūlyti naują spalvojimo knygelę, ir chuliganiškumo kaip nebūta.

Žuvys

Jei Žuvys nenori kažko daryti arba dėl kažko nesutinka, beprasmiška bandyti perkalbėti. Tik priešingai nuo kitų zodiako ženklų mažylių Žuvys labiau linkusios pasiduoti melancholijai nei kelti laive maištą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Dažniausiai užduodami klausimai apie naująsias išmokas vaikui (1)

2018 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kas būdinga vaikams iki 2 metų: svarbiausi elgesio etapai ir patarimai tėvams

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Jūratė Zolumskienė ir Natalija Stefanovičienė iš vaikų darželio „Šilagėlė“ apžvelgia pagrindines vaiko iki 2 metų raidos sritis ir elgesio ypatumus.

Ko mes galime pasimokyti iš skandinavų, kurie augina laimingiausius vaikus pasaulyje

Danija pasaulyje garsi Andersono pasakomis, LEGO žaislais ir laimingiausios pasaulyje tautos reitingu. Tai viena mažesnių Europos valstybių, negalinti pasigirti giedru dangumi, bet jau daug metų garsėjanti kaip giedros nuotaikos „receptą“ atradusi šalis. Kokios gi šio recepto dedamosios dalys?

Tik 9 sakiniai, bet juose telpa visa motinystės ir tėvystės esmė

Apie vaikų auklėjimą yra prirašyta tonos knygų, tačiau svarbiausia esmė telpa vos į 9 sakinius. Štai jie.

Mažų vaikų pojūčių ugdymas: pataria pedagogė

Šiuo metu ankstyvojo ugdymo idėjos vis labiau populiarėja. Apie jas pasakoja vaikų darželių tinklo „Šilagėlė“ pedagogė Ilona Orlova.

Žaidimo svarba vaiko gyvenime

Kodėl sakoma, kad svarbiausias mažo vaiko „darbas“ yra žaidimas? Ko išmoksta vaikai žaisdami? Apie tai pasakoja VšĮ „Pilni namai“ edukologė Greta Kacinauskaitė - Ivanauskienė.

Žvilgsnis į Kalėdų Senelio dovanų maišą: geidžiamiausi vaikų rinkiniai

Laukdami gražiausios metų šventės galvojame apie mums brangius žmones, o ypač apie savo mylimiausius vaikus – kokia dovana nudžiuginsime juos stebuklingą Kalėdų rytą?

Trečiųjų metų krizė: kaip tinkamai sureaguoti į netinkamą vaiko elgesį (1)

Dažnai girdime sakant, jog pirmoji paauglystė prasideda vos trijų. Jaunus tėvelius tai gali gerokai neraminti. Išsireiškimas „trečiųjų metų krizė“ plačiai vartojamas, tačiau taip ir nepaaiškinama, kaip elgtis tėvams atšventus trečiąjį gimtadienį.

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams (1)

2018-aisiais žvaigždės pataria tėvams kuo labiau pasistengti suprasti savo mažuosius, skirti jiems dėmesio ir laiko. Verčiau atsisakyti nereikalingų priekaištų, o štai nuoširdaus rūpesčio per daug nebus. Tuomet ne tik pagerės vaikų ir tėvų santykiai, bet ir padidės mažųjų savivertė, jie ims labiau pasitikėti savimi ir kitais, gerbs suaugusiuosius.

Išsiskirdamas su mama vaikas verkia: ką patars psichologė (3)

Išsiskiriant ar atsisveikinant su vaiku, kai mama išeina į darbą arba atvedus jį į darželį, neretai patiriama daug emocijų: vaikas verkia, nenori paleisti tėvų. Kaip elgtis panašiose situacijose, pataria psichologė.

Svarbi taisyklė, kurios turi nepamiršti 2 metų vaikus auginantys tėvai

Dvejų metų vaiką auginanti mama pastebi, kad jos sūnus nuolat mėto daiktus ant žemės. Psichologės patarimai skaitytojai, kaip tinkamai sureaguoti tokioje situacijoje.

Kokių vaikų auklėjimo paslapčių galime pasimokyti iš žydų (24)

Kone trečdalis Nobelio premijos laureatų, daugybė žinomų teisininkų, verslininkų, populiarių menininkų yra žydų tautybės. Žydų tautybė yra tarsi kokybės ženklas. Vieni jais žavisi, kiti pavydi, tačiau abejingųjų šiai tautai nėra. Kur slypi žydų tautos išskirtinumas?

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Mamos ir anytos nesutarimai dėl vaiko auginimo: ką patars specialistė (21)

Redakcija gavo jaunos mamos laišką, kuriame ji klausia patarimo apie bendravimą su anyta, vaiko močiute. Mamai skaudu, kad anyta dažnai komentuoja vaiko auginimą ir taip tarsi nuvertina mamos pastangas.

Vaikas rodo ožius mamai, o su kitais būna auksinis: psichologės komentaras (2)

Turbūt, nereta šeima susiduria su situacija, kuomet su kitais žmonėmis vaikas būna ramesnis, paklusnesnis ir geriau elgiasi negu savo tėvų akivaizdoje. Kodėl taip nutinka ir ar galima tokį elgesį pakoreguoti?