Paklusniausias vaikas pagal horoskopą

 (8)
Ką sako žvaigždės apie mažylio charakterį ir temperamentą? Pasiskaitykite, kad žinotumėte, kaip elgtis ateityje, jei jūsų Liūtukas ar Ožiaragis įsismarkautų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Avinas nevalgys košės, jei norės sumuštinio. Todėl reikalavimais ir paliepimais nieko nepasieksite. Patarimas – pateikite viską taip, tarsi jis pats būtų panorėjęs taip pasielgti.

Jautis

Žingeidus mažylis Jautis ne prasčiau už Aviną moka ginčytis ir kovoti už savo nuomonę. Tik priešingai nei ugnies ženklas, Jautis taip elgiasi ne iš pykčio. Šio zodiako ženklo vaikai laiko užgniaužę emocijas, o kai jų prisikaupia, įvyksta sprogimas, tada Jaučiai tampa nesutramdomi. Bet nurimus aistroms jie ilgai kremtasi ir gailisi.

Dvyniai

Jei jūsų vaikas Dvynys, tai reiškia, kad turite du vaikus. Vienas – mamos džiaugsmas, kitas – padūkėlis, chuliganas. Tėvų užduotis – įvesti pusiausvyrą ir išmokyti vaiką harmoningai derinti abi savo puses.

Vėžys

Mažas Vėžys tik atrodo melancholiška gėlelė, kuriai reikia motinos meilės. Iš tiesų tai gudrūs, apsukrūs vaikai, kurie gali ir isteriją sukelti, jei kas nors vyks ne pagal jų norus. O tuo metu gudriai žvilgčios į jus, norėdami įvertinti, kokį įspūdį padarė.

Liūtas

Liūtai užsispyrę, kaip ir Avinai. Skirtumas toks, kad Avinus tėvai gali paveikti argumentais, o Liūtai, jei nuspręs neklausyti, tai ir neklausys. Vienintelė išeitis – to nepaisyti. Bet net ir tokiu atveju mažasis Liūtas tai įsidėmės ir pasitaikius progai atkeršys.

Mergelė

Jos švelnios, dėmesingos, kuklios, tylios, taigi, vaikų Mergelių tėvams dažnai atrodo, kad puikiai pažįsta savo vaikus. Deja... po kuklia, tylia išore gali slypėti tikras kunkuliuojančių aistrų ugnikalnis. Todėl Mergelių tėvams geriau nesistebėti, jei atvykę pasiimti savo "lėtojo" vaiko iš muzikos mokyklos ras jį lakstantį ir garsiai šūkaujantį.

Svarstyklės

Svarstyklės padarys viską, kad tik nereikėtų plauti indų ir nešti šiukšlių. Pagudraukite ir patikėkite kitokias užduotis – pavyzdžiui, pavedžioti šunį, nueiti į parduotuvę duonos. Bet iš esmės vaikai Svarstyklės – mieli sutvėrimai. Jie retai kada rodo agresiją, maištauja, o taip pasielgę paskui ilgai kremtasi.

Skorpionas

Galite šimtą kartų sakyti vaikui Skorpionui, kad negalima kažko daryti, tačiau jei jis nusprendė patikrinti, kaip veikia kažkoks prietaisas, tai taip ir padarys. Todėl geriau vesti mažylį sportuoti, bus ramiau ir jums, ir prietaisai namuose liks sveiki.

Šaulys

Mažas Šaulys niekada nemeluoja – jis fantazuoja, demonstruoja savo ištvermę vienokiu ar kitokiu klausimu. Ne, jis ne nekrečia šunybių – tiesiog tiria aplinkinio pasaulio įvairovę.

Ožiaragis

Ožiaragiams patinka griežtos taisyklės, režimas (diena darželyje jiems – tikras rojus žemėje). Tad apie neklausymą netenka nė galvoti. Bet jei Ožiaragį vaiką staiga kas nors įžeis, jis veiks pagal principą „akis už akį", o tada neverta nė minėti taisyklių ir režimo.

Vandenis

Vandeniai iš prigimties aktyvūs, judrūs. Todėl neklausymas, chuliganizmas nėra blogi poelgiai, kuriuos vaikas daro "tyčia" – jie atsiranda savaime. Kita vertus, labai lengva nukreipti mažojo Vandenio dėmesį – pakanka pasiūlyti naują spalvojimo knygelę, ir chuliganiškumo kaip nebūta.

Žuvys

Jei Žuvys nenori kažko daryti arba dėl kažko nesutinka, beprasmiška bandyti perkalbėti. Tik priešingai nuo kitų zodiako ženklų mažylių Žuvys labiau linkusios pasiduoti melancholijai nei kelti laive maištą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.

Sumani mama dalijasi žaidimo idėja, kuriam išleisite mažiau kaip 1 eurą

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip nustebinti vaikus užsiėmimu, kurio priemonės kainuoja mažiau kaip 1 eurą.

Kaip vystosi vaikas nuo gimimo iki dvejų metų ir ką šiuo metu su juo žaisti

Mažyliai tikrai daug moka. Jie labai greit ima suvokti pasaulį. Verta žinoti, kokie žaislai kokiame laikotarpyje naudingiausi.

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (2)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.