Paklusniausias vaikas pagal horoskopą

 (8)
Ką sako žvaigždės apie mažylio charakterį ir temperamentą? Pasiskaitykite, kad žinotumėte, kaip elgtis ateityje, jei jūsų Liūtukas ar Ožiaragis įsismarkautų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Avinas nevalgys košės, jei norės sumuštinio. Todėl reikalavimais ir paliepimais nieko nepasieksite. Patarimas – pateikite viską taip, tarsi jis pats būtų panorėjęs taip pasielgti.

Jautis

Žingeidus mažylis Jautis ne prasčiau už Aviną moka ginčytis ir kovoti už savo nuomonę. Tik priešingai nei ugnies ženklas, Jautis taip elgiasi ne iš pykčio. Šio zodiako ženklo vaikai laiko užgniaužę emocijas, o kai jų prisikaupia, įvyksta sprogimas, tada Jaučiai tampa nesutramdomi. Bet nurimus aistroms jie ilgai kremtasi ir gailisi.

Dvyniai

Jei jūsų vaikas Dvynys, tai reiškia, kad turite du vaikus. Vienas – mamos džiaugsmas, kitas – padūkėlis, chuliganas. Tėvų užduotis – įvesti pusiausvyrą ir išmokyti vaiką harmoningai derinti abi savo puses.

Vėžys

Mažas Vėžys tik atrodo melancholiška gėlelė, kuriai reikia motinos meilės. Iš tiesų tai gudrūs, apsukrūs vaikai, kurie gali ir isteriją sukelti, jei kas nors vyks ne pagal jų norus. O tuo metu gudriai žvilgčios į jus, norėdami įvertinti, kokį įspūdį padarė.

Liūtas

Liūtai užsispyrę, kaip ir Avinai. Skirtumas toks, kad Avinus tėvai gali paveikti argumentais, o Liūtai, jei nuspręs neklausyti, tai ir neklausys. Vienintelė išeitis – to nepaisyti. Bet net ir tokiu atveju mažasis Liūtas tai įsidėmės ir pasitaikius progai atkeršys.

Mergelė

Jos švelnios, dėmesingos, kuklios, tylios, taigi, vaikų Mergelių tėvams dažnai atrodo, kad puikiai pažįsta savo vaikus. Deja... po kuklia, tylia išore gali slypėti tikras kunkuliuojančių aistrų ugnikalnis. Todėl Mergelių tėvams geriau nesistebėti, jei atvykę pasiimti savo "lėtojo" vaiko iš muzikos mokyklos ras jį lakstantį ir garsiai šūkaujantį.

Svarstyklės

Svarstyklės padarys viską, kad tik nereikėtų plauti indų ir nešti šiukšlių. Pagudraukite ir patikėkite kitokias užduotis – pavyzdžiui, pavedžioti šunį, nueiti į parduotuvę duonos. Bet iš esmės vaikai Svarstyklės – mieli sutvėrimai. Jie retai kada rodo agresiją, maištauja, o taip pasielgę paskui ilgai kremtasi.

Skorpionas

Galite šimtą kartų sakyti vaikui Skorpionui, kad negalima kažko daryti, tačiau jei jis nusprendė patikrinti, kaip veikia kažkoks prietaisas, tai taip ir padarys. Todėl geriau vesti mažylį sportuoti, bus ramiau ir jums, ir prietaisai namuose liks sveiki.

Šaulys

Mažas Šaulys niekada nemeluoja – jis fantazuoja, demonstruoja savo ištvermę vienokiu ar kitokiu klausimu. Ne, jis ne nekrečia šunybių – tiesiog tiria aplinkinio pasaulio įvairovę.

Ožiaragis

Ožiaragiams patinka griežtos taisyklės, režimas (diena darželyje jiems – tikras rojus žemėje). Tad apie neklausymą netenka nė galvoti. Bet jei Ožiaragį vaiką staiga kas nors įžeis, jis veiks pagal principą „akis už akį", o tada neverta nė minėti taisyklių ir režimo.

Vandenis

Vandeniai iš prigimties aktyvūs, judrūs. Todėl neklausymas, chuliganizmas nėra blogi poelgiai, kuriuos vaikas daro "tyčia" – jie atsiranda savaime. Kita vertus, labai lengva nukreipti mažojo Vandenio dėmesį – pakanka pasiūlyti naują spalvojimo knygelę, ir chuliganiškumo kaip nebūta.

Žuvys

Jei Žuvys nenori kažko daryti arba dėl kažko nesutinka, beprasmiška bandyti perkalbėti. Tik priešingai nuo kitų zodiako ženklų mažylių Žuvys labiau linkusios pasiduoti melancholijai nei kelti laive maištą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?

Mamos rekomenduoja: 9 mėgstami blogai apie vaikų auginimą Lietuvoje

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, kurioje šiuo metu turime daugiau kaip 70 000 fanų, paprašėme tėvų pasidalinti, kokius mamų ar tėčių rašomus tinklaraščius jie stebi.

Skaitydami knygas vaikui, laviname iškart tris jo intelekto sritis

Kokio amžiaus vaikams galima pradėti skaityti knygas? Ką jos duoda vaikui? Paieškokime drauge atsakymų į šiuos klausimus.

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?

Visus tėvus galima suskirstyti į tris tipus: kuriam priklausote jūs

Kai kalbama apie vaikų auklėjimą, sąvoka „tinkamai išauklėtas vaikas“ neturi jokių aiškiai nusakomų kriterijų. Nežiūrint į tai, visi, savo vaiko gerove besirūpinantys tėvai, visais laikais ieškojo atsakymo – kaip tinkamai auklėti ir išauklėti savo vaiką?