Paklusniausias vaikas pagal horoskopą

 (8)
Ką sako žvaigždės apie mažylio charakterį ir temperamentą? Pasiskaitykite, kad žinotumėte, kaip elgtis ateityje, jei jūsų Liūtukas ar Ožiaragis įsismarkautų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Avinas nevalgys košės, jei norės sumuštinio. Todėl reikalavimais ir paliepimais nieko nepasieksite. Patarimas – pateikite viską taip, tarsi jis pats būtų panorėjęs taip pasielgti.

Jautis

Žingeidus mažylis Jautis ne prasčiau už Aviną moka ginčytis ir kovoti už savo nuomonę. Tik priešingai nei ugnies ženklas, Jautis taip elgiasi ne iš pykčio. Šio zodiako ženklo vaikai laiko užgniaužę emocijas, o kai jų prisikaupia, įvyksta sprogimas, tada Jaučiai tampa nesutramdomi. Bet nurimus aistroms jie ilgai kremtasi ir gailisi.

Dvyniai

Jei jūsų vaikas Dvynys, tai reiškia, kad turite du vaikus. Vienas – mamos džiaugsmas, kitas – padūkėlis, chuliganas. Tėvų užduotis – įvesti pusiausvyrą ir išmokyti vaiką harmoningai derinti abi savo puses.

Vėžys

Mažas Vėžys tik atrodo melancholiška gėlelė, kuriai reikia motinos meilės. Iš tiesų tai gudrūs, apsukrūs vaikai, kurie gali ir isteriją sukelti, jei kas nors vyks ne pagal jų norus. O tuo metu gudriai žvilgčios į jus, norėdami įvertinti, kokį įspūdį padarė.

Liūtas

Liūtai užsispyrę, kaip ir Avinai. Skirtumas toks, kad Avinus tėvai gali paveikti argumentais, o Liūtai, jei nuspręs neklausyti, tai ir neklausys. Vienintelė išeitis – to nepaisyti. Bet net ir tokiu atveju mažasis Liūtas tai įsidėmės ir pasitaikius progai atkeršys.

Mergelė

Jos švelnios, dėmesingos, kuklios, tylios, taigi, vaikų Mergelių tėvams dažnai atrodo, kad puikiai pažįsta savo vaikus. Deja... po kuklia, tylia išore gali slypėti tikras kunkuliuojančių aistrų ugnikalnis. Todėl Mergelių tėvams geriau nesistebėti, jei atvykę pasiimti savo "lėtojo" vaiko iš muzikos mokyklos ras jį lakstantį ir garsiai šūkaujantį.

Svarstyklės

Svarstyklės padarys viską, kad tik nereikėtų plauti indų ir nešti šiukšlių. Pagudraukite ir patikėkite kitokias užduotis – pavyzdžiui, pavedžioti šunį, nueiti į parduotuvę duonos. Bet iš esmės vaikai Svarstyklės – mieli sutvėrimai. Jie retai kada rodo agresiją, maištauja, o taip pasielgę paskui ilgai kremtasi.

Skorpionas

Galite šimtą kartų sakyti vaikui Skorpionui, kad negalima kažko daryti, tačiau jei jis nusprendė patikrinti, kaip veikia kažkoks prietaisas, tai taip ir padarys. Todėl geriau vesti mažylį sportuoti, bus ramiau ir jums, ir prietaisai namuose liks sveiki.

Šaulys

Mažas Šaulys niekada nemeluoja – jis fantazuoja, demonstruoja savo ištvermę vienokiu ar kitokiu klausimu. Ne, jis ne nekrečia šunybių – tiesiog tiria aplinkinio pasaulio įvairovę.

Ožiaragis

Ožiaragiams patinka griežtos taisyklės, režimas (diena darželyje jiems – tikras rojus žemėje). Tad apie neklausymą netenka nė galvoti. Bet jei Ožiaragį vaiką staiga kas nors įžeis, jis veiks pagal principą „akis už akį", o tada neverta nė minėti taisyklių ir režimo.

Vandenis

Vandeniai iš prigimties aktyvūs, judrūs. Todėl neklausymas, chuliganizmas nėra blogi poelgiai, kuriuos vaikas daro "tyčia" – jie atsiranda savaime. Kita vertus, labai lengva nukreipti mažojo Vandenio dėmesį – pakanka pasiūlyti naują spalvojimo knygelę, ir chuliganiškumo kaip nebūta.

Žuvys

Jei Žuvys nenori kažko daryti arba dėl kažko nesutinka, beprasmiška bandyti perkalbėti. Tik priešingai nuo kitų zodiako ženklų mažylių Žuvys labiau linkusios pasiduoti melancholijai nei kelti laive maištą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.