VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

 (1)
Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ožiaragis

Jūs esate kantri ir nuosekli mama, kuri puikiai moka nubrėžti ribas vaikui ir taip suteikia jam saugumą.

Vandenis

Jūs esate pati kūrybiškiausia mama, kokią tik gali turėti vaikas, todėl jam pasisekė, kad su mama galima ir piešti, ir dainuoti, ir šiaip smagiai pašėlti.

Žuvys

Jūs esate mama, kuriai be galo rūpi vaiko emocinė savijauta, todėl visada esate šalia, kai vaikui jūsų labiausiai reikia – ir pagirti, ir padrąsinti, ir apkabinti, ir pabučiuoti.

Avinas

Jūs esate pavyzdys savo vaikui, kuriuo jis besąlygiškai tiki ir į kurį lygiuojasi, nes jūsų stipriosios pusės - atsakomybės jausmas ir tikslo siekimas – yra tai, ką pirmiausia perims jūsų atžala.

Jautis

Jūs esate mama, kuriai svarbiausia kokybė – ir perkant daiktus vaikui, ir kai kalbame apie santykius, laiko skyrimą vaikui ir šeimai.

Dvyniai

Jūs esate mama, kuri moka prakalbinti savo vaiką ir sukuria namuose pasitikėjimo atmosferą, kurioje mažylis auga sveikas ir laimingas.

Vėžys

Jūs esate mama, kurios švelnumo, jautrumo, meilės gali pavydėti bet kas, ir kuri pasirūpina, kad vaikas jaustųsi besąlygiškai priimamas ir mylimas.

Liūtas

Jūs esate mama, kuriai labai svarbios tokios vertybės kaip teisingumas, darbštumas, savarankiškumas, ir kuri to paties tikisi iš savo atžalų.

Mergelė

Jūs esate mama, kuri visur ir visada siekia tobulumo, ir tai jums puikiai pavyksta.

Svarstyklės

Jūs esate žaismingiausia mama pasaulyje, kuri bet kokią namų rutiną su vaikais moka pakeisti į smagią veiklą.

Skorpionas

Jūs esate mama, kurios organizuotumo pakaktų ir visiems kitiems Zodiako ženklams, todėl nieko keisto, kad jūs viską suspėjate – ir namus susitvarkyti, ir vaikais pasirūpinti, ir mėgstamos veiklos neapleisti.

Šaulys

Jūs esate mama, kurios didžiausia stiprybė yra optimizmas, todėl jūsų vaikams be galo pasisekė – visos kliūtys jums yra įveikiamos, visos mažųjų elgesio problemos išsprendžiamos, o kiekvienas rytas yra nuostabios naujos dienos pradžia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Patarimai, kaip surengti jaukias ir subtilias krikštynas

Krikštynos paprastai rengiamos, kai gamta žydi ir spinduliuoja visu savo grožiu bei gyvybe. Po Krikšto sakramento ateina antrasis etapas – įamžinti brangias akimirkas, nes krikštynos būna vieną kartą gyvenime.

Atviras skaitytojos laiškas: aš noriu pasakyti kai ką svarbaus šiuolaikiniams tėvams

Kiekvienas tėtis ir mama nori užauginti laimingą ir savimi pasitikintį vaiką. Tačiau neretai mūsų, tėvų, žodžiai gerokai skiriasi nuo mūsų pačių veiksmų. Kokias klaidas šiuolaikiniai tėvai daro dažniausiai? Vienos skaitytojos nuomonė.

Teo ir Ieva pristato: namuose gaminame ekologišką modeliną (1)

Kad ir kur bebūtume – ar svetur pas tėtį, ar namuose Kaune, ar sodyboje, visuomet pasigaminame mūsų taip mėgstamo ekologiško modelino. Su juo žaisti yra begalė būdų, o jį pagaminti vienas juokas!

Kurį Zodiako ženklą galima apibūdinti kaip „tobulas vaikas“

Jeigu mėgstate pavartyti horoskopus, jūsų dėmesiui – 12 Zodiako ženklų apžvalga: kurie iš jų tvirtą charakterį rodo nuo gimimo, o su kuriais lengviausia susitarti?

5 nieko nekainuojantys būdai, kaip sutvirtinti ryšį su vaiku

Kiekvienas iš mūsų norime būti dar geresniais tėvais savo vaikams, tačiau neretai nežinome nuo ko pradėti.

Vaikas nesitraukia nuo mamos: įprasta raidos dalis ar perdėtas jautrumas (2)

Dvejų metų vaiką auginanti mama klausia psichologės patarimo, kaip elgtis su itin jautria dukrele.

Patarimai, kaip nuo gimimo lavinti vaiko smulkiąją motoriką

Vaikas gimsta stipriai sugniaužtais kumščiais ir pirštus „išlaisvina“ tik paūgėjęs. Kaip namuose galime lavinti jo smulkiąją motoriką nuo gimimo?

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: raidžių arba skaičių žvejyba

Kol už lango vasara, mėgaukimės jos teikiamomis gėrybėmis – šiltu oru bei žaidimais su vandeniu.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.