VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

 (1)
Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ožiaragis

Jūs esate kantri ir nuosekli mama, kuri puikiai moka nubrėžti ribas vaikui ir taip suteikia jam saugumą.

Vandenis

Jūs esate pati kūrybiškiausia mama, kokią tik gali turėti vaikas, todėl jam pasisekė, kad su mama galima ir piešti, ir dainuoti, ir šiaip smagiai pašėlti.

Žuvys

Jūs esate mama, kuriai be galo rūpi vaiko emocinė savijauta, todėl visada esate šalia, kai vaikui jūsų labiausiai reikia – ir pagirti, ir padrąsinti, ir apkabinti, ir pabučiuoti.

Avinas

Jūs esate pavyzdys savo vaikui, kuriuo jis besąlygiškai tiki ir į kurį lygiuojasi, nes jūsų stipriosios pusės - atsakomybės jausmas ir tikslo siekimas – yra tai, ką pirmiausia perims jūsų atžala.

Jautis

Jūs esate mama, kuriai svarbiausia kokybė – ir perkant daiktus vaikui, ir kai kalbame apie santykius, laiko skyrimą vaikui ir šeimai.

Dvyniai

Jūs esate mama, kuri moka prakalbinti savo vaiką ir sukuria namuose pasitikėjimo atmosferą, kurioje mažylis auga sveikas ir laimingas.

Vėžys

Jūs esate mama, kurios švelnumo, jautrumo, meilės gali pavydėti bet kas, ir kuri pasirūpina, kad vaikas jaustųsi besąlygiškai priimamas ir mylimas.

Liūtas

Jūs esate mama, kuriai labai svarbios tokios vertybės kaip teisingumas, darbštumas, savarankiškumas, ir kuri to paties tikisi iš savo atžalų.

Mergelė

Jūs esate mama, kuri visur ir visada siekia tobulumo, ir tai jums puikiai pavyksta.

Svarstyklės

Jūs esate žaismingiausia mama pasaulyje, kuri bet kokią namų rutiną su vaikais moka pakeisti į smagią veiklą.

Skorpionas

Jūs esate mama, kurios organizuotumo pakaktų ir visiems kitiems Zodiako ženklams, todėl nieko keisto, kad jūs viską suspėjate – ir namus susitvarkyti, ir vaikais pasirūpinti, ir mėgstamos veiklos neapleisti.

Šaulys

Jūs esate mama, kurios didžiausia stiprybė yra optimizmas, todėl jūsų vaikams be galo pasisekė – visos kliūtys jums yra įveikiamos, visos mažųjų elgesio problemos išsprendžiamos, o kiekvienas rytas yra nuostabios naujos dienos pradžia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.

Sumani mama dalijasi žaidimo idėja, kuriam išleisite mažiau kaip 1 eurą

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip nustebinti vaikus užsiėmimu, kurio priemonės kainuoja mažiau kaip 1 eurą.

Kaip vystosi vaikas nuo gimimo iki dvejų metų ir ką šiuo metu su juo žaisti

Mažyliai tikrai daug moka. Jie labai greit ima suvokti pasaulį. Verta žinoti, kokie žaislai kokiame laikotarpyje naudingiausi.

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (2)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.