VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

 (1)
Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ožiaragis

Jūs esate kantri ir nuosekli mama, kuri puikiai moka nubrėžti ribas vaikui ir taip suteikia jam saugumą.

Vandenis

Jūs esate pati kūrybiškiausia mama, kokią tik gali turėti vaikas, todėl jam pasisekė, kad su mama galima ir piešti, ir dainuoti, ir šiaip smagiai pašėlti.

Žuvys

Jūs esate mama, kuriai be galo rūpi vaiko emocinė savijauta, todėl visada esate šalia, kai vaikui jūsų labiausiai reikia – ir pagirti, ir padrąsinti, ir apkabinti, ir pabučiuoti.

Avinas

Jūs esate pavyzdys savo vaikui, kuriuo jis besąlygiškai tiki ir į kurį lygiuojasi, nes jūsų stipriosios pusės - atsakomybės jausmas ir tikslo siekimas – yra tai, ką pirmiausia perims jūsų atžala.

Jautis

Jūs esate mama, kuriai svarbiausia kokybė – ir perkant daiktus vaikui, ir kai kalbame apie santykius, laiko skyrimą vaikui ir šeimai.

Dvyniai

Jūs esate mama, kuri moka prakalbinti savo vaiką ir sukuria namuose pasitikėjimo atmosferą, kurioje mažylis auga sveikas ir laimingas.

Vėžys

Jūs esate mama, kurios švelnumo, jautrumo, meilės gali pavydėti bet kas, ir kuri pasirūpina, kad vaikas jaustųsi besąlygiškai priimamas ir mylimas.

Liūtas

Jūs esate mama, kuriai labai svarbios tokios vertybės kaip teisingumas, darbštumas, savarankiškumas, ir kuri to paties tikisi iš savo atžalų.

Mergelė

Jūs esate mama, kuri visur ir visada siekia tobulumo, ir tai jums puikiai pavyksta.

Svarstyklės

Jūs esate žaismingiausia mama pasaulyje, kuri bet kokią namų rutiną su vaikais moka pakeisti į smagią veiklą.

Skorpionas

Jūs esate mama, kurios organizuotumo pakaktų ir visiems kitiems Zodiako ženklams, todėl nieko keisto, kad jūs viską suspėjate – ir namus susitvarkyti, ir vaikais pasirūpinti, ir mėgstamos veiklos neapleisti.

Šaulys

Jūs esate mama, kurios didžiausia stiprybė yra optimizmas, todėl jūsų vaikams be galo pasisekė – visos kliūtys jums yra įveikiamos, visos mažųjų elgesio problemos išsprendžiamos, o kiekvienas rytas yra nuostabios naujos dienos pradžia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (1)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?