Dr. Vaidotas Urbonas: vaikus iki trejų metų maitinkite labai atsakingai
Pirmieji treji vaiko gyvenimo metai ir jų metu susiformuojantys mitybos įpročiai yra itin svarbūs tolimesniame jo gyvenime.
Gydytoja dietologė: kaip išmokyti vaikus valgyti tai, kas sveika, o ne tai, ko norisi
Sveikatos specialistai tvirtina, kad norint užtikrinti sveiką mažylių augimą, teisingi mitybos įpročiai yra ypač svarbūs.
Energinga aktorė, televizijos laidų vedėja ir stiliaus patarimų komandos „Style Support" įkūrėja Indrė Stonkuvienė savo nuoširdumu užburia kiekvieną.
Indrė Stonkuvienė: tėvų misija – padėti vaikui išsiugdyti savo skonį
Vaikų dietologė: kaip nepadaryti klaidų maitinant mažus vaikus?
Kad vaikas augtų sveikas, o jo organizmas gautų visas reikiamas medžiagas, tinkama mažylių mityba yra labai svarbi. Dietologai pastebi, kad tėvai Lietuvoje pastaruoju metu skiria vis daugiau dėmesio savo mažamečių vaikų racionui, tačiau taip pat atkreipia dėmesį, kad kartais maitinant vaikus daroma klaidų. Apie dažniausiai pasitaikančias klaidas ir kaip jų išvengti pasakoja gydytoja vaikų dietologė Daiva Čižauskaitė.
Gydytojas: kaip maitinti vaikus, kad jie nepriaugtų antsvorio
Su antsvorio ir nutukimo problema Lietuvoje kasmet vis dažniau susiduria ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.
Netinkamai maitinami mažamečiai vaikai ne tik negauna visų jiems reikiamų maisto medžiagų, bet kartais susiduria ir su odos bėrimu, niežuliu ar pilvo pūtimu.
Gydytoja rekomenduoja: nuo alergijų vaikus apsaugos trys mitybos taisyklės
Gydytoja dietologė įvardija produktus, kurių negalima duoti vaikams iki 3 metų
Kasdien sukate galvą, ką pagaminti savo mažyliui, kad jis gautų visas reikalingas medžiagas ir vitaminus, lakstote po namus su šaukštu košės, taip tikėdamiesi, kad vaikas gaus reikiamas kalorijas ir energiją?
3 svarbiausi vitaminai vaikui: ką valgyti, kad jų netrūktų
Augančiam vaikui sveika ir pilnavertė mityba yra būtina – tik subalansuotas maistas patenkina vaiko vitaminų bei mineralinių medžiagų poreikį.
„Nemanipuliuokite maistu – nenaudokite jo baudimui ar apdovanojimui“, – sako psichologė Karolina Gurskienė ir aptaria vaikų iki 3 metų mitybos psichologinius aspektus.
Psichologė – apie tėvų klaidas, kurios atgraso vaiką nuo sveiko maisto
Nuo kada vaikui galima picos ar čili troškinio?
Kiekvieno žmogaus sveikam ir visaverčiam gyvenimui yra itin svarbi tinkama mityba, tačiau bene didžiausią reikšmę ji turi sparčiai besivystančiam organizmui.