20 gražiausių atsakymų į klausimą „Būti mama – tai..."

Kviečiame jungtis į TAVO VAIKO feisbuko bičiulių būrį. Mūsų jau yra daugiau kaip 70 tūkstančių, čia mes ne tik dalijamės patirtimi, bet ir kviečiame dalyvauti konkursuose.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vieno konkurso metu TAVO VAIKO feisbuko paskyros bičiules pakvietėme pabaigti mintį „Būti mama – tai...". Sulaukėme daugybės komentarų ir čia publikuojame 20 įdomiausių pasisakymų.

Būti mama – tai virtimas iš pelėdos į vyturi, o po to į zombį; pietų gaminimas 9 valandą ryto turint laisvą minutę; 15 kg sąmoningos meilės vienoje rankoje ir 6,5 kg dar nesąmoningos meilės kitoje rankoje; daug meiles ir bučinių; daug paprastų mielų dalykų, tokių kaip kaip akmenukas saujoje arba krūva akmenukų saujoje; tai stebuklai paprastuose dalykuose; gyvenimas aukštyn kojomis iš naujo kitu kampu atrandant džiaugsmą ir laimę.

**

Būti mama – tai neapsakomas jausmas, tarsi iliuzija, o ypač tada, kai matai laimingas vaikų akis, kai jie ramūs ir laimingi sako MAMA.

**

Būti mama – tai nesibaigiantys iššūkiai, kiekviena meilės pilna diena. Ir žinojimas, kad savo vaikui esi brangiausias ir reikalingiausias žmogus pasaulyje.

**

Būti mama – tai pati didžiausia dovana moteriai, kokią davė Dievulis.

**

Būti mama – tai dovana. Jeigu galėčiau, visus akmenėlius jiems nurinkčiau nuo kelio, kad jis taptų lygus ir šviesus.

**

Buti mama – tai buti Spaidermenu, Betmenu, moterimi kate, nematomu žmogumi, Žaibu Makvynu, Hariu Poteriu, popiežiumi, policininku, gydytoju ir mokytoju vienu metu.

**

Būti mama – tai nuolatinis nesibaigiantis judėjimas: naujos žinios, naujos pažintys, naujos emocijos, nauji rūpesčiai ir nebegalėjimas savęs įsivaizduoti be viso šito. Tai nepakartojama galimybė grįžti į vaikystę.

**

Būti mama – tai besąlygiškai MYLĖTI ir būti MYLIMAI. Kai ašaros rieda iš laimės.

**

Būti mama – tai galimybė kiekvieną dieną kažkam suteikti džiaugsmo.

**

Būti mama – tai nuostabus jausmas ir patyrimas priimti iššūkius, dovanoti gerumą, meilę, rūpestį ir šilumą. Tai duoti, mylėti, suprasti, laukti ir tikėti. Ir visą savo gyvenimą nešioti širdy savo vaiko džiaugsmus ir rūpesčius, laimę ir nesėkmes.

**

Būti mama – tai būti visų profesijų specialiste. Turi viską žinoti ir išmanyti. Atlygis pats geriausias – mažųjų išdykėlių apsikabinimai, bučiniai ir prisiglaudimai.

**

Būti mama - tai turėti „super" galių visais klausimais ir pačiomis įvairiausiomis gyvenimo aplinkybėmis.

**

Būti mama - tai pamatyti tai, ko nematei, išgirsti tai, ko negirdėjai, padaryti tai, ko netikėjai galinti padaryti, suprasti tai, kas buvo nesuvokiama, džiaugtis tuo, kas nebuvo pažįstama, išmokti to, ko nei vienas universitetas nemoko.

**

Būti mama – tai filmas, kuriame žanrai keičiasi kiekvieną akimirką – tai komedija, tai drama, tai fantastika, tai romantika.

**

Būti mama – tai mokslas, kurio mokomės visą gyvenimą, įgydami daug kompetencijų, tokių kaip atsakomybė, kantrumas, begalinė meilė, džiaugsmas. Būti mama – tai būti gyvenimo mokytoja.

**

Būti mama – tai užimti pačias svarbiausias ir atsakingiausias pareigas, kurių tinkamam vykdymui nebūtina turėti trijų aukštųjų išsilavinimų, pilnutėlės sąskaitos banke ar Mis Pasaulis išvaizdos. Užtenka tik mylinčios širdies, neišsenkamos kantrybės, didelės drąsos ir ryžto.

**

Būti mama – tai kiekvieną rytą iš naujo įsimylėti tą mažą žmogutį, kuris tau nusišypso.

**

Būti mama - tai suvokti pasaulį vaiko akimis.

**

Būti mama - tai matyti, kaip auga stebuklas.

**

Būti mama - tai iš tiesų GYVENTI!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Močiutės laiškas apie mažo vaiko begalinę meilę

Gavome močiutės Renutės laišką, kuriame ji aprašo vieną rytą su mylima anūkėle.

Pirmas kūdikio mėnuo: svarbiausia informacija tėvams

Pirmą mėnesį naujagimis vidutiniškai priauga 600 – 1000 g, o paūgėja 3 – 4 cm. Ką dar svarbu žinoti apie vieno mėnesio mažylių raidą?

Šis daiktas puikiai lavina vaiką, o rasti jį galima kiekvienuose namuose

VL VšĮ VU ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaiko raidos centro ankstyvosios reabilitacijos skyriaus vedėja vaikų neurologė Laima Mikulėnaitė pasakoja apie tai, jog veidrodis kartais gali tapti puikiausiu lavinamuoju "žaislu" vaikui.

Mažylis taria pirmuosius žodžius: kaip padėti jam lavinti kalbą?

Ištartas pirmasis mažylio žodis – vienas nuostabiausių momentų tėvų gyvenime. Tačiau mokantis kalbėti, taip pat kaip ir žengiant pirmuosius žingsnius, mažyliui labai svarbi tolimesnė tėvų ir jį supančių suaugusiųjų parama. Kaip padėti vaikui lavinti ir skatinti kalbos raidą?

20 gražiausių atsakymų į klausimą „Būti mama – tai..."

Kviečiame jungtis į TAVO VAIKO feisbuko bičiulių būrį. Mūsų jau yra daugiau kaip 70 tūkstančių, čia mes ne tik dalijamės patirtimi, bet ir kviečiame dalyvauti konkursuose.

Trys vaikiškos knygelės miego ritualams

Jaukūs, sklandūs ir neprailgstantys miego ritualai yra daugelio tėvų svajonė, o gilus ir ilgas vaikų miegas skamba kaip tikras išganymas.

Kaip nešioti mažylį, kad jis pavalgęs atsirūgtų

Maitinant kūdikį reikia padaryti trumpą pertraukėlę, kad mažylis atsirūgtų. Atsirūgus „išeina“ nurytas oras. Jeigu jo susikaupia skrandyje, kūdikis per greitai pasijunta sotus.

Vaikas mėgsta zirzti ir verkšlenti? – Psichologė turi patarimą (1)

Trejų metų vaiką auginanti mama sunerimusi dėl dažno savo dukrytės zyzimo ir verkšlenimo. Kaip pakeisti tokį elgesį, mamai pataria psichologė Daiva Čeponienė.

Dr. Lolita Navickienė: ryšys tarp vaikelio ir jo mamos užsimezga nėštumo metu

Koks bebūtų reiklus šiandieninis pasaulis ir didelis kasdienis gyvenimo tempas, šeima visuomet buvo, yra ir bus didžiausia vertybė. Šeimoje gimsta nauja gyvybė, o kūdikio gimimas yra džiaugsmas ir didis pasaulio stebuklas visiems.

Sveikatos psichologė Milda Kukulskienė: kas yra prieraišumas ir kodėl jis toks svarbus vaikui

Sveikatos psichologė Milda Kukulskienė, tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorė savo straipsnyje apžvelgia, kas yra prieraišumas, ir kaip atsiranda nepažįstamųjų baimė.

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Rūta Lapė: kodėl „supermamyčių“ nekenčia visas pasaulis? (7)

Dviejų sūnų mama, žurnalistė Rūta Lapė – apie mamas, „supermamas“ ir moters pasikeitimus po gimdymo.

7 frazės, kurios paguos po gimdymo liūdinčią mamą (1)

Kai susiduriame su atviru kito asmens skausmu, kartais sunku atrasti tinkamų paguodos žodžių, sutrinkame ir nežinome, kaip tinkamai reaguoti.

Psichologė Milda Kukulskienė: ko nesakyti liūdinčiai mamai

Bendraudama su kitomis šviežiomis mamomis suprantu, kad pirmieji mėnesiai (o gal ir metai) po kūdikio gimimo daugumai moterų yra emociškai jautrūs.

Pilvo diegliai: 7 būdai padėti vaikui

Kaip vaiką kamuoja pilvo diegliai, tėvai išbando ne vieną būdą padėti. Išmėginkite, kuris jų labiausiai tiks jūsų vaikui.