Ką slepia vaiko gimimo data

 (5)
Astrologai ir numerologai neabejoja, kad gimimo data turi įtakos žmogui jo tolimesniame gyvenime.
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip sužinoti likimo skaičių?

Reikia sudėti visus vaiko gimimo skaičius. Pavyzdžiui, jūsų atžala gimė 2010 metų rugsėjo 10 dieną. Sudedame visus skaičius: 2+0+1+0+0+9+1+0=13. Skaičius sudedame tol, kol liks vienženklis skaičius, taigi, šiuo atveju, 1+3=4. Vaiko likimo skaičius yra 4.

Suskaičiavote? Tuomet sužinokite, ką skaičius reiškia.

1

Jeigu vaiko likimo skaičius yra vienetas, jo charakteris bus labai aiškus nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Tai energingi ir atkaklūs vaikai. Jie vystosi labai greitai: vakar dar nešliaužiojo, o šiandien, žiūrėk, jau stojasi ant dviejų kojų ir nori vaikščioti. Miegas, valgymas šiems vaikams ne taip rūpi, juk tuo metu, kai gulėtum ar valgytum, galima nuveikti tiek įdomių dalykų! Šiems vaikams labai reikia tėvų švelnumo ir dėmesio. Jie nepakenčia spaudimo ir agresijos. Vaikai, kurių likimo skaičius yra 1, užauga lyderiais, jie turi savo nuomonę įvairiais gyvenimo klausimais.

2

Vaikai, kurių likimo skaičius yra 2, apibūdinami kaip „žavūs ir mieli". Jie labai jaučia kitų nuotaikas ir emocijas, yra jautrūs ir empatiški. Todėl jiems labai svarbi gera atmosfera namuose, darnūs santykiai tarp mamos ir tėčio. Girdėdamas, kaip mama barasi su tėčiu, toks mažylis gali visą naktį blogai miegoti. Tėvų užduotis - padėti šiems vaikams ugdyti pasitikėjimą savimi, savarankiškumą, nepriklausomumą, mokėjimą pasakyti NE. Būdami maži, šie vaikučiai labai mėgsta fizinį kontaktą, todėl mama ir tėtis turėtų kuo dažniau apsikabinti, priglausti mažylį ir pasakyti jam, kaip jį myli.

Ką slepia vaiko gimimo data
© Shutterstock nuotr.

3

Paperkanti šypsena, padaužiška išvaizda ir puiki iškalba - taip sakoma apie vaikus, kurių likimo skaičius yra 3. Šie vaikai daug klausinėja tėvų, yra komunikabilūs, jiems patinka būti dėmesio centre. Visai gali būti, kad pradėję dainuoti, šokti ar vaidinti namuose, jie toliau tęs karjerą ir didesnėse scenose. Tokie vaikai jautriai reaguoja į kritiką, lengvai įsižeidžia. Auklėtojai ir mokytojai paprastai labai mėgsta tokius vaikus, na, o tėvai norės ir stengsis padaryti viską, kad jie nebūtų lengvabūdžiai ir paviršutiniški.

4

Labai imlūs vaikai. Jie viską daro sąmoningai, o tikslo siekia nuosekliai. Jeigu jie ką nors sugalvoja ir imasi daryti, juos gana sunku perkalbėti. Kartais tokie vaikai mėgsta pabūti vieni, todėl mamos džiaugiasi, nes gali nudirbti namų ruošos darbus, kol vaikas užsiėmęs žaislu ar knyga. Vaikai, kurių ženklas 4, labai džiaugiasi sulaukę brolio ar sesers. Kad ir koks atrodytų vaikas ne pagal metus protingas ir subrendęs, jam vis tiek labai reikia jūsų šilumos ir meilės.

5

Tėvai sako, kad jų mažylis gimė „su motoriuku" - jis nuolat juda, kažką sugalvoja, pilnas idėjų ir veiklų. Gavęs dovanų naują automobiliuką, toks berniukas pirmiausia jį išardys iki mažiausių detalių, o tik po to norės su juo pažaisti. Šie mažieji pasaulio atradėjai tikrai ne kartą nustebins savo tėvus. Kol vaikučiai maži, sukurkite jiems saugią aplinką, kurioje jie galėtų eksperimentuoti ir „ragauti" pasaulį. Tėvų užduotis - nukreipti vaiko energiją ir potencialą tinkama kryptimi.

Ką slepia vaiko gimimo data
© Shutterstock nuotr.

6

Vaikai, kurių likimo skaičius 6, yra atidūs, mandagūs, jautrūs. Labiausiai atsiskleidžia, kai auga apsupti meilės ir gražių santykių. Susidūrę su rimta problema, jie gali išsigąsti, todėl tėvų užduotis - stiprinti jų pasitikėjimą savimi nuo mažų užduočių. Nepamirškite paskatinti ir padrąsinti mažylį, taip jis labiau tikės savo jėgomis. Šie vaikai labai mėgsta kuo nors rūpintis - lėlėmis, mažesniu broliuku ar naminiu augintiniu.

7

Vaikai, kurių likimo ženklas yra 7, paprastai būdami kūdikiais, apibūdinami kaip idealūs vaikai: daug miega, neverkia, leidžia pamiegoti tėvams. Tačiau iš tiesų ši ramybė apgaulinga - tai pats sudėtingiausias skaičius iš visų likimo skaičių. Šie vaikai linkę užsispirti ir pakeisti jų nuomonę būna sunku, nors ir kokia ji nelogiška atrodytų tėvams. Jie tuo pačiu ir dėmesingi: pamatę, kad mama liūdi, prisiglaus, paglostys jai galvą ar paklaus, kas nutiko. Tai įžvalgūs vaikai, kurie prisiriša prie artimiausių žmonių. Nemeluokite šiems vaikams, verčiau sakykite tiesą ir saugokite atvirus tarpusavio santykius.

8

Žavingi mažyliai, kurie dažnai susilaukia aplinkinių šūksnių: „Ach, koks mielas", „Žavuolis" ir panašių. Charakteris yra pastovus ir pakankamai ramus. Turi daug vidinės stiprybės. Labai gerbia tėvus, kurie yra autoritetas, žinoma, šios pagarbos gimdytojams reikia nusipelnyti teisingais sprendimais ir nuosekliu auklėjimu. Gimus broliui ar sesei, nepamirškite ir didesniojo, skirkite jam pakankamai dėmesio, kad natūraliai kylantis pavydas naujam šeimos nariui nepereitų į kitus nemalonius jausmus. Rodykite meilę - ne tik žodžiais, bet ir apkabinimu, fiziniu kontaktu.

9

Vaikai, kurių likimo ženklas 9, yra originalūs, todėl mėgsta naujoves. Tėvai, auginantys tokius mažylius, sužinos visus naujus būrelius, rūbų madas ir pan. Kartais gali pasirodyti, kad mažyliai yra „išlepę" ir „kaprizingi", tačiau kantrūs ir mylintys tėvai moka tinkamai sureaguoti į pykčio priepuolius ar konfliktus parduotuvėje. Vaikystėje šiuos vaikus domina patys įvairiausi dalykai, kartais net ir atrodytų nesuderinami. Net ir užaugę šie vaikai išlaiko stiprų ryšį su savo tėvais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Kaip atskirti meilę vaikui nuo lepinimo

„Per dažnai neimk ant rankų nes išlepinsi“, „pratink užmigti lovelėje, kad neįprastų šalia tavęs“, - mokė mane labiau patyrę giminaičiai. O aš net neįsivaizdavau, kaip galima neimti mažučio kūdikio ant rankų. Arba, ką reiškia per dažnai neimti. Kada dar nešioti, jei ne dabar kūdikystėje?

Jei abejojate, ar teisingai elgiatės su vaiku, yra vienas paprastas būdas pasitikrinti

Šis straipsnis, kiek anksčiau publikuotas žurnale TAVO VAIKAS, nagrinėja vaikų ir tėvų santykių modelius. Ar tikrai tėvai gali būti geriausi vaiko draugai?

Dauguma tėvų dar neužpildė prašymų dėl Vaiko pinigų

Gyventojai gana vangiai teikia prašymus dėl vadinamųjų Vaiko pinigų, nors nuo sausio nebetaikomas neapmokestinamasis pajamų dydis už kiekvieną vaiką.

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

Kaip gimimo data nulemia charakterį ir sėkmę gyvenime

Senovės graikai nustatė, kad kiekvienas skaičius turi magišką reikšmę, o tam tikras skaičių derinys daro įtaką žmogaus likimui.

Vaikas ima bijoti svetimų žmonių – kaip elgtis tėvams

Iki šiol visus mėgęs kūdikis staiga tampa atsargus ir nenori eiti ant rankų net seneliams, o pamatęs svetimą žmogų nusisuka ir stipriai apsiveja mamai apie kaklą. Kodėl ūgtelėjęs kūdikis tampa bailiuku?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.

Gintaro karoliai vaikui: daugiau naudos ar žalos? (1)

Daug tėvų mėgsta savo mažyliui ant kaklo ar rankos užkabinti gintaro karolius.

Kur geriausia miegoti kūdikiui – tėvų ar savo lovoje (6)

Diskusija, kur geriau migdyti kūdikius - tėvų lovoje, lovelėje šalia jų lovos ar net atskirame kambaryje - greičiausiai niekada nebus baigtinė. Argumentų UŽ ir PRIEŠ turi įvairių teorijų šalininkai.

Vaikas užmiega tik nešiojamas, kitu atveju verkia: psichologės komentaras

Tris mėnesius mama migdė kūdikėlį ant rankų. Jei bando paguldyti į lovytę nesuptą – mažylė ima verkti. Ar ignoruoti mažylės norą būti panešiotai ir leisti verkti? O gal nevirkdyti ir nešioti?

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Tinklaraštininkė – apie vaikiškus drabužėlius: kurie yra praktiškiausi, o kurių neverta pirkti

Turbūt yra gana normalu, kad kiekviena naujai iškepta mama perserga tokia liga, kai savo mažyliui, o dažnai dar net negimusiam, nori visko kas gražiausia, kas geriausia, kas minkščiausia, švelniausia ir t.t...

13 vardų, kurie atneša laimę, džiaugsmą ir sėkmę

Renkant vaikui vardą, svarbu pasidomėti ir jo reikšme. Jūsų dėmesiui – 13 Lietuvoje paplitusių vardų, kurie reiškia laimę, džiaugsmą ir sėkmę.

Kauno rajonas gimusiems naujagimiams dovanoja kūdikio kraitelius

Giraitės naujakurių Eglės ir Justino Butėnų šeimoje gimęs Nojus tapo pirmu Kauno rajono kūdikiu, kurio tėvams įteikta ypatinga dovana – 300 eurų vertės kraitelis.