Kaip kraujo grupė nulemia charakterį

 (11)
Yra teorija, labiau paplitusi Azijos šalyse, jog kraujo grupė turi įtakos ir žmogaus charakteriui. Esą kartu su kraujo grupe paveldime tam tikras neigiamas ir teigiamas savybes, gabumus. Jūsų dėmesiui - keturios kraujo grupės ir jų įtaka vaiko charakteriui.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Pirmoji kraujo grupė

Vaikams, turintiems pirmą kraujo grupę labai svarbus yra pripažinimas ir įvertinimas. Jie turi tam tikrų medžiotojo savybių - yra ambicingi, nepasiduodantys ir atkakliai siekia savo tikslo. Kolektyve (darželyje ar mokykloje) jie įsilieja į vaikų grupę ir čia gerai jaučiasi. Jų platus akiratis, jie mėgstami pedagogų. Pavojus kyla tada, kai jų pastangos nėra pastebimos ar pakankamai įvertintos. Tokių vaikų ambicijos būna užgaunamos ir prireikia laiko, kad jie vėl atgautų pasitikėjimą savimi.

Pagrindiniai bruožai: aktyvumas, lyderystė, drąsa.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Interviu su gydytoja: ar verta skiepyti vaikus
Gimdymas greitkelyje: vaiką priėmė policininkas

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Antroji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turintys vaikai yra perfekcionistai. Jie yra atidūs detalėms, mėgsta kruopščiai planuoti ir nemėgsta staigmenų bei netikėtumų. Dažnai jie tampa grupėje organizatoriais, siūlančiais savo idėjas. Užaugę jie neretai renkasi profesijas, kuriose reikia tikslumo ir analizės. Tėvų užduotis - mokyti šiuos vaikus kalbėti apie jausmus, nesigėdyti jų ir reikšti įvairias emocijas. Paprastai šią kraujo grupę turintys vaikai linkę slėpti emocijas ir nemėgsta kalbėti apie savo jausmus.

Pagrindiniai bruožai: ištvermė, praktiškumas, tikslingumas, sveikas protas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Trečioji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turinčius vaikus galima pavadinti romantikais ir svajotojais. Jie yra labai žingeidūs, imlūs, kūrybiški. Visą laiką kažkuo domisi ir ieško naujų žinių. Nuo mažų dienų svarbu palaikyti tokius vaikus, skatinti jų norą pažinti pasaulį, neužgožti iniciatyvumo. Juk gali būti, kad jūs auginate būsimą garsų išradėją ar keliautoją. Šie vaikai turi originalų mąstymą, kartais kai kam atrodo net šiek tiek ekstravagantiškai. Mokykloje juos labiausiai erzina monotonija, jie kupini naujų idėjų ir siūlymų. Su tokiais vaikais tėvams gyventi tikrai nenuobodu, o ateityje jų laukia įdomus gyvenimas.

Pagrindiniai bruožai: nuotaikų kaita, originalumas, kūrybiškumas, nepakantumas rutinai ir nuoboduliui.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Ketvirtoji kraujo grupė

Ši kraujo grupė yra rečiausiai pasitaikanti. Vaikus, turinčius ketvirtą kraujo grupę, pavadina charizmatiškais ir bohemiškais. Jie yra emocionalūs, jautrūs, turi didelę intuiciją, turtingą dvasinį gyvenimą. Šie vaikai turi ypatingą grožio jausmą, pasižymi kūrybiškumu, stiliaus suvokimu. Šių vaikų charakteris labai daugialypis, jie apdovanoti daug gabumų, todėl tėvai neretai klausia savęs: „Iš kur jis toks atsirado?", „Į ką jis atsigimė?". Šie vaikai turi daug draugų, jie yra komunikabilūs. Paaugę jie gali susidomėti mistiniais, ezoteriniais dalykais. Šių vaikų didžiausias trūkumas - didelis jautrumas, kuris, susidūręs su realybe, atneša nemalonių išgyvenimų.

Pagrindiniai bruožai: originalumas, jautrumas, intuityvumas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Sveikatos psichologė Milda Kukulskienė: kas yra prieraišumas ir kodėl jis toks svarbus vaikui

Sveikatos psichologė Milda Kukulskienė, tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorė savo straipsnyje apžvelgia, kas yra prieraišumas, ir kaip atsiranda nepažįstamųjų baimė.

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Rūta Lapė: kodėl „supermamyčių“ nekenčia visas pasaulis? (7)

Dviejų sūnų mama, žurnalistė Rūta Lapė – apie mamas, „supermamas“ ir moters pasikeitimus po gimdymo.

7 frazės, kurios paguos po gimdymo liūdinčią mamą (1)

Kai susiduriame su atviru kito asmens skausmu, kartais sunku atrasti tinkamų paguodos žodžių, sutrinkame ir nežinome, kaip tinkamai reaguoti.

Psichologė Milda Kukulskienė: ko nesakyti liūdinčiai mamai

Bendraudama su kitomis šviežiomis mamomis suprantu, kad pirmieji mėnesiai (o gal ir metai) po kūdikio gimimo daugumai moterų yra emociškai jautrūs.

Pilvo diegliai: 7 būdai padėti vaikui

Kaip vaiką kamuoja pilvo diegliai, tėvai išbando ne vieną būdą padėti. Išmėginkite, kuris jų labiausiai tiks jūsų vaikui.

Kaip atskirti meilę vaikui nuo lepinimo

„Per dažnai neimk ant rankų nes išlepinsi“, „pratink užmigti lovelėje, kad neįprastų šalia tavęs“, - mokė mane labiau patyrę giminaičiai. O aš net neįsivaizdavau, kaip galima neimti mažučio kūdikio ant rankų. Arba, ką reiškia per dažnai neimti. Kada dar nešioti, jei ne dabar kūdikystėje?

Jei abejojate, ar teisingai elgiatės su vaiku, yra vienas paprastas būdas pasitikrinti

Šis straipsnis, kiek anksčiau publikuotas žurnale TAVO VAIKAS, nagrinėja vaikų ir tėvų santykių modelius. Ar tikrai tėvai gali būti geriausi vaiko draugai?

Dauguma tėvų dar neužpildė prašymų dėl Vaiko pinigų

Gyventojai gana vangiai teikia prašymus dėl vadinamųjų Vaiko pinigų, nors nuo sausio nebetaikomas neapmokestinamasis pajamų dydis už kiekvieną vaiką.

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

Kaip gimimo data nulemia charakterį ir sėkmę gyvenime

Senovės graikai nustatė, kad kiekvienas skaičius turi magišką reikšmę, o tam tikras skaičių derinys daro įtaką žmogaus likimui.

Vaikas ima bijoti svetimų žmonių – kaip elgtis tėvams

Iki šiol visus mėgęs kūdikis staiga tampa atsargus ir nenori eiti ant rankų net seneliams, o pamatęs svetimą žmogų nusisuka ir stipriai apsiveja mamai apie kaklą. Kodėl ūgtelėjęs kūdikis tampa bailiuku?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.

Gintaro karoliai vaikui: daugiau naudos ar žalos? (1)

Daug tėvų mėgsta savo mažyliui ant kaklo ar rankos užkabinti gintaro karolius.