Kaip kraujo grupė nulemia charakterį

 (11)
Yra teorija, labiau paplitusi Azijos šalyse, jog kraujo grupė turi įtakos ir žmogaus charakteriui. Esą kartu su kraujo grupe paveldime tam tikras neigiamas ir teigiamas savybes, gabumus. Jūsų dėmesiui - keturios kraujo grupės ir jų įtaka vaiko charakteriui.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Pirmoji kraujo grupė

Vaikams, turintiems pirmą kraujo grupę labai svarbus yra pripažinimas ir įvertinimas. Jie turi tam tikrų medžiotojo savybių - yra ambicingi, nepasiduodantys ir atkakliai siekia savo tikslo. Kolektyve (darželyje ar mokykloje) jie įsilieja į vaikų grupę ir čia gerai jaučiasi. Jų platus akiratis, jie mėgstami pedagogų. Pavojus kyla tada, kai jų pastangos nėra pastebimos ar pakankamai įvertintos. Tokių vaikų ambicijos būna užgaunamos ir prireikia laiko, kad jie vėl atgautų pasitikėjimą savimi.

Pagrindiniai bruožai: aktyvumas, lyderystė, drąsa.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Interviu su gydytoja: ar verta skiepyti vaikus
Gimdymas greitkelyje: vaiką priėmė policininkas

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Antroji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turintys vaikai yra perfekcionistai. Jie yra atidūs detalėms, mėgsta kruopščiai planuoti ir nemėgsta staigmenų bei netikėtumų. Dažnai jie tampa grupėje organizatoriais, siūlančiais savo idėjas. Užaugę jie neretai renkasi profesijas, kuriose reikia tikslumo ir analizės. Tėvų užduotis - mokyti šiuos vaikus kalbėti apie jausmus, nesigėdyti jų ir reikšti įvairias emocijas. Paprastai šią kraujo grupę turintys vaikai linkę slėpti emocijas ir nemėgsta kalbėti apie savo jausmus.

Pagrindiniai bruožai: ištvermė, praktiškumas, tikslingumas, sveikas protas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Trečioji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turinčius vaikus galima pavadinti romantikais ir svajotojais. Jie yra labai žingeidūs, imlūs, kūrybiški. Visą laiką kažkuo domisi ir ieško naujų žinių. Nuo mažų dienų svarbu palaikyti tokius vaikus, skatinti jų norą pažinti pasaulį, neužgožti iniciatyvumo. Juk gali būti, kad jūs auginate būsimą garsų išradėją ar keliautoją. Šie vaikai turi originalų mąstymą, kartais kai kam atrodo net šiek tiek ekstravagantiškai. Mokykloje juos labiausiai erzina monotonija, jie kupini naujų idėjų ir siūlymų. Su tokiais vaikais tėvams gyventi tikrai nenuobodu, o ateityje jų laukia įdomus gyvenimas.

Pagrindiniai bruožai: nuotaikų kaita, originalumas, kūrybiškumas, nepakantumas rutinai ir nuoboduliui.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Ketvirtoji kraujo grupė

Ši kraujo grupė yra rečiausiai pasitaikanti. Vaikus, turinčius ketvirtą kraujo grupę, pavadina charizmatiškais ir bohemiškais. Jie yra emocionalūs, jautrūs, turi didelę intuiciją, turtingą dvasinį gyvenimą. Šie vaikai turi ypatingą grožio jausmą, pasižymi kūrybiškumu, stiliaus suvokimu. Šių vaikų charakteris labai daugialypis, jie apdovanoti daug gabumų, todėl tėvai neretai klausia savęs: „Iš kur jis toks atsirado?", „Į ką jis atsigimė?". Šie vaikai turi daug draugų, jie yra komunikabilūs. Paaugę jie gali susidomėti mistiniais, ezoteriniais dalykais. Šių vaikų didžiausias trūkumas - didelis jautrumas, kuris, susidūręs su realybe, atneša nemalonių išgyvenimų.

Pagrindiniai bruožai: originalumas, jautrumas, intuityvumas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Vaiko raida nuo gimimo iki metų: ką jis moka ir kokie žaislai tinka

Neretai tėvai domisi, kokius žaislus pirkti ir ką žaisti su kūdikiais nuo gimimo. Vaikų raidos specialistai pabrėžia, kad naujagimius ir kūdikius labiausiai ugdo artimųjų meilė, švelnumas, rūpestis, buvimas šalia.

Vaikas nuo gimimo iki 3 metų: kokių žaislų jam reikia

Renkant žaislus patiems mažiausiems svarbu atsižvelgti į tai, kad jie būtų ne tik saugūs, kokybiški, bet ir atitiktų mažylio amžių. Apžvelkime kūdikio raidą nuo gimimo iki trejų metų ir tai, kokie žaislai jam tinkamiausi.

Per 9 paras iš tėvų paimta 90 vaikų

Nuo liepos įsigaliojus centralizuotai Vaiko teisių apsaugos sistemai, iš tėvų buvo paimta 90 vaikų, 30 iš jų buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai ar net gyvybei.

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena

Kiekvieną pusmetį atnaujinami populiariausių naujagimių vardų dešimtukai šįkart pažėrė nemažai staigmenų.

13 dalykų, kurių vaikai iš savo tėvų trokšta visa širdimi

Paprastai taisykles ir priesakus kuriame mes, suaugusieji, skirdami juos vaikams. O ką norėtų pasakyti mums vaikai?

Vaikas nenori sėstis ant klozeto: 3 priežastys, apie kurias gal nepagalvojote

Pratinant mažylį prie kokios nors naujovės, reikia jūsų kantrybės ir vaizduotės, nepamiršti pagyrimų ir nesudirgti dėl niekų. Tai pagrindinės taisyklės, ir tada jam tikrai pasiseks. Mėnesiu anksčiau ar vėliau - jokio skirtumo.

Silvijos sėkmės istorija: jokių dietų ir po gimdymo pasiektas tobulas kūno svoris

Kai nei vaizdas veidrodyje, nei savijauta ima nebetenkinti (ypač – po gimdymo), pagaliau nusprendžiame: viskas, nuo pirmadienio pradedu lieknėti! Bet vieną pirmadienį keičia kitas – pasiryžti taip nelengva. Iš tiesų visa tai... gerokai paprasčiau.

Dažniausios priežastys, kodėl vaikas neramiai miega ir pagalba jam

Mamos nevalgiems ir miegoti nenorintiems mažiesiems dažnai kartoja: nevalgysi/nemiegosi - neaugsi. Tai moksliškai pagrįsta tiesa. Tačiau būna atvejų, kai miegas „neateina"dėl objektyvių priežasčių.

Ar po cezario pjūvio gimę vaikai skiriasi nuo natūraliu būdu gimusių bendraamžių

Ar skiriasi tokie vaikučiai nuo bendraamžių, į pasaulį atėjusių po natūralaus gimdymo?

Gydytoja atsako į dažniausius klausimus apie žindymą ir krūtis

Kaip ruošti krūtis žindyti? Dėl kokių pojūčių krūtyse verta sunerimti? Ką svarbu žinoti apie laktaciją ir intymų poros gyvenimą?

Kokių klaidų vengti ruošiantis krikštynoms, pataria švenčių organizatoriai

Tik pradėjus dėlioti krikštynų scenarijų, staiga susivokiame, kiek rūpesčių ir pasiruošimo jos reikalauja: krikšto tėveliai, bažnyčia, šventės vieta, veikla ir daugelis kitų detalių.

Karščiausios krikštynų mados Lietuvoje: kada, kur ir kaip švęsti, ką dovanoti

Krikštas – pirmasis sakramentas, kuris nuplauna gimtąją nuodėmę, ta proga ir rengiamos krikštynos.

V. Šapoka: „vaiko pinigai“ tikrai didės

Šiais metais įsigaliojusi tvarka, pagal kurią visi tėvai, auginantys vaikus, gauna už kiekvieną po 30 eurų, gali netrukus keistis.

Pirmieji vaiko žingsniai: tik nedarykite šios meškos paslaugos

Vaikai skirtingi, todėl termino, kad kaip tik tą dieną ar mėnesį visi turi žengti pirmuosius žingsnius, nėra ir negali būti.

Patarimai, kaip išsirinkti kokybiškus ir ilgaamžius drabužius vaikams

Renkantis rūbelius patiems mažiausiems šeimos nariams, svarbūs yra keli aspektai: drabužio patogumas, kokybė, funkcionalumas ir, aišku, grožis. Jau 10 metų Lietuvoje esančio vaikiškų prekių parduotuvių „Sterntaler" tinklo direktorė Lina Grendienė sako, kad šiuolaikiniai tėvai tampa vis labiau reiklūs ir sąmoningi.