Kaip kraujo grupė nulemia charakterį

 (11)
Yra teorija, labiau paplitusi Azijos šalyse, jog kraujo grupė turi įtakos ir žmogaus charakteriui. Esą kartu su kraujo grupe paveldime tam tikras neigiamas ir teigiamas savybes, gabumus. Jūsų dėmesiui - keturios kraujo grupės ir jų įtaka vaiko charakteriui.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Pirmoji kraujo grupė

Vaikams, turintiems pirmą kraujo grupę labai svarbus yra pripažinimas ir įvertinimas. Jie turi tam tikrų medžiotojo savybių - yra ambicingi, nepasiduodantys ir atkakliai siekia savo tikslo. Kolektyve (darželyje ar mokykloje) jie įsilieja į vaikų grupę ir čia gerai jaučiasi. Jų platus akiratis, jie mėgstami pedagogų. Pavojus kyla tada, kai jų pastangos nėra pastebimos ar pakankamai įvertintos. Tokių vaikų ambicijos būna užgaunamos ir prireikia laiko, kad jie vėl atgautų pasitikėjimą savimi.

Pagrindiniai bruožai: aktyvumas, lyderystė, drąsa.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Interviu su gydytoja: ar verta skiepyti vaikus
Gimdymas greitkelyje: vaiką priėmė policininkas

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Antroji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turintys vaikai yra perfekcionistai. Jie yra atidūs detalėms, mėgsta kruopščiai planuoti ir nemėgsta staigmenų bei netikėtumų. Dažnai jie tampa grupėje organizatoriais, siūlančiais savo idėjas. Užaugę jie neretai renkasi profesijas, kuriose reikia tikslumo ir analizės. Tėvų užduotis - mokyti šiuos vaikus kalbėti apie jausmus, nesigėdyti jų ir reikšti įvairias emocijas. Paprastai šią kraujo grupę turintys vaikai linkę slėpti emocijas ir nemėgsta kalbėti apie savo jausmus.

Pagrindiniai bruožai: ištvermė, praktiškumas, tikslingumas, sveikas protas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Trečioji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turinčius vaikus galima pavadinti romantikais ir svajotojais. Jie yra labai žingeidūs, imlūs, kūrybiški. Visą laiką kažkuo domisi ir ieško naujų žinių. Nuo mažų dienų svarbu palaikyti tokius vaikus, skatinti jų norą pažinti pasaulį, neužgožti iniciatyvumo. Juk gali būti, kad jūs auginate būsimą garsų išradėją ar keliautoją. Šie vaikai turi originalų mąstymą, kartais kai kam atrodo net šiek tiek ekstravagantiškai. Mokykloje juos labiausiai erzina monotonija, jie kupini naujų idėjų ir siūlymų. Su tokiais vaikais tėvams gyventi tikrai nenuobodu, o ateityje jų laukia įdomus gyvenimas.

Pagrindiniai bruožai: nuotaikų kaita, originalumas, kūrybiškumas, nepakantumas rutinai ir nuoboduliui.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Ketvirtoji kraujo grupė

Ši kraujo grupė yra rečiausiai pasitaikanti. Vaikus, turinčius ketvirtą kraujo grupę, pavadina charizmatiškais ir bohemiškais. Jie yra emocionalūs, jautrūs, turi didelę intuiciją, turtingą dvasinį gyvenimą. Šie vaikai turi ypatingą grožio jausmą, pasižymi kūrybiškumu, stiliaus suvokimu. Šių vaikų charakteris labai daugialypis, jie apdovanoti daug gabumų, todėl tėvai neretai klausia savęs: „Iš kur jis toks atsirado?", „Į ką jis atsigimė?". Šie vaikai turi daug draugų, jie yra komunikabilūs. Paaugę jie gali susidomėti mistiniais, ezoteriniais dalykais. Šių vaikų didžiausias trūkumas - didelis jautrumas, kuris, susidūręs su realybe, atneša nemalonių išgyvenimų.

Pagrindiniai bruožai: originalumas, jautrumas, intuityvumas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Vaikas nesisėda ant puoduko: psichologės patarimai tėvams (1)

Beveik dvejų metų berniukas jau buvo atsisakęs sauskelnių ir apie tris mėnesius nebesituštino į jas. Tačiau gimus broliui viskas pasikeitė. Kaip vėl iš naujo suformuoti jam savarankiško tualeto įgūdžius?

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti

Kelis vaikus auginantys tėvai pastebi, kad neretai vienoje šeimoje augančių ir vienodai auklėjamų vaikų charakteriai iš esmės skiriasi. Viena iš priežasčių - tam tikrus charakterio bruožus vaikas atsineša jau gimdamas. Svarbu nepamiršti, kada jis gimė ir koks yra jo Zodiako ženklas.

Ilga kelionė namo: ką patiria neišnešiotų kūdikių mamos

Lapkričio 17 d. minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Visada šalia neišnešioto kūdikio yra jo mama. Anksčiau laiko pagimdžiusios moterys dažniau susiduria su psichologiniais sunkumais – nerimu, depresija, potrauminiu stresu. Tik nedidelė dalis gauna reikalingą psichologinę pagalbą. Kol visi susikoncentravę į vaikelį, mama lieka antrame plane.

Psichologė – apie moters tapimą mama: tarp vienatvės ir visuomenės spaudimo (2)

Sigita Valevičienė – keturių vaikų mama, psichologė, dirbanti su moterimis nėštumo, gimdymo metu ir po jo. Su ja kalbėjausi apie tai, kam skiriama mažiausiai dėmesio knygose apie nėštumą ir gimdymą – laikotarpį iš karto po gimdymo.

Kur ir kaip guldyti kūdikius (9)

Pagaliau išvydusios savo 9 mėnesius lauktą mažylį, mamos nori kuo ilgiau būti su juo. Tačiau akušeriai bei neonatologai pataria miegoti atskirai, kūdikį paguldant į savo lovelę. Medikai įsitikinę, kad pirmosiomis naujagimio gyvenimo savaitėmis reikėtų vengti bet kokios rizikos, be to, tėvų lova mažyliui yra tiesiog per minkšta.

Vaikas žnaibosi: kaip tinkamai sureaguoti, kad tai nepasikartotų (3)

Sunerimusi mama klausia psichologės patarimo, kaip tinkamai reaguoti į savo dukrytės žnaibymąsi. Metų ir trijų mėnesių mažylė ne kartą yra skaudžiai įžnybusi ir tėčiui, ir močiutei.

Kaip nuo mažų dienų užkirsti kelią vaiko isterijoms ir netinkamam elgesiui

Auginanti beveik vienerių metų vaiką mama klausia, kaip tinkamai reaguoti į mažylio nepasitenkinimą, kai jam neleidžiama daryti, tai, ko norisi.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Sveikatos psichologė – apie vaikų miegą: klausykite savo širdies

Besilaukdama pirmojo vaiko apgalvojau daug klausimų, bet apie miegą mąsčiau kaip apie savaime suprantamą dalyką. Kas čia gali būti sunkaus? Pavargai, atsigulei ir užmigai, - man taip atrodė.

Vaikas masturbuojasi: kaip tinkamai sureaguoti tėvams (11)

Pastebėjusi, kad sūnus save liečia ir jaučia malonumą, mama sutriko: kaip tinkamai reaguoti į tokius vaiko veiksmus? Psichologės komentaras.

Vaikas kategoriškai atsisako sėstis ant naktipuodžio: psichologės komentaras (5)

Trejų metų vaiką auginanti mama nerimauja, kad jos duktė niekaip neatsisako sauskelnių. Savo laiške skaitytoja rašo išbandžiusi daug būdų ir visi nepadėjo. Ką mamai patars specialistė?

Viena iš priežasčių, kodėl kūdikiai prastai miega naktimis

Kūdikio verksmas naktį iš vėžių gali išmušti net ir ramiausią mamą. Ypač kai mažylis dieną saldžiai miega, o naktį verčia apie jį šokinėti. Kodėl supainioja dieną su naktimi?

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Padėkite, auginu neramų vaiką, kuris niekada neužmiega pats (18)

Kūdikį auginanti mama teiraujasi specialisto pagalbos, kaip jai išmokyti vaikelį užmigti greičiau ir paprasčiau. Nes dabar jis užmiega vienu būdu - tik mamai kartu su juo šokinėjant ant kamuolio.

Kai mušasi kūdikis, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita (15)

Kodėl tokie maži vaikai, dar neišaugę iš kūdikystės, ima muštis? Kaip tinkamai į tokį elgesį sureaguoti tėvams? Į šiuos ir kitus tėvams rūpimus klausimus atsako psichologė.