Kaip kraujo grupė nulemia charakterį

 (11)
Yra teorija, labiau paplitusi Azijos šalyse, jog kraujo grupė turi įtakos ir žmogaus charakteriui. Esą kartu su kraujo grupe paveldime tam tikras neigiamas ir teigiamas savybes, gabumus. Jūsų dėmesiui - keturios kraujo grupės ir jų įtaka vaiko charakteriui.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Pirmoji kraujo grupė

Vaikams, turintiems pirmą kraujo grupę labai svarbus yra pripažinimas ir įvertinimas. Jie turi tam tikrų medžiotojo savybių - yra ambicingi, nepasiduodantys ir atkakliai siekia savo tikslo. Kolektyve (darželyje ar mokykloje) jie įsilieja į vaikų grupę ir čia gerai jaučiasi. Jų platus akiratis, jie mėgstami pedagogų. Pavojus kyla tada, kai jų pastangos nėra pastebimos ar pakankamai įvertintos. Tokių vaikų ambicijos būna užgaunamos ir prireikia laiko, kad jie vėl atgautų pasitikėjimą savimi.

Pagrindiniai bruožai: aktyvumas, lyderystė, drąsa.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Interviu su gydytoja: ar verta skiepyti vaikus
Gimdymas greitkelyje: vaiką priėmė policininkas

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Antroji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turintys vaikai yra perfekcionistai. Jie yra atidūs detalėms, mėgsta kruopščiai planuoti ir nemėgsta staigmenų bei netikėtumų. Dažnai jie tampa grupėje organizatoriais, siūlančiais savo idėjas. Užaugę jie neretai renkasi profesijas, kuriose reikia tikslumo ir analizės. Tėvų užduotis - mokyti šiuos vaikus kalbėti apie jausmus, nesigėdyti jų ir reikšti įvairias emocijas. Paprastai šią kraujo grupę turintys vaikai linkę slėpti emocijas ir nemėgsta kalbėti apie savo jausmus.

Pagrindiniai bruožai: ištvermė, praktiškumas, tikslingumas, sveikas protas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Trečioji kraujo grupė

Šią kraujo grupę turinčius vaikus galima pavadinti romantikais ir svajotojais. Jie yra labai žingeidūs, imlūs, kūrybiški. Visą laiką kažkuo domisi ir ieško naujų žinių. Nuo mažų dienų svarbu palaikyti tokius vaikus, skatinti jų norą pažinti pasaulį, neužgožti iniciatyvumo. Juk gali būti, kad jūs auginate būsimą garsų išradėją ar keliautoją. Šie vaikai turi originalų mąstymą, kartais kai kam atrodo net šiek tiek ekstravagantiškai. Mokykloje juos labiausiai erzina monotonija, jie kupini naujų idėjų ir siūlymų. Su tokiais vaikais tėvams gyventi tikrai nenuobodu, o ateityje jų laukia įdomus gyvenimas.

Pagrindiniai bruožai: nuotaikų kaita, originalumas, kūrybiškumas, nepakantumas rutinai ir nuoboduliui.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press

Ketvirtoji kraujo grupė

Ši kraujo grupė yra rečiausiai pasitaikanti. Vaikus, turinčius ketvirtą kraujo grupę, pavadina charizmatiškais ir bohemiškais. Jie yra emocionalūs, jautrūs, turi didelę intuiciją, turtingą dvasinį gyvenimą. Šie vaikai turi ypatingą grožio jausmą, pasižymi kūrybiškumu, stiliaus suvokimu. Šių vaikų charakteris labai daugialypis, jie apdovanoti daug gabumų, todėl tėvai neretai klausia savęs: „Iš kur jis toks atsirado?", „Į ką jis atsigimė?". Šie vaikai turi daug draugų, jie yra komunikabilūs. Paaugę jie gali susidomėti mistiniais, ezoteriniais dalykais. Šių vaikų didžiausias trūkumas - didelis jautrumas, kuris, susidūręs su realybe, atneša nemalonių išgyvenimų.

Pagrindiniai bruožai: originalumas, jautrumas, intuityvumas.

Kaip kraujo grupė nulemia charakterį
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Tinklaraštininkė – apie vaikiškus drabužėlius: kurie yra praktiškiausi, o kurių neverta pirkti

Turbūt yra gana normalu, kad kiekviena naujai iškepta mama perserga tokia liga, kai savo mažyliui, o dažnai dar net negimusiam, nori visko kas gražiausia, kas geriausia, kas minkščiausia, švelniausia ir t.t...

13 vardų, kurie atneša laimę, džiaugsmą ir sėkmę

Renkant vaikui vardą, svarbu pasidomėti ir jo reikšme. Jūsų dėmesiui – 13 Lietuvoje paplitusių vardų, kurie reiškia laimę, džiaugsmą ir sėkmę.

Kauno rajonas gimusiems naujagimiams dovanoja kūdikio kraitelius

Giraitės naujakurių Eglės ir Justino Butėnų šeimoje gimęs Nojus tapo pirmu Kauno rajono kūdikiu, kurio tėvams įteikta ypatinga dovana – 300 eurų vertės kraitelis.

Paskelbti 2017 metų populiariausi naujagimių vardai: kas labiausiai nustebino

VĮ Registrų centras paskelbė populiariausių 2017 metų antrojo pusmečio vaikų vardų sąrašus.

Močiučių patarimas jaunoms mamoms, kurį verta užmiršti amžiams

Tikriausiai, esate girdėję patarimą nekreipti dėmesio į zirziantį ar verkiantį vaiką? Esą, lai jis papyksta, ir nusiramins pats... Kanados mokslininkų atliktas tyrimas leidžia daryti išvadą, kad kūdikiai, kuriuos mamos ignoruoja, patiria dėl to stresą, ir tai turi neigiamos įtakos ne tik jų vystymuisi, bet ir imuninei sistemai.

Patarimai, kaip išmokyti vaiką žaisti vieną

Meną žaisti vieni įvaldo jau kūdikiai. Tačiau jie gali šį gebėjimą prarasti, jei tėvai bus pernelyg „geri" savo atžaloms. Ir manys, kad turi užsiimti su savo vaiku, kai tik jis praplėšia akis.

Patarimai, kaip tėvai gali paskatinti vaiko kalbos raidą

Naujagimis „kalba“ nuo gimimo. Tačiau praeina nemažai laiko, kol jo pirmąją kalbą – verksmą – pradeda suprasti tėvai. Kaip galima padėti vaiko kalbos raidai ir kuo greičiau išgirsti sąmoningai sakomą MAMA ir TĖTĖ?

Kas labiausiai trukdo sulieknėti pagimdžiusioms mamoms?

Kone kiekviena pagimdžiusi mama susiduria su situacija, kad po gimdymo lieka nereikalingų kilogramų. Nors kiekvienos moters organizmas yra individualus, visgi egzistuoja patarimų, kurie be išimties tinka visoms. Taip pat ir klaidos neretai būna universalios - sužinokime, kokios jos.

Kaip prižiūrėti pirmuosius dantukus?

Kai kūdikiui seilės ima tekėti upeliais, atrodo, tuoj išsikals dantukai. Bet jų vis nėra. O kai jau pasirodo, ir vėl galvosūkis: kaip prižiūrėti, kad būtų sveiki? Konsultuoja gydytoja odontologė Vilda Burbulytė.

Kineziterapeutė: tai ne tik naudinga sveikatai, bet ir stiprina tarpusavio ryšį

„Vienas, du trys, neriam", – dar nevaikščiojančiam kūdikiui sako besišypsanti mama ir panardina jį po vandeniu. Iškilęs virš vandens mažylis net krykščia iš malonumo, o mama meiliai priglaudžia ir pamyluoja mažylį. Tokių ilgam įsimenančių akimirkų galima užfiksuoti vaikams skirtuose baseinuose, į kuriuos ateiti kviečiami ir tėveliai su pačiais mažiausiais kūdikėliais. Apie tokių maudynių naudą kalbamės su kineziterapeute Vaida Semaškiene.

Vaikų auklėjimas pagal Zodiako ženklą (1)

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo charakterį: avinai labiau užsispyrę, mergelės pedantiškos, o žuvys svajoklės. Tad ir skirtingu metu gimusių vaikų auklėjimas turėtų kiek skirtis. Vieniems reikia daugiau palaikymo, o kitiems - šilto žodžio ar fizinio artumo.

Jūs nustebsite, ką sugeba patys mažiausi kūdikiai

Jau kelių mėnesių amžiaus kūdikiai rikiuoja tai, ką mato, pagal priežastį ir pasekmę. Iš kur tai žinome? Iš jų pačių!

5 aukso vertės palinkėjimai vaikų turintiems tėvams

Manote, kad jūsų vaikas nusipelnė tobulų tėvų? Ne. Tėvų troškimas būti tobuliems susijęs su noru mylėti savo vaiką besąlygiškai, nes savęs juk besąlygiškai mylėti negalime. Tobulumas nėra būtinas tėvams. Mes neturime būti tobuli, mes turime mylėti savo vaikus.

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“