Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti

Kelis vaikus auginantys tėvai pastebi, kad neretai vienoje šeimoje augančių ir vienodai auklėjamų vaikų charakteriai iš esmės skiriasi. Viena iš priežasčių - tam tikrus charakterio bruožus vaikas atsineša jau gimdamas. Svarbu nepamiršti, kada jis gimė ir koks yra jo Zodiako ženklas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Pavasarį gimę vaikai labai energingi ir nepavargstantys niekada, anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Šie mažyliai labai smalsūs, nuolat pateikiantys klausimų, prasidedančių žodžiu „kodėl"? Avinai anksti ima siekti nepriklausomybės. Tėvai turi juos nukreipti ir jiems vadovauti labai taktiškai. Avino ženklo vaikais būtina labiau pasitikėti, kad jie galėtų sėkmingiau išreikšti savo gebėjimus ir išnaudoti galimybes.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Jautis

Tokie vaikai labai švelnūs. Jaučio ženklo atstovai būna aktyvūs ir sveiki. Jie gana anksti mokosi spręsti savo problemas. Šio Zodiako ženklo vaikai dėmesingi, darbštūs, mėgsta viską daryti savo rankomis. Daugelis pasižymi išskirtiniu muzikalumu. Paprastai mokosi jie lėtai, tačiau medžiagą įsisavina iš esmės, negali pakęsti skubotumo.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Dvyniai

Šio ženklo mažyliai neįtikėtinai judrūs, gracingi ir artistiški, nenurimstantys ir kartais bailūs. Būtina nuolat jiems rasti naudingų užsiėmimų. Kartais tokie vaikučiai būna dirgloki. Tėvams būtina lavinti savo mažylių dėmesingumą. Dvyniai labai nuoširdūs ir akimirksniu pajaučia melą.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Vėžys

Šie vaikai pasižymi neįtikėtinai dideliais dvasiniais poreikiais, nors kartais išreiškia savo jausmus ir norus nerangiai. Jų vidinis pasaulis turtingas, jiems būdingas disciplinuotumas, berniukai būna labai prisirišę prie motinų, paaugliai susiduria su staigiais nuotaikų pokyčiais. Šio Zodiako ženklo vaikams reikalingas dėmesys ir supratingumas, nes tik tada jų jautrios sielos skleisis.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Liūtas

Tikrų tikriausi vaikų grupės lyderiai ir vadeivos gerąja šio žodžio prasme. Būtent Liūto ženklo atstovai sugalvoja naujų žaidimų ir jiems vadovauja. Šie mažyliai dažniausiai būna mylimi ir gerbiami. Liūtukai dievina pačias įvairiausias vakarones ir šventes, dažnai turi aktorinių ir draminių sugebėjimų. Šio ženklo atstovai – romantiškos natūros. Liūto ženklo paauglių mergaičių telefonas niekada nenutyla. Dar svarbu nepamiršti, kad Liūtas – tai kilmingumo ženklas.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Mergelė

Šio ženklo mažyliai greitai ir anksti pradeda kalbėti, pasižymi tvarkingumu, nesukelia papilomų rūpesčių tėvams. Anksti pasireiškia Mergelių kritiškas požiūris į gyvenimą. Dažnai šio ženklo atstovai kitų nuomone būna kuklūs ir jautrūs, paprastai negali pasigirti klasės draugų meile. Mergelės ženklo atstovai daug ir noriai mokosi, mėgsta skaityti.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai skleidžia žavesį ir yra labai malonūs. Visada atsiduria dėmesio centre, su šiais mažyliais kuo puikiausiai sutaria tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Ramūs, stabilūs, nelinkę į jokius išpuolius mažyliai, ūgtelėję pasižymi neįtikėtinai stipriu skleidžiamu žavesiu. Paprastai jie anksti susituokia, dar vaikystėje domisi priešinga lytimi. Iš prigimties Svarstyklių ženklo atstovai – tikrų tikriausi diplomatai. Neretai šio Zodiako ženklo atstovai būna linkę vengti darbų, todėl būtina jiems įskiepyti tvirtas vertybes.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Skorpionas

Šis Zodiako ženklas – vienas stipriausių, todėl tokius mažylius auklėti gana sudėtinga. Skorpionai pasižymi stipria valia ir stabilia psichika. Jie mėgsta dirbti ir nugalėti, nemoka atsitraukti ir paprastai būna ne pagal metus protingi.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Šaulys

Šio ženklo mažyliai dievina sportą ir gyvūnus, todėl jų nulaikyti namuose tiesiog neįmanoma. Šie mažyliai nuoširdūs ir kalbūs, turi humoro jausmą ir nėra linkę pasinerti į bevaises fantazijas bei svajones net ir paauglystėje. Šio Zodiako ženklo atstovai negali pakęsti nesąžiningumo ir melagysčių.

Paprastai jie mėgsta eiti į mokyklą ir gerai mokosi. Vis tik kartais Šauliams pritrūksta kruopštumo. Šaulio ženklo atstovai linkę į religiją, todėl vėliau gali susidomėti bažnyčia.

Šaulio charakteryje humaniškumas nugali dogmatiškumą, todėl tokie vaikai negali pakęsti apribojimų, - jiems būtina suteikti maksimalią laisvę. Šio ženklo atstovai mėgsta ekstravagantiškumą, jiems dažnai trūksta apdairumo.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai gali pelnytai būti mažaisiais suaugėliais. Tokie vaikai gimsta turėdami orumo jausmą, jie savarankiški, anksti suvokia, ko nori. Ožiaragiai turi konkrečių įnorių, neretai būna garbėtroškos ir dažniausiai labai sėkmingai mokosi, yra darbštūs. Draugų Ožiaragiai turi nedaug, neretai tai būna vienas geriausias draugas. Šio Zodiako ženklo atstovai griežtai laikosi šeiminių įsipareigojimų ir tradicijų.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Vandenis

Šie vaikai unikalūs, jie mąsto ne taip, kaip dauguma vaikų. Anksti ima reikštis Vandenių filosofinis požiūris į gyvenimą, jų galva pilna neįprastų idėjų. Jie protingi, energingi, siekia sužinoti kuo daugiau.

Kartais šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi šiokiu tokiu nestabilumu, mėgsta pripažinimą ir pagyras, jaučia poreikį būti viešumoje ir mėgautis vienatve tuo pačiu metu. Vandeniai dievina pramogas.

Šio Ženklo atstovai išradingi, taktiški, linkę ieškoti kompromiso, tačiau galiausiai pasielgia taip, kaip nori jie patys. Vandeniams labai sudėtinga ištverti bausmes. Su jais būtina bendrauti kaip su lygiais, švelniai vadovauti ir nukreipti.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Vida Press

Žuvys

Šio ženklo atstovai turi savo nuomonę visomis temomis. Juos suprasti nėra paprasta, neretai jie pasižymi staigiais nuotaikų pokyčiais, tačiau iš tiesų yra nuoširdūs ir sąmoningi, jais galima pasitikėti. Žuvų ženklo atstovai jaučia poreikį gauti iš suaugusiųjų palaikymą ir įvertinimą.

Dauguma šių vaikų artistiški ir muzikalūs, mėgsta skaityti, nors neretai jiems trūksta dėmesingumo. Dauguma šio ženklo atstovų pirmenybę teikia suaugusiųjų, o ne vaikų kompanijai – tai susiję su ankstyvu jų brandumu ir gyvenimo suvokimu. Žuvys – jautriausias Zodiako ženklas. Bendraujant su šio ženklo atstovais būtinas išskirtinis taktiškumas, švelnumas ir pritarimas. Tik tokiu atveju Žuvims pavyks išreikšti save.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Fotolia
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Pirmosios kūdikio Kalėdos: svarbūs patarimai tėvams

Jei jūsų mažylis gimė 2017-aisiais metais, jūs savo didžiausią ir gražiausią dovaną jau gavote. Šios žiemos šventės jums bus kitokios – jūs tapote tėvais, o viso jūsų dėmesio centre kūdikis.

Kaip išrinkti dovaną pagal Zodiako ženklą (1)

Ką padovanoti vaikui artėjančių švenčių proga, gali pasufleruoti ir mažylio Zodiako ženklas. Kiekvienam iš jų būdingos tam tikros charakterio savybės, į kurias atsižvelgiant ir reikia rinkti dovaną.

Psichologė – apie neramų kūdikių miegą (1)

Psichologė Karolina Gurskienė apžvelgia naujagimio ir kūdikio iki trijų mėnesių amžiaus miego įpročius.

Kalbos raidą tyrinėjanti mokslininkė dr. Ingrida Balčiūnienė: dvynių kalba – iššūkis tėvams (4)

Dr. Ingridos Balčiūnienės, Vytauto Didžiojo universiteto Lituanistikos katedros docentės, parengtas straipsnis apie dvynukų kalbos raidos ypatumus.

Kai vaikas sako NE, jis tėvams nori perduoti vieną svarbią žinią (1)

„Ar nori valgyti?“ „Ne!“ „Eime į lauką“ „Ne!“ „Kurią kepurę nori dėtis – raudoną ar geltoną?“ „Ne!“ Jeigu jums pažįstamos šios situacijos, skaitykite toliau.

Sveikatos psichologė Milda Kukulskienė: mums trūksta švelnumo

Apibaru vaiką, kad išpylė arbatą. Vyras niekur neranda, kur praėjusiais metais padėjo kalėdines lemputes. Visi vairuoja kaip išprotėję. Gana rimtai apsvarstau Geležinės lapės pasiūlymą „Susipykti su visais, tada nereikės pirkti tų nelaimingų kalėdinių dovanų". Facebook platybėse akį patraukia vaizdinga skritulinė diagrama: „Kodėl pykstu?". Atsakymas: „Nežinau", 100 proc. Juokiuosi.

Kiek iš tiesų skiriame laiko savo vaikams per dieną

Jau kone anekdotu tapęs posakis, kad „lietuviai tėvai savo vaikams skiria 7 minutes“ kažin ar yra statistiškai tikslus. Visgi kaip rodo tyrimai, tėvai vis daugiau skiria laiko vaikams, negu, pavyzdžiui, prieš keliasdešimt metų.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (4)

Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Patarimai labai pavargusiai mamai (3)

Pervargusi mama ne visada pati supranta, kad jai reikia pagalbos. Gerai, jei pirmuosius jos „perdegimo“ požymius pastebi artimieji. O jei ne? Siūlome keletą patarimų nuo vaikų auginimo pavargusioms mamoms. Jei ne visi, tai bent vienas ar kitas tiks būtent jums.

Pirmieji vaiko metai: svarbiausi raidos požymiai kiekvieną mėnesį

Nors pirmaisiais savo gyvenimo metais vaikas atrodo labai gležnas, o atsiranda ir manančių, kad šiuo periodu jis tik valgo bei miega, tačiau kūdikių raidos specialistai pataria atidžiai stebėti vaiko reakcijas, stimulus į aplinką, sudaryti jam tinkamas sąlygas vystytis tiek fiziškai, tiek emociškai.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Vaikas nesisėda ant puoduko: psichologės patarimai tėvams (1)

Beveik dvejų metų berniukas jau buvo atsisakęs sauskelnių ir apie tris mėnesius nebesituštino į jas. Tačiau gimus broliui viskas pasikeitė. Kaip vėl iš naujo suformuoti jam savarankiško tualeto įgūdžius?

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti

Kelis vaikus auginantys tėvai pastebi, kad neretai vienoje šeimoje augančių ir vienodai auklėjamų vaikų charakteriai iš esmės skiriasi. Viena iš priežasčių - tam tikrus charakterio bruožus vaikas atsineša jau gimdamas. Svarbu nepamiršti, kada jis gimė ir koks yra jo Zodiako ženklas.

6 vaikų auginimo klausimai, dėl kurių dažniausiai susipeša mamos

Mamų interneto forumai Lietuvoje pamažu prarado savo turėtą populiarumą, kai išpopuliarėjo socialinis tinklas „Facebook“. Daugelis mamų grupių tiesiog persikėlė bendrauti čia.

Ilga kelionė namo: ką patiria neišnešiotų kūdikių mamos

Lapkričio 17 d. minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Visada šalia neišnešioto kūdikio yra jo mama. Anksčiau laiko pagimdžiusios moterys dažniau susiduria su psichologiniais sunkumais – nerimu, depresija, potrauminiu stresu. Tik nedidelė dalis gauna reikalingą psichologinę pagalbą. Kol visi susikoncentravę į vaikelį, mama lieka antrame plane.