Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti

Kelis vaikus auginantys tėvai pastebi, kad neretai vienoje šeimoje augančių ir vienodai auklėjamų vaikų charakteriai iš esmės skiriasi. Viena iš priežasčių - tam tikrus charakterio bruožus vaikas atsineša jau gimdamas. Svarbu nepamiršti, kada jis gimė ir koks yra jo Zodiako ženklas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Pavasarį gimę vaikai labai energingi ir nepavargstantys niekada, anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Šie mažyliai labai smalsūs, nuolat pateikiantys klausimų, prasidedančių žodžiu „kodėl"? Avinai anksti ima siekti nepriklausomybės. Tėvai turi juos nukreipti ir jiems vadovauti labai taktiškai. Avino ženklo vaikais būtina labiau pasitikėti, kad jie galėtų sėkmingiau išreikšti savo gebėjimus ir išnaudoti galimybes.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Jautis

Tokie vaikai labai švelnūs. Jaučio ženklo atstovai būna aktyvūs ir sveiki. Jie gana anksti mokosi spręsti savo problemas. Šio Zodiako ženklo vaikai dėmesingi, darbštūs, mėgsta viską daryti savo rankomis. Daugelis pasižymi išskirtiniu muzikalumu. Paprastai mokosi jie lėtai, tačiau medžiagą įsisavina iš esmės, negali pakęsti skubotumo.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Dvyniai

Šio ženklo mažyliai neįtikėtinai judrūs, gracingi ir artistiški, nenurimstantys ir kartais bailūs. Būtina nuolat jiems rasti naudingų užsiėmimų. Kartais tokie vaikučiai būna dirgloki. Tėvams būtina lavinti savo mažylių dėmesingumą. Dvyniai labai nuoširdūs ir akimirksniu pajaučia melą.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Vėžys

Šie vaikai pasižymi neįtikėtinai dideliais dvasiniais poreikiais, nors kartais išreiškia savo jausmus ir norus nerangiai. Jų vidinis pasaulis turtingas, jiems būdingas disciplinuotumas, berniukai būna labai prisirišę prie motinų, paaugliai susiduria su staigiais nuotaikų pokyčiais. Šio Zodiako ženklo vaikams reikalingas dėmesys ir supratingumas, nes tik tada jų jautrios sielos skleisis.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Liūtas

Tikrų tikriausi vaikų grupės lyderiai ir vadeivos gerąja šio žodžio prasme. Būtent Liūto ženklo atstovai sugalvoja naujų žaidimų ir jiems vadovauja. Šie mažyliai dažniausiai būna mylimi ir gerbiami. Liūtukai dievina pačias įvairiausias vakarones ir šventes, dažnai turi aktorinių ir draminių sugebėjimų. Šio ženklo atstovai – romantiškos natūros. Liūto ženklo paauglių mergaičių telefonas niekada nenutyla. Dar svarbu nepamiršti, kad Liūtas – tai kilmingumo ženklas.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Mergelė

Šio ženklo mažyliai greitai ir anksti pradeda kalbėti, pasižymi tvarkingumu, nesukelia papilomų rūpesčių tėvams. Anksti pasireiškia Mergelių kritiškas požiūris į gyvenimą. Dažnai šio ženklo atstovai kitų nuomone būna kuklūs ir jautrūs, paprastai negali pasigirti klasės draugų meile. Mergelės ženklo atstovai daug ir noriai mokosi, mėgsta skaityti.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai skleidžia žavesį ir yra labai malonūs. Visada atsiduria dėmesio centre, su šiais mažyliais kuo puikiausiai sutaria tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Ramūs, stabilūs, nelinkę į jokius išpuolius mažyliai, ūgtelėję pasižymi neįtikėtinai stipriu skleidžiamu žavesiu. Paprastai jie anksti susituokia, dar vaikystėje domisi priešinga lytimi. Iš prigimties Svarstyklių ženklo atstovai – tikrų tikriausi diplomatai. Neretai šio Zodiako ženklo atstovai būna linkę vengti darbų, todėl būtina jiems įskiepyti tvirtas vertybes.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Skorpionas

Šis Zodiako ženklas – vienas stipriausių, todėl tokius mažylius auklėti gana sudėtinga. Skorpionai pasižymi stipria valia ir stabilia psichika. Jie mėgsta dirbti ir nugalėti, nemoka atsitraukti ir paprastai būna ne pagal metus protingi.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Šaulys

Šio ženklo mažyliai dievina sportą ir gyvūnus, todėl jų nulaikyti namuose tiesiog neįmanoma. Šie mažyliai nuoširdūs ir kalbūs, turi humoro jausmą ir nėra linkę pasinerti į bevaises fantazijas bei svajones net ir paauglystėje. Šio Zodiako ženklo atstovai negali pakęsti nesąžiningumo ir melagysčių.

Paprastai jie mėgsta eiti į mokyklą ir gerai mokosi. Vis tik kartais Šauliams pritrūksta kruopštumo. Šaulio ženklo atstovai linkę į religiją, todėl vėliau gali susidomėti bažnyčia.

Šaulio charakteryje humaniškumas nugali dogmatiškumą, todėl tokie vaikai negali pakęsti apribojimų, - jiems būtina suteikti maksimalią laisvę. Šio ženklo atstovai mėgsta ekstravagantiškumą, jiems dažnai trūksta apdairumo.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai gali pelnytai būti mažaisiais suaugėliais. Tokie vaikai gimsta turėdami orumo jausmą, jie savarankiški, anksti suvokia, ko nori. Ožiaragiai turi konkrečių įnorių, neretai būna garbėtroškos ir dažniausiai labai sėkmingai mokosi, yra darbštūs. Draugų Ožiaragiai turi nedaug, neretai tai būna vienas geriausias draugas. Šio Zodiako ženklo atstovai griežtai laikosi šeiminių įsipareigojimų ir tradicijų.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Vandenis

Šie vaikai unikalūs, jie mąsto ne taip, kaip dauguma vaikų. Anksti ima reikštis Vandenių filosofinis požiūris į gyvenimą, jų galva pilna neįprastų idėjų. Jie protingi, energingi, siekia sužinoti kuo daugiau.

Kartais šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi šiokiu tokiu nestabilumu, mėgsta pripažinimą ir pagyras, jaučia poreikį būti viešumoje ir mėgautis vienatve tuo pačiu metu. Vandeniai dievina pramogas.

Šio Ženklo atstovai išradingi, taktiški, linkę ieškoti kompromiso, tačiau galiausiai pasielgia taip, kaip nori jie patys. Vandeniams labai sudėtinga ištverti bausmes. Su jais būtina bendrauti kaip su lygiais, švelniai vadovauti ir nukreipti.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Vida Press

Žuvys

Šio ženklo atstovai turi savo nuomonę visomis temomis. Juos suprasti nėra paprasta, neretai jie pasižymi staigiais nuotaikų pokyčiais, tačiau iš tiesų yra nuoširdūs ir sąmoningi, jais galima pasitikėti. Žuvų ženklo atstovai jaučia poreikį gauti iš suaugusiųjų palaikymą ir įvertinimą.

Dauguma šių vaikų artistiški ir muzikalūs, mėgsta skaityti, nors neretai jiems trūksta dėmesingumo. Dauguma šio ženklo atstovų pirmenybę teikia suaugusiųjų, o ne vaikų kompanijai – tai susiję su ankstyvu jų brandumu ir gyvenimo suvokimu. Žuvys – jautriausias Zodiako ženklas. Bendraujant su šio ženklo atstovais būtinas išskirtinis taktiškumas, švelnumas ir pritarimas. Tik tokiu atveju Žuvims pavyks išreikšti save.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Fotolia
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Rūta Lapė: kodėl „supermamyčių“ nekenčia visas pasaulis? (7)

Dviejų sūnų mama, žurnalistė Rūta Lapė – apie mamas, „supermamas“ ir moters pasikeitimus po gimdymo.

7 frazės, kurios paguos po gimdymo liūdinčią mamą (1)

Kai susiduriame su atviru kito asmens skausmu, kartais sunku atrasti tinkamų paguodos žodžių, sutrinkame ir nežinome, kaip tinkamai reaguoti.

Psichologė Milda Kukulskienė: ko nesakyti liūdinčiai mamai

Bendraudama su kitomis šviežiomis mamomis suprantu, kad pirmieji mėnesiai (o gal ir metai) po kūdikio gimimo daugumai moterų yra emociškai jautrūs.

Pilvo diegliai: 7 būdai padėti vaikui

Kaip vaiką kamuoja pilvo diegliai, tėvai išbando ne vieną būdą padėti. Išmėginkite, kuris jų labiausiai tiks jūsų vaikui.

Kaip atskirti meilę vaikui nuo lepinimo

„Per dažnai neimk ant rankų nes išlepinsi“, „pratink užmigti lovelėje, kad neįprastų šalia tavęs“, - mokė mane labiau patyrę giminaičiai. O aš net neįsivaizdavau, kaip galima neimti mažučio kūdikio ant rankų. Arba, ką reiškia per dažnai neimti. Kada dar nešioti, jei ne dabar kūdikystėje?

Jei abejojate, ar teisingai elgiatės su vaiku, yra vienas paprastas būdas pasitikrinti

Šis straipsnis, kiek anksčiau publikuotas žurnale TAVO VAIKAS, nagrinėja vaikų ir tėvų santykių modelius. Ar tikrai tėvai gali būti geriausi vaiko draugai?

Dauguma tėvų dar neužpildė prašymų dėl Vaiko pinigų

Gyventojai gana vangiai teikia prašymus dėl vadinamųjų Vaiko pinigų, nors nuo sausio nebetaikomas neapmokestinamasis pajamų dydis už kiekvieną vaiką.

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

Kaip gimimo data nulemia charakterį ir sėkmę gyvenime

Senovės graikai nustatė, kad kiekvienas skaičius turi magišką reikšmę, o tam tikras skaičių derinys daro įtaką žmogaus likimui.

Vaikas ima bijoti svetimų žmonių – kaip elgtis tėvams

Iki šiol visus mėgęs kūdikis staiga tampa atsargus ir nenori eiti ant rankų net seneliams, o pamatęs svetimą žmogų nusisuka ir stipriai apsiveja mamai apie kaklą. Kodėl ūgtelėjęs kūdikis tampa bailiuku?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.

Gintaro karoliai vaikui: daugiau naudos ar žalos? (1)

Daug tėvų mėgsta savo mažyliui ant kaklo ar rankos užkabinti gintaro karolius.

Kur geriausia miegoti kūdikiui – tėvų ar savo lovoje (6)

Diskusija, kur geriau migdyti kūdikius - tėvų lovoje, lovelėje šalia jų lovos ar net atskirame kambaryje - greičiausiai niekada nebus baigtinė. Argumentų UŽ ir PRIEŠ turi įvairių teorijų šalininkai.