Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti

Kelis vaikus auginantys tėvai pastebi, kad neretai vienoje šeimoje augančių ir vienodai auklėjamų vaikų charakteriai iš esmės skiriasi. Viena iš priežasčių - tam tikrus charakterio bruožus vaikas atsineša jau gimdamas. Svarbu nepamiršti, kada jis gimė ir koks yra jo Zodiako ženklas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Pavasarį gimę vaikai labai energingi ir nepavargstantys niekada, anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Šie mažyliai labai smalsūs, nuolat pateikiantys klausimų, prasidedančių žodžiu „kodėl"? Avinai anksti ima siekti nepriklausomybės. Tėvai turi juos nukreipti ir jiems vadovauti labai taktiškai. Avino ženklo vaikais būtina labiau pasitikėti, kad jie galėtų sėkmingiau išreikšti savo gebėjimus ir išnaudoti galimybes.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Jautis

Tokie vaikai labai švelnūs. Jaučio ženklo atstovai būna aktyvūs ir sveiki. Jie gana anksti mokosi spręsti savo problemas. Šio Zodiako ženklo vaikai dėmesingi, darbštūs, mėgsta viską daryti savo rankomis. Daugelis pasižymi išskirtiniu muzikalumu. Paprastai mokosi jie lėtai, tačiau medžiagą įsisavina iš esmės, negali pakęsti skubotumo.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Dvyniai

Šio ženklo mažyliai neįtikėtinai judrūs, gracingi ir artistiški, nenurimstantys ir kartais bailūs. Būtina nuolat jiems rasti naudingų užsiėmimų. Kartais tokie vaikučiai būna dirgloki. Tėvams būtina lavinti savo mažylių dėmesingumą. Dvyniai labai nuoširdūs ir akimirksniu pajaučia melą.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Vėžys

Šie vaikai pasižymi neįtikėtinai dideliais dvasiniais poreikiais, nors kartais išreiškia savo jausmus ir norus nerangiai. Jų vidinis pasaulis turtingas, jiems būdingas disciplinuotumas, berniukai būna labai prisirišę prie motinų, paaugliai susiduria su staigiais nuotaikų pokyčiais. Šio Zodiako ženklo vaikams reikalingas dėmesys ir supratingumas, nes tik tada jų jautrios sielos skleisis.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Liūtas

Tikrų tikriausi vaikų grupės lyderiai ir vadeivos gerąja šio žodžio prasme. Būtent Liūto ženklo atstovai sugalvoja naujų žaidimų ir jiems vadovauja. Šie mažyliai dažniausiai būna mylimi ir gerbiami. Liūtukai dievina pačias įvairiausias vakarones ir šventes, dažnai turi aktorinių ir draminių sugebėjimų. Šio ženklo atstovai – romantiškos natūros. Liūto ženklo paauglių mergaičių telefonas niekada nenutyla. Dar svarbu nepamiršti, kad Liūtas – tai kilmingumo ženklas.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Mergelė

Šio ženklo mažyliai greitai ir anksti pradeda kalbėti, pasižymi tvarkingumu, nesukelia papilomų rūpesčių tėvams. Anksti pasireiškia Mergelių kritiškas požiūris į gyvenimą. Dažnai šio ženklo atstovai kitų nuomone būna kuklūs ir jautrūs, paprastai negali pasigirti klasės draugų meile. Mergelės ženklo atstovai daug ir noriai mokosi, mėgsta skaityti.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai skleidžia žavesį ir yra labai malonūs. Visada atsiduria dėmesio centre, su šiais mažyliais kuo puikiausiai sutaria tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Ramūs, stabilūs, nelinkę į jokius išpuolius mažyliai, ūgtelėję pasižymi neįtikėtinai stipriu skleidžiamu žavesiu. Paprastai jie anksti susituokia, dar vaikystėje domisi priešinga lytimi. Iš prigimties Svarstyklių ženklo atstovai – tikrų tikriausi diplomatai. Neretai šio Zodiako ženklo atstovai būna linkę vengti darbų, todėl būtina jiems įskiepyti tvirtas vertybes.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Skorpionas

Šis Zodiako ženklas – vienas stipriausių, todėl tokius mažylius auklėti gana sudėtinga. Skorpionai pasižymi stipria valia ir stabilia psichika. Jie mėgsta dirbti ir nugalėti, nemoka atsitraukti ir paprastai būna ne pagal metus protingi.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Šaulys

Šio ženklo mažyliai dievina sportą ir gyvūnus, todėl jų nulaikyti namuose tiesiog neįmanoma. Šie mažyliai nuoširdūs ir kalbūs, turi humoro jausmą ir nėra linkę pasinerti į bevaises fantazijas bei svajones net ir paauglystėje. Šio Zodiako ženklo atstovai negali pakęsti nesąžiningumo ir melagysčių.

Paprastai jie mėgsta eiti į mokyklą ir gerai mokosi. Vis tik kartais Šauliams pritrūksta kruopštumo. Šaulio ženklo atstovai linkę į religiją, todėl vėliau gali susidomėti bažnyčia.

Šaulio charakteryje humaniškumas nugali dogmatiškumą, todėl tokie vaikai negali pakęsti apribojimų, - jiems būtina suteikti maksimalią laisvę. Šio ženklo atstovai mėgsta ekstravagantiškumą, jiems dažnai trūksta apdairumo.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai gali pelnytai būti mažaisiais suaugėliais. Tokie vaikai gimsta turėdami orumo jausmą, jie savarankiški, anksti suvokia, ko nori. Ožiaragiai turi konkrečių įnorių, neretai būna garbėtroškos ir dažniausiai labai sėkmingai mokosi, yra darbštūs. Draugų Ožiaragiai turi nedaug, neretai tai būna vienas geriausias draugas. Šio Zodiako ženklo atstovai griežtai laikosi šeiminių įsipareigojimų ir tradicijų.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Shutterstock

Vandenis

Šie vaikai unikalūs, jie mąsto ne taip, kaip dauguma vaikų. Anksti ima reikštis Vandenių filosofinis požiūris į gyvenimą, jų galva pilna neįprastų idėjų. Jie protingi, energingi, siekia sužinoti kuo daugiau.

Kartais šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi šiokiu tokiu nestabilumu, mėgsta pripažinimą ir pagyras, jaučia poreikį būti viešumoje ir mėgautis vienatve tuo pačiu metu. Vandeniai dievina pramogas.

Šio Ženklo atstovai išradingi, taktiški, linkę ieškoti kompromiso, tačiau galiausiai pasielgia taip, kaip nori jie patys. Vandeniams labai sudėtinga ištverti bausmes. Su jais būtina bendrauti kaip su lygiais, švelniai vadovauti ir nukreipti.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Vida Press

Žuvys

Šio ženklo atstovai turi savo nuomonę visomis temomis. Juos suprasti nėra paprasta, neretai jie pasižymi staigiais nuotaikų pokyčiais, tačiau iš tiesų yra nuoširdūs ir sąmoningi, jais galima pasitikėti. Žuvų ženklo atstovai jaučia poreikį gauti iš suaugusiųjų palaikymą ir įvertinimą.

Dauguma šių vaikų artistiški ir muzikalūs, mėgsta skaityti, nors neretai jiems trūksta dėmesingumo. Dauguma šio ženklo atstovų pirmenybę teikia suaugusiųjų, o ne vaikų kompanijai – tai susiję su ankstyvu jų brandumu ir gyvenimo suvokimu. Žuvys – jautriausias Zodiako ženklas. Bendraujant su šio ženklo atstovais būtinas išskirtinis taktiškumas, švelnumas ir pritarimas. Tik tokiu atveju Žuvims pavyks išreikšti save.

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti
© Fotolia
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Kokio ūgio ir svorio gimsta berniukai, o kokio – mergaitės

Sakoma, kad mergaitės anksčiau nei berniukai pradeda vaikščioti ir kalbėti, bet berniukai greičiau auga. Kiek čia tiesos?

Siūloma padidinti vaiko priežiūros išmokas (2)

Siekiant pagerinti demografinę padėtį, siūloma padidinti vaiko priežiūros išmokas.

5 patarimai, kad vaikas lengvai užmigtų ir miegotų naktį nepribusdamas

Susilaukus vaiko, daugelio dalykų tėvams tenka mokytis nuo nulio: kaip kūdikį prausti, maitinti, migdyti ir kt.

Vaiko raida nuo gimimo iki metų: ką jis moka ir kokie žaislai tinka

Neretai tėvai domisi, kokius žaislus pirkti ir ką žaisti su kūdikiais nuo gimimo. Vaikų raidos specialistai pabrėžia, kad naujagimius ir kūdikius labiausiai ugdo artimųjų meilė, švelnumas, rūpestis, buvimas šalia.

Vaikas nuo gimimo iki 3 metų: kokių žaislų jam reikia

Renkant žaislus patiems mažiausiems svarbu atsižvelgti į tai, kad jie būtų ne tik saugūs, kokybiški, bet ir atitiktų mažylio amžių. Apžvelkime kūdikio raidą nuo gimimo iki trejų metų ir tai, kokie žaislai jam tinkamiausi.

Per 9 paras iš tėvų paimta 90 vaikų

Nuo liepos įsigaliojus centralizuotai Vaiko teisių apsaugos sistemai, iš tėvų buvo paimta 90 vaikų, 30 iš jų buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai ar net gyvybei.

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena

Kiekvieną pusmetį atnaujinami populiariausių naujagimių vardų dešimtukai šįkart pažėrė nemažai staigmenų.

13 dalykų, kurių vaikai iš savo tėvų trokšta visa širdimi

Paprastai taisykles ir priesakus kuriame mes, suaugusieji, skirdami juos vaikams. O ką norėtų pasakyti mums vaikai?

Vaikas nenori sėstis ant klozeto: 3 priežastys, apie kurias gal nepagalvojote

Pratinant mažylį prie kokios nors naujovės, reikia jūsų kantrybės ir vaizduotės, nepamiršti pagyrimų ir nesudirgti dėl niekų. Tai pagrindinės taisyklės, ir tada jam tikrai pasiseks. Mėnesiu anksčiau ar vėliau - jokio skirtumo.

Silvijos sėkmės istorija: jokių dietų ir po gimdymo pasiektas tobulas kūno svoris

Kai nei vaizdas veidrodyje, nei savijauta ima nebetenkinti (ypač – po gimdymo), pagaliau nusprendžiame: viskas, nuo pirmadienio pradedu lieknėti! Bet vieną pirmadienį keičia kitas – pasiryžti taip nelengva. Iš tiesų visa tai... gerokai paprasčiau.

Dažniausios priežastys, kodėl vaikas neramiai miega ir pagalba jam

Mamos nevalgiems ir miegoti nenorintiems mažiesiems dažnai kartoja: nevalgysi/nemiegosi - neaugsi. Tai moksliškai pagrįsta tiesa. Tačiau būna atvejų, kai miegas „neateina"dėl objektyvių priežasčių.

Ar po cezario pjūvio gimę vaikai skiriasi nuo natūraliu būdu gimusių bendraamžių

Ar skiriasi tokie vaikučiai nuo bendraamžių, į pasaulį atėjusių po natūralaus gimdymo?

Gydytoja atsako į dažniausius klausimus apie žindymą ir krūtis

Kaip ruošti krūtis žindyti? Dėl kokių pojūčių krūtyse verta sunerimti? Ką svarbu žinoti apie laktaciją ir intymų poros gyvenimą?

Kokių klaidų vengti ruošiantis krikštynoms, pataria švenčių organizatoriai

Tik pradėjus dėlioti krikštynų scenarijų, staiga susivokiame, kiek rūpesčių ir pasiruošimo jos reikalauja: krikšto tėveliai, bažnyčia, šventės vieta, veikla ir daugelis kitų detalių.

Karščiausios krikštynų mados Lietuvoje: kada, kur ir kaip švęsti, ką dovanoti

Krikštas – pirmasis sakramentas, kuris nuplauna gimtąją nuodėmę, ta proga ir rengiamos krikštynos.