Kokios savybės kiekvienam Zodiako ženklui labiausiai trukdo gyventi

Kiekvienas Zodiako ženklas turi stipriųjų savo savybių ir tokių, kurios tėvams sukelia nemažą galvos skausmą. Sužinokime silpnąsias kiekvieno Zodiako ženklo charakterio vietas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS

Avinas turi daug charakterio savybių, kurios, susiklosčius vienoms ar kitoms gyvenimo aplinkybėms, gali būti labai teigiamos arba neigiamos. Tai - stiprybė, ryžtas ir entuziazmas, užsispyrimas. Daugeliu atvejų jos padeda siekti tikslo, yra savotiškas Avino gyvenimo varikliukas. Tačiau dažnai šios savybės gali tapti Avino priešu - sukelti daug nesusipratimų, konfliktų, agresijos.

JAUTIS

Jaučio lėtumas, nežinojimas, kuo jis nori tapti ateityje, neskubėjimas priimti sprendimų, tikslaus tikslo nebuvimas gali pridaryti bėdų šio ženklo vaikams. Jautį auginantys tėvai turėtų būti jautresni savo vaikui, supratingesni, nespausti jo. Juk Jautis iš principo teisus - laiko dar yra, o priimti sprendimai bus visam gyvenimui, taigi, nėra kur skubėti, reikia viską ramiai ir atsakingai apgalvoti.

DVYNIAI

Dvyniai paauglystės metu būna linkę eksperimentuoti - rinkdamiesi ir draugus, ir aprangą, todėl šis laikotarpis nelengvas Dvynių tėvams. Dvyniai neretai jaučiasi sutrikę, nebežinantys, kuo tikėti ir kaip gyventi toliau. Tėvų užduotis - išklausyti, neskubėti teisti ir kritikuoti, bendrauti su vaiku atvira širdimi, kaip lygūs su lygiais.

VĖŽYS

Jausmingas ir švelnus Vėžys ne kartą jausis dvasiškai sužeistas, jį labai lengva įskaudinti, todėl tėvai turėtų būti ir jo nuodėmklausiais, ir drąsintojais. Švelnus ir atidus bendravimas - tai, ko reikia Vėžiui.

LIŪTAS

Liūtas yra stiprus, išdidus, ryžtingas, kartais - ugningo charakterio. Jis jaučiasi suaugusiu jau labai anksti. Tėvams tai gali nepatikti, tačiau teks. Mažojo Liūto tėvams reikia daugiau diplomatijos, kantrybės, nuoseklumo.

MERGELĖ

Mergelė neretai linkusi per daug sutirštinti spalvas, jaudintis dėl menkniekių, todėl labai svarbu, kad ji pasitikėtų tėvais ir išsakytų jiems savo jausmus. Būkite atviri su savo vaikais, nemeluokite ir nežadėkite to, ko negalėsite išpildyti.

SVARSTYKLĖS

Šiems vaikams kartais neužtenka asmeninės iniciatyvos, jie nemoka suformuluoti ir išdėstyti savo pasaulėžiūros, nes jų mintys nuolat bėgioja pirmyn - atgal, jiems sunku apsispręsti. Pavojus slypi, kad jis tiesiog perims kažkieno kito turimas vertybes, prarasdamas savąjį aš.

SKORPIONAS

Svarbiausias Skorpiono charakterio bruožas - nepriklausomybė, kuri augant vaikui juntama vis stipriau ir stipriau. Gerbkite savo atžalos sprendimus, kiek tai įmanoma . Skorpionas gali nerasti tinkamų žodžių savo jausmams ir emocinei būklei įvardinti, todėl nepykite, jei pokalbyje jis daugiau tylės. Kartais tyla būna iškalbingesnė už žodžius.

ŠAULYS

Šaulys yra nepriklausomas, laisvę mylintis, plačių pažiūrų. Ieškodamas savo vietos gyvenime, jis daug eksperimentuoja. Patarimas tėvams - būti kantriems. Ir tai praeina! Auklėjant Šaulį, tėvai turi būti demokratiški. Nei dažnas sakymas „Ne", nei kategoriškumas čia nepadės. Žingeidusis Šaulys tobulėja kelionėse, išvykose, ekskursijose, todėl tėvai turėtų suplanuoti šeimos laisvalaikį taip, kad nereikėtų visiems sėdėti ant sofos, žiūrint televizorių.

OŽIARAGIS

Jeigu Ožiaragiui nepasiseka tai, ko jis norėjo, gali ilgam atimti iš jo norą stengtis. Kartais šis ženklas pavadinamas „emociškai šaltu", todėl tėvų užduotis - ugdyti empatiją. Ožiaragis kartais nerodo jausmų todėl, kad bijo nusivilti.

VANDENIS

Tai vienas labiausiai nenuspėjamų Zodiako ženklų, kuris labai myli laisvę. Tai, ką jūs galite padaryti geriausio, augindami Vandenį, toleruoti jo eksperimentus (žinoma, tol, kol jie nekenkia sveikatai), susitaikyti su mintimi, kad namuose nebus vietos rutinai ir nuoboduliui. Kuo daugiau varžysite ir ribosite savo vaiką, tuo daugiau jis maištaus.

ŽUVYS

Šio Zodiako ženklo atstovai yra jautrios asmenybės, joms kartais sunku kontroliuoti savo emocijas. Būkite atidūs kiekvienam savo ištartam žodžiui, nes atminkite, kad Žuvys kiekvieną žodį ima giliai į širdį. Supratingumas ir diplomatija - šių dviejų savybių labiausiai reikia Žuvų tėvams. Vaikas turi žinoti, kad yra mylimas, kad ir kaip jis pasielgtų, kad į tėvus gali kreiptis visada.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti (1)

Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.

Tiesa ir mitai apie vaiko kalbą: kuo tikėti, o ką praleisti pro ausis

Kūdikis mokosi kalbėti dar būdamas mamos pilvelyje. O jos balsą atpažįsta vos gimęs. Su mažyliu negalima kalbėti „vaikų" kalba. Ar šie ne vieną kartų girdėti teiginiai teisingi? Konsultuoja logopedė metodininkė Ingrida Liaudeneckienė.

Kaip greitai ir lengvai atsisveikinti su sauskelnėmis

Kada ir kaip lengviausia pripratinti mažylį prie naktipuodžio?

Vaiko pirmieji žingsniai: ko svarbu nepamiršti

Pirmieji vaiko žingsniai - vienas svarbiausių įvykių pirmaisiais gyvenimo metais. Kada jis turėtų pradėti vaikščioti ir kaip jam padėti? Konsultuoja gydytoja Rūta Maciulevičienė.

Pirmieji vaiko metai: kas labiausiai neramina tėvus

Prireikia laiko, kol imame suprasti savo kūdikio elgesį. Kodėl jis verkia, kodėl mažai miega? Tad nenuostabu, kad pirmi mėnesiai dažnai kelia nerimą.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu

Namuose, kuriuose gyvena vaikai, kas minutę gimsta po istoriją. Jos būna įvairaus žanro: dažnai – detektyvai ar melodramos, dar dažniau – komedijos ar trileriai.

Atvirai apie tai, kas yra sunkiausia būnant mama (2)

Šį klausimą uždavę portalo TavoVaikas.lt bičiulėms, sulaukėme daugiau kaip pustrečio šimto atsakymų. Ačiū visoms už išsakytas mintis!

Pats nereikalingiausias daiktas auginant vaikus yra... (1)

Šiuo metu prekybos centrai ir elektroninės parduotuvės siūlo daugybę daiktų, skirtų padėti auginti vaikus.

Kaip vaiko kalbos raidai gali padėti tėvai: interviu su logopede

Šakių rajono savivaldybės Pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė Diana Jazukevičienė, pastebėjusi tėvų poreikį ieškoti informacijos internete, sukūrė specialų puslapį, kuriame nemokamai dalijasi patarimais bei lavinančiomis užduotimis.

Vaikas miega su tėvais vienoje lovoje: psichologės komentaras (2)

Į šeimą atkeliavę maži žmogučiai užvaldo ne tik tėvų protą, mintis, jausmus, bet neretai užkariauja ir tėvų lovas. O kai kurie jų tėvų miegamuosiuose lieka ilgam.

Įvardijo, kiek didės vaiko pinigai nuo kitų metų

Vaiko pinigai nuo kitų metų padidės bent nuo 30 eurų iki 50 eurų už vaiką, teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Gimus vaikui nebemyliu vyro: erzina viskas, ką jis daro ar sako psichologės komentaras (1)

„Kodėl gimus vaikui mūsų santykiai pasikeitė ir, deja, ne į gerąją pusę"? Šis klausimas, ko gero, kyla kone visoms jaunoms šeimoms. Į jį atsakyti paprašėme šeimos ir vaikų psichologės Linos Gudaitės.

Vaikas su ašaromis eina į darželį: psichologės patarimai šeimai (3)

Beveik dviejų metų dukrytę auginanti šeima, pradėjusi leisti mažylę į darželį, susidūrė su adaptacijos, ligų ir pertraukų problemomis. Ką susirūpinusiai mamai patars specialistė?

Giedrė Veličkienė – apie pirmąsias dienas po gimdymo

Kiekviena moteris, nešiojanti savo įsčiose vaisių, nori nenori, susikuria to vaikelio vaizdą – koks gražutis jis gims, kaip iš paveiksliukų: rubuilis, su garbanėlių debesiu aplink baltą veidelį... Tikrovė, deja, būna kitokia.

Daug mamų nedrįsta apie tai prabilti, nors jaučiasi panašiai: psichologė komentuoja atvirą dviejų vaikų mamos laišką (2)

Du vaikučius auginanti mama parašė atvirą laišką, kuriame išdrįso pripažinti, kad abiems vaikams jaučia skirtingus jausmus.