Kokios savybės kiekvienam Zodiako ženklui labiausiai trukdo gyventi

Kiekvienas Zodiako ženklas turi stipriųjų savo savybių ir tokių, kurios tėvams sukelia nemažą galvos skausmą. Sužinokime silpnąsias kiekvieno Zodiako ženklo charakterio vietas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS

Avinas turi daug charakterio savybių, kurios, susiklosčius vienoms ar kitoms gyvenimo aplinkybėms, gali būti labai teigiamos arba neigiamos. Tai - stiprybė, ryžtas ir entuziazmas, užsispyrimas. Daugeliu atvejų jos padeda siekti tikslo, yra savotiškas Avino gyvenimo varikliukas. Tačiau dažnai šios savybės gali tapti Avino priešu - sukelti daug nesusipratimų, konfliktų, agresijos.

JAUTIS

Jaučio lėtumas, nežinojimas, kuo jis nori tapti ateityje, neskubėjimas priimti sprendimų, tikslaus tikslo nebuvimas gali pridaryti bėdų šio ženklo vaikams. Jautį auginantys tėvai turėtų būti jautresni savo vaikui, supratingesni, nespausti jo. Juk Jautis iš principo teisus - laiko dar yra, o priimti sprendimai bus visam gyvenimui, taigi, nėra kur skubėti, reikia viską ramiai ir atsakingai apgalvoti.

DVYNIAI

Dvyniai paauglystės metu būna linkę eksperimentuoti - rinkdamiesi ir draugus, ir aprangą, todėl šis laikotarpis nelengvas Dvynių tėvams. Dvyniai neretai jaučiasi sutrikę, nebežinantys, kuo tikėti ir kaip gyventi toliau. Tėvų užduotis - išklausyti, neskubėti teisti ir kritikuoti, bendrauti su vaiku atvira širdimi, kaip lygūs su lygiais.

VĖŽYS

Jausmingas ir švelnus Vėžys ne kartą jausis dvasiškai sužeistas, jį labai lengva įskaudinti, todėl tėvai turėtų būti ir jo nuodėmklausiais, ir drąsintojais. Švelnus ir atidus bendravimas - tai, ko reikia Vėžiui.

LIŪTAS

Liūtas yra stiprus, išdidus, ryžtingas, kartais - ugningo charakterio. Jis jaučiasi suaugusiu jau labai anksti. Tėvams tai gali nepatikti, tačiau teks. Mažojo Liūto tėvams reikia daugiau diplomatijos, kantrybės, nuoseklumo.

MERGELĖ

Mergelė neretai linkusi per daug sutirštinti spalvas, jaudintis dėl menkniekių, todėl labai svarbu, kad ji pasitikėtų tėvais ir išsakytų jiems savo jausmus. Būkite atviri su savo vaikais, nemeluokite ir nežadėkite to, ko negalėsite išpildyti.

SVARSTYKLĖS

Šiems vaikams kartais neužtenka asmeninės iniciatyvos, jie nemoka suformuluoti ir išdėstyti savo pasaulėžiūros, nes jų mintys nuolat bėgioja pirmyn - atgal, jiems sunku apsispręsti. Pavojus slypi, kad jis tiesiog perims kažkieno kito turimas vertybes, prarasdamas savąjį aš.

SKORPIONAS

Svarbiausias Skorpiono charakterio bruožas - nepriklausomybė, kuri augant vaikui juntama vis stipriau ir stipriau. Gerbkite savo atžalos sprendimus, kiek tai įmanoma . Skorpionas gali nerasti tinkamų žodžių savo jausmams ir emocinei būklei įvardinti, todėl nepykite, jei pokalbyje jis daugiau tylės. Kartais tyla būna iškalbingesnė už žodžius.

ŠAULYS

Šaulys yra nepriklausomas, laisvę mylintis, plačių pažiūrų. Ieškodamas savo vietos gyvenime, jis daug eksperimentuoja. Patarimas tėvams - būti kantriems. Ir tai praeina! Auklėjant Šaulį, tėvai turi būti demokratiški. Nei dažnas sakymas „Ne", nei kategoriškumas čia nepadės. Žingeidusis Šaulys tobulėja kelionėse, išvykose, ekskursijose, todėl tėvai turėtų suplanuoti šeimos laisvalaikį taip, kad nereikėtų visiems sėdėti ant sofos, žiūrint televizorių.

OŽIARAGIS

Jeigu Ožiaragiui nepasiseka tai, ko jis norėjo, gali ilgam atimti iš jo norą stengtis. Kartais šis ženklas pavadinamas „emociškai šaltu", todėl tėvų užduotis - ugdyti empatiją. Ožiaragis kartais nerodo jausmų todėl, kad bijo nusivilti.

VANDENIS

Tai vienas labiausiai nenuspėjamų Zodiako ženklų, kuris labai myli laisvę. Tai, ką jūs galite padaryti geriausio, augindami Vandenį, toleruoti jo eksperimentus (žinoma, tol, kol jie nekenkia sveikatai), susitaikyti su mintimi, kad namuose nebus vietos rutinai ir nuoboduliui. Kuo daugiau varžysite ir ribosite savo vaiką, tuo daugiau jis maištaus.

ŽUVYS

Šio Zodiako ženklo atstovai yra jautrios asmenybės, joms kartais sunku kontroliuoti savo emocijas. Būkite atidūs kiekvienam savo ištartam žodžiui, nes atminkite, kad Žuvys kiekvieną žodį ima giliai į širdį. Supratingumas ir diplomatija - šių dviejų savybių labiausiai reikia Žuvų tėvams. Vaikas turi žinoti, kad yra mylimas, kad ir kaip jis pasielgtų, kad į tėvus gali kreiptis visada.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

5 patarimai, kad vaikas lengvai užmigtų ir miegotų naktį nepribusdamas

Susilaukus vaiko, daugelio dalykų tėvams tenka mokytis nuo nulio: kaip kūdikį prausti, maitinti, migdyti ir kt.

Vaiko raida nuo gimimo iki metų: ką jis moka ir kokie žaislai tinka

Neretai tėvai domisi, kokius žaislus pirkti ir ką žaisti su kūdikiais nuo gimimo. Vaikų raidos specialistai pabrėžia, kad naujagimius ir kūdikius labiausiai ugdo artimųjų meilė, švelnumas, rūpestis, buvimas šalia.

Vaikas nuo gimimo iki 3 metų: kokių žaislų jam reikia

Renkant žaislus patiems mažiausiems svarbu atsižvelgti į tai, kad jie būtų ne tik saugūs, kokybiški, bet ir atitiktų mažylio amžių. Apžvelkime kūdikio raidą nuo gimimo iki trejų metų ir tai, kokie žaislai jam tinkamiausi.

Per 9 paras iš tėvų paimta 90 vaikų

Nuo liepos įsigaliojus centralizuotai Vaiko teisių apsaugos sistemai, iš tėvų buvo paimta 90 vaikų, 30 iš jų buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai ar net gyvybei.

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena

Kiekvieną pusmetį atnaujinami populiariausių naujagimių vardų dešimtukai šįkart pažėrė nemažai staigmenų.

13 dalykų, kurių vaikai iš savo tėvų trokšta visa širdimi

Paprastai taisykles ir priesakus kuriame mes, suaugusieji, skirdami juos vaikams. O ką norėtų pasakyti mums vaikai?

Vaikas nenori sėstis ant klozeto: 3 priežastys, apie kurias gal nepagalvojote

Pratinant mažylį prie kokios nors naujovės, reikia jūsų kantrybės ir vaizduotės, nepamiršti pagyrimų ir nesudirgti dėl niekų. Tai pagrindinės taisyklės, ir tada jam tikrai pasiseks. Mėnesiu anksčiau ar vėliau - jokio skirtumo.

Silvijos sėkmės istorija: jokių dietų ir po gimdymo pasiektas tobulas kūno svoris

Kai nei vaizdas veidrodyje, nei savijauta ima nebetenkinti (ypač – po gimdymo), pagaliau nusprendžiame: viskas, nuo pirmadienio pradedu lieknėti! Bet vieną pirmadienį keičia kitas – pasiryžti taip nelengva. Iš tiesų visa tai... gerokai paprasčiau.

Dažniausios priežastys, kodėl vaikas neramiai miega ir pagalba jam

Mamos nevalgiems ir miegoti nenorintiems mažiesiems dažnai kartoja: nevalgysi/nemiegosi - neaugsi. Tai moksliškai pagrįsta tiesa. Tačiau būna atvejų, kai miegas „neateina"dėl objektyvių priežasčių.

Ar po cezario pjūvio gimę vaikai skiriasi nuo natūraliu būdu gimusių bendraamžių

Ar skiriasi tokie vaikučiai nuo bendraamžių, į pasaulį atėjusių po natūralaus gimdymo?

Gydytoja atsako į dažniausius klausimus apie žindymą ir krūtis

Kaip ruošti krūtis žindyti? Dėl kokių pojūčių krūtyse verta sunerimti? Ką svarbu žinoti apie laktaciją ir intymų poros gyvenimą?

Kokių klaidų vengti ruošiantis krikštynoms, pataria švenčių organizatoriai

Tik pradėjus dėlioti krikštynų scenarijų, staiga susivokiame, kiek rūpesčių ir pasiruošimo jos reikalauja: krikšto tėveliai, bažnyčia, šventės vieta, veikla ir daugelis kitų detalių.

Karščiausios krikštynų mados Lietuvoje: kada, kur ir kaip švęsti, ką dovanoti

Krikštas – pirmasis sakramentas, kuris nuplauna gimtąją nuodėmę, ta proga ir rengiamos krikštynos.

V. Šapoka: „vaiko pinigai“ tikrai didės

Šiais metais įsigaliojusi tvarka, pagal kurią visi tėvai, auginantys vaikus, gauna už kiekvieną po 30 eurų, gali netrukus keistis.

Pirmieji vaiko žingsniai: tik nedarykite šios meškos paslaugos

Vaikai skirtingi, todėl termino, kad kaip tik tą dieną ar mėnesį visi turi žengti pirmuosius žingsnius, nėra ir negali būti.