Kokius svarbiausius charakterio bruožus turi 12 Zodiako ženklų

Kokie charakterio bruožai būdingi kiekvieno Zodiako ženklo atstovui? Į šį klausimą atsakyti padės trumpas Vaikų horoskopas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Avinas

Šie vaikai yra energingi, atrodo, niekada nepavargstantys. Jie anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Labai žingeidūs, užduoda tėvams daug klausimų. Anksti stengiasi būti nepriklausomi. Turi turtingą vaizduotę, kūrybiški ir jautrūs. Tėvai turi pasitelkti išmonę augindami ir auklėdami juos. Avinais reikia pasitikėti, jei norime pelnyti jų pasitikėjimą.

TAIP PAT SKAITYKITE:
7 sveiki užkandžiai, kuriuos rekomenduoja specialistai
Mama Rita dovanoja žaliavalgiškų saldainių receptą

Jautis

Šie vaikai meilūs ir švelnūs. Mergaitės nuo mažų dienų mėgsta puoštis. Tai aktyvūs ir sveiki vaikai. Kai iškyla problemų, jie jas sprendžia pamažu, bet kryptingai. Jaučiai yra dėmesingi, nesibijo darbo, yra sumanūs. Jie mėgsta viską atlikti savo rankomis. Daug šio ženklo vaikų yra muzikalūs. Mokosi jie nedideliu tempu, bet kruopščiai. Nemėgsta, kai juos skubini. Apsupti meilės ir supratimo šie vaikai atskleidžia visus savo talentus.

Dvyniai

Itin artistiški, plastiški vaikai. Šiek tiek baugštūs. Tėvai turi stengtis jiems sukurti tokią aplinką, kurioje Dvyniai jaustųsi saugūs ir galėtų pažinti pasaulį. Dvyniai yra atviri, jie iš karto pajaučia melą. Kol yra maži, Dvyniai neretai netenka kantrybės. Tačiau su meile auklėjant, santykiai su tėvais klostosi gerai, abipusė pagarba ir supratimas lydi juos visą gyvenimą.

Vėžys

Itin stiprus vidinis pasaulis, jie jaučia kiekvieną šalia esančio žmogaus sielos virpėjimą. Berniukai būna prisirišę prie mamų, jie laikosi taisyklių, retai išsišoka ar sukelia problemų tėvams. Silpnoji pusė - nuotaikų kaita. Gerai, jei vaikai moka išreikšti savo jausmus, išsakyti, kaip jaučiasi, jei ne, tėvams teks įdėti pastangų, kad jie visko nesinešiotų savo širdelėse.

Liūtas

Tai lyderiai ir vadovai. Jie sugalvoja naujų žaidimų, patys ir vadovauja jiems. Vaikai šio ženklo atstovus myli ir gerbia. Turi aktorinių sugebėjimų, yra dosnūs, nesvetima romantika, nuotykiai. Liūtas yra kilniaširdiškumo, teisingumo ir patikimumo simbolis.

Mergelė

Šio ženklo vaikai anksti ima kalbėti aiškia kalba. Jie yra tikslūs, mėgsta detales, yra tvarkingi, moka planuoti. Tačiau anksti išsivysto jų kritiškas požiūris į gyvenimą ir aplinką. Kartais būna drovūs ir užsidarę. Mėgsta skaityti, mokslai jiems nesukelia didelių problemų.

Svarstyklės

Tai Zodiako ženklas, kuriuo aplinkiniai mėgsta gėrėtis ir didžiuotis. Jie - dėmesio centre. Su jais nesunku rasti kalbą. Ramūs, patikimi, neišsišoka, išsaugo savo žavesį ir paaugę. Svarstyklės turi įgimtą diplomatijos jausmą, moka bendrauti ir turi daug draugų.

Skorpionas

Tai vienas iš stipriausių  ženklų. Tėvams gana nelengva juos auklėti, nes jie turi savo nuomonę, kurią sunku perkalbėti. Turi įgimtą stiprią valią ir moka siekti tai, ko nori. Mėgsta dirbti tada, kai mato, jog jų pastangos sukuria rezultatą arba atneša apčiuopiamą naudą. Yra intelektualūs, lenkia žiniomis savo bendraamžius.

Šaulys

Šie vaikai mėgsta sportą. Dažnai išsiprašo tėvų laikyti namuose kokį nors gyvūną. Šauliai yra nuoširdūs ir atviri.  Jie turi humoro jausmą, neapkenčia melo ir neteisybės. Širdyje yra dideli humanistai. Tėvai jiems turi suteikti kiek įmanoma daugiau laisvės.

Ožiaragis

Tai itin protingi vaikai, kurie dar būdami vaikais kartais kalba taip, jog atrodo, jog yra jau suaugę. Pakankamai savarankiški. Mokslai jiems sekasi gerai, nors jų mokymosi tempas nėra labai didelis. Yra atidūs, darbštūs, nemėgsta triukšmo. Triukšmingi vaikų žaidimai - ne jiems. Draugų turi nedaug, tačiau tie, kurie yra, patys geriausi ir tikri draugai.

Vandenis

Pasižymi netradiciniu mąstymu, gali filosofuoti dar būdami visai maži. Jų galvos pilnos keisčiausių idėjų. Yra protingi ir energingi, stengiasi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovūs, mėgsta, kai juos giria ir jais žavisi. Patinka pramogauti. Nubausti ilgai prisimena skriaudą.  Nori, kad būtų bendraujama kaip lygūs su lygiais.

Žuvys

Turi savo nuomonę visais  gyvenimo klausimais. Nuotaika keičiasi dažniau, negu saulė keičia mėnulį. Tačiau jie yra nuoširdūs, todėl galima drąsiai pasitikėti. Vaikai būna muzikalūs, turintys meninių gebėjimų. Mėgsta knygas. Tiesa, kartais būna šiek tiek išsiblaškę. Vaikai  mėgsta būti suaugusiųjų draugijoje. Tai labiausiai jausmingas ženklas iš visų. Bendraujant su jais reikia švelnumo, saiko ir neperspausti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Kaip atskirti meilę vaikui nuo lepinimo

„Per dažnai neimk ant rankų nes išlepinsi“, „pratink užmigti lovelėje, kad neįprastų šalia tavęs“, - mokė mane labiau patyrę giminaičiai. O aš net neįsivaizdavau, kaip galima neimti mažučio kūdikio ant rankų. Arba, ką reiškia per dažnai neimti. Kada dar nešioti, jei ne dabar kūdikystėje?

Jei abejojate, ar teisingai elgiatės su vaiku, yra vienas paprastas būdas pasitikrinti

Šis straipsnis, kiek anksčiau publikuotas žurnale TAVO VAIKAS, nagrinėja vaikų ir tėvų santykių modelius. Ar tikrai tėvai gali būti geriausi vaiko draugai?

Dauguma tėvų dar neužpildė prašymų dėl Vaiko pinigų

Gyventojai gana vangiai teikia prašymus dėl vadinamųjų Vaiko pinigų, nors nuo sausio nebetaikomas neapmokestinamasis pajamų dydis už kiekvieną vaiką.

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

Kaip gimimo data nulemia charakterį ir sėkmę gyvenime

Senovės graikai nustatė, kad kiekvienas skaičius turi magišką reikšmę, o tam tikras skaičių derinys daro įtaką žmogaus likimui.

Vaikas ima bijoti svetimų žmonių – kaip elgtis tėvams

Iki šiol visus mėgęs kūdikis staiga tampa atsargus ir nenori eiti ant rankų net seneliams, o pamatęs svetimą žmogų nusisuka ir stipriai apsiveja mamai apie kaklą. Kodėl ūgtelėjęs kūdikis tampa bailiuku?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.

Gintaro karoliai vaikui: daugiau naudos ar žalos? (1)

Daug tėvų mėgsta savo mažyliui ant kaklo ar rankos užkabinti gintaro karolius.

Kur geriausia miegoti kūdikiui – tėvų ar savo lovoje (6)

Diskusija, kur geriau migdyti kūdikius - tėvų lovoje, lovelėje šalia jų lovos ar net atskirame kambaryje - greičiausiai niekada nebus baigtinė. Argumentų UŽ ir PRIEŠ turi įvairių teorijų šalininkai.

Vaikas užmiega tik nešiojamas, kitu atveju verkia: psichologės komentaras

Tris mėnesius mama migdė kūdikėlį ant rankų. Jei bando paguldyti į lovytę nesuptą – mažylė ima verkti. Ar ignoruoti mažylės norą būti panešiotai ir leisti verkti? O gal nevirkdyti ir nešioti?

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Tinklaraštininkė – apie vaikiškus drabužėlius: kurie yra praktiškiausi, o kurių neverta pirkti

Turbūt yra gana normalu, kad kiekviena naujai iškepta mama perserga tokia liga, kai savo mažyliui, o dažnai dar net negimusiam, nori visko kas gražiausia, kas geriausia, kas minkščiausia, švelniausia ir t.t...

13 vardų, kurie atneša laimę, džiaugsmą ir sėkmę

Renkant vaikui vardą, svarbu pasidomėti ir jo reikšme. Jūsų dėmesiui – 13 Lietuvoje paplitusių vardų, kurie reiškia laimę, džiaugsmą ir sėkmę.

Kauno rajonas gimusiems naujagimiams dovanoja kūdikio kraitelius

Giraitės naujakurių Eglės ir Justino Butėnų šeimoje gimęs Nojus tapo pirmu Kauno rajono kūdikiu, kurio tėvams įteikta ypatinga dovana – 300 eurų vertės kraitelis.