Kokius svarbiausius charakterio bruožus turi 12 Zodiako ženklų

Kokie charakterio bruožai būdingi kiekvieno Zodiako ženklo atstovui? Į šį klausimą atsakyti padės trumpas Vaikų horoskopas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Avinas

Šie vaikai yra energingi, atrodo, niekada nepavargstantys. Jie anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Labai žingeidūs, užduoda tėvams daug klausimų. Anksti stengiasi būti nepriklausomi. Turi turtingą vaizduotę, kūrybiški ir jautrūs. Tėvai turi pasitelkti išmonę augindami ir auklėdami juos. Avinais reikia pasitikėti, jei norime pelnyti jų pasitikėjimą.

TAIP PAT SKAITYKITE:
7 sveiki užkandžiai, kuriuos rekomenduoja specialistai
Mama Rita dovanoja žaliavalgiškų saldainių receptą

Jautis

Šie vaikai meilūs ir švelnūs. Mergaitės nuo mažų dienų mėgsta puoštis. Tai aktyvūs ir sveiki vaikai. Kai iškyla problemų, jie jas sprendžia pamažu, bet kryptingai. Jaučiai yra dėmesingi, nesibijo darbo, yra sumanūs. Jie mėgsta viską atlikti savo rankomis. Daug šio ženklo vaikų yra muzikalūs. Mokosi jie nedideliu tempu, bet kruopščiai. Nemėgsta, kai juos skubini. Apsupti meilės ir supratimo šie vaikai atskleidžia visus savo talentus.

Dvyniai

Itin artistiški, plastiški vaikai. Šiek tiek baugštūs. Tėvai turi stengtis jiems sukurti tokią aplinką, kurioje Dvyniai jaustųsi saugūs ir galėtų pažinti pasaulį. Dvyniai yra atviri, jie iš karto pajaučia melą. Kol yra maži, Dvyniai neretai netenka kantrybės. Tačiau su meile auklėjant, santykiai su tėvais klostosi gerai, abipusė pagarba ir supratimas lydi juos visą gyvenimą.

Vėžys

Itin stiprus vidinis pasaulis, jie jaučia kiekvieną šalia esančio žmogaus sielos virpėjimą. Berniukai būna prisirišę prie mamų, jie laikosi taisyklių, retai išsišoka ar sukelia problemų tėvams. Silpnoji pusė - nuotaikų kaita. Gerai, jei vaikai moka išreikšti savo jausmus, išsakyti, kaip jaučiasi, jei ne, tėvams teks įdėti pastangų, kad jie visko nesinešiotų savo širdelėse.

Liūtas

Tai lyderiai ir vadovai. Jie sugalvoja naujų žaidimų, patys ir vadovauja jiems. Vaikai šio ženklo atstovus myli ir gerbia. Turi aktorinių sugebėjimų, yra dosnūs, nesvetima romantika, nuotykiai. Liūtas yra kilniaširdiškumo, teisingumo ir patikimumo simbolis.

Mergelė

Šio ženklo vaikai anksti ima kalbėti aiškia kalba. Jie yra tikslūs, mėgsta detales, yra tvarkingi, moka planuoti. Tačiau anksti išsivysto jų kritiškas požiūris į gyvenimą ir aplinką. Kartais būna drovūs ir užsidarę. Mėgsta skaityti, mokslai jiems nesukelia didelių problemų.

Svarstyklės

Tai Zodiako ženklas, kuriuo aplinkiniai mėgsta gėrėtis ir didžiuotis. Jie - dėmesio centre. Su jais nesunku rasti kalbą. Ramūs, patikimi, neišsišoka, išsaugo savo žavesį ir paaugę. Svarstyklės turi įgimtą diplomatijos jausmą, moka bendrauti ir turi daug draugų.

Skorpionas

Tai vienas iš stipriausių  ženklų. Tėvams gana nelengva juos auklėti, nes jie turi savo nuomonę, kurią sunku perkalbėti. Turi įgimtą stiprią valią ir moka siekti tai, ko nori. Mėgsta dirbti tada, kai mato, jog jų pastangos sukuria rezultatą arba atneša apčiuopiamą naudą. Yra intelektualūs, lenkia žiniomis savo bendraamžius.

Šaulys

Šie vaikai mėgsta sportą. Dažnai išsiprašo tėvų laikyti namuose kokį nors gyvūną. Šauliai yra nuoširdūs ir atviri.  Jie turi humoro jausmą, neapkenčia melo ir neteisybės. Širdyje yra dideli humanistai. Tėvai jiems turi suteikti kiek įmanoma daugiau laisvės.

Ožiaragis

Tai itin protingi vaikai, kurie dar būdami vaikais kartais kalba taip, jog atrodo, jog yra jau suaugę. Pakankamai savarankiški. Mokslai jiems sekasi gerai, nors jų mokymosi tempas nėra labai didelis. Yra atidūs, darbštūs, nemėgsta triukšmo. Triukšmingi vaikų žaidimai - ne jiems. Draugų turi nedaug, tačiau tie, kurie yra, patys geriausi ir tikri draugai.

Vandenis

Pasižymi netradiciniu mąstymu, gali filosofuoti dar būdami visai maži. Jų galvos pilnos keisčiausių idėjų. Yra protingi ir energingi, stengiasi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovūs, mėgsta, kai juos giria ir jais žavisi. Patinka pramogauti. Nubausti ilgai prisimena skriaudą.  Nori, kad būtų bendraujama kaip lygūs su lygiais.

Žuvys

Turi savo nuomonę visais  gyvenimo klausimais. Nuotaika keičiasi dažniau, negu saulė keičia mėnulį. Tačiau jie yra nuoširdūs, todėl galima drąsiai pasitikėti. Vaikai būna muzikalūs, turintys meninių gebėjimų. Mėgsta knygas. Tiesa, kartais būna šiek tiek išsiblaškę. Vaikai  mėgsta būti suaugusiųjų draugijoje. Tai labiausiai jausmingas ženklas iš visų. Bendraujant su jais reikia švelnumo, saiko ir neperspausti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti (1)

Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.

Tiesa ir mitai apie vaiko kalbą: kuo tikėti, o ką praleisti pro ausis

Kūdikis mokosi kalbėti dar būdamas mamos pilvelyje. O jos balsą atpažįsta vos gimęs. Su mažyliu negalima kalbėti „vaikų" kalba. Ar šie ne vieną kartų girdėti teiginiai teisingi? Konsultuoja logopedė metodininkė Ingrida Liaudeneckienė.

Kaip greitai ir lengvai atsisveikinti su sauskelnėmis

Kada ir kaip lengviausia pripratinti mažylį prie naktipuodžio?

Vaiko pirmieji žingsniai: ko svarbu nepamiršti

Pirmieji vaiko žingsniai - vienas svarbiausių įvykių pirmaisiais gyvenimo metais. Kada jis turėtų pradėti vaikščioti ir kaip jam padėti? Konsultuoja gydytoja Rūta Maciulevičienė.

Pirmieji vaiko metai: kas labiausiai neramina tėvus

Prireikia laiko, kol imame suprasti savo kūdikio elgesį. Kodėl jis verkia, kodėl mažai miega? Tad nenuostabu, kad pirmi mėnesiai dažnai kelia nerimą.

Vaikas čiulpia pirštą: drausti ar nekreipti dėmesio

Čiulpti pirštą vaikas išmoksta dar mamos įsčiose. Vos gimusio, paguldyto ant mamos krūtinės pirštelis neretai taip pat nukeliauja į burnytę.

Sugalvojo, kaip mažų vaikų miego rutiną paversti linksmu ir maloniu procesu

Namuose, kuriuose gyvena vaikai, kas minutę gimsta po istoriją. Jos būna įvairaus žanro: dažnai – detektyvai ar melodramos, dar dažniau – komedijos ar trileriai.

Atvirai apie tai, kas yra sunkiausia būnant mama (2)

Šį klausimą uždavę portalo TavoVaikas.lt bičiulėms, sulaukėme daugiau kaip pustrečio šimto atsakymų. Ačiū visoms už išsakytas mintis!

Kaip pastebėti, kad atsilieka vaiko kalbos raida ir jam reikia pagalbos

Kada turi pradėti kalbėti ir kaip vaikas mokosi kalbos? Kada sunerimti ir kreiptis į logopedą?

Pats nereikalingiausias daiktas auginant vaikus yra... (1)

Šiuo metu prekybos centrai ir elektroninės parduotuvės siūlo daugybę daiktų, skirtų padėti auginti vaikus.

Kaip vaiko kalbos raidai gali padėti tėvai: interviu su logopede

Šakių rajono savivaldybės Pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė Diana Jazukevičienė, pastebėjusi tėvų poreikį ieškoti informacijos internete, sukūrė specialų puslapį, kuriame nemokamai dalijasi patarimais bei lavinančiomis užduotimis.

Vaikas miega su tėvais vienoje lovoje: psichologės komentaras (2)

Į šeimą atkeliavę maži žmogučiai užvaldo ne tik tėvų protą, mintis, jausmus, bet neretai užkariauja ir tėvų lovas. O kai kurie jų tėvų miegamuosiuose lieka ilgam.

Įvardijo, kiek didės vaiko pinigai nuo kitų metų

Vaiko pinigai nuo kitų metų padidės bent nuo 30 eurų iki 50 eurų už vaiką, teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Gimus vaikui nebemyliu vyro: erzina viskas, ką jis daro ar sako psichologės komentaras (1)

„Kodėl gimus vaikui mūsų santykiai pasikeitė ir, deja, ne į gerąją pusę"? Šis klausimas, ko gero, kyla kone visoms jaunoms šeimoms. Į jį atsakyti paprašėme šeimos ir vaikų psichologės Linos Gudaitės.

Vaikas su ašaromis eina į darželį: psichologės patarimai šeimai (4)

Beveik dviejų metų dukrytę auginanti šeima, pradėjusi leisti mažylę į darželį, susidūrė su adaptacijos, ligų ir pertraukų problemomis. Ką susirūpinusiai mamai patars specialistė?