Kokius svarbiausius charakterio bruožus turi 12 Zodiako ženklų

Kokie charakterio bruožai būdingi kiekvieno Zodiako ženklo atstovui? Į šį klausimą atsakyti padės trumpas Vaikų horoskopas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Avinas

Šie vaikai yra energingi, atrodo, niekada nepavargstantys. Jie anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Labai žingeidūs, užduoda tėvams daug klausimų. Anksti stengiasi būti nepriklausomi. Turi turtingą vaizduotę, kūrybiški ir jautrūs. Tėvai turi pasitelkti išmonę augindami ir auklėdami juos. Avinais reikia pasitikėti, jei norime pelnyti jų pasitikėjimą.

TAIP PAT SKAITYKITE:
7 sveiki užkandžiai, kuriuos rekomenduoja specialistai
Mama Rita dovanoja žaliavalgiškų saldainių receptą

Jautis

Šie vaikai meilūs ir švelnūs. Mergaitės nuo mažų dienų mėgsta puoštis. Tai aktyvūs ir sveiki vaikai. Kai iškyla problemų, jie jas sprendžia pamažu, bet kryptingai. Jaučiai yra dėmesingi, nesibijo darbo, yra sumanūs. Jie mėgsta viską atlikti savo rankomis. Daug šio ženklo vaikų yra muzikalūs. Mokosi jie nedideliu tempu, bet kruopščiai. Nemėgsta, kai juos skubini. Apsupti meilės ir supratimo šie vaikai atskleidžia visus savo talentus.

Dvyniai

Itin artistiški, plastiški vaikai. Šiek tiek baugštūs. Tėvai turi stengtis jiems sukurti tokią aplinką, kurioje Dvyniai jaustųsi saugūs ir galėtų pažinti pasaulį. Dvyniai yra atviri, jie iš karto pajaučia melą. Kol yra maži, Dvyniai neretai netenka kantrybės. Tačiau su meile auklėjant, santykiai su tėvais klostosi gerai, abipusė pagarba ir supratimas lydi juos visą gyvenimą.

Vėžys

Itin stiprus vidinis pasaulis, jie jaučia kiekvieną šalia esančio žmogaus sielos virpėjimą. Berniukai būna prisirišę prie mamų, jie laikosi taisyklių, retai išsišoka ar sukelia problemų tėvams. Silpnoji pusė - nuotaikų kaita. Gerai, jei vaikai moka išreikšti savo jausmus, išsakyti, kaip jaučiasi, jei ne, tėvams teks įdėti pastangų, kad jie visko nesinešiotų savo širdelėse.

Liūtas

Tai lyderiai ir vadovai. Jie sugalvoja naujų žaidimų, patys ir vadovauja jiems. Vaikai šio ženklo atstovus myli ir gerbia. Turi aktorinių sugebėjimų, yra dosnūs, nesvetima romantika, nuotykiai. Liūtas yra kilniaširdiškumo, teisingumo ir patikimumo simbolis.

Mergelė

Šio ženklo vaikai anksti ima kalbėti aiškia kalba. Jie yra tikslūs, mėgsta detales, yra tvarkingi, moka planuoti. Tačiau anksti išsivysto jų kritiškas požiūris į gyvenimą ir aplinką. Kartais būna drovūs ir užsidarę. Mėgsta skaityti, mokslai jiems nesukelia didelių problemų.

Svarstyklės

Tai Zodiako ženklas, kuriuo aplinkiniai mėgsta gėrėtis ir didžiuotis. Jie - dėmesio centre. Su jais nesunku rasti kalbą. Ramūs, patikimi, neišsišoka, išsaugo savo žavesį ir paaugę. Svarstyklės turi įgimtą diplomatijos jausmą, moka bendrauti ir turi daug draugų.

Skorpionas

Tai vienas iš stipriausių  ženklų. Tėvams gana nelengva juos auklėti, nes jie turi savo nuomonę, kurią sunku perkalbėti. Turi įgimtą stiprią valią ir moka siekti tai, ko nori. Mėgsta dirbti tada, kai mato, jog jų pastangos sukuria rezultatą arba atneša apčiuopiamą naudą. Yra intelektualūs, lenkia žiniomis savo bendraamžius.

Šaulys

Šie vaikai mėgsta sportą. Dažnai išsiprašo tėvų laikyti namuose kokį nors gyvūną. Šauliai yra nuoširdūs ir atviri.  Jie turi humoro jausmą, neapkenčia melo ir neteisybės. Širdyje yra dideli humanistai. Tėvai jiems turi suteikti kiek įmanoma daugiau laisvės.

Ožiaragis

Tai itin protingi vaikai, kurie dar būdami vaikais kartais kalba taip, jog atrodo, jog yra jau suaugę. Pakankamai savarankiški. Mokslai jiems sekasi gerai, nors jų mokymosi tempas nėra labai didelis. Yra atidūs, darbštūs, nemėgsta triukšmo. Triukšmingi vaikų žaidimai - ne jiems. Draugų turi nedaug, tačiau tie, kurie yra, patys geriausi ir tikri draugai.

Vandenis

Pasižymi netradiciniu mąstymu, gali filosofuoti dar būdami visai maži. Jų galvos pilnos keisčiausių idėjų. Yra protingi ir energingi, stengiasi sužinoti kaip galima daugiau. Kartais nepastovūs, mėgsta, kai juos giria ir jais žavisi. Patinka pramogauti. Nubausti ilgai prisimena skriaudą.  Nori, kad būtų bendraujama kaip lygūs su lygiais.

Žuvys

Turi savo nuomonę visais  gyvenimo klausimais. Nuotaika keičiasi dažniau, negu saulė keičia mėnulį. Tačiau jie yra nuoširdūs, todėl galima drąsiai pasitikėti. Vaikai būna muzikalūs, turintys meninių gebėjimų. Mėgsta knygas. Tiesa, kartais būna šiek tiek išsiblaškę. Vaikai  mėgsta būti suaugusiųjų draugijoje. Tai labiausiai jausmingas ženklas iš visų. Bendraujant su jais reikia švelnumo, saiko ir neperspausti.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.

Kaip išrinkti dovaną pagal Zodiako ženklą (1)

Ką padovanoti vaikui artėjančių švenčių proga, gali pasufleruoti ir mažylio Zodiako ženklas. Kiekvienam iš jų būdingos tam tikros charakterio savybės, į kurias atsižvelgiant ir reikia rinkti dovaną.

Psichologė – apie neramų kūdikių miegą (1)

Psichologė Karolina Gurskienė apžvelgia naujagimio ir kūdikio iki trijų mėnesių amžiaus miego įpročius.

Kalbos raidą tyrinėjanti mokslininkė dr. Ingrida Balčiūnienė: dvynių kalba – iššūkis tėvams (4)

Dr. Ingridos Balčiūnienės, Vytauto Didžiojo universiteto Lituanistikos katedros docentės, parengtas straipsnis apie dvynukų kalbos raidos ypatumus.

Kai vaikas sako NE, jis tėvams nori perduoti vieną svarbią žinią (1)

„Ar nori valgyti?“ „Ne!“ „Eime į lauką“ „Ne!“ „Kurią kepurę nori dėtis – raudoną ar geltoną?“ „Ne!“ Jeigu jums pažįstamos šios situacijos, skaitykite toliau.

Sveikatos psichologė Milda Kukulskienė: mums trūksta švelnumo

Apibaru vaiką, kad išpylė arbatą. Vyras niekur neranda, kur praėjusiais metais padėjo kalėdines lemputes. Visi vairuoja kaip išprotėję. Gana rimtai apsvarstau Geležinės lapės pasiūlymą „Susipykti su visais, tada nereikės pirkti tų nelaimingų kalėdinių dovanų". Facebook platybėse akį patraukia vaizdinga skritulinė diagrama: „Kodėl pykstu?". Atsakymas: „Nežinau", 100 proc. Juokiuosi.

Kiek iš tiesų skiriame laiko savo vaikams per dieną

Jau kone anekdotu tapęs posakis, kad „lietuviai tėvai savo vaikams skiria 7 minutes“ kažin ar yra statistiškai tikslus. Visgi kaip rodo tyrimai, tėvai vis daugiau skiria laiko vaikams, negu, pavyzdžiui, prieš keliasdešimt metų.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (4)

Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Patarimai labai pavargusiai mamai (3)

Pervargusi mama ne visada pati supranta, kad jai reikia pagalbos. Gerai, jei pirmuosius jos „perdegimo“ požymius pastebi artimieji. O jei ne? Siūlome keletą patarimų nuo vaikų auginimo pavargusioms mamoms. Jei ne visi, tai bent vienas ar kitas tiks būtent jums.

Pirmieji vaiko metai: svarbiausi raidos požymiai kiekvieną mėnesį

Nors pirmaisiais savo gyvenimo metais vaikas atrodo labai gležnas, o atsiranda ir manančių, kad šiuo periodu jis tik valgo bei miega, tačiau kūdikių raidos specialistai pataria atidžiai stebėti vaiko reakcijas, stimulus į aplinką, sudaryti jam tinkamas sąlygas vystytis tiek fiziškai, tiek emociškai.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Vaikas nesisėda ant puoduko: psichologės patarimai tėvams (1)

Beveik dvejų metų berniukas jau buvo atsisakęs sauskelnių ir apie tris mėnesius nebesituštino į jas. Tačiau gimus broliui viskas pasikeitė. Kaip vėl iš naujo suformuoti jam savarankiško tualeto įgūdžius?

Kokio Zodiako ženklo vaiką sunkiausia auklėti

Kelis vaikus auginantys tėvai pastebi, kad neretai vienoje šeimoje augančių ir vienodai auklėjamų vaikų charakteriai iš esmės skiriasi. Viena iš priežasčių - tam tikrus charakterio bruožus vaikas atsineša jau gimdamas. Svarbu nepamiršti, kada jis gimė ir koks yra jo Zodiako ženklas.

6 vaikų auginimo klausimai, dėl kurių dažniausiai susipeša mamos

Mamų interneto forumai Lietuvoje pamažu prarado savo turėtą populiarumą, kai išpopuliarėjo socialinis tinklas „Facebook“. Daugelis mamų grupių tiesiog persikėlė bendrauti čia.

Ilga kelionė namo: ką patiria neišnešiotų kūdikių mamos

Lapkričio 17 d. minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Visada šalia neišnešioto kūdikio yra jo mama. Anksčiau laiko pagimdžiusios moterys dažniau susiduria su psichologiniais sunkumais – nerimu, depresija, potrauminiu stresu. Tik nedidelė dalis gauna reikalingą psichologinę pagalbą. Kol visi susikoncentravę į vaikelį, mama lieka antrame plane.