Kuri mama iš visų 12 Zodiako ženklų yra verčiausia supermamos vardo

 (12)
Šis horoskopas padės iššifruoti kiekvieno Zodiako ženklo motiniškų instinktų niuansus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Astrologijoje nėra nuostatos, kad vienų Zodiako ženklų atstovės yra geros, o kitų - blogos motinos. Šis horoskopas tiesiog padės geriau suprasti savo mamą arba numatyti, kokio tipo mama būsite jūs pati.

Avinas (kovo 21 - balandžio 19)

Avino ženklo atstovės labiausiai iš visų horoskopo ženklų sutvertos turėti daug palikuonių. Avino ženklo moteris yra kovotoja iš prigimties, nes ugnies stichija jai užtikrina praktiškai neišsenkančius energijos išteklius, be to, Avinas - pirmasis horoskopo ženklas, todėl šio ženklo mama bus šeimos lyderė, nes jai būdingas strateginis mąstymas. Tai reiškia, kad ji puikiai sugeba suburti visus į krūvą, o prireikus, nedvejodama stoja į kovą už savo šeimą.

Avino ženklo motina sugeba organizuoti ir disciplinuoti ir vieną vaiką, ir dvylika, gerbdama jų gebėjimą veikti savarankiškai (juk Avinas yra vienas iš labiausiai nepriklausomų Zodiako ženklų).

Avino ženklo mama turėtų būti atsargi, kad ugninga jos natūra vaikui nepadarytų daugiau žalos, negu duoda naudos. Šio ženklo atstovės greičiau nei kitos mamos netenka kantrybės, kai vaikai susitelkę į savo veiklą ir negali taip greit perkelti dėmesio į jų reikalavimus, kaip jos norėtų. Kadangi Avinai gali būti impulsyvūs, šio ženklo atstovės gali aprėkti vaikus, ir tik po to atsitokėjusios suprasti, ką padarė.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20)

Jaučio ženklo atstovės yra ramios, užtikrintos, tvirtai stovinčios ant žemės. Jos užtikrina savo vaikams saugius namus, bet kartu ir įkvepia juos rizikuoti, eiti į gamtą ir mėgautis jos grožiu - gamta yra ypatinga šio Žemės stichijos ženklo aistra. Jaučio ženklo mama skatina vaikus žaisti lauke, be to, jai svarbu, kad vaikai išmoktų susitelkti į vieną užduotį vienu metu. Itin jautriam vaikui, kurio mama Jautis - labai pasisekė, nes Jaučiai ne tik be galo kantrūs, padedantys išspręsti visas mažylio problemas, bet ir be galo pasišventę savo vaikams.

Tačiau Jaučio ženklo mama turi būti atsargi: kartais ji gali būti itin užsispyrusi, ir tai ypač pastebima, kad vaikai tampa paaugliais. Kiekvienas jų susidūrimas kaktomuša su mama gali baigtis kibirkščiuojančiais konfliktais. Be to, Jaučiai vertina gyvenimo teikiamus malonumus, pavyzdžiui, gerą maistą, tad visada yra rizika, kad šio ženklo atstovės permaitins savo vaikus. Jaučio ženklo mamos, atminkite - maistas ne visada reiškia meilę.

Dvyniai (gegužės 21 - birželio 20)

Kadangi Dvynius globoja Merkurijus - informacijos planeta, šio ženklo atstovių vaikai, greičiausiai, bus gerai informuoti apie viską. Per pokalbius prie pietų stalo su tokia mama galima sužinoti daug įdomių dalykų. Mamos Dvynės vaikai taip pat gali būti gana plepūs, nes bendrauti linkusios jų mamos labai vertina pokalbius. Kadangi Dvyniai yra gana androginiškas Zodiako ženklas, šio ženklo atstovė puikiai sugeba įsijausti į tai, ką išgyvena ir sūnus, ir dukra kiekvienu amžiaus tarpsniu.

Bet mama-Dvynė turi nepamiršti, kad kartas nuo karto reikėtų nusileisti ant tvirtos žemės. Su visuomeniška, linkusia bendrauti mama vaikams niekada nebus nuobodu, bet yra tikimybė, kad Dvynės vaikai gali tapti šiek tiek nevaldomi, nes šio ženklo atstovei sunku būti griežtai ir nuosekliai - būtent tai trukdo užtikrinti racionalią discipliną.

Vėžys (birželio 21 - liepos 22)

Jei reikėtų išrinkti motiniškiausią Zodiako ženklą, tai be abejonės būtų Vėžys. Vėžiams namai yra labai svarbūs, jie prie jų prisiriša ir iš jų semiasi jėgų, todėl sugeba sukurti šiltą, jaukią aplinką ir savo vaikams. Vėžiai yra emociškai jautrūs (tai būdinga visiems Vandens stichijai priklausantiems ženklams), tad mama-Vėžys prireikus skirs visą savo laiką ir kalbėsis su vaikais apie visus jiems kylančius jausmus bei padės vaikams juose susigaudyti. Guosdama atžalas, tokia mama sugebės dar ir pagaminti paguodą teikiantį maistą, nes Vėžiai linkę visus maitinti ir visais rūpintis.

Tačiau Vėžio ženklo atstovei derėtų prisiminti, kad ji negalės apsaugoti savo vaikų nuo visų gyvenimo negandų. Juk namai yra namai, o ne tvirtovė, apsauganti nuo visų pasaulyje slypinčių pavojų. Šių itin savo vaikus mylinčių mamų ketinimai kuo geriausi, bet dažnai kyla rizika, kad neleisdamos savo vaikams pajusti jokių gyvenimo rūpesčių ir pavojų, jos užaugins pernelyg baimingus ir atsargius arba naivius vaikus, kuriems nebus lengva prisitaikyti pasaulyje, kai teks palikti saugų lizdą.

Liūtas (liepos 23 - rugpjūčio 22)

Tai pati „kiečiausia" Zodiako mama, nes ji yra pati vaikiškiausia. Mama Liūtė prisimena, ką reiškia būti jaunai, nes širdyje (ir galvoje) ji vis dar tokia yra. Dėl savo ugningos prigimties ir nuotykių troškimo, tokia mama yra geriausia vaikų gimtadienių organizatorė. Kadangi Liūtai labai dosnūs, tokios motinos vaikai gali jaustis lepinami, be to, jie gali jaustis esantys mamos visatos centras.

Tačiau Liūto ženklo motina retkarčiais turėtų susimąstyti apie savo motyvaciją - ar dėl vaikų ji stengiasi nuoširdžiai, ar todėl, kad visuomenės akyse nori atrodyti gera motina? Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, tad nors dėl jiems būdingos ištikimybės ir atsidavimo jie niekada neapleidžia savo vaikų, kartais jie gali juos netyčia užgožti. Tokiai motinai reikia labai pasistengti leisti vaikui eiti savo keliu, o nelikti mamos šešėlyje.

Mergelė (rugpjūčio 23 - rugsėjo 22)

Motinystė reiškia darbą daugiaprogramiu režimu, o Mergelės būtent tam ir sutvertos. Išskirtiniai Mergelės organizaciniai sugebėjimai leidžia jai suplanuoti laiką taip, kad jo užtektų ir vaikų dienotvarkei, ir jų reikmėms, ir net liktų kažkiek laiko partneriui. Taip pat jos sugeba užtikrinti namuose tvarką, dažnai pedantišką. Mergelė mėgsta būti naudinga, padėti kitiems, todėl jos vaikai visada gali ja pasikliauti - ir mokyklos, ir asmeniniais reikalais.

Tačiau Mergelės ženklo mama šiek tiek per daug remiasi logika, ir vaikams gali atrodyti šaltoka, ypač jei jie kreipiasi į ją dėl emocinių rūpesčių. Kadangi Mergelė linkusi į perfekcionizmą, savo lūkesčius ji gali projektuoti į vaikus, o jei šie jų neatitinka, gali sulaukti logiškai pagrįsto ir argumentuoto monologo apie netinkamą jų elgesį. Mamoms-Mergelėms reikėtų atsipalaiduoti ir leisti tiesiog gyventi - ir sau, ir savo vaikams.

Svarstyklės (rugsėjo 23 - spalio 22)

Mama, gimusi po Svarstyklių ženklu, visą gyvenimą stengiasi rasti pusiausvyrą, tad jos vaikai ateina į namus, kuriuose vyrauja harmonija ir nuoseklumas. Kadangi būdingas stiprus teisingumo jausmas, disciplinuodama vaikus ji niekada nepersistengs ir nebus agresyvi. Be abejonės, ji mokys vaikus dalintis, daryti gera kitiems ir būti gerais draugais. Svarstyklių ženklo motinos yra itin meilios ir prieraišios, nes šį ženklą globoja Venera - meilės ir santykių planeta.

Bet kartais net ir geriausių pasaulyje tėvų vaikai elgiasi itin blogai, ir būtent čia slypi didžiulė rizika: Svarstyklių ženklo motinai teisingumo jausmas yra įgimtas, bet jos pastangos užtikrinti pusiausvyrą šeimoje gali jai trukdyti taikyti griežtesnę discipliną. Svarstyklių ženklo mamai reikėtų pasistengti išmokyti vaikus teisingumo ir sąžiningumo, tada jos vaikai augs mandagūs ir malonūs, ir nemanys, kad mamos gerumas iš tiesų yra silpnumas.

Skorpionas (spalio 23 - lapkričio 21)

Skorpionų intuicija bauginančiai išvystyta, tad mama, gimusi po šiuo ženklu, beveik visada pajunta, kad jos vaikui kažkas negerai - net kai vaikas pats dar to nežino! Tokia mama niekada nevengia diskutuoti su vaikais net ir keisčiausiomis temomis, nes skorpionams patinka gelmės ir paslaptys. Iškilus problemai ir ją įvardinus, mama-Skorpionė gali tapti ištikimiausia sąjungininke, nes ji yra sutverta ištikimai ginti savo artimuosius.

Bet Skorpiono ženklo atstovė turėtų būti atsargi, kad jos vaikų problemos netaptų jos pačios problemomis, kad ji jų nepriimtų pernelyg asmeniškai. Kaip mama lokė, ginanti savo jauniklį, taip ir mama Skorpionė gali kirsti neadekvačiai stipriai, kai puolamas jos vaikas, nei kad reaguotų, jei būtų puolama ji pati. Ir nors savo nuodingą geluonį mama-Skorpionė retai panaudoja prieš savo vaikus, jei taip atsitinka, mamos ir vaiko laukia ilgi traumuojantys ginčai ir nesutarimai.

Šaulys (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Šaulio ženklo atstovė, tapusi mama, mėgaujasi buvimu su vaikais, nes niekada nepamiršta, jog vaikystė greit prabėga, o didesni rūpesčiai (darbas ir kitos atsakomybės) niekur nepabėgs. Motina Šaulė yra gana impulsyvi ir priklausomai nuo nuotaikos net gali pasiūlyti savo vaikui neiti į mokyklą, kad nuvažiuotų su juo prie jūros! Namie ji būna linksma, optimistiška ir skatina vaikus matyti ir vertinti savo gerąsias puses.

Bet Šaulio ženklo motinos turėtų nepamiršti, jog vaikui, kad sėkmingai vystytųsi, reikia ne tik sirgalių, bet ir trenerio. Leisti vaikui būti savimi labai svarbu, bet šio ženklo mama turėtų sau leisti retkarčiais elgtis su vaikais kaip suaugusi, o prireikus - net ir tapti griežta policininke.

Ožiaragis (gruodžio 22 - sausio 19)

Ožiaragės dažniausiai yra puikus dirbančių motinų pavyzdys. Kadangi šio ženklo atstovams karjera yra labai svarbi, gimus vaikui jos neatsisakoma, tad jos išmoksta išmintingai paskirstyti laiką ir suderinti darbą ir šeimą. Mama-Ožiaragė visada prisimena visus savo vaikų būrelius, jų mitybos įpročius ir savaitgalio planus. Šio ženklo atstovės visada skatina savo vaikus tobulėti ir kaskart pranokti pačius save.

Vargu ar motina-Ožiaragė pamirš pasiimti savo vaiką iš darželio, vis dėl to, nuolatinis stresas ir įtampa derinant darbą ir šeimą gali ją šiek tiek atbukinti. Be to, kartais šio ženklo atstovėms sunku iš darbo režimo persijungti į laisvalaikio režimą ir kokybiškai leisti laiką su vaikais be jokių griežtų išankstinių planų.

Vandenis (sausio 20 - vasario 18)

Motina, gimusi po Vandenio ženklu, gali būti hipė, visuomenės veikėja, nedidelės keistų daiktų krautuvėlės savininkė ar miesto merė. Kadangi jai nepatinka plaukti pasroviui, ji gali mokyti savo vaikus namuose arba leisti juos į netradicinius darželius ar mokyklas. Bet kadangi šio ženklo atstovai yra humanistai, motinos-Vandenės stengsis įdiegti vaikams savo vertybes, kad vaikai negalvotų tik apie save ir nebūtų abejingi kenčiantiems.

Vis dėlto, nors mamos-Vandenės vaikai gali nevaržomai klausytis pankroko ar dažytis plaukus neoninėmis spalvomis, jiems gali būti nejauku kalbėtis su mama asmeniškais klausimais. Vandeniai stengiasi visuomenės labui, bet spręsti emocines problemas akis į akį jiems sunkiau. Šioms motinoms reikėtų labiau pasistengti išreikšti savo meilę vaikams ir priminti jiems, kad ji juos vertina labiau už viską pasaulyje.

Žuvys (vasario 19 - kovo 20)

Beveik nėra abejonių, kad motina, gimusi po Žuvų ženklu, užaugins meniškus vaikus. Ją be galo žavi, kai vaikai save išreiškia, ir ji juos skatina tai daryti įvairiausiais būdais - piešti, lipdyti, šokti, dainuoti ir pan. Žuvys iš visų Zodiako ženklų yra didžiausios svajoklės, tad šio ženklo atstovė mėgaujasi stebuklinga kelione, į kurią ji leidosi gimus vaikams. Ji žavisi vaikų vaizduote ir gebėjimu fantazuoti. Žuvys yra labai empatiškos, tad puikiai jaučia ir užjaučia savo vaikus.

Tačiau kad ir kaip būtų svarbu skatinti vaiką svajoti ir ugdyti jo savivertę, svajones reikia ir įgyvendinti, o Žuvų ženklo atstovei tai gali būti sunku. Vaikai negali visą laiką vien tik fantazuoti, o jų mama taip pat neturėtų ignoruoti realaus pasaulio ir savo pareigų - nederėtų pamiršti svarbių susitikimų, ar datos, kai prasideda mokslo metai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Kai mušasi mažas vaikas, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita (10)

Kodėl tokie maži vaikai, dar neišaugę iš kūdikystės, ima muštis? Kaip tinkamai į tokį elgesį sureaguoti tėvams? Į šiuos ir kitus tėvams rūpimus klausimus atsako psichologė.

Kodėl vaikas nenori tuštintis į tualetą, nors šlapinasi be problemų

Skaitytoja klausia patarimo apie tai, kaip pripratinti vaiką tuštintis į tualetą. Sauskelnių jis atsisakė prieš pusmetį, tačiau "tualeto reikalai" vis dar šlubuoja.

Skaitytoja: kaip ištverti vaiko isterikavimus ir kritimą ant žemės ko nors negavus (3)

Trejų metų dukrytę auginanti mama prisipažįsta sunkiai susitvarkanti su mažylės isterijos priepuoliais. Ką jai patars specialistė?

Birutė: vaikas nemėgsta savo močiutės, tiesiog bėga nuo jos – ką daryti? (26)

Mama klausia specialistų patarimo: ką daryti, jei sūnus nemėgsta močiutės ir nenori su ja pasilikti. Močiutę tai liūdina, mama irgi jaučiasi nepatogiai. Gal yra išeitis?

Ant nugaros miegodamas kūdikis gali uždusti: tiesa ar mitas (8)

Saugaus kūdikio miego taisyklių žinojimas neabejotinai gali padėti išvengti Staigios kūdikių mirties sindromo (SKMS).

Rugsėjo mėnesį yra trys neeilinės dienos – 9, 19 ir 21

Kai šeimos planuoja pagausėjimą, jos iš anksto apgalvoja, kokiu metų laiku gims būsimasis vaikelis. Jeigu paklaustumėte JAV dirbančių pedagogų, kuo jiems ypatingas rugsėjis, daugelis atsakytų, kad būtent šį mėnesį yra švenčiama daugiausia vaikų gimtadienių.

Kaip sužinoti, kokio ūgio užaugęs bus jūsų vaikas (3)

Kažin, kokio ūgio bus mano vaikas? Taip savęs klausia ne vieni mažylio susilaukę tėvai. Preliminarų vaiko ūgį užaugus galima sužinoti atlikus kelis matematinius veiksmus.

Neramaus kūdikio košmaras, arba ko niekada nesupras tie, kam su vaiku lengva (67)

Mano mergaitei jau metukai. Ir pagaliau drįstu parašyti apie pirmojo pusmečio išgyvenimus, auginant reiklią nuolatiniam dėmesiui, itin neramią dukrytę. Pirmasis mudviejų pusmetis buvo mano didžiausias fizinių jėgų ir emocinės pusiausvyros išbandymas.

Kad vardas atneštų sėkmę gyvenime, svarbu kai ką žinoti (5)

Egzistuoja daugybė veiksnių, darančių poveikį žmogaus likimui. Vardas – dažnai toli gražu ne patį nereikšmingiausią vaidmenį atliekantis veiksnys.

Vaikai, kuriems nebus lengva gyvenime: kaip padėti gali tėvai

Vaikai krykštauja, žaidžia, o jis stovi vienas ir stebi arba ramiai sau piešia įsispraudęs kamputyje. Ar sunerimti tėvams? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.

Būkite žmonės, niekada nesakykite to pagimdžiusiai moteriai (100)

Vaiką pagimdžiusi mama jautriai reaguoja į aplinkinių pastabas apie vaikų auginimą, žindymą ir kūną po gimdymo. Neretai neatsargiai vieną ar kitą žodį lepteli artimi žmonės - anyta, mama, bendradarbė, draugė.

Miego problemų specialistė: kiek turi miegoti skirtingo amžiaus vaikai (4)

Esu tikra, kad matėte keletą lentelių, kiek valandų tam tikro amžiaus vaikas turi miegoti dieną ir naktį.

Jei vaikas miega tėvų lovoje: dar negirdėti faktai (40)

„Kuo daugiau vaikas myluojamas vaikystėje, tuo ramesnis jis bus suaugęs."

Kokius trūkumus turi vaikų migdymo metodai, kuriais žavisi daug šiuolaikinių mamų (12)

Kūdikio atėjimas į šeimą – didžiulė laimė. Tačiau tėvų džiaugsmas greitai ima blėsti, jei kas naktį juos pažadina verksmas.

Psichologės patarimai apie vaikų miegą, kuriuos išgirsti turėtų visi tėvai (3)

Kūdikio miegas jo gyvenime užima didelę laiko dalį ir labai svarbią vietą.