Silvijos sėkmės istorija: jokių dietų ir po gimdymo pasiektas tobulas kūno svoris

Kai nei vaizdas veidrodyje, nei savijauta ima nebetenkinti (ypač – po gimdymo), pagaliau nusprendžiame: viskas, nuo pirmadienio pradedu lieknėti! Bet vieną pirmadienį keičia kitas – pasiryžti taip nelengva. Iš tiesų visa tai... gerokai paprasčiau.
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įkvėpimui pasisemti – Silvijos istorija.

Turime gerų žinių – norint sulieknėti, sveikai gyventi, nereikia savęs alinti ir gyventi pusbadžiu. Tai netgi žalinga, tad verčiau užmiršti visokias dietas, badavimus ir net iškrovos dienas. Taip, mitybą prisižiūrėti teks, šlamščiant picas, šokoladus ir pyragaičius, vargiai pavyks atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų. Taisyklinga mityba – tai ne vien salotos, ne alkis ir ne kankynė.

Tai – kitoks gyvenimo būdas. Ir, beje, visam laikui (jei norime matyti ir jausti džiuginančius rezultatus). Išsigąsti nereikia, tai – ne nuosprendis. Perpratus taisyklingos mitybos principus, tampa aišku: jų laikytis nėra sunku.

Silvija, 30 m., Wink Me Blog tinklaraščio įkūrėja ir beveik trimetės Karilės mama

Atradimas – derinti maistą

Anksčiau laikydavausi įvairių dietų, bet rezultatu pasidžiaugdavau keletą mėnesių. O štai atradusi maisto derinimą rezultatais galiu džiaugtis metus dvejus. Prisipažinsiu: ne visada pavyksta išlaikyti norimą svorį, žiema viską sugadina (juokiasi).

Dar labai seniai viename mamų forume pamačiau merginos nuotrauką „prieš" ir „po". Man padarė įspūdį. Toje grupėje maždaug per 5 savaites atsikračiau 5 kg (pradinis svoris buvo 64 kg). Paskui pasiekiau 54 kg (mano ūgis – 165 cm). Ši patirtis ir supažindino su maisto derinimu.

Svarbiausi principai

Derinau maistą ir valgiau maždaug kas tris valandas 5 kartus per dieną tuo pačiu laiku. Beje, visad jausdavausi soti ir energinga. Vaisius patariama valgyti pirmoje dienos pusėje, iki 12 val.

Pietums dažniausiai rinkdavausi mėsišką patiekalą ir daržovių. Pavakariams, tarkim, sriubos be grietinės.

Vakarienei – neretai kiaušinienės. Ir – daug vandens. Kad būtų paprasčiau, rytojaus valgiaraštį geriausia iš anksto pasiplanuoti.

Pradėti – palengva

Mamoms patarčiau pirmiausia nuspręsti, kad jau atėjo metas. Iš pradžių maisto racionas tegu būna toks, kaip anksčiau, bet kelias dienas (ne ilgiau!) reikėtų valgyti tomis pačiomis valandomis.

Tada po truputį papildyti mitybą sveikesniais produktais.

Ir trečias žingsnis – po truputį mažinti porcijas, atsisakyti miltinių patiekalų, gazuotų gėrimų ir, žinoma, cukraus. Garantuoju, kad pajusite rezultatus!

***

Naujame, birželio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale skaitykite:

Paulius Skučas atvirauja apie savo tėvystę;

Apie krikštynų šventę pasakoja fotografė Brigita Grigienė;

Atostogos ir vaikai: kaip praleisti vasarą, kad ji būtų įsimintina;

Interviu su viršelio trynukų šeima: optimizmo iš šios kauniečių šeimos gali pasimokyti visi.

Vystymasis

5 patarimai, kad vaikas lengvai užmigtų ir miegotų naktį nepribusdamas

Susilaukus vaiko, daugelio dalykų tėvams tenka mokytis nuo nulio: kaip kūdikį prausti, maitinti, migdyti ir kt.

Vaiko raida nuo gimimo iki metų: ką jis moka ir kokie žaislai tinka

Neretai tėvai domisi, kokius žaislus pirkti ir ką žaisti su kūdikiais nuo gimimo. Vaikų raidos specialistai pabrėžia, kad naujagimius ir kūdikius labiausiai ugdo artimųjų meilė, švelnumas, rūpestis, buvimas šalia.

Vaikas nuo gimimo iki 3 metų: kokių žaislų jam reikia

Renkant žaislus patiems mažiausiems svarbu atsižvelgti į tai, kad jie būtų ne tik saugūs, kokybiški, bet ir atitiktų mažylio amžių. Apžvelkime kūdikio raidą nuo gimimo iki trejų metų ir tai, kokie žaislai jam tinkamiausi.

Per 9 paras iš tėvų paimta 90 vaikų

Nuo liepos įsigaliojus centralizuotai Vaiko teisių apsaugos sistemai, iš tėvų buvo paimta 90 vaikų, 30 iš jų buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai ar net gyvybei.

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena

Kiekvieną pusmetį atnaujinami populiariausių naujagimių vardų dešimtukai šįkart pažėrė nemažai staigmenų.

13 dalykų, kurių vaikai iš savo tėvų trokšta visa širdimi

Paprastai taisykles ir priesakus kuriame mes, suaugusieji, skirdami juos vaikams. O ką norėtų pasakyti mums vaikai?

Vaikas nenori sėstis ant klozeto: 3 priežastys, apie kurias gal nepagalvojote

Pratinant mažylį prie kokios nors naujovės, reikia jūsų kantrybės ir vaizduotės, nepamiršti pagyrimų ir nesudirgti dėl niekų. Tai pagrindinės taisyklės, ir tada jam tikrai pasiseks. Mėnesiu anksčiau ar vėliau - jokio skirtumo.

Silvijos sėkmės istorija: jokių dietų ir po gimdymo pasiektas tobulas kūno svoris

Kai nei vaizdas veidrodyje, nei savijauta ima nebetenkinti (ypač – po gimdymo), pagaliau nusprendžiame: viskas, nuo pirmadienio pradedu lieknėti! Bet vieną pirmadienį keičia kitas – pasiryžti taip nelengva. Iš tiesų visa tai... gerokai paprasčiau.

Dažniausios priežastys, kodėl vaikas neramiai miega ir pagalba jam

Mamos nevalgiems ir miegoti nenorintiems mažiesiems dažnai kartoja: nevalgysi/nemiegosi - neaugsi. Tai moksliškai pagrįsta tiesa. Tačiau būna atvejų, kai miegas „neateina"dėl objektyvių priežasčių.

Ar po cezario pjūvio gimę vaikai skiriasi nuo natūraliu būdu gimusių bendraamžių

Ar skiriasi tokie vaikučiai nuo bendraamžių, į pasaulį atėjusių po natūralaus gimdymo?

Gydytoja atsako į dažniausius klausimus apie žindymą ir krūtis

Kaip ruošti krūtis žindyti? Dėl kokių pojūčių krūtyse verta sunerimti? Ką svarbu žinoti apie laktaciją ir intymų poros gyvenimą?

Kokių klaidų vengti ruošiantis krikštynoms, pataria švenčių organizatoriai

Tik pradėjus dėlioti krikštynų scenarijų, staiga susivokiame, kiek rūpesčių ir pasiruošimo jos reikalauja: krikšto tėveliai, bažnyčia, šventės vieta, veikla ir daugelis kitų detalių.

Karščiausios krikštynų mados Lietuvoje: kada, kur ir kaip švęsti, ką dovanoti

Krikštas – pirmasis sakramentas, kuris nuplauna gimtąją nuodėmę, ta proga ir rengiamos krikštynos.

V. Šapoka: „vaiko pinigai“ tikrai didės

Šiais metais įsigaliojusi tvarka, pagal kurią visi tėvai, auginantys vaikus, gauna už kiekvieną po 30 eurų, gali netrukus keistis.

Pirmieji vaiko žingsniai: tik nedarykite šios meškos paslaugos

Vaikai skirtingi, todėl termino, kad kaip tik tą dieną ar mėnesį visi turi žengti pirmuosius žingsnius, nėra ir negali būti.