Vaizdo įrašas, kurį privalu pamatyti visoms pavargusioms mamoms

 (3)
Ką daro mamos kiekvieną dieną, kad atėjus vakarui jos supranta, jog sau taip ir nespėjo skirti nė minutėlės laiko?
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gimus vaikui, šeimas užgriūna naujų rūpesčių lavina. Auginant kūdikius ir mažus vaikus atsikvėpti beveik nėra kada. Kuo vaikas mažesnis, tuo daugiau jam reikia skirti laiko, priežiūros ir dėmesio.

Tačiau tai, ką kiekvieną dieną daro mama ir tėtis yra prasminga ir nusipelno didžiulės pagarbos. Nes tie dalykai, kurie mums, suaugusiesiems, atrodo itin žemiški ir netgi varginantys, vaikams yra be galo svarbūs.

Tinklaraštininkė Esther Anderson iš „Story of This Life“ sukūrė labai mielą vaizdo įrašą, skirtą priminti visiems, kad mamos visada liks brangiausiais žmonėmis mūsų gyvenimuose, o jau suaugę vaikai prisimins ne kažkada gautas brangias dovanas, o laiką, praleistą su pačiais artimiausiais žmonėmis.

Gegužės mėnesį švenčiamos Motinos dienos proga E. Anderson sukūrė vaizdo įrašą apie įprastą mamos dieną ir pavadino jį „A Normal Day“. Paklausta, kokia jai buvo ši diena, dviejų vaikų mama prisimena visas praėjusias "normalios dienos" akimirkas. Apsipirkimas su vaikais, dienos miego vargai, vaikų peštynės, sauskelnių keitimas ir kiti kasdieniai dalykai, kuriuos kiekvieną dieną patiria mamos. O štai moters dukrytė, paklausta, kokia jai buvo ši diena, atsako, kad tai buvo nuostabiausia diena jos gyvenime.

Vaizdo įraše diena pateikiama iš dviejų perspektyvų: kaip ji atrodo mamos akimis ir kaip ji atrodo mažo vaiko akimis. Tėvai, kurie pavargę po kasdienių rūpesčių jaučiasi nevykėliai, vaikų akyse yra stebukladariai, kurie, nepaisant visų kylančių nesklandumų, daro savo vaikų gyvenimą nuostabų.

Įkvepiantis ir mamas padrąsinantis vaizdo įrašas parodo, kad diena iš mamos ir vaiko perspektyvų yra visiškai kitokia. Todėl, mielos mamos, kai jums prisvils tortas, vaikas verks segamas automobilio kėdutėje, kai diena atrodys velniškai netikusi, net ir tokiomis akimirkomis nepraraskite savitvardos ir tikėjimo, kad savo vaikui jūs esate pati nuostabiausia mama. Nusišypsokite. Nes meilė ir slypi mažose kasdienėse smulkmenose, o vaikai mus myli besąlygiškai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis

Kaip atskirti meilę vaikui nuo lepinimo

„Per dažnai neimk ant rankų nes išlepinsi“, „pratink užmigti lovelėje, kad neįprastų šalia tavęs“, - mokė mane labiau patyrę giminaičiai. O aš net neįsivaizdavau, kaip galima neimti mažučio kūdikio ant rankų. Arba, ką reiškia per dažnai neimti. Kada dar nešioti, jei ne dabar kūdikystėje?

Jei abejojate, ar teisingai elgiatės su vaiku, yra vienas paprastas būdas pasitikrinti

Šis straipsnis, kiek anksčiau publikuotas žurnale TAVO VAIKAS, nagrinėja vaikų ir tėvų santykių modelius. Ar tikrai tėvai gali būti geriausi vaiko draugai?

Dauguma tėvų dar neužpildė prašymų dėl Vaiko pinigų

Gyventojai gana vangiai teikia prašymus dėl vadinamųjų Vaiko pinigų, nors nuo sausio nebetaikomas neapmokestinamasis pajamų dydis už kiekvieną vaiką.

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

Kaip gimimo data nulemia charakterį ir sėkmę gyvenime

Senovės graikai nustatė, kad kiekvienas skaičius turi magišką reikšmę, o tam tikras skaičių derinys daro įtaką žmogaus likimui.

Vaikas ima bijoti svetimų žmonių – kaip elgtis tėvams

Iki šiol visus mėgęs kūdikis staiga tampa atsargus ir nenori eiti ant rankų net seneliams, o pamatęs svetimą žmogų nusisuka ir stipriai apsiveja mamai apie kaklą. Kodėl ūgtelėjęs kūdikis tampa bailiuku?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.

Gintaro karoliai vaikui: daugiau naudos ar žalos? (1)

Daug tėvų mėgsta savo mažyliui ant kaklo ar rankos užkabinti gintaro karolius.

Kur geriausia miegoti kūdikiui – tėvų ar savo lovoje (6)

Diskusija, kur geriau migdyti kūdikius - tėvų lovoje, lovelėje šalia jų lovos ar net atskirame kambaryje - greičiausiai niekada nebus baigtinė. Argumentų UŽ ir PRIEŠ turi įvairių teorijų šalininkai.

Vaikas užmiega tik nešiojamas, kitu atveju verkia: psichologės komentaras

Tris mėnesius mama migdė kūdikėlį ant rankų. Jei bando paguldyti į lovytę nesuptą – mažylė ima verkti. Ar ignoruoti mažylės norą būti panešiotai ir leisti verkti? O gal nevirkdyti ir nešioti?

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Tinklaraštininkė – apie vaikiškus drabužėlius: kurie yra praktiškiausi, o kurių neverta pirkti

Turbūt yra gana normalu, kad kiekviena naujai iškepta mama perserga tokia liga, kai savo mažyliui, o dažnai dar net negimusiam, nori visko kas gražiausia, kas geriausia, kas minkščiausia, švelniausia ir t.t...

13 vardų, kurie atneša laimę, džiaugsmą ir sėkmę

Renkant vaikui vardą, svarbu pasidomėti ir jo reikšme. Jūsų dėmesiui – 13 Lietuvoje paplitusių vardų, kurie reiškia laimę, džiaugsmą ir sėkmę.

Kauno rajonas gimusiems naujagimiams dovanoja kūdikio kraitelius

Giraitės naujakurių Eglės ir Justino Butėnų šeimoje gimęs Nojus tapo pirmu Kauno rajono kūdikiu, kurio tėvams įteikta ypatinga dovana – 300 eurų vertės kraitelis.