Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje <sup>(FOTO)</sup>
Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.
Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų
Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.
Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.
Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą
Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo
Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.
Žinomi žmonės apie gimusius vaikus praneša ir netradiciniu būdu
Kai žinomi žmonės susilaukia mažylio, tai, be abejo, domina jų fanus. Kas gimė, kokį vardą išrinko tėvai ir t.t.
Muzikos karalienės Beyonce gerbėjai instagrame pirmieji turėjo progą pamatyti prieš mėnesį gimusius dvynukus - mergaitę ir berniuką.
Beyonce paviešino pirmąją dvynukų nuotrauką
Karališkieji mažyliai ruošiasi su tėvais į kelionę – bus visai šalia Lietuvos
Liepos 17 - 21 dienomis Lenkijoje ir Vokietijoje lankysis Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate bei abiem savo vaikais.
Nėščia sportininkė žurnalo viršeliui pozavo nuoga
Besilaukianti ir jau tuoj gimdysianti 35 metų tenisininkė Serena Williams papuošė naujausią žurnalo „Vanity Fair“ viršelį.
Kai prieš dvejus metus gimė Eli Thompson, jo istorija nepaliko abejingų. Be nosies gimusį mažylį medikai „nurašė" iš karto, tačiau mylintys tėvai nepasidavė, jį augino ir sakė, kad jų mažylis - pats gražiausias.
Kova pralaimėta: mirė vaikas, kurio istorija sujaudino milijonus
Prieštaringomis nėštumo nuotraukomis išgarsėjęs modelis vėl laukiasi ir vėl stebina
Daugiau kaip du milijonus gerbėjų instagrame turinti modelis ir fitneso žvaigždė Sarah Stage (33) ką tik paskelbė besilaukianti antrojo vaikelio.
Po skaudžios netekties šiaulietę aplankė motinystės stebuklas
Šiaulietės Dovilės istorijoje sutelpa ir neapsakomas skausmas ir didžiulis džiaugsmas.
Kartais manoma, kad vaikus auginančios mamos pamiršta save, savo karjerą ir pomėgius, nes paprasčiausiai neberanda tam laiko.
Trečio vaikelio besilaukianti Živilė norėjo darbo, kuriame būtų pati sau viršininkė
Skaudžius likimo kirčius atlaikiusi 2 vaikų mama Vilma padeda kitoms moterims
„Pozityvi mama - laiminga šeima“. Taip prieš kurį socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškusi kaunietė Vilma Vaitkūnaitė - Juškienė sulaukė didelio kitų mamų pritarimo.
Karališkosios šeimos mažyliai spindėjo P. Middleton vestuvėse
Catherine Middleton savo sesers Pipos vestuvių išvakarėse jaudinosi be reikalo - jos abu mažyliai vestuvėse elgėsi nepriekaištingai.
Šį savaitgalį netoli Londono esančioje bažnyčioje išteka Kate Middleton (35) sesuo Pippa (33).
K. Middleton nerimauja dėl savo vaikų elgesio sesers vestuvėse
Šturmanė Irina Jankovskaja: niekada negalvojau, kad galiu taip stipriai mylėti
Vilnietė šturmanė Irina Jankovskaja moterų ralio elitą kurį laiką iškeitė į ramius pasivaikščiojimus su vaikišku vežimėliu. 8 mėnesių sūnų Nojų auginanti moteris interviu pasakoja apie naują motinystės patirtį.
Garsenybės, kurios mamomis tapo per kančias
Ne visos garsios moterys, negalėjusios greitai ir lengvai pastoti, prabyla apie savo didžiules pastangas susilaukti vaikelio: pasiryžimą prašyti pagalbos surogatinių motinų ar ilgą gydymąsi nuo nevaisingumo.
Būsimų mamų šventėje, kuri vyks jau visai netrukus, dalyvaus ir trečio vaikelio besilaukianti dainininkė Erica Jennings-Didžiulis (36 m.).
Trečio vaiko besilaukianti E.Jennings-Didžiulis: kiekvienas nėštumas yra ypatingas
Agnė Grigaliūnienė: griežtai nedirbu savaitgaliais ir juos praleidžiu su šeima
Pamatyti pasaulį iš vaiko aukščio. Toks yra Agnės Grigaliūnienės (36 m.) , Gabrieliaus (13 m.) ir Jonės Adelės (2 m. 7 mėn.) mamos, komunikacijos agentūros „Olive" bendraturtės, žaislų vaikams parduotuvės „Children City Vilnius" įkūrėjos, žurnalo „Ikona" rubrikos apie vaikus vyr. redaktorės, siekis.
Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
Šį pavasarį Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ne vieną kartą buvo stebėtinai atvira. Ji atvirai papasakojo apie vienišumo jausmą susilaukus vaikų.
Įpusėjus pavasariui daugelis pajunta natūralų norą atsipūsti – vėsūs orai ima trauktis, nuotaika gerėja, gyvenimo tempas palengva ima lėtėti, vaikai laukia vasaros atostogų. Todėl vis populiariau šiuo laikotarpiu leistis į kelionę.
Lauros Mazalienės šeimos tradicija: kiekvieną pavasarį – į kelionę su dukrele
Beno ir Domo gimimas buvo didžiausias likimo išbandymas
Stebint kaunietės Daivos trimečius dvynius Beną ir Domą net neįtartum, kaip sunkiai jiedu atėjo į šį pasaulį.
Atostogos Fuerteventūroje su vaikais: ką svarbu žinoti
Ispanijai priklausanti šio sezono naujiena – Fuerteventūra pastaraisiais metais tapo ne tik užkietėjusių vandens aistruolių traukos vieta, bet ir šeimų, atostogauti vykstančių su vaikais, pamėgta kelionių kryptis.
Svarbiausias metų šventes pirmiausia siejame su gražioms ir prasmingomis tradicijomis. Puoselėjame jas, bet tuo pačiu metu, kad nustebintume save ir kitus, kasmet stengiamės padaryti ką nors kitaip – naujau, įdomiau.
Po pasaulį keliaujanti šeima – apie tradicines šventes toli nuo Lietuvos
Kauniečių šeima už pasufleruotą verslo idėją dėkinga sūnui
Kauna gyvenantys Vesta, Šarūnas ir Gabrielius Marcinkevičiai save vadina niekuo neišsiskiriančia tradicine Lietuvos šeima. Tačiau jie kuklinasi – gimus vaikui, jų gyvenimas apsivertė 180 laipsnių.
Mažasis princas užaugo: nuo rudens – didžiulės permainos
Liepą ketverių metų sulauksiantis princas George'as nuo rudens eis į mokyklą, kurios pasirinkimas nustebino daugelį.
Beyonce su vyru Jay-Z laukia gimstant dvynukų. Ir, skirtingai negu kitos pasaulinio garso žvaigždės, neslepia po devyniais užraktais savo didėjančio pilvuko.
Nėščia Beyonce paviešino naujausias savo nuotraukas
Garsiausi pasaulio tėčiai, kurie dėl savo dukryčių padarytų viską
Nors žinomi tėčiai neretai būna ribojami itin griežtų dienotvarkių, vis dėlto jie sugeba rasti laiko, kurį su džiaugsmu leidžia su savo šeima.
Vaikų darželio auklėtoju dirbantis vaikinas: merginoms tai patinka
„Kas tu toks?" – prisitraukęs artyn paklausė vieno vaiko tėtis. „Aš – Simantas Mažeikis, jūsų vaiko auklėtojas", – nesutriko vos dvidešimt vienų vaikinas. Nesutriko ir pelnė pasitikėjimą.
Lietuvės ir suomio šeima Indijoje gyvena jau daugiau kaip metus. Prieš išvykdami perskaitė labai gerą patarimą lengvesnei adaptacijai Indijoje – reikia nesitikėti, kad viskas bus taip, kaip esi pratęs, su pagarba ir be pykčio priimti kultūrą tokią, kokia ji yra, ir visada į viską žiūrėti su truputėliu humoro.
Kas labiausiai stebina Indijoje gyvenančią ir sūnų auginančią lietuvę
Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi
Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".
Įkurti TAVO VAIKO žurnalą verslininkę įkvėpė vienas smetoninis leidinys
Žurnalas „Tavo vaikas“ švenčia 25-ąjį gimtadienį, jei kalbėtume apie tokio amžiaus žmogų, tai pati branda ir grožis.
Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".
Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney
Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien
Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.
Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu
Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.
Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.
Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių
Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį
„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.
Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos
Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.
Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.
50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama
Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.
Liutauras Čeprackas: esu seno kirpimo tėtis ir tai, kai pasakysiu, jums nepatiks
Virtuvės šefas Liutauras Čeprackas (42 m.) į savo asmeninį gyvenimą neįsileidžia. „Tik tiek, kiek tai naudinga mano verslui", – sako pats.
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.
Netradicinis interviu su Mantu Jankavičiumi: klausimai, kurių paprastai niekas neužduoda
Netradicinis interviu su STANO: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.
Karališką šeimą prieš Kalėdas pasiekė liūdna žinia
Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos anūkė Zara Tindall laukiasi antrojo vaiko. Tokia naujiena vos prieš mėnesį apskriejo žiniasklaidos puslapius. Deja, šiandien pasiekė liūdna žinia.
Gruodžio dešimtąją Monake antrąjį gimtadienį šventė karališkieji dvyniai - Gabriella ir Jacques. Artėjančių Kalėdų proga kunigaikštis Albertas ir kunigaikštienė Charlene su vaikais pozavo šventinėms nuotraukoms.
Atskleidė, kaip atrodo gimtadienį švenčiantys karališkieji Monako dvyniai <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Išsigelbėjimas užimtiems tėvams: žinomų žmonių patarimai šventėms
Parduotuvėse mirga kalėdinės dekoracijos, radijo stotys viena po kitos groja šventines dainas ir staiga, pakeliui į darbą, suprantate: tiksi paskutinės dienos iki švenčių.
Juventa Mudėnienė – apie naująją knygą ir Kalėdų eglutę vidury vasaros
Šiandien Vilniuje pristatoma antroji žurnalistės ir TV laidų vedėjos Juventos Mudėnienės knyga vaikams „Triušiukai ir žiema“.
Besibaigiantys 2016 metai žinomoms Lietuvos šeimoms buvo kaip niekad dosnūs: gandrai vos spėjo skraidyti nuo vienų namų prie kitų.
Lietuvos garsenybės, kurias 2016 metais aplankė gandras
Rašytoja Kotryna Zylė į kelionę po Iraną leidosi su kūdikiu ant rankų
Knygų vaikams „Milžinas Mažylis" ir šviežiai pasirodžiusios „Didžiosios būtybių knygos" autorė ir iliustratorė Kotryna Zylė mėgsta žiemą, Šiaurės šalis, tolimas, ilgas ir nepriklausomas keliones, į kurias leidžiasi kartu su savo vyru Vyteniu.
Vaikų klausimai suglumino Andrių Tapiną: aš neturiu atsakymo...
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus. Kaip gi seksis į suktus klausimus atsakyti Andriui Tapinui?
Trejų metų princą George'ą ir pusantrų metų princesę Charlotte auginantys Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton – visada dėmesio centre. Dalyvaudami įvairiuose renginiuose jie, be abejo, nuolat sulaukia klausimų apie savo vaikus.
Vieną iš karališkųjų vaikų pavadino tikru išdykėliu: spėkite, kurį
Besilaukianti J. Jarutė: tai yra mano laikas, dabar esu pati gražiausia!
Kūdikio laukimas – ypatingas laikas kiekvienai moteriai. Tuomet norisi save labiau palepinti ir leisti sau tai, ko įprastai neleisdavai.
Kodėl Adele bijo gimdyti antrą vaiką?
Po sūnaus gimimo patyrusi pogimdinę depresiją, dainininkė Adele tik dabar apie tai viešai prisipažino. Interviu garsioji moteris sakė, kad bijo antrą kartą gimdyti.
Šių metų gruodžio 10 dieną Monako dvyniams sukanka dveji metai. Kaip šiandien atrodo mažyliai, buvo galima pamatyti šiomis dienomis, kai Monakas šventę savo Nacionalinę šventę.
Monako karališkoji šeima po ilgos pertraukos pagaliau parodė savo dvynukus
Retas atvejis, kai Katie Holmes viešai parodė dukterį Suri Cruise
Tai iš tiesų retas atvejis, kai aktorė paviešino savo dukters Suri Cruise nuotrauką.
Kaip šiandien atrodo mergaitė, kuri buvo vadinta gražiausiu vaiku pasaulyje
Mergaitė, kuri nepalieka abejingų. Taip trumpai galima pristatyti rusaitę Kristiną, kuri neretai buvo vadinama gražiausiu 21 -ojo amžiaus vaiku.
Laisvalaikio drabužių „Voo-Doo" naujos aprangos linijos vaikams veidais tapo Lietuvos pramogų pasaulyje gerai žinomos mamos – televizijos laidų vedėja, aktorė Indrė Stonkuvienė su vaikais Cecilija ir Pranciškumi bei verslininkė Inga Stumbrienė su dukra Estela ir sūnumi Gabrieliumi.
I. Stonkuvienė ir I. Stumbrienė su vaikais tapo naujos drabužių linijos veidais
Lietuvoje dirbančios dulos daro viską, kad gimdymą moteris prisimintų kaip gražų įvykį
Jau kuris laikas Lietuvoje gimdančios moterys gali naudotis dulų pagalba. Apie tai kalbamės su patyrusia dula Vilma Kraelskaite bei besimokančia dula Lina Gabrijolavičiene.
Ieva Mackevičienė – apie sunkiausią pusmetį po sūnaus gimimo
Nors žaviosios Ievos Mackevičienės sūnui jau dveji su puse ir šį rudenį Motiejus žengia pirmuosius žingsnius į darželį, žinoma moteris vis dar puikiai prisimena pirmąjį pusmetį po gimdymo, kuris pasak jos, buvo pats sunkiausias.
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus. Kaip gi seksis į suktus klausimus atsakyti 2 metų Motiejaus tėčiui Rolandui?
Netradicinis interviu su R.Mackevičiumi: klausimai, kurių suaugusieji paprastai neužduoda