Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney
Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".
Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.
Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.
Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu
Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių
Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.
Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą
Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.
Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.
Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos
Knygą apie nevaisingumą parašiusi lietuvė: įkalbinti žmones atsiverti buvo nelengva
Kodėl šiandien tiek daug jaunų porų negali susilaukti vaikų? Kokie jausmai apima, kai po 15 nevaisingumo metų paimi ant rankų ką tik gimusį kūdikį? Knygą „Kai atgimsta viltis“ parašiusi Gintarė Jankauskienė drąsiai ir atvirai pažvelgė į nevaisingumo temą Lietuvoje.
Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę
Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.
Besibaigiantys 2016 - ieji metai įsimintini buvo Didžiosios Britanijos princo Williamo šeimai.
TOP 20 įspūdingiausių karališkosios šeimos nuotraukų
Liutauras Čeprackas: esu seno kirpimo tėtis ir tai, kai pasakysiu, jums nepatiks
Virtuvės šefas Liutauras Čeprackas (42 m.) į savo asmeninį gyvenimą neįsileidžia. „Tik tiek, kiek tai naudinga mano verslui", – sako pats.
Dainininkės Pink penkiametė duktė raudonai nusidažė plaukus
Apie antrąjį nėštumą neseniai paskelbusi dainininkė Pink vėl dėmesio centre. Šįkart to priežastis – penkiametė duktė Willow.
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton šias Kalėdas sutinka neįprastai – ne karališkuose rūmuose, o uošvių – Middletonų – namuose.
Viešumoje pasirodžiusio mažojo princo apranga per Kalėdas privertė aiktelėti
Karališką šeimą prieš Kalėdas pasiekė liūdna žinia
Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos anūkė Zara Tindall laukiasi antrojo vaiko. Tokia naujiena vos prieš mėnesį apskriejo žiniasklaidos puslapius. Deja, šiandien pasiekė liūdna žinia.
Aiškėja, kur ir kaip šias Kalėdas sutiks karališkoji šeima
Princas Williamas (34) ir jo žmona Kate (34) bei judviejų vaikai princas George'as ir princesė Charlotte Kalėdas šiais metais sutiks su Kate šeima, Middletonais.
Dizaineris Robertas Kalinkinas (28 m.) su žmona Agne Jasiulevičiūte-Kalinkina (32 m.) kuria nuostabias drabužių kolekcijas ir prisipažįsta, kad kai gimė sūnus Markas (3 m.), visa tai daroma dėl jo, ne tik dėl savo, kūrėjo, ambicijų.
Atviras interviu su dizaineriu Robertu Kalinkinu: vaiko laukėme 4 metus
Juventa Mudėnienė – apie naująją knygą ir Kalėdų eglutę vidury vasaros
Šiandien Vilniuje pristatoma antroji žurnalistės ir TV laidų vedėjos Juventos Mudėnienės knyga vaikams „Triušiukai ir žiema“.
Saulius Prūsaitis priėmė nekasdienį iššūkį
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.
Nuo tada, kai 67 metų Ala Pugačiova susikūrė profilį socialiniame tinkle "Instagram", čia netrūksta įdomių nuotraukų ir vaizdo įrašų iš garsiosios šeimos gyvenimo.
Ala Pugačiova parodė, kaip lavina savo dukrytę
Vaikų klausimai suglumino Andrių Tapiną: aš neturiu atsakymo...
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus. Kaip gi seksis į suktus klausimus atsakyti Andriui Tapinui?
Jie metė mokyklą, bet vėliau tapo pasaulinėmis žvaigždėmis
Pažiūrėjus iš šono, daugelio jų gyvenimas atrodo tarsi pasaka: sėkminga karjera, mylima šeima ir nemaža sąskaita banke. Tačiau kai kurios garsenybės, būdamos vaikais, išgyveno nelengvą laikotarpį ir netgi buvo priverstos mesti mokyklą.
Dainininkas Donatas Montvydas su žmona Veronika laukia šeimos pagausėjimo. Šiandien Donatas apie tai patvirtino savo socialinio tinklo paskyroje.
Donatas Montvydas vėl taps tėčiu: jausminga žinutė ir ypatinga nuotrauka
Kodėl Adele bijo gimdyti antrą vaiką?
Po sūnaus gimimo patyrusi pogimdinę depresiją, dainininkė Adele tik dabar apie tai viešai prisipažino. Interviu garsioji moteris sakė, kad bijo antrą kartą gimdyti.
Berniukas, kuris <em>turėjo mirti</em>, atšventė antrąjį gimtadienį
Portale TavoVaikas.lt apie Jaxoną rašėme kelis kartus. Ši istorija, kuri prieš dvejus metus pasklido po visą pasaulį, negali palikti abejingų. Berniukas, kuriam prognozavo mirtį iš karto gimus jau atšventė dviejų metų gimtadienį.
Donaldo Trumpo prezidentinėje kampanijoje labai svarbų vaidmenį suvaidino keturi jo vaikai, bet penktasis, mažiausiasis, tarsi liko už žiniasklaidos ribų.
6 negirdėti faktai apie mažiausiąjį Trumpo sūnų
Kaip šiandien atrodo mergaitė, kuri buvo vadinta gražiausiu vaiku pasaulyje
Mergaitė, kuri nepalieka abejingų. Taip trumpai galima pristatyti rusaitę Kristiną, kuri neretai buvo vadinama gražiausiu 21 -ojo amžiaus vaiku.
Garsioji aktorė tvirtina, kad vaikų niekada nenorėjo ir neplanavo
Aktorė Renee Zellweger ne kartą atsakinėjo į klausimą, kodėl ji neturi ir nenori turėti vaikų.
Planuojate kelionę į Londoną su vaikais? Nenustebkite kokioje nors žaidimų aikštelėje sutikę princą George ar princesę Charlotte.
Mažieji princas ir princesė užklupti žaidimų aikštelėje: mano vaikas nuo jų užsikrėtė sloga
Ieva Mackevičienė – apie sunkiausią pusmetį po sūnaus gimimo
Nors žaviosios Ievos Mackevičienės sūnui jau dveji su puse ir šį rudenį Motiejus žengia pirmuosius žingsnius į darželį, žinoma moteris vis dar puikiai prisimena pirmąjį pusmetį po gimdymo, kuris pasak jos, buvo pats sunkiausias.
Kate Middleton atskleidė naujausią mažosios princesės susižavėjimo objektą
Princesei Charlotte šiuo metu yra 17 mėnesių. Kaip ir kiekvienas tokio amžiaus mažylis, ji turi mėgstamą veiklą, žaidimus ir žaislus.
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton niekada nestokojo dėmesio visame pasaulyje.
Viena Kate Middleton nuotrauka, už kurią ją dar labiau myli jaunos mamos
Holivudo aktorės žinutė visoms pasaulio mamoms
Auginate mažą kūdikį ir šiandien paskui jį lakstydama nespėjote palįsti po dušu? Išvirta kava atšalo, kol raminote pilvo dieglių kamuojamą mažylį, o naktimis jau kuris laikas nesate miegoję ilgiau kaip 3 valandas be pertraukos?
Tris vaikus auginantys įtėviai – atvirai apie savo patirtį
Tris vaikus įvaikinusi sutuoktinių pora pasakoja apie savo sprendimą tapti įtėviais.
Ar jums kartais nutinka taip, kad kol vaikai aukštyn kojom verčia namus, užsirakinę vonioje penkias minutes (ar ilgiau...) slapta medituojate valgydami šokoladuką? Labai nepedagogiška ir visai nepanašu į tobulą tėvystę, bet taip žmogiška ir... normalu! Netobula tėvystė su kasdieniškais liapsusais po truputį išsikovoja teisę būti.
Esu netobula mama ir tuo didžiuojuosi
Atviras interviu su Katažina Zvonkuviene apie didžiausias jos gyvenimo permainas
Dainininkė Katažina Zvonkuvienė (36 m.), kaip reta šiais laikais, nuoširdi ir tikra. Tokia ji buvo iki nėštumo, tokia yra ir besilaukdama.
Mažieji princas ir princesė dūko vaikų šventėje <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton bei abiem vaikais lankosi Kanadoje. Viena diena buvo ypatinga – skirta vaikų linksmybėms.
"Kai pastoji septyniolikos, nėštumo suvokimas, to, kas tavęs laukia, vaiko priėmimas, auklėjimas yra visiškai nepalyginamas su brandesne motinyste“, – sako dviejų vaikų mama Rūta.
Išskirtinė Rūtos istorija: pasakysiu tiesiai šviesiai – aš palūžau su pirmagime
Viena iš nedaugelio Vilniaus vietų, kurioje vaikai sutinkami draugiškai
Retai sutiksi žmogų, kuriam nuo savo darbo iš malonumo kūnas pagaugais eina. O dar rečiau mamą, kuriai vaikai netrukdo pasirinktai veiklai ir priešingai.
Garsioji aštuonetuko mama grįžta į viešumą ir pripažįsta padariusi daug klaidų
14 vaikų mama Natalie Suleman sugrįžo į viešumą, duodama išsamų ir atvirą interviu „Daily mail“.
Socialiniuose tinkluose garsūs tėvai džiaugiasi savo atžalų gimtadieniu ir gerbėjams dovanoja nuotraukų iš trečiojo tortadienio šventės.
Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino dvynukai švenčia 3 metų gimtadienį
8 vaikus auginanti Eglė griauna įsivaikinimo stereotipus
„Dažniausi stereotipai, kuriuos girdžiu apie įsivaikinimą: „Nežinau, ar galėsiu mylėti kaip savo“, „Nenoriu nuskriausti biologinio vaiko atimdama dėmesį“ ir, be abejo, populiariausias: „Bijau blogų genų“. Tai aš visus tris jums galiu paneigti", – sako Eglė, auginanti aštuonis (taip, taip, teisingai) vaikus.
Kate Middleton su vaikais ruošiasi tolimai kelionei
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton bei abiem vaikais ruošiasi pirmajam oficialiam vizitui, į kurį jie keliaus visa šeima - keturiese.
Šiandien Švedijoje vyko ypatingos iškilmės – pakrikštytas jauniausiasis karalienės Silvios bei karaliaus Carlo Gustafo vaikaitis.
Įspūdingiausios nuotraukos iš Švedijos karališkųjų krikštynų
Iš ligoninės namo išsiųsta ir automobilyje pagimdžiusi jurbarkietė kaltų neieško
Žaibiškas gimdymas automobilyje. Pasirodo, taip būna ne tik kine. Ir ne tik Amerikoje, kur atstumai dideli, todėl pagimdyti greitkelyje tikimybė yra didesnė, negu, pavyzdžiui, Lietuvoje.
Pirmosios Jamie Oliverio mažojo sūnaus nuotraukos <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Penktojo vaiko vakar sulaukęs garsusis virtuvės šefas Jamie Oliveris atvyko į ligoninę aplankyti naujagimio su visais vaikais. Gausi šeimyna išvyko namo
„Nėra paprasta mylėti save, nes ilgą laiką tai buvo traktuojama kaip neteisingas elgesys, juk pirmiausia reikia rūpintis kitais, o tik paskui neva savimi. Džiaugiuosi, kad po truputį šitas mitas griūna", - teigia prie socialinio projekto mamoms „Myliu save" prisijungusi Renata Šakalytė-Jakovleva.
Antrą kartą mama tapusiai Renatai Šakalytei-Jakovlevai nepervargti padeda vyras
Tėvai išrinko vaikui Vilko vardą ir tokios reakcijos nesitikėjo
Ispanų pora stojo į kovą dėl teisės pavadinti savo sūnų taip, kaip jie nori. Neseniai tėvais tapę madridiečiai sūnui išrinko Lobo vardą. Lietuvių kalba tai būtų "vilkas".
Skaudžią netektį išgyvenusi kaunietė Julija: mamos, kovokite ir nepasiduokite
Kaune gyvenanti ir penkiametę dukrytę auginanti Julija Kulik-Dulskienė šiandien – besišypsanti, energinga ir nuolat naujų idėjų kupina moteris. Tačiau ji puikiai žino, ką jaučia žmogus, kuriam vieną dieną po kojomis susvyruoja žemė ir dūžta visos svajonės.
Jūratės ir Vidmanto šeimai teko dvigubas išbandymas – vienam sūneliui, dešimties Valdui, nustatytas Aspergerio sindromas, o septynerių Jonui – autizmas. „Tokie vaikai, – sako Jūratė, nėra neįgalūs, – jie tik kitaip mato pasaulį."
Atvira Jūratės išpažintis: ar Lietuvoje lengva auginti vaiką su autizmo diagnoze
Natalija Bunkė papuošė sūnų penktajam gimtadieniui
Kartu su sūnumi Kristupu užsukusi į savo gimtąjį Kauną Natalija Bunkė neatsispyrė pagundai užsukti į drabužių parduotuves. Čia ji išsirinko keletą vasariškų derinukų sau ir savo sūnui, kuriais jis pasipuoš per savo gimtadienio šventę.
Psichologė: kaip emigracija veikia vaikų psichiką
Dažnai emigracija paliečia ne tik suaugusiuos, bet ir vaikus. Jeigu tėvai nusprendžia emigruoti į kitą šalį, jų sprendimas paliečia ir vaikus, nepriklausomai nuo to, ar vaikai yra paliekami gimtoje šalyje, ar išvežami kartu į naują šalį.
Paviešintos pačios naujausias mažojo princo, kuris šiandien švenčia gimtadienį, nuotraukos.
Atskleidė, kaip šiandien atrodo mažasis princas: 4 naujos nuotraukos
Pasaulio numylėtinis princas George švenčia trečiąjį gimtadienį <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Trečiasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą princas George švenčia trejų metų gimtadienį.
Atviras interviu su Monika Šedžiuviene: visada troškau tapti mama
Monika Šedžiuvienė (24 m.), politiko ir verslininko Andriaus Šedžiaus (40 m.) žmona, trijų mėnesių sūnų Gabrielių vadina labai išlauktu ir išsvajotu, juolab kad susilaukti vaikelio pavyko ne iš karto.
Mes jau nespėjame skaičiuoti, kelintą ar kelioliktą kartą pasklinda naujiena, kad Kate Middleton laukiasi.
Kate Middleton laukiasi trečiojo vaiko?
Nėštumas sulaukus 50 metų: Janet Jackson pirmą kartą taps mama
Kol 47 metų Jennifer Aniston tik bando pripaišyti nėštumą, o ji atsikerta, jog yra tik sočiai užvalgiusi, kita pasaulinio garso žvaigždė patvirtino, kad laukiasi kūdikio.
Mažasis princas artėjančio gimtadienio proga sulaukė įspūdingo siurprizo <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Didžiosios Britanijos karalienės provaikaitis princas George po savaitės švęs trečiąjį gimtadienį. Išankstinę dovaną jam įteikė tėvai.
Po kelių mėnesių garsios rusų dainininkės Alos Pugačiovos ir TV laidų vedėjo, komiko Maksimo Galkino dvynukai švęs trejų metų gimtadienį.
Kaip šiandien atrodo Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino dvynukai
Kate Middleton paslaptis: kaip jai pavyksta po gimdymo taip greitai sulieknėti
Gandų apie trečiąjį Didžiosios Britanijos princo Williamo žmonos Kembridžo hercogienės Kate Middleton nėštumą pasirodo nuolat. Tačiau kol kas tai tėra spėlionės ir jokių tą liudijančių ženklų nematyti.
Garsenybės atvirai apie patirtą persileidimą: tai – didžiausias košmaras
Kalbėti apie persileidimą ar nesėkme pasibaigusį gimdymą nėra lengva. Todėl pagarba tiems žinomiems žmonėms, kurie nebijo viešumo ir apie šias skaudžias patirtis kalba atvirai.
Ši pora visuomet dėmesio centre – ir tada, kai filmuojasi naujame filme, ir kai eina pasivaikščioti gatve iki vaikų mėgstamiausios parduotuvės.
10 įdomiausių faktų apie A. Jolie ir B. Pitto šeimą bei jų vaikus