Mažasis princas per kalėdinį vaidinimą gavo toli gražu ne karališką vaidmenį
Prieš Kalėdas daugelyje vaikų darželių ir mokyklų tėvai kviečiami į vaidinimus, kuriuos vaikai rodo spektaklį, deklamuoja eilėraščius ar dainuoja dainas.
7 įsimintinos princo mintys apie tėvystę ir vaikus
Princas Williamas su žmona Kate Middleton augina 4 metų George ir 2 metų Charlotte. Trečiasis poros mažylis gims 2018 metų pavasarį.
Ingrida (29 m.) ir Ignas (37 m.) Vaitiekūnai prieš dvejus metus nusprendė įsivaikinti romų tautybės penkiametę Mariją. Dabar mergaitė, kaip pati sakė, gyvena laimingą gyvenimą. Ji – toks pats vaikas kaip ir kiti jos bendraamžiai, turinti savo charakterį, kaprizų, yra be galo smalsi. Kai kalbėjome su jos tėvais, ji net kelis kartus patikslino, kodėl vienaip ar kitaip elgėsi.
Stereotipų nepabūgę vilniečiai nusprendė įsivaikinti romų tautybės mergaitę
Paaiškėjo paslaptis, ko Kalėdų senelio paprašė mažasis princas George
Ar jūsų mažyliai jau parašė laišką Kalėdų seneliui? Taip? Ir kokie jų norai? Nauja lėlė, robotukas, o gal net išmanusis telefonas?
Dainininkė Augustė: sūnus gimė vakare, o ryte jam jau darė operaciją
Dainininkė Augustė Vedrickaitė (32 m.) vos prieš kelis mėnesius tapo mama. Ji su gyvenimo draugu Marijumi Šeiboku augina sūnelį Arijų.
Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina trijų mėnesių dukrytę Vakarę.
Eglė Straleckaitė: dabar svarbiausia – neužbučiuoti vaikelio
Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai
Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.
Šarūnas ir Laura Mazalai su dukrytėmis dalyvavo ypatingoje fotosesijoje
Žurnalistai, restorano „Valflių namai" įkūrėjai, Šarūnas ir Laura Mazalai, pirmą kartą leidosi į avantiūrą su visa šeima.
„Kai žiūriu atgal, kartais net šiurpuliukai perbėga, kaip turėjo būti sunku: dirbi per du darbus, mokaisi, gyveni mažulyčiame nuomojamame bute, vaikai mažulyčiai, auklei neturi pinigų, tad kvietiesi tik tada, kai jau būtinų būtiniausiai reikia...“ - sako žinoma edukologė, socialinių mokslų daktarė ir keturių vaikų mama Austėja Landsbergienė.
Austėja Landsbergienė atskleidžia laimingos šeimos receptą
Girmantė Vaitkutė: kuo daugiau vaikų, tuo širdis didesnė ir rankos apkabinimams tarsi pailgėja
Girmantė atvira: vaikų ji nori labai ir net ne svarbiausia jai būtų aplinkybės. Svarbiausi jai - mamos pasakyti žodžiai: „Nesvarbu, ar ištekėjusi, ar ne, svarbu, kad iš meilės". Apie taip laukiamus vaikus, gyvenimo stebuklus ir moteriškas patirtis kalbamės su įstabaus balso savininke, atlikėja Girmante Vaitkute.
Antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: vaikai yra stebuklas
Prie Krizinio nėštumo centro akcijos prisijungusi dabar antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė klausia: "Gal galime padaryti gražesnį pasaulį su vaikais?".
Elenos istorija: labirintų paieškos“ – tai neeilinis, Lietuvos istorija paremtas pasakojimas apie keturis draugus, iš tiesų galėjęs įvykti XVI amžiuje Vilniuje.
Įkvėpta motinystės lietuvė sukūrė knygą, kuri vaikus nukels į XVI amžių
Dr. Arūnas Liubšys apie gimdymą namuose: daug kas nutylima
"Pastaruoju metu vis dažniau moterys kovoja už teisę gimdyti namie. Bet kur kas dažniau medikams tenka prabilti apie tai, kuo baigiasi tokia drąsa", - rašoma naujoje dr. Arūno Liubšio knygoje "Naujagimių gydytojo užrašai".
Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo
Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.
Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.
Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis?
Kate Middleton pasirodymas viešumoje po ilgos pertraukos užminė vieną mįslę
Daugiau kaip mėnesį viešumoje nesirodžiusi Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton vakar pirmą kartą pasirodė viešumoje po to, kai paskelbė, jog laukiasi trečiojo mažylio.
Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.
Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.
Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus
Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis
Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.
Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui
Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.
Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.
Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu
Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis
Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.
Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę?
Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.
Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.
Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų
Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų
Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.
Įspūdingiausios karališkųjų mažylių nuotraukos: kelionėje būta ir ožiukų, ir ašarų
Didžiosios Britanijos princas Williamas (35), jo žmona Kate Middleton (35) ir jųdviejų vaikai šiuo metu vieši Vokietijoje, į kurią atskrido iš Lenkijos.
Didžiosios Britanijos princas Williamas, jo žmona Kate Middleton ir abu mažyliai šiandien atskrido oficialaus vizito į Lenkiją.
Tik pažiūrėkite, kokie jau paaugę karališkieji mažyliai (FOTO)
Žinomi žmonės apie gimusius vaikus praneša ir netradiciniu būdu
Kai žinomi žmonės susilaukia mažylio, tai, be abejo, domina jų fanus. Kas gimė, kokį vardą išrinko tėvai ir t.t.
Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi šeima susikūrė namus, kuriuose juokas netyla visus metus
Iki menininkų ir svajotojų (patys save taip vadina) Linos ir Adomo namų Užpaliuose (Utenos r.) su fotografe Indre važiavome išpūtusios akis. Iš baimės ir nuostabos. Tą lietingą dieną vienintelis trijų kilometrų keliukas per pievas buvo vos pravažiuojamas.
Liepos pabaigoje ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis princas George – kietas riešutėlis savo tėvams - princui Williamui bei Kate Middleton. Pranešama, kad mažylis turės ir antrą auklę.
Karališkieji rūmai nesusitvarko su mažuoju princu ir imasi specialių priemonių?
Nėščia sportininkė žurnalo viršeliui pozavo nuoga
Besilaukianti ir jau tuoj gimdysianti 35 metų tenisininkė Serena Williams papuošė naujausią žurnalo „Vanity Fair“ viršelį.
Reportažas iš ypatingos vietos šalia Kauno, kur gyvena fėjos
Knygų „Miglų slėnio fėjos“ ir „Fėjų burtai“ autorė lėlininkė Edita Lei (45 m.) su vyru Arūnu ir jau suaugusia dukra Paula (22 m.) gyvena, galima sakyti, miške. Kaime, kurį, ieškodami fėjų, žmonės susiranda net nežinodami tikrojo jo pavadinimo. Vadina jį Miglų kaimu arba tiesiog Fėjų slėniu ir stebuklingo jausmo vedami kažkaip ima ir atklysta ten, kur ir norėjo atklysti...
Prieš pusmetį Matukas, būdamas vos daugiau nei mėnesio amžiaus, išleido tėvelį Antaną Juknevičių į garsųjį Dakaro ralį, iš kurio jis parvežė labai garbingą 21-ą vietą, o gegužės pabaigoje Matukas sulaukė ypatingo dėmesio - net trijų „auklyčių“: močiutės ir dviejų prosenelių, nes tėvelis išvyko dalyvauti „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės etape, kuris šiais metais vyko Kazachstane. Šį kartą jį lydėjo ir Matuko mama Martina, kuri rūpinasi viešaisiais ryšiais.
Belaukiant tėvelio sugrįžtant iš ralio...
Po skaudžios netekties šiaulietę aplankė motinystės stebuklas
Šiaulietės Dovilės istorijoje sutelpa ir neapsakomas skausmas ir didžiulis džiaugsmas.
Agnės Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje
Skirtingai nuo daugelio žinomų žmonių stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia.
Per televiziją ne vienas tikrai atkreipė dėmesį į energingus šokančius tėvus – įvairiausio amžiaus, ūgio, svorio, be kompleksų, su tokia užkrečiančia energija, kuri, atrodo, tryško ir per ekranus. „Modus Dance Banda" – tėvai, kurie vedė savo vaikus šokti ir galiausiai šokti sugalvojo patys.
Pašėlę tėvai: atvedė savo vaikus į gatvės šokius ir... ėmė šokti patys
Karališkosios šeimos mažyliai spindėjo P. Middleton vestuvėse
Catherine Middleton savo sesers Pipos vestuvių išvakarėse jaudinosi be reikalo - jos abu mažyliai vestuvėse elgėsi nepriekaištingai.
Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
Besilaukiančios moterys puikiai žino, kad nėštumas – ne visada vien tik džiugus įvykis, kaip gali pasirodyti iš nuotraukų žurnaluose ir tinklaraščiuose.
Dalyvaudami oficialiuose renginiuose su savo tėvais, šie karališkųjų šeimų mažyliai visada sulaukia didžiulio dėmesio.
Žavingi karališkieji kūdikiai: nauja valdovų karta, kuri kol kas dar su sauskelnėmis
Garsenybės, kurios mamomis tapo per kančias
Ne visos garsios moterys, negalėjusios greitai ir lengvai pastoti, prabyla apie savo didžiules pastangas susilaukti vaikelio: pasiryžimą prašyti pagalbos surogatinių motinų ar ilgą gydymąsi nuo nevaisingumo.
Penkis vaikus auginanti vilniečių šeima neskirsto jų į savus ir įvaikintus
„Kai trokšti didelės šeimos, nėra jokio skirtumo, kokiu būdu mažylis ateis į šeimą: bus išnešiotas pilve ar tik svajonėse", – šypsosi penkių vaikučių – devynerių Arčio, šešerių Viliaus, ketverių Augustino ir Liepos bei metinuko Vyčio mama Alina Sinicė (32 m.).
Gegužės 2 dieną Didžiosios Britanijo princesei Charlotte sukanka dveji metai. Ta proga Karališkieji rūmai išvakarėse išplatino naujausią princesės nuotrauką.
Princesė Charlotte švenčia 2 metų gimtadienį: įspūdingiausios nuotraukos
Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas
Šį pavasarį Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ne vieną kartą buvo stebėtinai atvira. Ji atvirai papasakojo apie vienišumo jausmą susilaukus vaikų.
Imtis verslo įkvėpė lietus ir balos Lietuvoje
Virginija Gildutė ir Vigita Garbuzaite prieš metus sukūrė lietpalčių suaugusiems liniją, kurią netrukus papildė vaikiškais modeliais. Apie lietų Lietuvoje ir draugystę nuo pirmos klasės, kuri įkvėpė šią veiklą, kalbamės su Virginija, kurios šiemet laukia naujas iššūkis - tapimas mama.
Praėjus vos kelioms dienoms po pasirodžiusių pranešimų apie Janet Jackson ir jos trečiojo vyro Wissam Al Mana skyrybų, pop žvaigždė išplatino pirmąją sūnaus nuotrauką.
Janet Jackson pirmą kartą viešai parodė savo kūdikį
Atostogos Fuerteventūroje su vaikais: ką svarbu žinoti
Ispanijai priklausanti šio sezono naujiena – Fuerteventūra pastaraisiais metais tapo ne tik užkietėjusių vandens aistruolių traukos vieta, bet ir šeimų, atostogauti vykstančių su vaikais, pamėgta kelionių kryptis.
Sūnų su Dauno sindromu auginanti žinoma moteris pasirinko viešumą
Aktorė ir modelis Amanda Booth, skirtingai negu kai kurios kitos žinomos motinos, susilaukusios vaikučio su negalia, nusprendė niekur nesislėpti ir savo gyvenimo akimirkomis mielai dalijasi su savo socialinių tinklų gerbėjais.
TV prodiuserė ir renginių organizatorė Goda Jokubaitienė su vyru Andriumi šį pavasarį laukia gimstant antrojo vaikelio. Kai pirmagimis Jokūbas gegužės 3 dieną pūs dvi žvakes ant torto, šeimos namus pačioje Vilniaus širdyje greičiausiai jau bus aplankę gandrai.
Goda Jokubaitienė: aplinkiniai sako, kad nėštumas man tinka
Mažasis princas užaugo: nuo rudens – didžiulės permainos
Liepą ketverių metų sulauksiantis princas George'as nuo rudens eis į mokyklą, kurios pasirinkimas nustebino daugelį.
Solveigos istorija: kaip likimo pasmerktas nemokytinas vaikas tapo geriausiu mokiniu
Jei sutikčiau režisierių, kuris ieškotų įkvepiančio herojaus savo filmui, siūlyčiau jam susitikti su dviejų vaikų, Meilės (21 m.) ir Nojaus (19 m.), mama, etnomuzikologe, spec. pedagogikos krypties edukologe, LEU socialinių mokslų doktorante lektore Solveiga Zvicevičiene.
Pasitikusi žurnalistus, Renata Voitechovskaja-Norvilė (38 m.) guodėsi, kad buvo bemiegė naktis, nes mažylis Rėjus vėl nusprendė nemiegoti.
Atviras interviu su Renata Norvile: dar norėčiau dukrytės
Vaikų darželio auklėtoju dirbantis vaikinas: merginoms tai patinka
„Kas tu toks?" – prisitraukęs artyn paklausė vieno vaiko tėtis. „Aš – Simantas Mažeikis, jūsų vaiko auklėtojas", – nesutriko vos dvidešimt vienų vaikinas. Nesutriko ir pelnė pasitikėjimą.
Agnė Grigaliūnienė: diržo gavau vienintelį kartą gyvenime ir tai atsimenu iki šiol
Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė.
Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.
Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai
Įkurti TAVO VAIKO žurnalą verslininkę įkvėpė vienas smetoninis leidinys
Žurnalas „Tavo vaikas“ švenčia 25-ąjį gimtadienį, jei kalbėtume apie tokio amžiaus žmogų, tai pati branda ir grožis.
Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms
Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.
Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton
Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu
Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.
Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai
Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.
Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.
Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą