Ala Pugačiova parodė, kaip lavina savo dukrytę
Nuo tada, kai 67 metų Ala Pugačiova susikūrė profilį socialiniame tinkle "Instagram", čia netrūksta įdomių nuotraukų ir vaizdo įrašų iš garsiosios šeimos gyvenimo.
Besilaukianti J. Jarutė: tai yra mano laikas, dabar esu pati gražiausia!
Kūdikio laukimas – ypatingas laikas kiekvienai moteriai. Tuomet norisi save labiau palepinti ir leisti sau tai, ko įprastai neleisdavai.
Dainininkas Donatas Montvydas su žmona Veronika laukia šeimos pagausėjimo. Šiandien Donatas apie tai patvirtino savo socialinio tinklo paskyroje.
Donatas Montvydas vėl taps tėčiu: jausminga žinutė ir ypatinga nuotrauka
Kodėl Adele bijo gimdyti antrą vaiką?
Po sūnaus gimimo patyrusi pogimdinę depresiją, dainininkė Adele tik dabar apie tai viešai prisipažino. Interviu garsioji moteris sakė, kad bijo antrą kartą gimdyti.
Berniukas, kuris <em>turėjo mirti</em>, atšventė antrąjį gimtadienį
Portale TavoVaikas.lt apie Jaxoną rašėme kelis kartus. Ši istorija, kuri prieš dvejus metus pasklido po visą pasaulį, negali palikti abejingų. Berniukas, kuriam prognozavo mirtį iš karto gimus jau atšventė dviejų metų gimtadienį.
Donaldo Trumpo prezidentinėje kampanijoje labai svarbų vaidmenį suvaidino keturi jo vaikai, bet penktasis, mažiausiasis, tarsi liko už žiniasklaidos ribų.
6 negirdėti faktai apie mažiausiąjį Trumpo sūnų
Kaip šiandien atrodo mergaitė, kuri buvo vadinta gražiausiu vaiku pasaulyje
Mergaitė, kuri nepalieka abejingų. Taip trumpai galima pristatyti rusaitę Kristiną, kuri neretai buvo vadinama gražiausiu 21 -ojo amžiaus vaiku.
Garsioji aktorė tvirtina, kad vaikų niekada nenorėjo ir neplanavo
Aktorė Renee Zellweger ne kartą atsakinėjo į klausimą, kodėl ji neturi ir nenori turėti vaikų.
Planuojate kelionę į Londoną su vaikais? Nenustebkite kokioje nors žaidimų aikštelėje sutikę princą George ar princesę Charlotte.
Mažieji princas ir princesė užklupti žaidimų aikštelėje: mano vaikas nuo jų užsikrėtė sloga
Ieva Mackevičienė – apie sunkiausią pusmetį po sūnaus gimimo
Nors žaviosios Ievos Mackevičienės sūnui jau dveji su puse ir šį rudenį Motiejus žengia pirmuosius žingsnius į darželį, žinoma moteris vis dar puikiai prisimena pirmąjį pusmetį po gimdymo, kuris pasak jos, buvo pats sunkiausias.
Kate Middleton atskleidė naujausią mažosios princesės susižavėjimo objektą
Princesei Charlotte šiuo metu yra 17 mėnesių. Kaip ir kiekvienas tokio amžiaus mažylis, ji turi mėgstamą veiklą, žaidimus ir žaislus.
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton niekada nestokojo dėmesio visame pasaulyje.
Viena Kate Middleton nuotrauka, už kurią ją dar labiau myli jaunos mamos
Holivudo aktorės žinutė visoms pasaulio mamoms
Auginate mažą kūdikį ir šiandien paskui jį lakstydama nespėjote palįsti po dušu? Išvirta kava atšalo, kol raminote pilvo dieglių kamuojamą mažylį, o naktimis jau kuris laikas nesate miegoję ilgiau kaip 3 valandas be pertraukos?
Tris vaikus auginantys įtėviai – atvirai apie savo patirtį
Tris vaikus įvaikinusi sutuoktinių pora pasakoja apie savo sprendimą tapti įtėviais.
Ar jums kartais nutinka taip, kad kol vaikai aukštyn kojom verčia namus, užsirakinę vonioje penkias minutes (ar ilgiau...) slapta medituojate valgydami šokoladuką? Labai nepedagogiška ir visai nepanašu į tobulą tėvystę, bet taip žmogiška ir... normalu! Netobula tėvystė su kasdieniškais liapsusais po truputį išsikovoja teisę būti.
Esu netobula mama ir tuo didžiuojuosi
Atviras interviu su Katažina Zvonkuviene apie didžiausias jos gyvenimo permainas
Dainininkė Katažina Zvonkuvienė (36 m.), kaip reta šiais laikais, nuoširdi ir tikra. Tokia ji buvo iki nėštumo, tokia yra ir besilaukdama.
Mažieji princas ir princesė dūko vaikų šventėje <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton bei abiem vaikais lankosi Kanadoje. Viena diena buvo ypatinga – skirta vaikų linksmybėms.
"Kai pastoji septyniolikos, nėštumo suvokimas, to, kas tavęs laukia, vaiko priėmimas, auklėjimas yra visiškai nepalyginamas su brandesne motinyste“, – sako dviejų vaikų mama Rūta.
Išskirtinė Rūtos istorija: pasakysiu tiesiai šviesiai – aš palūžau su pirmagime
Viena iš nedaugelio Vilniaus vietų, kurioje vaikai sutinkami draugiškai
Retai sutiksi žmogų, kuriam nuo savo darbo iš malonumo kūnas pagaugais eina. O dar rečiau mamą, kuriai vaikai netrukdo pasirinktai veiklai ir priešingai.
Garsioji aštuonetuko mama grįžta į viešumą ir pripažįsta padariusi daug klaidų
14 vaikų mama Natalie Suleman sugrįžo į viešumą, duodama išsamų ir atvirą interviu „Daily mail“.
Socialiniuose tinkluose garsūs tėvai džiaugiasi savo atžalų gimtadieniu ir gerbėjams dovanoja nuotraukų iš trečiojo tortadienio šventės.
Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino dvynukai švenčia 3 metų gimtadienį
8 vaikus auginanti Eglė griauna įsivaikinimo stereotipus
„Dažniausi stereotipai, kuriuos girdžiu apie įsivaikinimą: „Nežinau, ar galėsiu mylėti kaip savo“, „Nenoriu nuskriausti biologinio vaiko atimdama dėmesį“ ir, be abejo, populiariausias: „Bijau blogų genų“. Tai aš visus tris jums galiu paneigti", – sako Eglė, auginanti aštuonis (taip, taip, teisingai) vaikus.
Kate Middleton su vaikais ruošiasi tolimai kelionei
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton bei abiem vaikais ruošiasi pirmajam oficialiam vizitui, į kurį jie keliaus visa šeima - keturiese.
Šiandien Švedijoje vyko ypatingos iškilmės – pakrikštytas jauniausiasis karalienės Silvios bei karaliaus Carlo Gustafo vaikaitis.
Įspūdingiausios nuotraukos iš Švedijos karališkųjų krikštynų
Iš ligoninės namo išsiųsta ir automobilyje pagimdžiusi jurbarkietė kaltų neieško
Žaibiškas gimdymas automobilyje. Pasirodo, taip būna ne tik kine. Ir ne tik Amerikoje, kur atstumai dideli, todėl pagimdyti greitkelyje tikimybė yra didesnė, negu, pavyzdžiui, Lietuvoje.
Pirmosios Jamie Oliverio mažojo sūnaus nuotraukos <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Penktojo vaiko vakar sulaukęs garsusis virtuvės šefas Jamie Oliveris atvyko į ligoninę aplankyti naujagimio su visais vaikais. Gausi šeimyna išvyko namo
„Nėra paprasta mylėti save, nes ilgą laiką tai buvo traktuojama kaip neteisingas elgesys, juk pirmiausia reikia rūpintis kitais, o tik paskui neva savimi. Džiaugiuosi, kad po truputį šitas mitas griūna", - teigia prie socialinio projekto mamoms „Myliu save" prisijungusi Renata Šakalytė-Jakovleva.
Antrą kartą mama tapusiai Renatai Šakalytei-Jakovlevai nepervargti padeda vyras
Tėvai išrinko vaikui Vilko vardą ir tokios reakcijos nesitikėjo
Ispanų pora stojo į kovą dėl teisės pavadinti savo sūnų taip, kaip jie nori. Neseniai tėvais tapę madridiečiai sūnui išrinko Lobo vardą. Lietuvių kalba tai būtų "vilkas".
Skaudžią netektį išgyvenusi kaunietė Julija: mamos, kovokite ir nepasiduokite
Kaune gyvenanti ir penkiametę dukrytę auginanti Julija Kulik-Dulskienė šiandien – besišypsanti, energinga ir nuolat naujų idėjų kupina moteris. Tačiau ji puikiai žino, ką jaučia žmogus, kuriam vieną dieną po kojomis susvyruoja žemė ir dūžta visos svajonės.
Jūratės ir Vidmanto šeimai teko dvigubas išbandymas – vienam sūneliui, dešimties Valdui, nustatytas Aspergerio sindromas, o septynerių Jonui – autizmas. „Tokie vaikai, – sako Jūratė, nėra neįgalūs, – jie tik kitaip mato pasaulį."
Atvira Jūratės išpažintis: ar Lietuvoje lengva auginti vaiką su autizmo diagnoze
Natalija Bunkė papuošė sūnų penktajam gimtadieniui
Kartu su sūnumi Kristupu užsukusi į savo gimtąjį Kauną Natalija Bunkė neatsispyrė pagundai užsukti į drabužių parduotuves. Čia ji išsirinko keletą vasariškų derinukų sau ir savo sūnui, kuriais jis pasipuoš per savo gimtadienio šventę.
Psichologė: kaip emigracija veikia vaikų psichiką
Dažnai emigracija paliečia ne tik suaugusiuos, bet ir vaikus. Jeigu tėvai nusprendžia emigruoti į kitą šalį, jų sprendimas paliečia ir vaikus, nepriklausomai nuo to, ar vaikai yra paliekami gimtoje šalyje, ar išvežami kartu į naują šalį.
Paviešintos pačios naujausias mažojo princo, kuris šiandien švenčia gimtadienį, nuotraukos.
Atskleidė, kaip šiandien atrodo mažasis princas: 4 naujos nuotraukos
Pasaulio numylėtinis princas George švenčia trečiąjį gimtadienį <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Trečiasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą princas George švenčia trejų metų gimtadienį.
Atviras interviu su Monika Šedžiuviene: visada troškau tapti mama
Monika Šedžiuvienė (24 m.), politiko ir verslininko Andriaus Šedžiaus (40 m.) žmona, trijų mėnesių sūnų Gabrielių vadina labai išlauktu ir išsvajotu, juolab kad susilaukti vaikelio pavyko ne iš karto.
Mes jau nespėjame skaičiuoti, kelintą ar kelioliktą kartą pasklinda naujiena, kad Kate Middleton laukiasi.
Kate Middleton laukiasi trečiojo vaiko?
Nėštumas sulaukus 50 metų: Janet Jackson pirmą kartą taps mama
Kol 47 metų Jennifer Aniston tik bando pripaišyti nėštumą, o ji atsikerta, jog yra tik sočiai užvalgiusi, kita pasaulinio garso žvaigždė patvirtino, kad laukiasi kūdikio.
Mažasis princas artėjančio gimtadienio proga sulaukė įspūdingo siurprizo <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Didžiosios Britanijos karalienės provaikaitis princas George po savaitės švęs trečiąjį gimtadienį. Išankstinę dovaną jam įteikė tėvai.
Po kelių mėnesių garsios rusų dainininkės Alos Pugačiovos ir TV laidų vedėjo, komiko Maksimo Galkino dvynukai švęs trejų metų gimtadienį.
Kaip šiandien atrodo Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino dvynukai
Kate Middleton paslaptis: kaip jai pavyksta po gimdymo taip greitai sulieknėti
Gandų apie trečiąjį Didžiosios Britanijos princo Williamo žmonos Kembridžo hercogienės Kate Middleton nėštumą pasirodo nuolat. Tačiau kol kas tai tėra spėlionės ir jokių tą liudijančių ženklų nematyti.
Garsenybės atvirai apie patirtą persileidimą: tai – didžiausias košmaras
Kalbėti apie persileidimą ar nesėkme pasibaigusį gimdymą nėra lengva. Todėl pagarba tiems žinomiems žmonėms, kurie nebijo viešumo ir apie šias skaudžias patirtis kalba atvirai.
Ši pora visuomet dėmesio centre – ir tada, kai filmuojasi naujame filme, ir kai eina pasivaikščioti gatve iki vaikų mėgstamiausios parduotuvės.
10 įdomiausių faktų apie A. Jolie ir B. Pitto šeimą bei jų vaikus
Havajuose gyvenanti rašytoja Vaiva Rykštaitė atostogų be dukrytės neįsivaizduoja
„Nieko rimto" leidykla palaiko atostogas kartu su vaikais ir toliau dalinasi įkvepiančiomis žinomų žmonių patirtimis atostogaujant su vaikais. Šį kartą interviu su rašytoja Vaiva Rykštaite apie pirmąsias keliones su dukrele.
7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – princas Williamas ir Kate Middleton – neatvirauja apie savo vaikus. Visgi tai šen, tai ten tarsteli žodį kitą apie tuoj trejų metų gimtadienį švęsiantį princą George'ą ir jo metukų sesytę princesę Charlotte.
Rašytojas, komikas ir dviejų vaikų tėtis David Baddiel, paklaustas, kokį bruožą turi idealūs tėvai, nedvejoja – humoro jausmą.
Idealūs tėvai turi turėti humoro jausmą
Garsioji porelė laukiasi penktojo vaiko?
Victoria ir Davidas Beckhamai – viena iš garsiausių Didžiosios Britanijos šeimų, tad nieko stebėtino, kad jų gyvenimas lyg po padidinamuoju stiklu stebimas visą laiką, kol jie drauge.
Karalienės ir anūkų nuotrauka: atskleidė vieną kuriozišką detalę
Prieš švenčiant Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II jubiliejų, buvo išplatinta ypatinga monarchės nuotrauka. Joje 90 sulaukusi Elisabeth II pozuoja su dviem jauniausiais anūkais ir penkiais proanūkiais.
Princas Williamas šią savaitę vis atskleidžia vieną ar kitą dalyką apie savo karališkąją šeimą ir du savo mažus vaikus.
Princas Williamas atskleidė įdomų faktą apie mažąjį princą
Savaitgaliais išveža vaiką iš namų tam, kad galėtų pabūti tik dviese su vyru
Savaitgalis skirtas ne vaikams, o vyro ir moters santykiams stiprinti – tokią nuomonę išsakiusi modeliu dirbanti australė sukėlė audringą diskusiją.
Živilė Diawara – apie motinystę, karjerą ir meilę sau
Neretai mylėti save yra sunkiau nei kitus. Vis dėlto be meilės sau, ko gero, neįmanoma būti nei žaviomis moterimis, nei geromis žmonomis ir mamomis. Apie meilę sau kalbamės su menų fabriko „Loftas" bendraįkūrėja strategijos vadove Živile Diawara.
Nėra idealios mamos ir idealaus tėčio. Visi mes, net ir žmonės iš televizoriaus ekrano, klystame, mūsų tobulumas tėra iliuzija", – sako televizijos laidų vedėja, privataus vaikų darželio „Išdykęs vėjas" įkūrėja ir dviejų vaikų mama Laura Imbrasienė.
Laura Imbrasienė: net ir žmonės iš televizijos ekrano klysta
Knygą parašiusi 3 vaikų mama atskleidžia savo požiūrį į supermamas, deimantus ir Dievo humoro jausmą
Jei ne trys Ramintos Stanaitytės - Česnulienės vaikai, jos knygos „Pabučiuok man... į šypseną“ būtų nebuvusios. Per savo knygos pristatymą pasipuošusi vyro nukaldinta sidabrine karūna, moteris vis krūpteli pavadinta rašytoja. O po to... nusišypso.
Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
Per du mėnesius Švedijoje gimė du karališkieji kūdikiai – abu berniukai.
Ne kartą tituluota kaip stilingiausia nėščioji, aktorė Olivia Wilde vėl laukiasi!
Žinoma aktorė apie nėštumą pranešė originaliu būdu <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Neįtikėtina Rojaus istorija: svėrė mažiau kaip 500 gramų ir ištvėrė 4 sudėtingas operacijas
Mažylis Rojus gimė 25-ąją nėštumo savaitę, sverdamas vos 498 gramus. Berniukas po savo gimimo 8 mėnesius praleido ligoninėje ir ištvėrė net 4 sudėtingas operacijas.
Kristina Savickytė-Damanskienė: kol netampi mama, tol savęs iki galo nepažįsti
Aktorė ir renginių vedėja Kristina Savickytė-Damanskienė yra beveik šešiolikmečių dvynių Gabijos ir Justinos bei keturmečio Motiejaus mama.
Keliauti su vaikais ar dviese su vyru? Šį klausimą sprendžia ne viena jauna šeima, susilaukusi vaiko ir suplanavusi kelionę.
Kate Middleton gresia netrumpas išsiskyrimas su vaikais
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: žmonės lėktuve susiraukia, jei už nugaros – mama su kūdikiu
Ne viename interviu dainininkė Ineta Puzaraitė – Žvagulienė džiaugėsi savo dukrele Barbora (8 mėn.) ir tikino, kad mažylė labai ramus ir lengvai auginamas kūdikis.
K. Middleton atskleidė, kaip jos mažasis princas kreipiasi į karalienę
Dar gerai kalbėti neišmokę vaikai paprastai turi „savo kalbą“, kurią iššifruoti gali tik jų tėvai.
Kulinarinių TV laidų vedėjas Jemie Oliveris garsėja drąsiais pasisakymais įvairiais gyvenimo klausimais. Šįkart britų kulinarijos žvaigždė atkreipė dėmesį savo pasisakymu apie žindymą.
Garsiojo J. Oliverio pasisakymas apie žindymą patiko ne visiems