Karališkieji rūmai nesusitvarko su mažuoju princu ir imasi specialių priemonių?
Liepos pabaigoje ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis princas George – kietas riešutėlis savo tėvams - princui Williamui bei Kate Middleton. Pranešama, kad mažylis turės ir antrą auklę.
Prieštaringomis nėštumo nuotraukomis išgarsėjęs modelis vėl laukiasi ir vėl stebina
Daugiau kaip du milijonus gerbėjų instagrame turinti modelis ir fitneso žvaigždė Sarah Stage (33) ką tik paskelbė besilaukianti antrojo vaikelio.
Knygų „Miglų slėnio fėjos“ ir „Fėjų burtai“ autorė lėlininkė Edita Lei (45 m.) su vyru Arūnu ir jau suaugusia dukra Paula (22 m.) gyvena, galima sakyti, miške. Kaime, kurį, ieškodami fėjų, žmonės susiranda net nežinodami tikrojo jo pavadinimo. Vadina jį Miglų kaimu arba tiesiog Fėjų slėniu ir stebuklingo jausmo vedami kažkaip ima ir atklysta ten, kur ir norėjo atklysti...
Reportažas iš ypatingos vietos šalia Kauno, kur gyvena fėjos
Belaukiant tėvelio sugrįžtant iš ralio...
Prieš pusmetį Matukas, būdamas vos daugiau nei mėnesio amžiaus, išleido tėvelį Antaną Juknevičių į garsųjį Dakaro ralį, iš kurio jis parvežė labai garbingą 21-ą vietą, o gegužės pabaigoje Matukas sulaukė ypatingo dėmesio - net trijų „auklyčių“: močiutės ir dviejų prosenelių, nes tėvelis išvyko dalyvauti „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės etape, kuris šiais metais vyko Kazachstane. Šį kartą jį lydėjo ir Matuko mama Martina, kuri rūpinasi viešaisiais ryšiais.
Skaudžius likimo kirčius atlaikiusi 2 vaikų mama Vilma padeda kitoms moterims
„Pozityvi mama - laiminga šeima“. Taip prieš kurį socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškusi kaunietė Vilma Vaitkūnaitė - Juškienė sulaukė didelio kitų mamų pritarimo.
Skirtingai nuo daugelio žinomų žmonių stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia.
Agnės Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje
Pašėlę tėvai: atvedė savo vaikus į gatvės šokius ir... ėmė šokti patys
Per televiziją ne vienas tikrai atkreipė dėmesį į energingus šokančius tėvus – įvairiausio amžiaus, ūgio, svorio, be kompleksų, su tokia užkrečiančia energija, kuri, atrodo, tryško ir per ekranus. „Modus Dance Banda" – tėvai, kurie vedė savo vaikus šokti ir galiausiai šokti sugalvojo patys.
Šturmanė Irina Jankovskaja: niekada negalvojau, kad galiu taip stipriai mylėti
Vilnietė šturmanė Irina Jankovskaja moterų ralio elitą kurį laiką iškeitė į ramius pasivaikščiojimus su vaikišku vežimėliu. 8 mėnesių sūnų Nojų auginanti moteris interviu pasakoja apie naują motinystės patirtį.
Besilaukiančios moterys puikiai žino, kad nėštumas – ne visada vien tik džiugus įvykis, kaip gali pasirodyti iš nuotraukų žurnaluose ir tinklaraščiuose.
Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
Žavingi karališkieji kūdikiai: nauja valdovų karta, kuri kol kas dar su sauskelnėmis
Dalyvaudami oficialiuose renginiuose su savo tėvais, šie karališkųjų šeimų mažyliai visada sulaukia didžiulio dėmesio.
Agnė Grigaliūnienė: griežtai nedirbu savaitgaliais ir juos praleidžiu su šeima
Pamatyti pasaulį iš vaiko aukščio. Toks yra Agnės Grigaliūnienės (36 m.) , Gabrieliaus (13 m.) ir Jonės Adelės (2 m. 7 mėn.) mamos, komunikacijos agentūros „Olive" bendraturtės, žaislų vaikams parduotuvės „Children City Vilnius" įkūrėjos, žurnalo „Ikona" rubrikos apie vaikus vyr. redaktorės, siekis.
„Kai trokšti didelės šeimos, nėra jokio skirtumo, kokiu būdu mažylis ateis į šeimą: bus išnešiotas pilve ar tik svajonėse", – šypsosi penkių vaikučių – devynerių Arčio, šešerių Viliaus, ketverių Augustino ir Liepos bei metinuko Vyčio mama Alina Sinicė (32 m.).
Penkis vaikus auginanti vilniečių šeima neskirsto jų į savus ir įvaikintus
Princesė Charlotte švenčia 2 metų gimtadienį: įspūdingiausios nuotraukos
Gegužės 2 dieną Didžiosios Britanijo princesei Charlotte sukanka dveji metai. Ta proga Karališkieji rūmai išvakarėse išplatino naujausią princesės nuotrauką.
Beno ir Domo gimimas buvo didžiausias likimo išbandymas
Stebint kaunietės Daivos trimečius dvynius Beną ir Domą net neįtartum, kaip sunkiai jiedu atėjo į šį pasaulį.
Virginija Gildutė ir Vigita Garbuzaite prieš metus sukūrė lietpalčių suaugusiems liniją, kurią netrukus papildė vaikiškais modeliais. Apie lietų Lietuvoje ir draugystę nuo pirmos klasės, kuri įkvėpė šią veiklą, kalbamės su Virginija, kurios šiemet laukia naujas iššūkis - tapimas mama.
Imtis verslo įkvėpė lietus ir balos Lietuvoje
Janet Jackson pirmą kartą viešai parodė savo kūdikį
Praėjus vos kelioms dienoms po pasirodžiusių pranešimų apie Janet Jackson ir jos trečiojo vyro Wissam Al Mana skyrybų, pop žvaigždė išplatino pirmąją sūnaus nuotrauką.
Kauniečių šeima už pasufleruotą verslo idėją dėkinga sūnui
Kauna gyvenantys Vesta, Šarūnas ir Gabrielius Marcinkevičiai save vadina niekuo neišsiskiriančia tradicine Lietuvos šeima. Tačiau jie kuklinasi – gimus vaikui, jų gyvenimas apsivertė 180 laipsnių.
Aktorė ir modelis Amanda Booth, skirtingai negu kai kurios kitos žinomos motinos, susilaukusios vaikučio su negalia, nusprendė niekur nesislėpti ir savo gyvenimo akimirkomis mielai dalijasi su savo socialinių tinklų gerbėjais.
Sūnų su Dauno sindromu auginanti žinoma moteris pasirinko viešumą
Goda Jokubaitienė: aplinkiniai sako, kad nėštumas man tinka
TV prodiuserė ir renginių organizatorė Goda Jokubaitienė su vyru Andriumi šį pavasarį laukia gimstant antrojo vaikelio. Kai pirmagimis Jokūbas gegužės 3 dieną pūs dvi žvakes ant torto, šeimos namus pačioje Vilniaus širdyje greičiausiai jau bus aplankę gandrai.
Garsiausi pasaulio tėčiai, kurie dėl savo dukryčių padarytų viską
Nors žinomi tėčiai neretai būna ribojami itin griežtų dienotvarkių, vis dėlto jie sugeba rasti laiko, kurį su džiaugsmu leidžia su savo šeima.
Jei sutikčiau režisierių, kuris ieškotų įkvepiančio herojaus savo filmui, siūlyčiau jam susitikti su dviejų vaikų, Meilės (21 m.) ir Nojaus (19 m.), mama, etnomuzikologe, spec. pedagogikos krypties edukologe, LEU socialinių mokslų doktorante lektore Solveiga Zvicevičiene.
Solveigos istorija: kaip likimo pasmerktas nemokytinas vaikas tapo geriausiu mokiniu
Atviras interviu su Renata Norvile: dar norėčiau dukrytės
Pasitikusi žurnalistus, Renata Voitechovskaja-Norvilė (38 m.) guodėsi, kad buvo bemiegė naktis, nes mažylis Rėjus vėl nusprendė nemiegoti.
Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi
Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".
Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė.
Agnė Grigaliūnienė: diržo gavau vienintelį kartą gyvenime ir tai atsimenu iki šiol
Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai
Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.
Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien
Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.
Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.
Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms
Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.
Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį
„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.
Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.
Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai
Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą
Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.
Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.
Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.
Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę
TOP 20 įspūdingiausių karališkosios šeimos nuotraukų
Besibaigiantys 2016 - ieji metai įsimintini buvo Didžiosios Britanijos princo Williamo šeimai.
Netradicinis interviu su STANO: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.
Apie antrąjį nėštumą neseniai paskelbusi dainininkė Pink vėl dėmesio centre. Šįkart to priežastis – penkiametė duktė Willow.
Dainininkės Pink penkiametė duktė raudonai nusidažė plaukus
Viešumoje pasirodžiusio mažojo princo apranga per Kalėdas privertė aiktelėti
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton šias Kalėdas sutinka neįprastai – ne karališkuose rūmuose, o uošvių – Middletonų – namuose.
Išsigelbėjimas užimtiems tėvams: žinomų žmonių patarimai šventėms
Parduotuvėse mirga kalėdinės dekoracijos, radijo stotys viena po kitos groja šventines dainas ir staiga, pakeliui į darbą, suprantate: tiksi paskutinės dienos iki švenčių.
Princas Williamas (34) ir jo žmona Kate (34) bei judviejų vaikai princas George'as ir princesė Charlotte Kalėdas šiais metais sutiks su Kate šeima, Middletonais.
Aiškėja, kur ir kaip šias Kalėdas sutiks karališkoji šeima
Atviras interviu su dizaineriu Robertu Kalinkinu: vaiko laukėme 4 metus
Dizaineris Robertas Kalinkinas (28 m.) su žmona Agne Jasiulevičiūte-Kalinkina (32 m.) kuria nuostabias drabužių kolekcijas ir prisipažįsta, kad kai gimė sūnus Markas (3 m.), visa tai daroma dėl jo, ne tik dėl savo, kūrėjo, ambicijų.
Rašytoja Kotryna Zylė į kelionę po Iraną leidosi su kūdikiu ant rankų
Knygų vaikams „Milžinas Mažylis" ir šviežiai pasirodžiusios „Didžiosios būtybių knygos" autorė ir iliustratorė Kotryna Zylė mėgsta žiemą, Šiaurės šalis, tolimas, ilgas ir nepriklausomas keliones, į kurias leidžiasi kartu su savo vyru Vyteniu.
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.
Saulius Prūsaitis priėmė nekasdienį iššūkį
Ala Pugačiova parodė, kaip lavina savo dukrytę
Nuo tada, kai 67 metų Ala Pugačiova susikūrė profilį socialiniame tinkle "Instagram", čia netrūksta įdomių nuotraukų ir vaizdo įrašų iš garsiosios šeimos gyvenimo.
Besilaukianti J. Jarutė: tai yra mano laikas, dabar esu pati gražiausia!
Kūdikio laukimas – ypatingas laikas kiekvienai moteriai. Tuomet norisi save labiau palepinti ir leisti sau tai, ko įprastai neleisdavai.
Pažiūrėjus iš šono, daugelio jų gyvenimas atrodo tarsi pasaka: sėkminga karjera, mylima šeima ir nemaža sąskaita banke. Tačiau kai kurios garsenybės, būdamos vaikais, išgyveno nelengvą laikotarpį ir netgi buvo priverstos mesti mokyklą.
Jie metė mokyklą, bet vėliau tapo pasaulinėmis žvaigždėmis
Donatas Montvydas vėl taps tėčiu: jausminga žinutė ir ypatinga nuotrauka
Dainininkas Donatas Montvydas su žmona Veronika laukia šeimos pagausėjimo. Šiandien Donatas apie tai patvirtino savo socialinio tinklo paskyroje.
Retas atvejis, kai Katie Holmes viešai parodė dukterį Suri Cruise
Tai iš tiesų retas atvejis, kai aktorė paviešino savo dukters Suri Cruise nuotrauką.
Portale TavoVaikas.lt apie Jaxoną rašėme kelis kartus. Ši istorija, kuri prieš dvejus metus pasklido po visą pasaulį, negali palikti abejingų. Berniukas, kuriam prognozavo mirtį iš karto gimus jau atšventė dviejų metų gimtadienį.
Berniukas, kuris <em>turėjo mirti</em>, atšventė antrąjį gimtadienį
6 negirdėti faktai apie mažiausiąjį Trumpo sūnų
Donaldo Trumpo prezidentinėje kampanijoje labai svarbų vaidmenį suvaidino keturi jo vaikai, bet penktasis, mažiausiasis, tarsi liko už žiniasklaidos ribų.
Lietuvoje dirbančios dulos daro viską, kad gimdymą moteris prisimintų kaip gražų įvykį
Jau kuris laikas Lietuvoje gimdančios moterys gali naudotis dulų pagalba. Apie tai kalbamės su patyrusia dula Vilma Kraelskaite bei besimokančia dula Lina Gabrijolavičiene.
Aktorė Renee Zellweger ne kartą atsakinėjo į klausimą, kodėl ji neturi ir nenori turėti vaikų.
Garsioji aktorė tvirtina, kad vaikų niekada nenorėjo ir neplanavo
Mažieji princas ir princesė užklupti žaidimų aikštelėje: mano vaikas nuo jų užsikrėtė sloga
Planuojate kelionę į Londoną su vaikais? Nenustebkite kokioje nors žaidimų aikštelėje sutikę princą George ar princesę Charlotte.
Netradicinis interviu su Jogaila Morkūnu: klausimai, kurių suaugusieji paprastai neužduoda
TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus. Kaip gi seksis į suktus klausimus atsakyti žodžio kišenėje neieškančiam Jogailai Morkūnui?
Princesei Charlotte šiuo metu yra 17 mėnesių. Kaip ir kiekvienas tokio amžiaus mažylis, ji turi mėgstamą veiklą, žaidimus ir žaislus.
Kate Middleton atskleidė naujausią mažosios princesės susižavėjimo objektą
Viena Kate Middleton nuotrauka, už kurią ją dar labiau myli jaunos mamos
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton niekada nestokojo dėmesio visame pasaulyje.
Ar tikrai princesė Charlotte panaši į karalienę? <sup style="color: #ff0000;">FOTO + apklausa</sup>
Po kelionės į Kanadą, kur princas Williamas su žmona Kate Middleton lankėsi su vaikais, netyla kalbos apie mažosios princesės panašumą į karalienę.
Tris vaikus įvaikinusi sutuoktinių pora pasakoja apie savo sprendimą tapti įtėviais.
Tris vaikus auginantys įtėviai – atvirai apie savo patirtį
„MamaLogo“ tinklaraštininkė Neringa – apie nepasaldintą ir nepagražintą motinystę
Ar jums kartais nutinka taip, kad kol vaikai aukštyn kojom verčia namus, užsirakinę vonioje penkias minutes (ar ilgiau...) slapta medituojate valgydami šokoladuką? Labai nepedagogiška ir visai nepanašu į tobulą tėvystę, bet taip žmogiška ir... normalu! Netobula tėvystė su kasdieniškais liapsusais po truputį išsikovoja teisę būti.
Princas George ir princesė Charlotte išvyko namo: paskutinis jų viešas pasirodymas
Aštuonių dienų vizitas Kanadoje baigėsi. Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton bei abiem vaikais išvyko namo.
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton bei abiem vaikais lankosi Kanadoje. Viena diena buvo ypatinga – skirta vaikų linksmybėms.
Mažieji princas ir princesė dūko vaikų šventėje <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>