Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję
Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.
Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje <sup style="font-family: yui-tmp;">(FOTO)</sup>
Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.
Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.
7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu
Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama
Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...
Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.
Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.
Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė
Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.
Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.
Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės gegužės 19 -ąją dieną sulaukė milžiniško dėmesio visame pasaulyje. Mes taip pat stebėjome šias vestuves ir nepraleidome pro akis mažiausiųjų vestuvių svečių – princo George ir princesės Charlotte.
Mažoji princesė Charlotte dėl savo elgesio atsidūrė vestuvių dėmesio centre
Pilnatvę kaime atradusi Airida: reikia nebijoti gyventi taip, kaip sako širdis
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su veikliąja Airida Žukiene.
Sigita: mintis apie nuosavą verslą ypač sustiprėjo gimus antram vaikui
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Sigita Galdikienė. Suteikiame jai žodį.
Giedrė Gomes, lietuvių kilmės fotografė ir dviejų vaikų mama šiuo metu gyvena Indianos valstijoje (JAV). Šiomis dienomis įvairių šalių žiniasklaida mirga Giedrės darbais – fotografijų ciklu apie nepagražintą motinystę.
Lietuvės fotografės darbai apie nepagražintą motinystę nepalieka abejingų visame pasaulyje
Dvigubą gimtadienį sūnums surengusi Goda Jokubaitienė dalijasi įspūdingos šventės akimirkomis
TV prodiuserė ir renginių organizatorė Goda Jokubaitienė su vyru Andriumi augina du sūnus – trejų Jokūbą ir vienerių Motiejų. Kadangi berniukai pavasarį gimę labai panašiu laiku, šiais metais šeima nusprendė abiems surengti bendrą gimtadienį. Apie dvigubos šventės iššūkius ir kalbamės su Goda.
Neįprastas Kate Middleton poelgis, už kurį ją dar labiau pamilo mamos ir tėčiai
Prieš kelias dienas rašėme ir rodėme pirmąsias Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Catherine Middleton naujagimio Louis nuotraukas.
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia).
Dzūkijos sostinėje gyvenanti Solveiga kuria išskirtinius siuvinius, kurie labai pradžiugina vaikus
Metus be cukraus gyventi pasiryžusi dviejų vaikų mama stebina savo veiklumu ir kūrybiškumu
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia).
Dviejų dukryčių mama Inga: poreikis kurti atsirado tapus mama
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia).
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia).
Papuošalus iš cemento kurianti Greta paneigė skeptikų prognozes: tapus mama veiklų tik padaugėjo
Penkių vunderkindų mama Foreli Kramarik: gyvenkite ir bendraukite su savo vaikais taip, tarsi tai būtų paskutinė diena
Foreli Blinstrubaitė-Kramarik – ypatinga moteris! Lietuvių kilmės autorė, lektorė, ugdymo specialistė bei kompozitorė jaunystėje išvyko į JAV, ten sukūrė šeimą ir kartu su vyru susilaukė penkių vaikų. Visi penki Foreli vaikai pasižymi ypač puikiai išreikštais talentais įvairiose meno, mokslo ir kultūros srityse.
Šiaulietė Monika ėmėsi veiklos, kad vaikai ne kiurksotų prie ekranų, o lavintų kūną bei sielą
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia).
Jau gegužės 6 d. visų Lietuvos moterų laukia nuostabi dovana – konferencija „Sveika ir laiminga mama“, suteiksianti daugybę atsakymų visoms sąmoninga motinyste besidominčioms mamoms.
Toma Dambrauskė: net skaudžiausios gyvenimo patirtys negali palaužti noro tapti mama
Patricija Gadžijeva instagrame rašo emocijų dienoraštį
Instagramas padeda mamoms rasti vienoms kitas.
TAVO VAIKO žurnalas kalbina vieną populiariausių mamų instagrame –Patriciją Gadžijevą.
Živilė Vaškytė-Lubienė: būti mama - didžiausia gyvenimo dovana
Živilė Vaškytė-Lubienė – žurnalistė, TV laidų ir renginių vedėja, viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistė, laidos „Rytas su LNK“ vedėja, ketverių Fridos ir vienerių Herkaus Mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė.
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona, Kembridžo kunigaikštiene Catherine Middleton šiandien tapo daugiavaikiais tėvais.
Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
Prakalbinti šilką išmokusi trijų vaikų mama: ateidamas į šeimą kiekvienas vaikas man atnešė po dovaną
Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia).
Išėjusi motinystės atostogų gydytoja Monika atrado netradicinę, bet širdžiai mielą veiklą
Kūrybingas mamas kalbinanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Na, o dabar žodį perduodame veikliai mamai Monikai.
Portalo www.tavovaikas.lt rubrikoje KURIANTI MAMA šiandien kalbiname kaunietę Živilę, kuri pasakoja apie savo kūrybiškas veiklas. Jeigu norite, kad ir apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užpildykite anketą (ją rasite čia).
Veikli kaunietė Živilė turi dvi mėgstamas kūrybines veiklas – skanią ir gražią
Populiaraus tinklaraščio autorė Donata: norite būti laimingi – gimdykite vaikus!
Portalo www.tavovaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA praturtėjo dar viena pažintimi: kalbiname šmaikščiąją ir energingąją tinklaraštininkę Donatą, kurią motinystė įkvėpė imtis naujos veiklos.
7 vaikų mama Sabina Daukantaitė – apie motinystę ir intuiciją
Sabina Daukantaitė – rašytoja, terapinio romano „Vandeninės moterys” autorė, kūrybinės agentūros vadovė, tinklaraščio „7 taškai” autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė ir septynių vaikų mama.
Karolina Kriukelytė–Slavinskienė (27 m.) – žinomas reklamos veidas.
Nieko gera nežadančią sūnaus diagnozę žinoma moteris išgirdo nėštumo metu
Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų
Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.
Nėštumo metu diagnozę „vėžys“ išgirdusi Vaida dėkoja ją ir sūnų išgelbėjusiems medikams
Po širdimi nešioti gyvybę ir sužinoti, jog kiaušidėje rastas cistinis darinys turi navikinių ląstelių - kiekvienai būsimai motinai ši žinia būtų gniuždanti.
Pirmą kartą kūdikio susilaukė pareigas einanti JAV senatorė.
Kare kojų netekusi 50-metė JAV senatorė tapo mama
Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi
Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.
Netrukus gimdysianti Kate Middleton pasielgė netradiciškai
Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilauks Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton.
Sukūrusi ne vieną socialinį projektą Lietuvoje, parašiusi dvi atviras knygas apie savo gyvenimą ir skyrybas su savo keturių vaikų tėčiu, Birutė Jakučionytė jau šešti metai gyvena Anglijoje.
Į Lietuvą sugrįžtanti Birutė Jakučionytė: vaikai yra tėvų mokytojai
7 vaikų mama apie karjerą ir savirealizaciją – tai įmanoma!
Sunku patikėti, bet moteris yra išties toks nepaprastas sutvėrimas, sugebantis ne tik dovanoti gyvybes, bet ir jas tinkamai išugdyti nepamirštant ir savo gyvenimo pašaukimo.
Po pirmo nesėkmingo gimdymo išsaugojo viltį ir dabar džiaugiasi vaikeliu
Artėjančiai Motinos dienai skirtas gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt ir kiekvieną mėnesį įdomiausios istorijos autorei padovanosime po dovanėlę.
Gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt. Na, o šiandien publikuojame mums atsiųstą Vaidos istoriją.
Vaidos gimdymo istorija: sunkios sveikatos problemos nesutrukdė patirti motinystės džiaugsmą
Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas
Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.
Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos
Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.
Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.
Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais
Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę
Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją
Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio
Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.
Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.
5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“
Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų
Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.
Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.
S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas
Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams
Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.
Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas
Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).
Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.
Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas
Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis
Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.
4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis
Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.
Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.
Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams
Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"
Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.
Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje
Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.
Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.
Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu
Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama
Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.
42 metų aktorė pirmą kartą taps mama
JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.
Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.
5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje