10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio

Sveikiname visas šeimas, kurios 2014 -aisiais tapo tėvais ir pristatome žinomas pasaulio poras, kurios dabar sūpuoja kūdikius.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aktoriai Eva Mendes ir Ryanas Goslingas dukrytės susilaukė rugsėjo 12 -ąją ir ją pavadino Esmeralda Amada. „Aš maniau, kad mano bemiegės naktys jau seniai praeityje, tačiau tik dabar aš iš tiesų suprantu, ką reiškia bemiegės naktys", - juokavo viename interviu Eva.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ekrane - žvaigždė, namuose - mylintis daugiavaikis
Kaip savo vaikus auklėja Angelina Jolie

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris tėvais tapo rugsėjo mėnesį. Savo pirmagimę jie pavadino Wyatt vardu. Neseniai dalyvaudamas televizijos laidoje jaunasis tėtis pareiškė, kad jie apsieina be auklės ir yra tėvai "visu etatu".

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Monako kunigaikštis Albertas bei jo žmona Charlene tėvais tapo gruodžio 10 -ąją. Berniukas Jacques ir mergaitė Gabriella gimė po cezario pjūvio operacijos.

Princas Albertas, princesė Charlene
Princas Albertas, princesė Charlene
© AFP/Scanpix

29 -erių metų aktorė Scarlett Johansson rugsėjo mėnesį susilaukė dukrytės, kurią pavadino Rose. Vardas išrinktas močiutės garbei, vėliau sakė aktorė. Praėjus mėnesiui po gimdymo atskriejo nauja žinia iš aktorės namų, pasirodo, ji slapčia susituokė su Romainu Dauriacu.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Aktorė Drew Barrymore ir jos vyras Will Kopelmann - jau dviejų dukryčių tėvai. Balandžio mėnesį jiems gimė dukrytė Frankie, kuri turi vyresniąją sesę Olive.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Aktoriai Chrisas Hemsworthas ir Elsa Pataky kovo 18 -ąją susilaukė dvynių. Berniukai pavadinti Tristano ir Sashos vardais. 2012 -aisiais Elsa pagimdė dukrytę Indią.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Aktorė Megan Fox ir jos sutuoktinis Brianas Austinas Greenas vasario 12 -ąją susilauėk sūnaus. Jam išrinko retą vardą, kuris yra kilęs iš senosios indų kalbos - Bodhi Ransom.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Buvusio JAV prezidento Billo Clintono duktė Chelsea Clinton su vyru Marcu Mezvinsky pirmojo vaikelio susilaukė rugsėjo mėnesį. Dukrytę gavo Charlotte vardą.

Clintonų šeima
Clintonų šeima
© AP/Scanpix

34 -erių metų aktorė Christina Ricci pagimdė sūnų šių metų rugpjūčio mėnesį.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Formulės 1 boso Bernie Ecclestone duktė Tamara Ecclestone kovo mėnesį pagimdė dukrytę Sophią. Įdomu, kad Tamara už savo vyro Jay Rutlando ištekėjo vos po 4 mėnesių pažinties.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Mavrixonline/Scanpix
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.