10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio

Sveikiname visas šeimas, kurios 2014 -aisiais tapo tėvais ir pristatome žinomas pasaulio poras, kurios dabar sūpuoja kūdikius.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aktoriai Eva Mendes ir Ryanas Goslingas dukrytės susilaukė rugsėjo 12 -ąją ir ją pavadino Esmeralda Amada. „Aš maniau, kad mano bemiegės naktys jau seniai praeityje, tačiau tik dabar aš iš tiesų suprantu, ką reiškia bemiegės naktys", - juokavo viename interviu Eva.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ekrane - žvaigždė, namuose - mylintis daugiavaikis
Kaip savo vaikus auklėja Angelina Jolie

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris tėvais tapo rugsėjo mėnesį. Savo pirmagimę jie pavadino Wyatt vardu. Neseniai dalyvaudamas televizijos laidoje jaunasis tėtis pareiškė, kad jie apsieina be auklės ir yra tėvai "visu etatu".

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Monako kunigaikštis Albertas bei jo žmona Charlene tėvais tapo gruodžio 10 -ąją. Berniukas Jacques ir mergaitė Gabriella gimė po cezario pjūvio operacijos.

Princas Albertas, princesė Charlene
Princas Albertas, princesė Charlene
© AFP/Scanpix

29 -erių metų aktorė Scarlett Johansson rugsėjo mėnesį susilaukė dukrytės, kurią pavadino Rose. Vardas išrinktas močiutės garbei, vėliau sakė aktorė. Praėjus mėnesiui po gimdymo atskriejo nauja žinia iš aktorės namų, pasirodo, ji slapčia susituokė su Romainu Dauriacu.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Aktorė Drew Barrymore ir jos vyras Will Kopelmann - jau dviejų dukryčių tėvai. Balandžio mėnesį jiems gimė dukrytė Frankie, kuri turi vyresniąją sesę Olive.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Aktoriai Chrisas Hemsworthas ir Elsa Pataky kovo 18 -ąją susilaukė dvynių. Berniukai pavadinti Tristano ir Sashos vardais. 2012 -aisiais Elsa pagimdė dukrytę Indią.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Aktorė Megan Fox ir jos sutuoktinis Brianas Austinas Greenas vasario 12 -ąją susilauėk sūnaus. Jam išrinko retą vardą, kuris yra kilęs iš senosios indų kalbos - Bodhi Ransom.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Buvusio JAV prezidento Billo Clintono duktė Chelsea Clinton su vyru Marcu Mezvinsky pirmojo vaikelio susilaukė rugsėjo mėnesį. Dukrytę gavo Charlotte vardą.

Clintonų šeima
Clintonų šeima
© AP/Scanpix

34 -erių metų aktorė Christina Ricci pagimdė sūnų šių metų rugpjūčio mėnesį.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Vida Press

Formulės 1 boso Bernie Ecclestone duktė Tamara Ecclestone kovo mėnesį pagimdė dukrytę Sophią. Įdomu, kad Tamara už savo vyro Jay Rutlando ištekėjo vos po 4 mėnesių pažinties.

10 garsiausių pasaulio porų, kurios šiemet susilaukė kūdikio
© Mavrixonline/Scanpix
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.