20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga

 (19)
20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Britai Sue (42) ir Noel (46) Radford gyvena Lankašyre. Pati jauniausioji atžala - Archie – gimė šių metų rugsėjo pabaigoje. Kaip tvirtina tėvai, tai jau paskutinysis jų vaikas, daugiau šeimos pagausėjimo jie neplanuoja.

Šią šeimą Didžiojoje Britanijoje žino, greičiausiai, visi. TV realybės šou dalyvavusi Radfordų šeima nuo viešumo niekada nesislapstė. Apie savo kasdienybę su tokiu būriu vaikų jie pasakoja savo socialinių tinklų paskyrose – ir feisbuke, ir instagrame, ir tviteryje.

Taip pat yra sukurta oficiali šeimos interneto svetainė - http://www.theradfordfamily.co.uk/.

Štai vien feisbuke (https://www.facebook.com/TheRadfordFamily/) šeima turi kone trečdalį milijono gerbėjų, su kuriais dalijasi savo patirtimi.

Jų bendra istorija prasidėjo tada, kai abu buvo vaikai. Tiesa, tada dar niekas negalėjo įsivaizduoti, kad ateityje jie taps pora ir susilauks tokio būrio vaikų.

Sue ir Noel susipažino dar mokykloje, ten ir pradėjo susitikinėti. Kai sužinojo, jog laukiasi, Sue buvo vos 14 metų. Šiandien moteriai 42 metai, ir ji sako, kad paskutinysis gimdymas tikrai jau buvo paskutinis.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Įdomu, kad gausioje šeimoje nėra nė vienos dvynukų ar trynukų poros, taigi, Sue gimdė 20 kartų ir šiandien turi 20 vaikų.

Šeima gyvena dešimties kambarių name, vairuoja autobusiuką, kuriame vien vaikiškų kėdučių reikia daugiau kaip dešimties. Kiekvieną dieną šeima skalbia kalnus drabužių. Jie paskaičiavo, kad skalbyklės kasdien sukasi mažiausiai 12 kartų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Vyriausiasis šeimos vaikas Chris artėja link savo trisdešimtmečio. Jį moteris gimdė būdama 14 metų. Nors ir būdama nepilnametė, moteris ryžosi pati auginti pirmagimį, neklausydama siūlymų pasidaryti abortą ar ką tik gimusį vaiką atiduoti įvaikinimui.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Kaip minėta, vyriausiasis yra Chris. Toliau gimė šie vaikai: Sophie, Chloe, Jack, Daniel, Luke, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tilly, Oscar, Casper, Hallie, Phoebe, Archie.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Šeima nuolat vietos žiniasklaidos dėmesio centre, nes britams įdomu, kaip galima tvarkytis su tokia didele šeima. Štai „Mirror“ buvo paviešinta informacija, kad vien vaikams Radfordai per metus išleidžia apie 35 000 eurų.

Iš šios sumos didelė dalis tenka maistui. Manoma, kad per savaitę šeima “pravalgo“ apie 300 eurų. Nemažai kainuoja šventės – gimtadieniai ir Kalėdos. Kalėdoms ant šeimos stalo būna trys kalakutai, keturi kilogramai bulvių ir kalnai daržovių.

Už vaikus šeima gauna tiek išmokų, kiek ir kita eilinė šeima Didžiojoje Britanijoje. Papildomai jie užsidirba dalyvaudami TV laidose. Jau ne pirmus metus yra kuriamos realybės šou laidos apie šią šeimą.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Beje, viename interviu šeima sakė, kad jų pradinis planas buvo turėti 3 vaikus, tiesiog tėvystės ir motinystės instinktai buvo stiprūs, todėl jie neapsiribojo tokiu skaičiumi atžalų.

Šiandien šeima yra tvirtai apsisprendusi, kad 20 – galutinis vaikų skaičius. Pažiūrėsime, ar taip ir bus iš tiesų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.