20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga

 (19)
20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Britai Sue (42) ir Noel (46) Radford gyvena Lankašyre. Pati jauniausioji atžala - Archie – gimė šių metų rugsėjo pabaigoje. Kaip tvirtina tėvai, tai jau paskutinysis jų vaikas, daugiau šeimos pagausėjimo jie neplanuoja.

Šią šeimą Didžiojoje Britanijoje žino, greičiausiai, visi. TV realybės šou dalyvavusi Radfordų šeima nuo viešumo niekada nesislapstė. Apie savo kasdienybę su tokiu būriu vaikų jie pasakoja savo socialinių tinklų paskyrose – ir feisbuke, ir instagrame, ir tviteryje.

Taip pat yra sukurta oficiali šeimos interneto svetainė - http://www.theradfordfamily.co.uk/.

Štai vien feisbuke (https://www.facebook.com/TheRadfordFamily/) šeima turi kone trečdalį milijono gerbėjų, su kuriais dalijasi savo patirtimi.

Jų bendra istorija prasidėjo tada, kai abu buvo vaikai. Tiesa, tada dar niekas negalėjo įsivaizduoti, kad ateityje jie taps pora ir susilauks tokio būrio vaikų.

Sue ir Noel susipažino dar mokykloje, ten ir pradėjo susitikinėti. Kai sužinojo, jog laukiasi, Sue buvo vos 14 metų. Šiandien moteriai 42 metai, ir ji sako, kad paskutinysis gimdymas tikrai jau buvo paskutinis.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Įdomu, kad gausioje šeimoje nėra nė vienos dvynukų ar trynukų poros, taigi, Sue gimdė 20 kartų ir šiandien turi 20 vaikų.

Šeima gyvena dešimties kambarių name, vairuoja autobusiuką, kuriame vien vaikiškų kėdučių reikia daugiau kaip dešimties. Kiekvieną dieną šeima skalbia kalnus drabužių. Jie paskaičiavo, kad skalbyklės kasdien sukasi mažiausiai 12 kartų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Vyriausiasis šeimos vaikas Chris artėja link savo trisdešimtmečio. Jį moteris gimdė būdama 14 metų. Nors ir būdama nepilnametė, moteris ryžosi pati auginti pirmagimį, neklausydama siūlymų pasidaryti abortą ar ką tik gimusį vaiką atiduoti įvaikinimui.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Kaip minėta, vyriausiasis yra Chris. Toliau gimė šie vaikai: Sophie, Chloe, Jack, Daniel, Luke, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tilly, Oscar, Casper, Hallie, Phoebe, Archie.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Šeima nuolat vietos žiniasklaidos dėmesio centre, nes britams įdomu, kaip galima tvarkytis su tokia didele šeima. Štai „Mirror“ buvo paviešinta informacija, kad vien vaikams Radfordai per metus išleidžia apie 35 000 eurų.

Iš šios sumos didelė dalis tenka maistui. Manoma, kad per savaitę šeima “pravalgo“ apie 300 eurų. Nemažai kainuoja šventės – gimtadieniai ir Kalėdos. Kalėdoms ant šeimos stalo būna trys kalakutai, keturi kilogramai bulvių ir kalnai daržovių.

Už vaikus šeima gauna tiek išmokų, kiek ir kita eilinė šeima Didžiojoje Britanijoje. Papildomai jie užsidirba dalyvaudami TV laidose. Jau ne pirmus metus yra kuriamos realybės šou laidos apie šią šeimą.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Beje, viename interviu šeima sakė, kad jų pradinis planas buvo turėti 3 vaikus, tiesiog tėvystės ir motinystės instinktai buvo stiprūs, todėl jie neapsiribojo tokiu skaičiumi atžalų.

Šiandien šeima yra tvirtai apsisprendusi, kad 20 – galutinis vaikų skaičius. Pažiūrėsime, ar taip ir bus iš tiesų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (1)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.

Mažoji princesė Charlotte dėl savo elgesio atsidūrė vestuvių dėmesio centre

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės gegužės 19 -ąją dieną sulaukė milžiniško dėmesio visame pasaulyje. Mes taip pat stebėjome šias vestuves ir nepraleidome pro akis mažiausiųjų vestuvių svečių – princo George ir princesės Charlotte.