20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga

 (19)
20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Britai Sue (42) ir Noel (46) Radford gyvena Lankašyre. Pati jauniausioji atžala - Archie – gimė šių metų rugsėjo pabaigoje. Kaip tvirtina tėvai, tai jau paskutinysis jų vaikas, daugiau šeimos pagausėjimo jie neplanuoja.

Šią šeimą Didžiojoje Britanijoje žino, greičiausiai, visi. TV realybės šou dalyvavusi Radfordų šeima nuo viešumo niekada nesislapstė. Apie savo kasdienybę su tokiu būriu vaikų jie pasakoja savo socialinių tinklų paskyrose – ir feisbuke, ir instagrame, ir tviteryje.

Taip pat yra sukurta oficiali šeimos interneto svetainė - http://www.theradfordfamily.co.uk/.

Štai vien feisbuke (https://www.facebook.com/TheRadfordFamily/) šeima turi kone trečdalį milijono gerbėjų, su kuriais dalijasi savo patirtimi.

Jų bendra istorija prasidėjo tada, kai abu buvo vaikai. Tiesa, tada dar niekas negalėjo įsivaizduoti, kad ateityje jie taps pora ir susilauks tokio būrio vaikų.

Sue ir Noel susipažino dar mokykloje, ten ir pradėjo susitikinėti. Kai sužinojo, jog laukiasi, Sue buvo vos 14 metų. Šiandien moteriai 42 metai, ir ji sako, kad paskutinysis gimdymas tikrai jau buvo paskutinis.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Įdomu, kad gausioje šeimoje nėra nė vienos dvynukų ar trynukų poros, taigi, Sue gimdė 20 kartų ir šiandien turi 20 vaikų.

Šeima gyvena dešimties kambarių name, vairuoja autobusiuką, kuriame vien vaikiškų kėdučių reikia daugiau kaip dešimties. Kiekvieną dieną šeima skalbia kalnus drabužių. Jie paskaičiavo, kad skalbyklės kasdien sukasi mažiausiai 12 kartų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Vyriausiasis šeimos vaikas Chris artėja link savo trisdešimtmečio. Jį moteris gimdė būdama 14 metų. Nors ir būdama nepilnametė, moteris ryžosi pati auginti pirmagimį, neklausydama siūlymų pasidaryti abortą ar ką tik gimusį vaiką atiduoti įvaikinimui.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Kaip minėta, vyriausiasis yra Chris. Toliau gimė šie vaikai: Sophie, Chloe, Jack, Daniel, Luke, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tilly, Oscar, Casper, Hallie, Phoebe, Archie.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Šeima nuolat vietos žiniasklaidos dėmesio centre, nes britams įdomu, kaip galima tvarkytis su tokia didele šeima. Štai „Mirror“ buvo paviešinta informacija, kad vien vaikams Radfordai per metus išleidžia apie 35 000 eurų.

Iš šios sumos didelė dalis tenka maistui. Manoma, kad per savaitę šeima “pravalgo“ apie 300 eurų. Nemažai kainuoja šventės – gimtadieniai ir Kalėdos. Kalėdoms ant šeimos stalo būna trys kalakutai, keturi kilogramai bulvių ir kalnai daržovių.

Už vaikus šeima gauna tiek išmokų, kiek ir kita eilinė šeima Didžiojoje Britanijoje. Papildomai jie užsidirba dalyvaudami TV laidose. Jau ne pirmus metus yra kuriamos realybės šou laidos apie šią šeimą.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Beje, viename interviu šeima sakė, kad jų pradinis planas buvo turėti 3 vaikus, tiesiog tėvystės ir motinystės instinktai buvo stiprūs, todėl jie neapsiribojo tokiu skaičiumi atžalų.

Šiandien šeima yra tvirtai apsisprendusi, kad 20 – galutinis vaikų skaičius. Pažiūrėsime, ar taip ir bus iš tiesų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.