20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga

 (19)
20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Britai Sue (42) ir Noel (46) Radford gyvena Lankašyre. Pati jauniausioji atžala - Archie – gimė šių metų rugsėjo pabaigoje. Kaip tvirtina tėvai, tai jau paskutinysis jų vaikas, daugiau šeimos pagausėjimo jie neplanuoja.

Šią šeimą Didžiojoje Britanijoje žino, greičiausiai, visi. TV realybės šou dalyvavusi Radfordų šeima nuo viešumo niekada nesislapstė. Apie savo kasdienybę su tokiu būriu vaikų jie pasakoja savo socialinių tinklų paskyrose – ir feisbuke, ir instagrame, ir tviteryje.

Taip pat yra sukurta oficiali šeimos interneto svetainė - http://www.theradfordfamily.co.uk/.

Štai vien feisbuke (https://www.facebook.com/TheRadfordFamily/) šeima turi kone trečdalį milijono gerbėjų, su kuriais dalijasi savo patirtimi.

Jų bendra istorija prasidėjo tada, kai abu buvo vaikai. Tiesa, tada dar niekas negalėjo įsivaizduoti, kad ateityje jie taps pora ir susilauks tokio būrio vaikų.

Sue ir Noel susipažino dar mokykloje, ten ir pradėjo susitikinėti. Kai sužinojo, jog laukiasi, Sue buvo vos 14 metų. Šiandien moteriai 42 metai, ir ji sako, kad paskutinysis gimdymas tikrai jau buvo paskutinis.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Įdomu, kad gausioje šeimoje nėra nė vienos dvynukų ar trynukų poros, taigi, Sue gimdė 20 kartų ir šiandien turi 20 vaikų.

Šeima gyvena dešimties kambarių name, vairuoja autobusiuką, kuriame vien vaikiškų kėdučių reikia daugiau kaip dešimties. Kiekvieną dieną šeima skalbia kalnus drabužių. Jie paskaičiavo, kad skalbyklės kasdien sukasi mažiausiai 12 kartų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Vyriausiasis šeimos vaikas Chris artėja link savo trisdešimtmečio. Jį moteris gimdė būdama 14 metų. Nors ir būdama nepilnametė, moteris ryžosi pati auginti pirmagimį, neklausydama siūlymų pasidaryti abortą ar ką tik gimusį vaiką atiduoti įvaikinimui.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Kaip minėta, vyriausiasis yra Chris. Toliau gimė šie vaikai: Sophie, Chloe, Jack, Daniel, Luke, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tilly, Oscar, Casper, Hallie, Phoebe, Archie.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Šeima nuolat vietos žiniasklaidos dėmesio centre, nes britams įdomu, kaip galima tvarkytis su tokia didele šeima. Štai „Mirror“ buvo paviešinta informacija, kad vien vaikams Radfordai per metus išleidžia apie 35 000 eurų.

Iš šios sumos didelė dalis tenka maistui. Manoma, kad per savaitę šeima “pravalgo“ apie 300 eurų. Nemažai kainuoja šventės – gimtadieniai ir Kalėdos. Kalėdoms ant šeimos stalo būna trys kalakutai, keturi kilogramai bulvių ir kalnai daržovių.

Už vaikus šeima gauna tiek išmokų, kiek ir kita eilinė šeima Didžiojoje Britanijoje. Papildomai jie užsidirba dalyvaudami TV laidose. Jau ne pirmus metus yra kuriamos realybės šou laidos apie šią šeimą.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press

Beje, viename interviu šeima sakė, kad jų pradinis planas buvo turėti 3 vaikus, tiesiog tėvystės ir motinystės instinktai buvo stiprūs, todėl jie neapsiribojo tokiu skaičiumi atžalų.

Šiandien šeima yra tvirtai apsisprendusi, kad 20 – galutinis vaikų skaičius. Pažiūrėsime, ar taip ir bus iš tiesų.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: dabar svarbiausia – neužbučiuoti vaikelio

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina trijų mėnesių dukrytę Vakarę.

Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai

Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.

10 princesės Dianos citatų, kurios privers susimąstyti (1)

Jungtinei Karalystei princesė Diana padovanojo du sosto paveldėtojus – princą Williamą ir princą Harry. Ji sugebėjo įskiepyti sūnums pagarbos vienas kitam, meilės šeimai ir, savaime suprantama, moterims jausmus.

Merūnas: mano karjeros kaina – nesimatymas su vaikais (10)

Išnaudoti talentą ir siekti karjeros, ar atsidėti šeimai? Žinomi Lietuvos žmonės tampa pavyzdžiu, kaip suderinti asmeninius ir karjeros iššūkius, nors pripažįsta – tai nelengva.

Šarūnas ir Laura Mazalai su dukrytėmis dalyvavo ypatingoje fotosesijoje (1)

Žurnalistai, restorano „Valflių namai" įkūrėjai, Šarūnas ir Laura Mazalai, pirmą kartą leidosi į avantiūrą su visa šeima.

Austėja Landsbergienė atskleidžia laimingos šeimos receptą (25)

„Kai žiūriu atgal, kartais net šiurpuliukai perbėga, kaip turėjo būti sunku: dirbi per du darbus, mokaisi, gyveni mažulyčiame nuomojamame bute, vaikai mažulyčiai, auklei neturi pinigų, tad kvietiesi tik tada, kai jau būtinų būtiniausiai reikia...“ - sako žinoma edukologė, socialinių mokslų daktarė ir keturių vaikų mama Austėja Landsbergienė.

Girmantė Vaitkutė: kuo daugiau vaikų, tuo širdis didesnė ir rankos apkabinimams tarsi pailgėja

Girmantė atvira: vaikų ji nori labai ir net ne svarbiausia jai būtų aplinkybės. Svarbiausi jai - mamos pasakyti žodžiai: „Nesvarbu, ar ištekėjusi, ar ne, svarbu, kad iš meilės". Apie taip laukiamus vaikus, gyvenimo stebuklus ir moteriškas patirtis kalbamės su įstabaus balso savininke, atlikėja Girmante Vaitkute.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga (19)

20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.

Radvilų palikuonė Janina Radvilė: aš nesu klasikinė močiutė (3)

Mes, suaugusieji, didžiųjų metų švenčių laukiame ne dėl dovanų, o labiausiai turbūt dėl susitikimų, kuriems kitu metu nerandame laiko. Per šventes sodiname vaikus į automobilį ir važiuojame lankyti močiučių, senelių, tetų ir dėdžių, sėdame kartu prie vaišėmis nukrauto stalo ir kalbamės apie tai, kas seniai buvo kalbėta...

Antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: vaikai yra stebuklas (3)

Prie Krizinio nėštumo centro akcijos prisijungusi dabar antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė klausia: "Gal galime padaryti gražesnį pasaulį su vaikais?".

Įkvėpta motinystės lietuvė sukūrė knygą, kuri vaikus nukels į XVI amžių (1)

„Elenos istorija: labirintų paieškos“ – tai neeilinis, Lietuvos istorija paremtas pasakojimas apie keturis draugus, iš tiesų galėjęs įvykti XVI amžiuje Vilniuje.

Dr. Arūnas Liubšys apie gimdymą namuose: daug kas nutylima (47)

"Pastaruoju metu vis dažniau moterys kovoja už teisę gimdyti namie. Bet kur kas dažniau medikams tenka prabilti apie tai, kuo baigiasi tokia drąsa", - rašoma naujoje dr. Arūno Liubšio knygoje "Naujagimių gydytojo užrašai".

J. Arlauskaitė-Jazzu: motinystei pasiruošti neįmanoma (5)

Atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu dainų tekstai kupini jausmų ir meilės. Ir Justės gyvenime jų netrūksta. Pati atlikėja prisipažįsta, dabar jos gyvenime ramybės ir harmonijos laikas.

Janet Jackson neįmanoma atpažinti: kas lėmė tokius pokyčius

51 metų Janet Jackson nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi neatpažįstamai pasikeitusi savo koncertinio turo Luizianoje metu.

Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo (12)

Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.