5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje

 (5)
Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.
Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais
© Reuters / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton (35) vakar išplatino naują savo šeimos nuotrauką, kurią lydėjo prierašas, jog tai yra oficiali šeimos nuotrauka, skirta artėjančioms Kalėdoms.

Nuotraukoje visi keturi karališkosios šeimos nariai linksmai nusiteikę pozuoja fotografui. Ir princas Williamas, ir Kate Middleton, ir vaikai George su Charlotte preciziškai susiderinę rūbus – vyrauja melsva spalva. Tėtis laiko ranką keturmečiui sūnui ant peties, o Charlotte (2) taikiai pozuoja žiūrėdama į objektyvą.

Išplatintą nuotrauką palydėjo prierašas, jog nuo 2018 metų sausio mėnesio princesė Charlotte (2) pradės lankyti vaikų darželį.

Šią nuotrauką netruko aptarti karališkosios šeimos gerbėjai. Jie įvardijo 5 didžiausius trūkumus.

1. O kur Kalėdos?

Toks klausimas kilo daugeliui, pamačius šią karališkosios šeimos kalėdinę nuotrauką. Joje – nė lašo kalėdinės nuotaikos. Nei Kalėdoms įprastų spalvų derinio, nei eglės ar kalėdinių papuošalų joje nėra. Jeigu nežinotume, kokia proga padaryta nuotrauka, su ja būtų galima sveikinti ir Velykų proga, ir kitomis šaliai svarbiomis datomis.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
© Vida Press

2. O kur pilvukas?

Šios Kalėdos karališkajai šeimai ypatingos, nes šeima netrukus pagausės. Kate Middleton šiuo metu laukiasi trečiojo vaikelio, kurį gimdys 2018 metų pavasarį. Nėra pateikta jokios informacijos apie būsimo vaikelio lytį. Tai, kad Kate Middleton laukiasi dvynukų, tėra spaudos spekuliacijos, kurių oficialiai karališkieji rūmai nėra nei paneigę, nei patvirtinę. Tai, kad Kembridžo hercogienė yra itin liauno stoto, akivaizdu seniai, tačiau ši nuotrauka daryta arba tada, kai Kate dar nesilaukė, arba kai nėštumui buvo pati pradžia. Taigi, nuotraukoje neakcentuoti nėštumo buvo pačios šeimos sprendimas.

3. O kur šuo?

Karališkoji šeima neslepia, kad pilnavertis jų šeimos narys yra mylimas spanielis Lupo. Su juo princas Williamas ir Kate Middleton ne kartą yra įsiamžinę oficialiose šeimos nuotraukose. Ypač įsimintinas atvejis buvo tąkart, kai princui George suėjo 3 metai ir buvo paviešintos jo gimtadienio nuotraukos. Vienoje iš jų George ledais maitino savo šeimos numylėtąjį keturkojį. Nuotrauka ir užfiksuota akimirka tąkart buvo labai miela, tačiau susilaukė kritikos, kad gyvūnams valgomieji ledai nėra tinkamas maistas.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
© Vida Press

4. O kur antroji ranka?

Nors nuotrauka ir atrodo idealiai sustyguota (visgi ją darė patyręs fotografas), vienos detalės joje trūksta. O kur gi dingo Catherine Middleton ranka? Įsižiūrėjus į nuotrauką tampa akivaizdu, kad šis faktas gerokai sudarko nuotraukos kompoziciją.

5. O kur žiema?

Na, taip, ji šiemet neskuba ateiti pas mus, visgi, ne vienam internautui užkliuvo vasarinė karališkosios šeimos apranga kalėdiniame atviruke. Tradiciniai George šortai, trumparankovė Charlotte suknytė – visa tai tikrai neprimena tradicinio snieguotos žiemos įvaizdžio.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais Alpėse
© Vida Press


5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais Alpėse
© Vida Press


5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton atostogų metu Alpėse
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.