5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje

 (5)
Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.
Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais
© Reuters / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton (35) vakar išplatino naują savo šeimos nuotrauką, kurią lydėjo prierašas, jog tai yra oficiali šeimos nuotrauka, skirta artėjančioms Kalėdoms.

Nuotraukoje visi keturi karališkosios šeimos nariai linksmai nusiteikę pozuoja fotografui. Ir princas Williamas, ir Kate Middleton, ir vaikai George su Charlotte preciziškai susiderinę rūbus – vyrauja melsva spalva. Tėtis laiko ranką keturmečiui sūnui ant peties, o Charlotte (2) taikiai pozuoja žiūrėdama į objektyvą.

Išplatintą nuotrauką palydėjo prierašas, jog nuo 2018 metų sausio mėnesio princesė Charlotte (2) pradės lankyti vaikų darželį.

Šią nuotrauką netruko aptarti karališkosios šeimos gerbėjai. Jie įvardijo 5 didžiausius trūkumus.

1. O kur Kalėdos?

Toks klausimas kilo daugeliui, pamačius šią karališkosios šeimos kalėdinę nuotrauką. Joje – nė lašo kalėdinės nuotaikos. Nei Kalėdoms įprastų spalvų derinio, nei eglės ar kalėdinių papuošalų joje nėra. Jeigu nežinotume, kokia proga padaryta nuotrauka, su ja būtų galima sveikinti ir Velykų proga, ir kitomis šaliai svarbiomis datomis.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
© Vida Press

2. O kur pilvukas?

Šios Kalėdos karališkajai šeimai ypatingos, nes šeima netrukus pagausės. Kate Middleton šiuo metu laukiasi trečiojo vaikelio, kurį gimdys 2018 metų pavasarį. Nėra pateikta jokios informacijos apie būsimo vaikelio lytį. Tai, kad Kate Middleton laukiasi dvynukų, tėra spaudos spekuliacijos, kurių oficialiai karališkieji rūmai nėra nei paneigę, nei patvirtinę. Tai, kad Kembridžo hercogienė yra itin liauno stoto, akivaizdu seniai, tačiau ši nuotrauka daryta arba tada, kai Kate dar nesilaukė, arba kai nėštumui buvo pati pradžia. Taigi, nuotraukoje neakcentuoti nėštumo buvo pačios šeimos sprendimas.

3. O kur šuo?

Karališkoji šeima neslepia, kad pilnavertis jų šeimos narys yra mylimas spanielis Lupo. Su juo princas Williamas ir Kate Middleton ne kartą yra įsiamžinę oficialiose šeimos nuotraukose. Ypač įsimintinas atvejis buvo tąkart, kai princui George suėjo 3 metai ir buvo paviešintos jo gimtadienio nuotraukos. Vienoje iš jų George ledais maitino savo šeimos numylėtąjį keturkojį. Nuotrauka ir užfiksuota akimirka tąkart buvo labai miela, tačiau susilaukė kritikos, kad gyvūnams valgomieji ledai nėra tinkamas maistas.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
© Vida Press

4. O kur antroji ranka?

Nors nuotrauka ir atrodo idealiai sustyguota (visgi ją darė patyręs fotografas), vienos detalės joje trūksta. O kur gi dingo Catherine Middleton ranka? Įsižiūrėjus į nuotrauką tampa akivaizdu, kad šis faktas gerokai sudarko nuotraukos kompoziciją.

5. O kur žiema?

Na, taip, ji šiemet neskuba ateiti pas mus, visgi, ne vienam internautui užkliuvo vasarinė karališkosios šeimos apranga kalėdiniame atviruke. Tradiciniai George šortai, trumparankovė Charlotte suknytė – visa tai tikrai neprimena tradicinio snieguotos žiemos įvaizdžio.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais Alpėse
© Vida Press


5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais Alpėse
© Vida Press


5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton atostogų metu Alpėse
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.