5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje

 (5)
Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.
Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais
© Reuters / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton (35) vakar išplatino naują savo šeimos nuotrauką, kurią lydėjo prierašas, jog tai yra oficiali šeimos nuotrauka, skirta artėjančioms Kalėdoms.

Nuotraukoje visi keturi karališkosios šeimos nariai linksmai nusiteikę pozuoja fotografui. Ir princas Williamas, ir Kate Middleton, ir vaikai George su Charlotte preciziškai susiderinę rūbus – vyrauja melsva spalva. Tėtis laiko ranką keturmečiui sūnui ant peties, o Charlotte (2) taikiai pozuoja žiūrėdama į objektyvą.

Išplatintą nuotrauką palydėjo prierašas, jog nuo 2018 metų sausio mėnesio princesė Charlotte (2) pradės lankyti vaikų darželį.

Šią nuotrauką netruko aptarti karališkosios šeimos gerbėjai. Jie įvardijo 5 didžiausius trūkumus.

1. O kur Kalėdos?

Toks klausimas kilo daugeliui, pamačius šią karališkosios šeimos kalėdinę nuotrauką. Joje – nė lašo kalėdinės nuotaikos. Nei Kalėdoms įprastų spalvų derinio, nei eglės ar kalėdinių papuošalų joje nėra. Jeigu nežinotume, kokia proga padaryta nuotrauka, su ja būtų galima sveikinti ir Velykų proga, ir kitomis šaliai svarbiomis datomis.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
© Vida Press

2. O kur pilvukas?

Šios Kalėdos karališkajai šeimai ypatingos, nes šeima netrukus pagausės. Kate Middleton šiuo metu laukiasi trečiojo vaikelio, kurį gimdys 2018 metų pavasarį. Nėra pateikta jokios informacijos apie būsimo vaikelio lytį. Tai, kad Kate Middleton laukiasi dvynukų, tėra spaudos spekuliacijos, kurių oficialiai karališkieji rūmai nėra nei paneigę, nei patvirtinę. Tai, kad Kembridžo hercogienė yra itin liauno stoto, akivaizdu seniai, tačiau ši nuotrauka daryta arba tada, kai Kate dar nesilaukė, arba kai nėštumui buvo pati pradžia. Taigi, nuotraukoje neakcentuoti nėštumo buvo pačios šeimos sprendimas.

3. O kur šuo?

Karališkoji šeima neslepia, kad pilnavertis jų šeimos narys yra mylimas spanielis Lupo. Su juo princas Williamas ir Kate Middleton ne kartą yra įsiamžinę oficialiose šeimos nuotraukose. Ypač įsimintinas atvejis buvo tąkart, kai princui George suėjo 3 metai ir buvo paviešintos jo gimtadienio nuotraukos. Vienoje iš jų George ledais maitino savo šeimos numylėtąjį keturkojį. Nuotrauka ir užfiksuota akimirka tąkart buvo labai miela, tačiau susilaukė kritikos, kad gyvūnams valgomieji ledai nėra tinkamas maistas.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
© Vida Press

4. O kur antroji ranka?

Nors nuotrauka ir atrodo idealiai sustyguota (visgi ją darė patyręs fotografas), vienos detalės joje trūksta. O kur gi dingo Catherine Middleton ranka? Įsižiūrėjus į nuotrauką tampa akivaizdu, kad šis faktas gerokai sudarko nuotraukos kompoziciją.

5. O kur žiema?

Na, taip, ji šiemet neskuba ateiti pas mus, visgi, ne vienam internautui užkliuvo vasarinė karališkosios šeimos apranga kalėdiniame atviruke. Tradiciniai George šortai, trumparankovė Charlotte suknytė – visa tai tikrai neprimena tradicinio snieguotos žiemos įvaizdžio.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais Alpėse
© Vida Press


5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais Alpėse
© Vida Press


5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje
Iš karališkosios šeimos archyvų: princas Williamas ir Kate Middleton atostogų metu Alpėse
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas

Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos (1)

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę (3)

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.