7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys

 (10)
Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – princas Williamas ir Kate Middleton – neatvirauja apie savo vaikus. Visgi tai šen, tai ten tarsteli žodį kitą apie tuoj trejų metų gimtadienį švęsiantį princą George'ą ir jo metukų sesytę princesę Charlotte.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Bus trečias?

Žavieji karališkieji mažyliai gali turėti broliuką arba sesutę. Jau senokai sklinda gandai, kad Kate ir Williamas neilgai trukus gali bandyti susilaukti dar vieno vaiko. „Jie nori ne mažiau nei trijų vaikų, tarp kurių nebūtų didelio amžiaus skirtumo“, – pasakė šaltinis leidiniui „Vanity Fair“.

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

2. Charlotte – tėvams problemų nekeliantis kūdikis

Iš tiesų princesės Charlotte kūdikiu vadinti jau nebegalime. Šių metų gegužės 3 dieną mažylei suėjo vieneri metukai. Susitikimų su labdaros organizacijų atstovais metu, princas Williamas ir Kate Middleton yra sakę, jog princesė Charlotte yra geras vaikas: ji išmiega visą naktį nuo 3 mėnesių, o pirmuosius žingsnius žengė prieš pat savo pirmąjį gimtadienį.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Reuters/Scanpix

3. Su princu George‘u nuobodu nebūna

Liepos mėnesį trečiąjį gimtadienį švęsiantis šviesiaplaukis yra judrus ir triukšmingas. Jam patinka jodinėti ant ponių, žaisti su gyvūnais, šokinėti balose, piešti ir važinėti po namus su savo žaisliniu traktoriumi.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

4. Skrudintų bulvyčių gerbėjas

Trečiasis eilėje į sostą princas George'as (po tėčio ir senelio) jau turi mėgstamų užsiėmimų. Štai šiuo metu jo mėgstamiausia knyga yra „The Gruffalo“, kurią parašė Julia Donaldson, o mėgstamiausias animacinis serialas – „Ugniagesys Semas“ („Fireman Sam“). Taip pat jis mėgsta skrudintas bulvytes (o daržovių – nelabai).

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

5. Kate Middleton virtuvėje

Valgį vaikams gamina mama. Nors brolis ir sesuo turi auklę ir tarnaitę, virėjos jie neturi. Maistą šeimai dažniausiai gamina Kate ir patiekia į lėkštes tiesiai iš puodo ant stalo.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

6. Vakaro ritualai

Tėvai juos visada apkamšo prieš miegą: Williamas ir Kate pasikeisdami vakarais maudo vaikus ir apkamšo juos prieš miegą, retai praleisdami šią savo pareigą, nebent kai būna išvykę į oficialius vizitus. Tai, kad dienotvarkė yra svarbi šeimai, paliudijo ir istorinė nuotrauka, kuomet princas George'as, pasipuošęs chalatu ir apsimiegojęs, sveikina namuose JAV prezidentą B. Obamą su žmona.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Scanpix

7. Kiek įmanoma normali vaikystė

Tėtis labai stengiasi, kad vaikai turėtų normalią vaikystę: princas Williamas yra kritikuojamas dėl to, kad retai pasirodo visuomenėje, bet jis tai aiškina tuo, kad yra susikoncentravęs į tėvystę. „Aš labai susikoncentravęs į savo kaip tėvo vaidmenį, – jis yra sakęs interviu BBC televizijai. – Man šis vaidmuo naujas, o savo pareigas ir atsakomybę šeimai vertinu labai rimtai. Noriu taip auklėti savo vaikus, kad jie užaugtų gerais žmonėmis, suprantančiais pareigos ir tarnystės kitiems svarbą. Tačiau tam aš turiu skirti laiko savo vaikams, kitaip man bus neramu dėl jų ateities.“

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

Akivaizdu, kad Williamui ir Kate svarbiausia sukurti stabilų bei laimingą gyvenimo pagrindą savo vaikams.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Mažasis princas per kalėdinį vaidinimą gavo toli gražu ne karališką vaidmenį (6)

Prieš Kalėdas daugelyje vaikų darželių ir mokyklų tėvai kviečiami į vaidinimus, kuriuos vaikai rodo spektaklį, deklamuoja eilėraščius ar dainuoja dainas.

Atviras interviu su Ieva Narkute: „Motinystė būna visokia"

Dainininkė, dainų kūrėja Ieva Narkutė-Šeduikienė (29 m.), susilaukusi pirmagimės Onos, pernai lapkritį prisidėjo prie mamų genties. Kaip scenoje fatališkos moters įspūdį keliančiai Ievai sekasi kurti naują – mamos vaidmenį?

Jurgita Pocienė: vieną auginti sunkiau negu šešis (5)

Visos mamos žino, kad vaikus tarpusavyje lyginti šiukštu draudžiama. Mes to ir nedarysime. Tačiau kai pokalbio leidiesi su šešių vaikų – trylikametės Pajautos, vienuolikmetės Mortos, dešimt­metės Barboros, septynerių Kerniaus, dvimetuko Petro ir vos prieš du mėnesius į šeimą atėjusios Katrės mama Jurgita Pociene (40 m.), negali jos nepaklausti, ar skiriasi pirmo ir, tarkim, penkto ar šešto vaiko gimdymas bei auginimas. Kaip metams bėgant keitėsi pačios Jurgitos požiūris į motinystę?

7 įsimintinos princo mintys apie tėvystę ir vaikus

Princas Williamas su žmona Kate Middleton augina 4 metų George ir 2 metų Charlotte. Trečiasis poros mažylis gims 2018 metų pavasarį.

Stereotipų nepabūgę vilniečiai nusprendė įsivaikinti romų tautybės mergaitę

Ingrida (29 m.) ir Ignas (37 m.) Vaitiekūnai prieš dvejus metus nusprendė įsivaikinti romų tautybės penkiametę Mariją. Dabar mergaitė, kaip pati sakė, gyvena laimingą gyvenimą. Ji – toks pats vaikas kaip ir kiti jos bendraamžiai, turinti savo charakterį, kaprizų, yra be galo smalsi. Kai kalbėjome su jos tėvais, ji net kelis kartus patikslino, kodėl vienaip ar kitaip elgėsi.

Paaiškėjo paslaptis, ko Kalėdų senelio paprašė mažasis princas George (11)

Ar jūsų mažyliai jau parašė laišką Kalėdų seneliui? Taip? Ir kokie jų norai? Nauja lėlė, robotukas, o gal net išmanusis telefonas?

Pirmąjį gimtadienį pasitinkantys Zvonkų dvyniai su mama ilsėjosi Egipte (2)

Gimus mažyliams Kornelijai ir Donatui, kurie gruodžio 1 dieną švenčia pirmąjį gimtadienį, dainininkei Katažinai Zvonkuvienei teko kiek pakeisti savo keliavimo įpročius.

TV žvaigždė Andrejus Malachovas savo vaikui vardą išrinko neįprastu būdu

Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, neseniai tėčiu pirmą kartą tapęs 45 metų TV laidų vedėjas Andrejus Malachovas savo sūnui vardą nusprendė išrinkti tiesioginio eterio metu.

Dainininkė Augustė: sūnus gimė vakare, o ryte jam jau darė operaciją (7)

Dainininkė Augustė Vedrickaitė (32 m.) vos prieš kelis mėnesius tapo mama. Ji su gyvenimo draugu Marijumi Šeiboku augina sūnelį Arijų.

Eglė Straleckaitė: dabar svarbiausia – neužbučiuoti vaikelio

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina trijų mėnesių dukrytę Vakarę.

Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai

Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.

10 princesės Dianos citatų, kurios privers susimąstyti (2)

Jungtinei Karalystei princesė Diana padovanojo du sosto paveldėtojus – princą Williamą ir princą Harry. Ji sugebėjo įskiepyti sūnums pagarbos vienas kitam, meilės šeimai ir, savaime suprantama, moterims jausmus.

Merūnas: mano karjeros kaina – nesimatymas su vaikais (10)

Išnaudoti talentą ir siekti karjeros, ar atsidėti šeimai? Žinomi Lietuvos žmonės tampa pavyzdžiu, kaip suderinti asmeninius ir karjeros iššūkius, nors pripažįsta – tai nelengva.

Šarūnas ir Laura Mazalai su dukrytėmis dalyvavo ypatingoje fotosesijoje (1)

Žurnalistai, restorano „Valflių namai" įkūrėjai, Šarūnas ir Laura Mazalai, pirmą kartą leidosi į avantiūrą su visa šeima.

Austėja Landsbergienė atskleidžia laimingos šeimos receptą (27)

„Kai žiūriu atgal, kartais net šiurpuliukai perbėga, kaip turėjo būti sunku: dirbi per du darbus, mokaisi, gyveni mažulyčiame nuomojamame bute, vaikai mažulyčiai, auklei neturi pinigų, tad kvietiesi tik tada, kai jau būtinų būtiniausiai reikia...“ - sako žinoma edukologė, socialinių mokslų daktarė ir keturių vaikų mama Austėja Landsbergienė.