7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys

 (10)
Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – princas Williamas ir Kate Middleton – neatvirauja apie savo vaikus. Visgi tai šen, tai ten tarsteli žodį kitą apie tuoj trejų metų gimtadienį švęsiantį princą George'ą ir jo metukų sesytę princesę Charlotte.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Bus trečias?

Žavieji karališkieji mažyliai gali turėti broliuką arba sesutę. Jau senokai sklinda gandai, kad Kate ir Williamas neilgai trukus gali bandyti susilaukti dar vieno vaiko. „Jie nori ne mažiau nei trijų vaikų, tarp kurių nebūtų didelio amžiaus skirtumo“, – pasakė šaltinis leidiniui „Vanity Fair“.

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

2. Charlotte – tėvams problemų nekeliantis kūdikis

Iš tiesų princesės Charlotte kūdikiu vadinti jau nebegalime. Šių metų gegužės 3 dieną mažylei suėjo vieneri metukai. Susitikimų su labdaros organizacijų atstovais metu, princas Williamas ir Kate Middleton yra sakę, jog princesė Charlotte yra geras vaikas: ji išmiega visą naktį nuo 3 mėnesių, o pirmuosius žingsnius žengė prieš pat savo pirmąjį gimtadienį.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Reuters/Scanpix

3. Su princu George‘u nuobodu nebūna

Liepos mėnesį trečiąjį gimtadienį švęsiantis šviesiaplaukis yra judrus ir triukšmingas. Jam patinka jodinėti ant ponių, žaisti su gyvūnais, šokinėti balose, piešti ir važinėti po namus su savo žaisliniu traktoriumi.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

4. Skrudintų bulvyčių gerbėjas

Trečiasis eilėje į sostą princas George'as (po tėčio ir senelio) jau turi mėgstamų užsiėmimų. Štai šiuo metu jo mėgstamiausia knyga yra „The Gruffalo“, kurią parašė Julia Donaldson, o mėgstamiausias animacinis serialas – „Ugniagesys Semas“ („Fireman Sam“). Taip pat jis mėgsta skrudintas bulvytes (o daržovių – nelabai).

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

5. Kate Middleton virtuvėje

Valgį vaikams gamina mama. Nors brolis ir sesuo turi auklę ir tarnaitę, virėjos jie neturi. Maistą šeimai dažniausiai gamina Kate ir patiekia į lėkštes tiesiai iš puodo ant stalo.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

6. Vakaro ritualai

Tėvai juos visada apkamšo prieš miegą: Williamas ir Kate pasikeisdami vakarais maudo vaikus ir apkamšo juos prieš miegą, retai praleisdami šią savo pareigą, nebent kai būna išvykę į oficialius vizitus. Tai, kad dienotvarkė yra svarbi šeimai, paliudijo ir istorinė nuotrauka, kuomet princas George'as, pasipuošęs chalatu ir apsimiegojęs, sveikina namuose JAV prezidentą B. Obamą su žmona.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Scanpix

7. Kiek įmanoma normali vaikystė

Tėtis labai stengiasi, kad vaikai turėtų normalią vaikystę: princas Williamas yra kritikuojamas dėl to, kad retai pasirodo visuomenėje, bet jis tai aiškina tuo, kad yra susikoncentravęs į tėvystę. „Aš labai susikoncentravęs į savo kaip tėvo vaidmenį, – jis yra sakęs interviu BBC televizijai. – Man šis vaidmuo naujas, o savo pareigas ir atsakomybę šeimai vertinu labai rimtai. Noriu taip auklėti savo vaikus, kad jie užaugtų gerais žmonėmis, suprantančiais pareigos ir tarnystės kitiems svarbą. Tačiau tam aš turiu skirti laiko savo vaikams, kitaip man bus neramu dėl jų ateities.“

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

Akivaizdu, kad Williamui ir Kate svarbiausia sukurti stabilų bei laimingą gyvenimo pagrindą savo vaikams.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.

Mažoji princesė Charlotte dėl savo elgesio atsidūrė vestuvių dėmesio centre

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės gegužės 19 -ąją dieną sulaukė milžiniško dėmesio visame pasaulyje. Mes taip pat stebėjome šias vestuves ir nepraleidome pro akis mažiausiųjų vestuvių svečių – princo George ir princesės Charlotte.