7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys

 (10)
Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – princas Williamas ir Kate Middleton – neatvirauja apie savo vaikus. Visgi tai šen, tai ten tarsteli žodį kitą apie tuoj trejų metų gimtadienį švęsiantį princą George'ą ir jo metukų sesytę princesę Charlotte.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Bus trečias?

Žavieji karališkieji mažyliai gali turėti broliuką arba sesutę. Jau senokai sklinda gandai, kad Kate ir Williamas neilgai trukus gali bandyti susilaukti dar vieno vaiko. „Jie nori ne mažiau nei trijų vaikų, tarp kurių nebūtų didelio amžiaus skirtumo“, – pasakė šaltinis leidiniui „Vanity Fair“.

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

2. Charlotte – tėvams problemų nekeliantis kūdikis

Iš tiesų princesės Charlotte kūdikiu vadinti jau nebegalime. Šių metų gegužės 3 dieną mažylei suėjo vieneri metukai. Susitikimų su labdaros organizacijų atstovais metu, princas Williamas ir Kate Middleton yra sakę, jog princesė Charlotte yra geras vaikas: ji išmiega visą naktį nuo 3 mėnesių, o pirmuosius žingsnius žengė prieš pat savo pirmąjį gimtadienį.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Reuters/Scanpix

3. Su princu George‘u nuobodu nebūna

Liepos mėnesį trečiąjį gimtadienį švęsiantis šviesiaplaukis yra judrus ir triukšmingas. Jam patinka jodinėti ant ponių, žaisti su gyvūnais, šokinėti balose, piešti ir važinėti po namus su savo žaisliniu traktoriumi.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

4. Skrudintų bulvyčių gerbėjas

Trečiasis eilėje į sostą princas George'as (po tėčio ir senelio) jau turi mėgstamų užsiėmimų. Štai šiuo metu jo mėgstamiausia knyga yra „The Gruffalo“, kurią parašė Julia Donaldson, o mėgstamiausias animacinis serialas – „Ugniagesys Semas“ („Fireman Sam“). Taip pat jis mėgsta skrudintas bulvytes (o daržovių – nelabai).

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

5. Kate Middleton virtuvėje

Valgį vaikams gamina mama. Nors brolis ir sesuo turi auklę ir tarnaitę, virėjos jie neturi. Maistą šeimai dažniausiai gamina Kate ir patiekia į lėkštes tiesiai iš puodo ant stalo.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

6. Vakaro ritualai

Tėvai juos visada apkamšo prieš miegą: Williamas ir Kate pasikeisdami vakarais maudo vaikus ir apkamšo juos prieš miegą, retai praleisdami šią savo pareigą, nebent kai būna išvykę į oficialius vizitus. Tai, kad dienotvarkė yra svarbi šeimai, paliudijo ir istorinė nuotrauka, kuomet princas George'as, pasipuošęs chalatu ir apsimiegojęs, sveikina namuose JAV prezidentą B. Obamą su žmona.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Scanpix

7. Kiek įmanoma normali vaikystė

Tėtis labai stengiasi, kad vaikai turėtų normalią vaikystę: princas Williamas yra kritikuojamas dėl to, kad retai pasirodo visuomenėje, bet jis tai aiškina tuo, kad yra susikoncentravęs į tėvystę. „Aš labai susikoncentravęs į savo kaip tėvo vaidmenį, – jis yra sakęs interviu BBC televizijai. – Man šis vaidmuo naujas, o savo pareigas ir atsakomybę šeimai vertinu labai rimtai. Noriu taip auklėti savo vaikus, kad jie užaugtų gerais žmonėmis, suprantančiais pareigos ir tarnystės kitiems svarbą. Tačiau tam aš turiu skirti laiko savo vaikams, kitaip man bus neramu dėl jų ateities.“

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

Akivaizdu, kad Williamui ir Kate svarbiausia sukurti stabilų bei laimingą gyvenimo pagrindą savo vaikams.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Janet Jackson neįmanoma atpažinti: kas lėmė tokius pokyčius

51 metų Janet Jackson nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi neatpažįstamai pasikeitusi savo koncertinio turo Luizianoje metu.

Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo (12)

Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis? (7)

Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.

Kate Middleton pasirodymas viešumoje po ilgos pertraukos užminė vieną mįslę (3)

Daugiau kaip mėnesį viešumoje nesirodžiusi Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton vakar pirmą kartą pasirodė viešumoje po to, kai paskelbė, jog laukiasi trečiojo mažylio.

Serena Williams dukrytei išrinko ypatingą vardą

Serenos Williams naujagimei lemta tapti čempione – tokia galima jos vardo inicialų reikšmė.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“

Politikė Agnė Bilotaitė (35 m.) šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (24)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?