7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys

 (10)
Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – princas Williamas ir Kate Middleton – neatvirauja apie savo vaikus. Visgi tai šen, tai ten tarsteli žodį kitą apie tuoj trejų metų gimtadienį švęsiantį princą George'ą ir jo metukų sesytę princesę Charlotte.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Bus trečias?

Žavieji karališkieji mažyliai gali turėti broliuką arba sesutę. Jau senokai sklinda gandai, kad Kate ir Williamas neilgai trukus gali bandyti susilaukti dar vieno vaiko. „Jie nori ne mažiau nei trijų vaikų, tarp kurių nebūtų didelio amžiaus skirtumo“, – pasakė šaltinis leidiniui „Vanity Fair“.

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

2. Charlotte – tėvams problemų nekeliantis kūdikis

Iš tiesų princesės Charlotte kūdikiu vadinti jau nebegalime. Šių metų gegužės 3 dieną mažylei suėjo vieneri metukai. Susitikimų su labdaros organizacijų atstovais metu, princas Williamas ir Kate Middleton yra sakę, jog princesė Charlotte yra geras vaikas: ji išmiega visą naktį nuo 3 mėnesių, o pirmuosius žingsnius žengė prieš pat savo pirmąjį gimtadienį.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Reuters/Scanpix

3. Su princu George‘u nuobodu nebūna

Liepos mėnesį trečiąjį gimtadienį švęsiantis šviesiaplaukis yra judrus ir triukšmingas. Jam patinka jodinėti ant ponių, žaisti su gyvūnais, šokinėti balose, piešti ir važinėti po namus su savo žaisliniu traktoriumi.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

4. Skrudintų bulvyčių gerbėjas

Trečiasis eilėje į sostą princas George'as (po tėčio ir senelio) jau turi mėgstamų užsiėmimų. Štai šiuo metu jo mėgstamiausia knyga yra „The Gruffalo“, kurią parašė Julia Donaldson, o mėgstamiausias animacinis serialas – „Ugniagesys Semas“ („Fireman Sam“). Taip pat jis mėgsta skrudintas bulvytes (o daržovių – nelabai).

Princas George'as
Princas George'as
© Vida Press

5. Kate Middleton virtuvėje

Valgį vaikams gamina mama. Nors brolis ir sesuo turi auklę ir tarnaitę, virėjos jie neturi. Maistą šeimai dažniausiai gamina Kate ir patiekia į lėkštes tiesiai iš puodo ant stalo.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

6. Vakaro ritualai

Tėvai juos visada apkamšo prieš miegą: Williamas ir Kate pasikeisdami vakarais maudo vaikus ir apkamšo juos prieš miegą, retai praleisdami šią savo pareigą, nebent kai būna išvykę į oficialius vizitus. Tai, kad dienotvarkė yra svarbi šeimai, paliudijo ir istorinė nuotrauka, kuomet princas George'as, pasipuošęs chalatu ir apsimiegojęs, sveikina namuose JAV prezidentą B. Obamą su žmona.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Scanpix

7. Kiek įmanoma normali vaikystė

Tėtis labai stengiasi, kad vaikai turėtų normalią vaikystę: princas Williamas yra kritikuojamas dėl to, kad retai pasirodo visuomenėje, bet jis tai aiškina tuo, kad yra susikoncentravęs į tėvystę. „Aš labai susikoncentravęs į savo kaip tėvo vaidmenį, – jis yra sakęs interviu BBC televizijai. – Man šis vaidmuo naujas, o savo pareigas ir atsakomybę šeimai vertinu labai rimtai. Noriu taip auklėti savo vaikus, kad jie užaugtų gerais žmonėmis, suprantančiais pareigos ir tarnystės kitiems svarbą. Tačiau tam aš turiu skirti laiko savo vaikams, kitaip man bus neramu dėl jų ateities.“

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press

Akivaizdu, kad Williamui ir Kate svarbiausia sukurti stabilų bei laimingą gyvenimo pagrindą savo vaikams.

7 mažojo princo George'o ir jo sesutės paslaptys
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.