Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“

Politikė Agnė Bilotaitė (35 m.) šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.
© DELFI / Andrius Ufartas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dviejų mėnesių Jonuką ji pati žindo ir mielai dalijasi šia, nauja patirtimi su žurnalu „Tavo vaikas".

„Nelabai matau didelės problemos – žindyti kūdikį. Tai darau ir darysiu. Įsigijau labai gerą skraistę, vadinamąjį kokoną, užsimaunu jį ir nei krūtų demonstruoju, nei kūdikio. Šita skraistė pasiūta kažkokios lietuvės mamos, kuri tikrai išmano, ko reikia žindančiai motinai.

Man nepriimtinas siūlymas žindyti kūdikius tualete, tai tiesiog nehigieniška, patys mes toje vietoje juk irgi nevalgome. Diskutavome su pažįstamomis moterimis, kad galbūt viešas krūties rodymas žindant, kažkam gali sukelti emocijų, dažniausiai kažkodėl nemalonių.

Manau, laikui bėgant visuomenės nuomonės ir į žindyves keisis. Juk viskas keičiasi, anksčiau niekas net įsivaizduoti negalėjo, kad su kelių dienų kūdikiu ant rankų gali eiti į viešumą, o dabar tai nieko nebestebina."

Visą pokalbį su politike skaitykite naujausiame žurnale „Tavo vaikas", nr. 10.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Ką galima padaryti, kad mūsų vaikai būtų protingi, žurnalo redaktorė Eglė Racevičiūtė aiškinasi su žmogaus smegenis tyrinėjančia mokslininke Gabija Toleikyte.

G.Toleikytė teigia: „Čia taip pat galioja taisyklė: mažiau – vadinasi, daugiau." Plačiau apie tai – str. „Proto bokštai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Su rubrika „Pasaulio stebuklai" jūsų laukia pasakojimas apie nepaprastą darželį, kuris kvepia vasara, laisve ir jūra. Ne tik paskaitykite, bet ir paganykite akis atsivertę str. „Namelis prie jūros".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Kaip sukurti erdvę, jaukią vaikui, aiškinasi ir žurnalo redaktorė Rūta Rukaitė. „Tai turi būti namai paprasti, jaukūs ir be nereikalingų daiktų, nes jie sukuria per daug triukšmo", – išduoda savo viziją Rūtos pašnekovė, 2 vaikų mama Evelina.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

„Nesusitvarkysi žaislų – Netvarkos nykštukas išneš." Kodėl mums atrodo, kad šitaip meluoti vaikams nėra ne tik blogai, bet netgi... gerai? Apgauti vaiką, o kas toliau? Apie tai – str. „Monų monai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mamos vakaro skaitiniams puikiai tiks pažintis su dviem šiuolaikiniais tėčiais, kurie turi vaikų auginimo viziją ir filosofiją. Ir, svarbiausia, nori daug vaikų! (str. „Iš ko padaryti tėčiai").

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mūsų viršelio modeliui Patricijai – 2 m. 4 mėn.

Mama Dainora sakė, kad ji labai mėgsta staipytis prieš veidrodžius, kurių namuose daug. Patricijai labai nori eiti į mokyklą ar bent į darželį, mat vakarais su mama skaito knygutę apie peliuką, kuris nenorėjo į darželį. Mergaitė drąsi ir bendraujanti, labai myli gyvūnus ir visiškai jų nebijo. Privengia tik dinozaurų, puošiančių vieną prekybos centrą, nors bijo, bet galėtų ten lankytis nors ir kiekvieną dieną. Tėvams teko pasakyti, kad dabar dinozaurams per šalta ir jie išvažiavo į Turkiją.

Namuose draugauja su katinu Jurgiu, nors kartais ir pasipeša. Ir fotografės Nendrės didžiulis šuo mergytės visiškai nebaugino. Patricija labai mėgsta šokti ir dainuoti, retai liūdi, o prieš objektyvą elgiasi it modelis profesionalas.

Gražaus ir prasmingo laiko su žurnalu „Tavo vaikas"!

Veidai

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.