Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“

Politikė Agnė Bilotaitė (35 m.) šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.
© DELFI / Andrius Ufartas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dviejų mėnesių Jonuką ji pati žindo ir mielai dalijasi šia, nauja patirtimi su žurnalu „Tavo vaikas".

„Nelabai matau didelės problemos – žindyti kūdikį. Tai darau ir darysiu. Įsigijau labai gerą skraistę, vadinamąjį kokoną, užsimaunu jį ir nei krūtų demonstruoju, nei kūdikio. Šita skraistė pasiūta kažkokios lietuvės mamos, kuri tikrai išmano, ko reikia žindančiai motinai.

Man nepriimtinas siūlymas žindyti kūdikius tualete, tai tiesiog nehigieniška, patys mes toje vietoje juk irgi nevalgome. Diskutavome su pažįstamomis moterimis, kad galbūt viešas krūties rodymas žindant, kažkam gali sukelti emocijų, dažniausiai kažkodėl nemalonių.

Manau, laikui bėgant visuomenės nuomonės ir į žindyves keisis. Juk viskas keičiasi, anksčiau niekas net įsivaizduoti negalėjo, kad su kelių dienų kūdikiu ant rankų gali eiti į viešumą, o dabar tai nieko nebestebina."

Visą pokalbį su politike skaitykite naujausiame žurnale „Tavo vaikas", nr. 10.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Ką galima padaryti, kad mūsų vaikai būtų protingi, žurnalo redaktorė Eglė Racevičiūtė aiškinasi su žmogaus smegenis tyrinėjančia mokslininke Gabija Toleikyte.

G.Toleikytė teigia: „Čia taip pat galioja taisyklė: mažiau – vadinasi, daugiau." Plačiau apie tai – str. „Proto bokštai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Su rubrika „Pasaulio stebuklai" jūsų laukia pasakojimas apie nepaprastą darželį, kuris kvepia vasara, laisve ir jūra. Ne tik paskaitykite, bet ir paganykite akis atsivertę str. „Namelis prie jūros".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Kaip sukurti erdvę, jaukią vaikui, aiškinasi ir žurnalo redaktorė Rūta Rukaitė. „Tai turi būti namai paprasti, jaukūs ir be nereikalingų daiktų, nes jie sukuria per daug triukšmo", – išduoda savo viziją Rūtos pašnekovė, 2 vaikų mama Evelina.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

„Nesusitvarkysi žaislų – Netvarkos nykštukas išneš." Kodėl mums atrodo, kad šitaip meluoti vaikams nėra ne tik blogai, bet netgi... gerai? Apgauti vaiką, o kas toliau? Apie tai – str. „Monų monai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mamos vakaro skaitiniams puikiai tiks pažintis su dviem šiuolaikiniais tėčiais, kurie turi vaikų auginimo viziją ir filosofiją. Ir, svarbiausia, nori daug vaikų! (str. „Iš ko padaryti tėčiai").

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mūsų viršelio modeliui Patricijai – 2 m. 4 mėn.

Mama Dainora sakė, kad ji labai mėgsta staipytis prieš veidrodžius, kurių namuose daug. Patricijai labai nori eiti į mokyklą ar bent į darželį, mat vakarais su mama skaito knygutę apie peliuką, kuris nenorėjo į darželį. Mergaitė drąsi ir bendraujanti, labai myli gyvūnus ir visiškai jų nebijo. Privengia tik dinozaurų, puošiančių vieną prekybos centrą, nors bijo, bet galėtų ten lankytis nors ir kiekvieną dieną. Tėvams teko pasakyti, kad dabar dinozaurams per šalta ir jie išvažiavo į Turkiją.

Namuose draugauja su katinu Jurgiu, nors kartais ir pasipeša. Ir fotografės Nendrės didžiulis šuo mergytės visiškai nebaugino. Patricija labai mėgsta šokti ir dainuoti, retai liūdi, o prieš objektyvą elgiasi it modelis profesionalas.

Gražaus ir prasmingo laiko su žurnalu „Tavo vaikas"!

Naujienų prenumerata

Veidai

Janet Jackson neįmanoma atpažinti: kas lėmė tokius pokyčius

51 metų Janet Jackson nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi neatpažįstamai pasikeitusi savo koncertinio turo Luizianoje metu.

Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo (12)

Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis? (7)

Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.

Kate Middleton pasirodymas viešumoje po ilgos pertraukos užminė vieną mįslę (3)

Daugiau kaip mėnesį viešumoje nesirodžiusi Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton vakar pirmą kartą pasirodė viešumoje po to, kai paskelbė, jog laukiasi trečiojo mažylio.

Serena Williams dukrytei išrinko ypatingą vardą

Serenos Williams naujagimei lemta tapti čempione – tokia galima jos vardo inicialų reikšmė.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“

Politikė Agnė Bilotaitė (35 m.) šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (24)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?