Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“

Politikė Agnė Bilotaitė (35 m.) šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.
© DELFI / Andrius Ufartas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dviejų mėnesių Jonuką ji pati žindo ir mielai dalijasi šia, nauja patirtimi su žurnalu „Tavo vaikas".

„Nelabai matau didelės problemos – žindyti kūdikį. Tai darau ir darysiu. Įsigijau labai gerą skraistę, vadinamąjį kokoną, užsimaunu jį ir nei krūtų demonstruoju, nei kūdikio. Šita skraistė pasiūta kažkokios lietuvės mamos, kuri tikrai išmano, ko reikia žindančiai motinai.

Man nepriimtinas siūlymas žindyti kūdikius tualete, tai tiesiog nehigieniška, patys mes toje vietoje juk irgi nevalgome. Diskutavome su pažįstamomis moterimis, kad galbūt viešas krūties rodymas žindant, kažkam gali sukelti emocijų, dažniausiai kažkodėl nemalonių.

Manau, laikui bėgant visuomenės nuomonės ir į žindyves keisis. Juk viskas keičiasi, anksčiau niekas net įsivaizduoti negalėjo, kad su kelių dienų kūdikiu ant rankų gali eiti į viešumą, o dabar tai nieko nebestebina."

Visą pokalbį su politike skaitykite naujausiame žurnale „Tavo vaikas", nr. 10.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Ką galima padaryti, kad mūsų vaikai būtų protingi, žurnalo redaktorė Eglė Racevičiūtė aiškinasi su žmogaus smegenis tyrinėjančia mokslininke Gabija Toleikyte.

G.Toleikytė teigia: „Čia taip pat galioja taisyklė: mažiau – vadinasi, daugiau." Plačiau apie tai – str. „Proto bokštai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Su rubrika „Pasaulio stebuklai" jūsų laukia pasakojimas apie nepaprastą darželį, kuris kvepia vasara, laisve ir jūra. Ne tik paskaitykite, bet ir paganykite akis atsivertę str. „Namelis prie jūros".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Kaip sukurti erdvę, jaukią vaikui, aiškinasi ir žurnalo redaktorė Rūta Rukaitė. „Tai turi būti namai paprasti, jaukūs ir be nereikalingų daiktų, nes jie sukuria per daug triukšmo", – išduoda savo viziją Rūtos pašnekovė, 2 vaikų mama Evelina.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

„Nesusitvarkysi žaislų – Netvarkos nykštukas išneš." Kodėl mums atrodo, kad šitaip meluoti vaikams nėra ne tik blogai, bet netgi... gerai? Apgauti vaiką, o kas toliau? Apie tai – str. „Monų monai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mamos vakaro skaitiniams puikiai tiks pažintis su dviem šiuolaikiniais tėčiais, kurie turi vaikų auginimo viziją ir filosofiją. Ir, svarbiausia, nori daug vaikų! (str. „Iš ko padaryti tėčiai").

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mūsų viršelio modeliui Patricijai – 2 m. 4 mėn.

Mama Dainora sakė, kad ji labai mėgsta staipytis prieš veidrodžius, kurių namuose daug. Patricijai labai nori eiti į mokyklą ar bent į darželį, mat vakarais su mama skaito knygutę apie peliuką, kuris nenorėjo į darželį. Mergaitė drąsi ir bendraujanti, labai myli gyvūnus ir visiškai jų nebijo. Privengia tik dinozaurų, puošiančių vieną prekybos centrą, nors bijo, bet galėtų ten lankytis nors ir kiekvieną dieną. Tėvams teko pasakyti, kad dabar dinozaurams per šalta ir jie išvažiavo į Turkiją.

Namuose draugauja su katinu Jurgiu, nors kartais ir pasipeša. Ir fotografės Nendrės didžiulis šuo mergytės visiškai nebaugino. Patricija labai mėgsta šokti ir dainuoti, retai liūdi, o prieš objektyvą elgiasi it modelis profesionalas.

Gražaus ir prasmingo laiko su žurnalu „Tavo vaikas"!

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.

Mažoji princesė Charlotte dėl savo elgesio atsidūrė vestuvių dėmesio centre

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės gegužės 19 -ąją dieną sulaukė milžiniško dėmesio visame pasaulyje. Mes taip pat stebėjome šias vestuves ir nepraleidome pro akis mažiausiųjų vestuvių svečių – princo George ir princesės Charlotte.