Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“

Politikė Agnė Bilotaitė (35 m.) šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.
© DELFI / Andrius Ufartas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dviejų mėnesių Jonuką ji pati žindo ir mielai dalijasi šia, nauja patirtimi su žurnalu „Tavo vaikas".

„Nelabai matau didelės problemos – žindyti kūdikį. Tai darau ir darysiu. Įsigijau labai gerą skraistę, vadinamąjį kokoną, užsimaunu jį ir nei krūtų demonstruoju, nei kūdikio. Šita skraistė pasiūta kažkokios lietuvės mamos, kuri tikrai išmano, ko reikia žindančiai motinai.

Man nepriimtinas siūlymas žindyti kūdikius tualete, tai tiesiog nehigieniška, patys mes toje vietoje juk irgi nevalgome. Diskutavome su pažįstamomis moterimis, kad galbūt viešas krūties rodymas žindant, kažkam gali sukelti emocijų, dažniausiai kažkodėl nemalonių.

Manau, laikui bėgant visuomenės nuomonės ir į žindyves keisis. Juk viskas keičiasi, anksčiau niekas net įsivaizduoti negalėjo, kad su kelių dienų kūdikiu ant rankų gali eiti į viešumą, o dabar tai nieko nebestebina."

Visą pokalbį su politike skaitykite naujausiame žurnale „Tavo vaikas", nr. 10.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Ką galima padaryti, kad mūsų vaikai būtų protingi, žurnalo redaktorė Eglė Racevičiūtė aiškinasi su žmogaus smegenis tyrinėjančia mokslininke Gabija Toleikyte.

G.Toleikytė teigia: „Čia taip pat galioja taisyklė: mažiau – vadinasi, daugiau." Plačiau apie tai – str. „Proto bokštai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Su rubrika „Pasaulio stebuklai" jūsų laukia pasakojimas apie nepaprastą darželį, kuris kvepia vasara, laisve ir jūra. Ne tik paskaitykite, bet ir paganykite akis atsivertę str. „Namelis prie jūros".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Kaip sukurti erdvę, jaukią vaikui, aiškinasi ir žurnalo redaktorė Rūta Rukaitė. „Tai turi būti namai paprasti, jaukūs ir be nereikalingų daiktų, nes jie sukuria per daug triukšmo", – išduoda savo viziją Rūtos pašnekovė, 2 vaikų mama Evelina.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

„Nesusitvarkysi žaislų – Netvarkos nykštukas išneš." Kodėl mums atrodo, kad šitaip meluoti vaikams nėra ne tik blogai, bet netgi... gerai? Apgauti vaiką, o kas toliau? Apie tai – str. „Monų monai".

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mamos vakaro skaitiniams puikiai tiks pažintis su dviem šiuolaikiniais tėčiais, kurie turi vaikų auginimo viziją ir filosofiją. Ir, svarbiausia, nori daug vaikų! (str. „Iš ko padaryti tėčiai").

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“
© TAVO VAIKAS

Mūsų viršelio modeliui Patricijai – 2 m. 4 mėn.

Mama Dainora sakė, kad ji labai mėgsta staipytis prieš veidrodžius, kurių namuose daug. Patricijai labai nori eiti į mokyklą ar bent į darželį, mat vakarais su mama skaito knygutę apie peliuką, kuris nenorėjo į darželį. Mergaitė drąsi ir bendraujanti, labai myli gyvūnus ir visiškai jų nebijo. Privengia tik dinozaurų, puošiančių vieną prekybos centrą, nors bijo, bet galėtų ten lankytis nors ir kiekvieną dieną. Tėvams teko pasakyti, kad dabar dinozaurams per šalta ir jie išvažiavo į Turkiją.

Namuose draugauja su katinu Jurgiu, nors kartais ir pasipeša. Ir fotografės Nendrės didžiulis šuo mergytės visiškai nebaugino. Patricija labai mėgsta šokti ir dainuoti, retai liūdi, o prieš objektyvą elgiasi it modelis profesionalas.

Gražaus ir prasmingo laiko su žurnalu „Tavo vaikas"!

Veidai

Tapusi mama Laura rado mėgstamą veiklą, kuri palengvina kitų jaunų tėvų gyvenimą

Laura su šeima gyvena Klaipėdos priemiestyje. Dvejų metukų Domanto mama šiomis dienomis taps dviejų sūnų mama. Radusi laisvą minutę Laura pasakoja apie motinystės įkvėptą naują veiklą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė – apie motinystę ir intuiciją

Sabina Daukantaitė – rašytoja, terapinio romano „Vandeninės moterys” autorė, kūrybinės agentūros vadovė, tinklaraščio „7 taškai” autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė ir septynių vaikų mama.

Nieko gera nežadančią sūnaus diagnozę žinoma moteris išgirdo nėštumo metu

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė (27 m.) – žinomas reklamos veidas.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.

Linksmas istorijas pasakojanti Inga siekia savo svajonės

Išėjusi motinystės atostogų, Inga su šeima iškeliavo į Vokietiją. Būtent čia ir gimė motinystės įkvėptos veiklos – tinklaraščio LINKSMORIJOS – idėja.

Drabužius mergaitėms ir mamoms kurianti kaunietė Kristina: kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti

Portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA sulaukia didelio jūsų dėmesio. Jeigu norite tapti jos heroje, užpildykite anketą ČIA. Na, o šiandien susipažinkime su dar viena veiklia, kūrybinga ir įkvėpimo nestokojančia mama.

Nėštumo metu diagnozę „vėžys“ išgirdusi Vaida dėkoja ją ir sūnų išgelbėjusiems medikams

Po širdimi nešioti gyvybę ir sužinoti, jog kiaušidėje rastas cistinis darinys turi navikinių ląstelių - kiekvienai būsimai motinai ši žinia būtų gniuždanti.

Kare kojų netekusi 50-metė JAV senatorė tapo mama

Pirmą kartą kūdikio susilaukė pareigas einanti JAV senatorė.

Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.

Atvira trijų vaikų tėčio išpažintis: aš nuogas

Tai mano istorija, kurią ilgai laikiau savyje ir nemaniau kad kada norėsiu pasidalinti, bet šiandien noriu.

Naujos veiklos vilnietė Janina ėmėsi pamačiusi internete vieną filmuką

Janina Isiūnienė – auksarankė iš Vilniaus – šiandien mūsų rubrikos „Kurianti mama“ viešnia. Moteris pasakoja, kaip ją motinystė įkvėpė imtis visiškai naujos veiklos – savo rankomis kurti mielus žaislus.

Netrukus gimdysianti Kate Middleton pasielgė netradiciškai (1)

Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilauks Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton.

Į Lietuvą sugrįžtanti Birutė Jakučionytė: vaikai yra tėvų mokytojai

Sukūrusi ne vieną socialinį projektą Lietuvoje, parašiusi dvi atviras knygas apie savo gyvenimą ir skyrybas su savo keturių vaikų tėčiu, Birutė Jakučionytė jau šešti metai gyvena Anglijoje.

7 vaikų mama apie karjerą ir savirealizaciją – tai įmanoma!

Sunku patikėti, bet moteris yra išties toks nepaprastas sutvėrimas, sugebantis ne tik dovanoti gyvybes, bet ir jas tinkamai išugdyti nepamirštant ir savo gyvenimo pašaukimo.

Antro vaikelio besilaukianti Erika miega po tris valandas: dėl vaikų padarysiu viską

Šių metų mūsų atradimas – naujoji portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA, kurios dėka mes kaskart susipažįstame su veikliomis, kūrybingomis ir įkvėpimo nestokojančiomis mamomis. Šiandien mūsų viešnia – antrojo vaikelio besilaukianti 26 metų Erika iš Kauno.