Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.
© Raimonda Vyšnia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiemos pradžia Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimoje yra labai laukiama. Ir ne tik dėl to, kad lieka vos kelios savaitės iki didžiųjų metų švenčių. Labiausiai laukiama šventė – gruodžio 1 dieną švenčiamas Zvonkų pirmagimių – Kornelijos ir Donato – gimtadienis.

Pirmąjį vaikų gimtadienį Zvonkai nusprendė atšvęsti vaikų laisvalaikio ir edukacijos centre „Cosmos Place". Čia mažųjų šventės kaltininkų ir gimtadienio svečių laukė speciali edukacinė programa, kurioje vyravo artėjančių Kalėdų tema. Šventėje dalyvavę vaikai ir suaugę sužinojo, kur gyvena Kalėdų senelis, pasigamino sau elektroninę eglutės dekoraciją, skanavo čia pat pagamintus saldumynus ir užkandžius.

„Iš pradžių gimtadienio šventę planavome daryti namuose. Tačiau draugai, giminės, artimieji pradėjo klausinėti, kada gi bus ta šventė, kada gali atvažiuoti pasveikinti mūsų mažuosius. Pamatėme, kad sunkiai tilpsime namuose, todėl pradėjome ieškoti, kur galima būtų originaliai atšvęsti pirmąjį gimtadienį. Tikrai nesuklydome pasirinkę šią vietą", – pasakoja K. Zvonkuvienė.

Mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti žaisti Kalėdų dvasia alsuojančius žaidimus. Žaidimais pasirūpino Kalėdų Senelis, su kuriuo vaikai galėjo dūkti tiek, kiek geidžia širdis. Kornelijos ir Donato pirmojo gimtadienio svečiai kartu su Kalėdų Seneliu ir animatoriais šėlo burbuliukų baseine, išbandė interaktyviąsias garso, projekcines sienas, svečiavosi kreivų veidrodžių karalystėje, minkštų sienų erdvėje.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės
© Raimonda Vyšnia

„Gimtadienio šventė buvo nuostabi. Aš jos laukiau jau tada, kai vaikai tik buvo gimę. Mūsų rytas prasidėjo puikia nuotaika. Namuose pasidarėme fotosesiją ir ruošėmės gimtadienio šventei. Sulaukiau labai daug sveikinimų, telefonas netilo. Todėl nusprendžiau išsijungti garsą ir visą savo dėmesį skirti tik šeimai", – šventę prisimena K. Zvonkuvienė. Ko gi savo vaikams palinkėjo tėvai? „Palinkėjome jiems tiesiog būti savimi ir niekuo neapsimetinėti gyvenime", – sako D. Zvonkus.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės
© Raimonda Vyšnia

Ir nors yra tokių, kurie sako, kad pirmojo gimtadienio šventė yra labiau skirta tėvams, nei vaikams, dainininkė galvoja kiek kitaip. „Nors Kornelija ir Donatas dar visai mažiukai, tačiau jie jautėsi puikiai. Mačiau, kaip jiems viskas buvo įdomu... Šviečiančios šviesos, interaktyvios erdvės, Kalėdų Senelis. O kur dar visas būrys svečių, rodančių jiems išskirtinį dėmesį. Gimtadienio šventę įamžino profesionali fotografė, emocijas užfiksavo ir operatorius. Norime, kad vaikai turėtų prisiminimus, kuriais galės džiaugtis po daugelio metų, rodyti savo vaikams", – sako K. Zvonkuvienė.

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.