Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.
© Raimonda Vyšnia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiemos pradžia Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimoje yra labai laukiama. Ir ne tik dėl to, kad lieka vos kelios savaitės iki didžiųjų metų švenčių. Labiausiai laukiama šventė – gruodžio 1 dieną švenčiamas Zvonkų pirmagimių – Kornelijos ir Donato – gimtadienis.

Pirmąjį vaikų gimtadienį Zvonkai nusprendė atšvęsti vaikų laisvalaikio ir edukacijos centre „Cosmos Place". Čia mažųjų šventės kaltininkų ir gimtadienio svečių laukė speciali edukacinė programa, kurioje vyravo artėjančių Kalėdų tema. Šventėje dalyvavę vaikai ir suaugę sužinojo, kur gyvena Kalėdų senelis, pasigamino sau elektroninę eglutės dekoraciją, skanavo čia pat pagamintus saldumynus ir užkandžius.

„Iš pradžių gimtadienio šventę planavome daryti namuose. Tačiau draugai, giminės, artimieji pradėjo klausinėti, kada gi bus ta šventė, kada gali atvažiuoti pasveikinti mūsų mažuosius. Pamatėme, kad sunkiai tilpsime namuose, todėl pradėjome ieškoti, kur galima būtų originaliai atšvęsti pirmąjį gimtadienį. Tikrai nesuklydome pasirinkę šią vietą", – pasakoja K. Zvonkuvienė.

Mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti žaisti Kalėdų dvasia alsuojančius žaidimus. Žaidimais pasirūpino Kalėdų Senelis, su kuriuo vaikai galėjo dūkti tiek, kiek geidžia širdis. Kornelijos ir Donato pirmojo gimtadienio svečiai kartu su Kalėdų Seneliu ir animatoriais šėlo burbuliukų baseine, išbandė interaktyviąsias garso, projekcines sienas, svečiavosi kreivų veidrodžių karalystėje, minkštų sienų erdvėje.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės
© Raimonda Vyšnia

„Gimtadienio šventė buvo nuostabi. Aš jos laukiau jau tada, kai vaikai tik buvo gimę. Mūsų rytas prasidėjo puikia nuotaika. Namuose pasidarėme fotosesiją ir ruošėmės gimtadienio šventei. Sulaukiau labai daug sveikinimų, telefonas netilo. Todėl nusprendžiau išsijungti garsą ir visą savo dėmesį skirti tik šeimai", – šventę prisimena K. Zvonkuvienė. Ko gi savo vaikams palinkėjo tėvai? „Palinkėjome jiems tiesiog būti savimi ir niekuo neapsimetinėti gyvenime", – sako D. Zvonkus.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės
© Raimonda Vyšnia

Ir nors yra tokių, kurie sako, kad pirmojo gimtadienio šventė yra labiau skirta tėvams, nei vaikams, dainininkė galvoja kiek kitaip. „Nors Kornelija ir Donatas dar visai mažiukai, tačiau jie jautėsi puikiai. Mačiau, kaip jiems viskas buvo įdomu... Šviečiančios šviesos, interaktyvios erdvės, Kalėdų Senelis. O kur dar visas būrys svečių, rodančių jiems išskirtinį dėmesį. Gimtadienio šventę įamžino profesionali fotografė, emocijas užfiksavo ir operatorius. Norime, kad vaikai turėtų prisiminimus, kuriais galės džiaugtis po daugelio metų, rodyti savo vaikams", – sako K. Zvonkuvienė.

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.