Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.
© Raimonda Vyšnia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiemos pradžia Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimoje yra labai laukiama. Ir ne tik dėl to, kad lieka vos kelios savaitės iki didžiųjų metų švenčių. Labiausiai laukiama šventė – gruodžio 1 dieną švenčiamas Zvonkų pirmagimių – Kornelijos ir Donato – gimtadienis.

Pirmąjį vaikų gimtadienį Zvonkai nusprendė atšvęsti vaikų laisvalaikio ir edukacijos centre „Cosmos Place". Čia mažųjų šventės kaltininkų ir gimtadienio svečių laukė speciali edukacinė programa, kurioje vyravo artėjančių Kalėdų tema. Šventėje dalyvavę vaikai ir suaugę sužinojo, kur gyvena Kalėdų senelis, pasigamino sau elektroninę eglutės dekoraciją, skanavo čia pat pagamintus saldumynus ir užkandžius.

„Iš pradžių gimtadienio šventę planavome daryti namuose. Tačiau draugai, giminės, artimieji pradėjo klausinėti, kada gi bus ta šventė, kada gali atvažiuoti pasveikinti mūsų mažuosius. Pamatėme, kad sunkiai tilpsime namuose, todėl pradėjome ieškoti, kur galima būtų originaliai atšvęsti pirmąjį gimtadienį. Tikrai nesuklydome pasirinkę šią vietą", – pasakoja K. Zvonkuvienė.

Mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti žaisti Kalėdų dvasia alsuojančius žaidimus. Žaidimais pasirūpino Kalėdų Senelis, su kuriuo vaikai galėjo dūkti tiek, kiek geidžia širdis. Kornelijos ir Donato pirmojo gimtadienio svečiai kartu su Kalėdų Seneliu ir animatoriais šėlo burbuliukų baseine, išbandė interaktyviąsias garso, projekcines sienas, svečiavosi kreivų veidrodžių karalystėje, minkštų sienų erdvėje.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės
© Raimonda Vyšnia

„Gimtadienio šventė buvo nuostabi. Aš jos laukiau jau tada, kai vaikai tik buvo gimę. Mūsų rytas prasidėjo puikia nuotaika. Namuose pasidarėme fotosesiją ir ruošėmės gimtadienio šventei. Sulaukiau labai daug sveikinimų, telefonas netilo. Todėl nusprendžiau išsijungti garsą ir visą savo dėmesį skirti tik šeimai", – šventę prisimena K. Zvonkuvienė. Ko gi savo vaikams palinkėjo tėvai? „Palinkėjome jiems tiesiog būti savimi ir niekuo neapsimetinėti gyvenime", – sako D. Zvonkus.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės
© Raimonda Vyšnia

Ir nors yra tokių, kurie sako, kad pirmojo gimtadienio šventė yra labiau skirta tėvams, nei vaikams, dainininkė galvoja kiek kitaip. „Nors Kornelija ir Donatas dar visai mažiukai, tačiau jie jautėsi puikiai. Mačiau, kaip jiems viskas buvo įdomu... Šviečiančios šviesos, interaktyvios erdvės, Kalėdų Senelis. O kur dar visas būrys svečių, rodančių jiems išskirtinį dėmesį. Gimtadienio šventę įamžino profesionali fotografė, emocijas užfiksavo ir operatorius. Norime, kad vaikai turėtų prisiminimus, kuriais galės džiaugtis po daugelio metų, rodyti savo vaikams", – sako K. Zvonkuvienė.

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.