Antonovų šeima: 10 nėštumų, 3 persileidimai ir 1 mirtis

 (240)
Dešimt nėštumų, trys persileidimai ir vieno sūnaus mirtis. Jeigu ne tragiškos aplinkybės, dabar Antonovų šeimos nuotraukoje puikuotųsi ne šeši, o vienuolika vaikų. Nors visi Rimos gimdymai galėjo kainuoti jos pačios gyvybę, moteris tikina, kad savo gyvenimo be mylinčių vaikų ji neįsivaizduoja.
© TV3

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nelaimė Antonovų namus aplankė prieš kelerius metus. Tuomet jie ant rankų sūpavo vos mėnesio kūdikį. Rimai sunku kalbėti apie širdį veriančius įvykius. Nedaugžodžiaudama šešių vaikų mama prisipažįsta - sūnelio netektis griuvo ant jos pečių: „Iš pradžių, aš ganėtinai stipriai laikiausi, matyt, buvau šoke. Tačiau po kelių dienų apėmė neapsakomi jausmai. Man buvo labai didelė depresija. Susidūriau su didžiulėmis problemomis. Pašlijo sveikata, buvo be galo sunku išgyventi. Vos su Vidu neišsiskyriau. Man pačiai buvo labai sunku, o dar turėjau guosti jį. Kažkuris vienas iš mūsų privalėjo būti stiprus, juk reikia ir kitais vaikais rūpintis. Viską teko man nešti ant savo pečių."

Apie tragediją sunkiai kalba ir vyriausias Lietuvoje tėtis. Vidas sako dar ir šiandien nubraukiantis ašarą. O žmonos pastangas dėl šeimos darnos vadina didele auka: „Ji pasiaukojo man. Ne kiekviena moteris taip sugebėtų. Įsivaizduokite, dešimt nėštumų. Pastojimai buvo pavojingi jos gyvybei. Trys persileidimai, iš kurių vienas su dvynukais. Mūsų berniuko mirtis... Jai reikėjo iškentėti labai daug, galima sakyti, kad penkerius metus ji vaikščiojo nėščia. Tai auka man ir mūsų vaikams. Aš dėkingas Rimai, kad gyvenu, kad mane vaikai myli. Mūsų šeima - tokia vienintelė pasaulyje."

Gyvenimo klaidos nepadarė tik per stebuklą

Kalbėdama apie savo vaikus, Rima pripažįsta, kad susitvarkyti su būriu atžalų kartais būna labai sunku. Ji prisimena, kaip viena gydytoja vertė ją nutraukti užsimezgusią gyvybę: „Kai atėjau pas daktarę, ji taip man ir pasakė - kam tau tiek vaikų. Tu pati ir tavo vaikas neišgyvens, darykis valymą. Neklausyti gydytojos buvo sunku. Juk ji profesionalė, išmano savo darbą. Tačiau mano širdis prieštaravo jos žodžiams. Kai po trejų metų mes susitikome sporto klube, ji pamatė mane su dukryte, nuleido akis ir neištarė nė žodžio. O juk aš rimtai tikėjau jos žodžiais, buvo daug baimės ir streso. Šios gyvenimo klaidos nepadariau tik per stebuklą."

Šeši maži Antonovų stebuklai choru pripažįsta - šeimos galva namuose mama. Jos žodis visuomet paskutinis. Ji neklauso nieko, išskyrus savęs. Būtent taip Rima pasielgė ir tuomet, kai prieš septyniolika metų tekėjo už Vido. Visi aplinkiniai, patys artimiausi ir net tėvai atkalbinėjo ją nuo lemtingojo „Taip".

Antonovų šeima: 10 nėštumų, 3 persileidimai ir 1 mirtis
6 Antonovų vaikai
© TV3

Išgyventi kalėjime padėjo vaikelio laukimas

Antonovų vestuvės atrodė originaliai, jiems tai buvo laimingiausia diena gyvenime, visiems kitiems - nuostabą keliantis reiškinys. Jaunavedžiai aukso žiedus sumainė kalėjimo izoliatoriuje, liudijant būriui žiniasklaidos atstovų. Tačiau, kaip sako Vidas, abejingų jiems nebuvo: „Kalėjimo viršininkas mums suteikė privilegiją - ilgalaikius pasimatymus. Daugiau niekas tokių teisių neturėjo. Pamenu, kai tuomet vykdžiau bausmę kalėjime, tuometiniame lageryje, Rima po mūsų eilinio pasimatymo atsiuntė man dovaną - nėštumo testą. Jausmas buvo neapsakomas. Tiek džiaugsmo, tiek gerų emocijų, juk dar vienas vaikelis. Tik tai man ir padėjo išgyventi."

Vidas teigia, kad savo vaikus auklėja dorai, jis vadovaujasi savo mamos auklėjimo principais: „Aš žinau, kas yra tėvo instinktas. Paglostau, panešioju. Pats valgyti darau ir naktį keliuosi. Man tai yra malonumas. Mama manęs niekuomet nebardavo, niekada nepykdavo ir, gink Dieve, niekada nėra sudavusi. Aš stengiuosi būti geras tėtis ir mano vaikai yra tokie pat. Gerumu galima pasiekti daugiau nei kuo kitu. Aš labai noriu dar vaikučių, nesvarbu, ar dukrytė, ar sūnelis. Dabar pasižiūriu į juos ir labai džiaugiuosi. Kiekvienas vaikas atneša tokią laimę ir tokį norą pamatyti dar kitus savo vaikus. Sielos gal prašosi pačios?"

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (24)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (86)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.

Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.

Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo (41)

Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.