Ar Kim Kardashian išties buvo įsodintas vyriškos lyties embrionas?

 (2)
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian laukiasi antrojo vaikučio. Berniuko.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Vos paskelbus apie Kim Kardashian nėštumą, imta spėlioti, ką - brolį ar sesę ji padovanos savo dvejų metų dukrytei North West? Ilgai spėlioti nereikėjo, nes švęsdama Tėvo dieną, Kim Kardashian socialiniuose tinkluose pranešė, kad laukiasi berniuko.

„Tu toks geras tėtis North, ir būsi geriausias tėtis mūsų būsimam sūnui!" - džiugiai parašė žvaigždė pranešime savo vyrui dainininkui Kanye West.

Tai, kad visada norėjo turėti du vaikus - berniuką ir mergaitę - Kim neslėpė niekada. Apie tai ji yra užsiminusi ne kartą.

Pranešus naujieną apie būsimo vaikučio lytį, imta spėlioti, ar tai gražus atsitiktinumas, ar pasinaudojimas medikų paslaugomis. Medicina šiais laikais gali garantuoti būsimo vaiko lytį, įsodindama norimos lyties embrioną moteriai į gimdą.

Tiesa, toks būdas daugelyje šalių yra nelegalus ir leidžiamas tik medicininiais tikslais, tada, kai kyla pavojus mamos ar vaiko gyvybei. Pavyzdžiui, tada, kai tėvai turi genetinę ligą, kurią gali perduoti tik vienos lyties vaikui.

Informuodamas apie Kim nėštumą, leidinys „US Weekly" pranešė, kad 34 metų Kim pageidavo, kad dirbtinio apvaisinimo metu jai būtų įsodinti tik vyriškos lyties embrionai.

Procedūra kainuoja nuo 17 tūkst. dolerių (15,5 tūkst. EUR). Gydytojai laboratorijoje atskiria apvaisintus norimos lyties embrionus, o tada implantuoja juos į gimdą.

Tačiau Kim Kardashian atstovas paneigė šias kalbas, sakydamas, kad „ši istorija yra išgalvota".

Tamsiaplaukei gražuolei ilgai nepavyko pastoti antrą kartą, ir visas vaisingumo problemas ji užfiksavo savo šeimos realybės šou „E!"

Žvaigždė ir jos vyras, 38 m. Kanye labai stengėsi pradėti antrą vaiką, ir paskutiniuose realybės šou epizoduose ji net skundėsi, kad ją labai išvargino visos procedūros - nesibaigiantys ovuliacijos tikrinimai ir biopsija, ir ji jau beveik buvo linkusi pasiduoti.

Tačiau naujų serijų anonse, skelbtame pasibaigus ankstesniam sezonui, K. Kardashian ištarė savo seseriai Khloe Kardashian: „Ką tik pasidariau kraujo tyrimą, ir paaiškėjo, kad esu nėščia!“

Antrasis žvaigždžių poros vaikas turėtų gimti gruodį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Vaidos gimdymo istorija: sunkios sveikatos problemos nesutrukdė patirti motinystės džiaugsmą

Gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt. Na, o šiandien publikuojame mums atsiųstą Vaidos istoriją.

Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas

Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos (1)

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę (3)

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.