Atskleidė, kaip šiandien atrodo šioje nuotraukoje įamžinta šeima

 (30)
Šią nuotrauką, kuri buvo padaryta prieš šešerius metus, yra matę daugelis. Ant gulinčio tėčio pečių snaudžia šeši naujagimiai, o jų mama laiminga šypsosi.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuotraukoje nufotografuoti Rozonno ir Mia McGhee iš Ohajo (JAV), kurie 2010 metais susilaukė šešetuko. Po šios įspūdingos fotosesijos apie gausią šeimyną sužinojo daugelis. Apie juos buvo kuriamos laidos, jie dalyvavo populiariausiose TV pokalbių laidose. Kaip šiandien atrodo ir auga šešetukas?

Birželio pradžioje socialiniuose tinkluose ėmė plisti nuotrauka, kurioje įamžinta ta pati šeima tik po šešerių metų.

Šešetuko vaikai - Olivia, Madison, Rozonno, Josiah, Elijah ir Isaac neprimena anų dienų bejėgių kūdikėlių. Nuotrauka atkartoja prieš šešerius metus darytą nuotrauką – tėtis guli, o vaikai su žmona šalia.

Ši nuotrauka skirta šešerių metų gimtadienio progai, kurį šešetukas šventė birželio 9 dieną. Dvi mergaitės ir keturi berniukai dėvi mėlynus džinsus ir rudus marškinėlius. Šeimą fotografavo tas pats fotografas, kaip ir prieš šešerius metus.

Visus šeimos nuotykius galima stebėti ir socialiniuose tinkluose – mamos Mios instagramo paskyroje - @miamcghee bei feisbuko paskyroje - Growing Up McGhee.

Nebijanti viešumo šeima kas savaitę matoma ir TV – realybės šou laidoje, kurioje pasakojama, kaip sekasi augti garsiajam McGhee šešetukui. Laida apie šešetuko šeimos gyvenimą buvo transliuojama iki 2014 metų, o atnaujinta dabar, šeštojo gimtadienio proga.

They were about 6 months. #SixLittleMcGhees

A photo posted by mia mcghee (@miamcghee) on Dec 20, 2012 at 8:22pm PST

My testimony!! #SixLittleMcGhees

A photo posted by mia mcghee (@miamcghee) on Jun 14, 2014 at 4:02pm PDT

Watch out for us we are back and a little older. #SixLittleMcGhees #Returning9/6 @OWNTV

A photo posted by mia mcghee (@miamcghee) on Aug 10, 2014 at 8:33pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.