Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis FOTO

 (17)
Aštuonių mėnesių princas George - vėl dėmesio centre, nes Karališkųjų rūmų atstovai išplatino naujausią šeimos nuotrauką, kurioje po ilgo laiko tarpo galima pamatyti, kaip paaugo mažylis.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šeimos nuotrauka išplatinta prieš oficialų vizitą

Šeštadienį buvo oficialiai išplatinta nauja karališkosios šeimos fotografija, kurioje įamžinti princas Williamas su žmona, Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton ir sūneliu George. Karališkoji šeima nusprendė patenkinti smalsuolių norą pamatyti, kaip gi atrodo paaugęs jų mažylis, kuris yra trečiasis eilėje į karališkąjį sostą (po senelio ir tėčio). George'ui dabar aštuoni mėnesiai. Nuotraukoje įamžintas ir mylimas šeimos keturkojis Lupo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
4 didžiausios krizės, kurios užklumpa vaikus nuo gimimo iki mokyklos
4 vaikų mamos emigracijos dienoraštis iš Londono: metas švęsti!

Nuotrauką darė  Jason Bell (44), pripažintas ir ne vieną apdovanojimą pelnęs fotografas, kuris įamžino daugybę žvaigždžių. 

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Reuters/Scanpix

Mažojo princo laimėjimai

Mažasis princas George'as jau pradeda šliaužioti. Tai reiškia, kad gyvenimas nuo šiol mažyliui taps dar mobilesniu, o tėvams - įdomesniu.

Pirmaisiais gyvenimo metais tėvai su nekantrumu laukia savo vaiko pirmųjų pasiekimų. Svarbiausi kūdikystės raidos etapai būna keli: iš pradžių tėvai su nekantrumu laukia pirmosios mažylio šypsenos, tada - pirmojo gugavimo, sėdėjimo savarankiškai, pirmojo dantuko, ropojimo ir pirmųjų žingsnelių.

Kai Didžiosios Britanijos karališkajam kūdikiui princui George'ui suėjo aštuoni mėnesiai, jo tėvai princas Williamas ir mama Catherine Middleton atostogavo Maldyvuose. Būtent tuo metu mažylis ir pradėjo naują savo raidos etapą - ropinėjimą ir šliaužiojimą. Deja, bet pranešama, kad tai įvyko tuo metu, kai mažylis buvo su močiute, Kate mama, o jo tėvai buvo romantiškose atostogose.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas Williamas su žmona Catherine Middleton per sūnaus krikštynas.
© AFP/Scanpix

Kol tėtis su mama ilsėjosi tik dviese, kūdikį Didžiosios Britanijos pietuose, Bucklebury dvare, prižiūrėjo seneliai Middletonai.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Kate Middleton ir princas George.
© Vida Press

Žurnale „Us Weekly" šaltinis iš artimos karališkosios šeimos aplinkos pasakojo, jog jaunieji tėvai yra labai laimingi, augindami sūnelį ir nekantriai laukia kitų jo pasiekimų - pirmųjų žingsnių, pirmojo dantuko. Pasak jo, pastarasis jau pakeliui, yra kone apčiuopiamas. Taip pat tėvai laimingi, kad mažylis auga sveikas ir turi kaip niekad „apvalius žandukus".

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas George'as
© Reuters/Scanpix

Kitą mėnesį Williamas ir Kate vyksta oficialaus vizito į Australiją ir Naująją Zelandiją. Kelionė truks beveik tris savaites. Kartu keliaus ir sūnelis George'as - tėvai nenori atsiskirti nuo jo ilgesniam laikui. Drauge skris ir naujoji mažylio auklė, kuri rūpinsis juo, kol tėvai susitikinės su valstybės vadovais. 

Tai pirmasis oficialus Kate ir Wlliam'o valstybinės reikšmės vizitas po sūnaus gimimo 2013 - ųjų liepos 22 -ąją. Įdomi detalė yra ta, kad jo tėtis, princas Williamas, Australiją pirmą kartą irgi aplankė būdamas kūdikiu, kuomet 1983 metais čia viešėjo su tėvais, princu Charlesu ir princese Diana.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Kate Middleton, princas Williamas ir princas George
© AP/Scanpix

Beje, kartu į kelionę vyks ir naujoji princo auklė - ispanų kilmės Maria Teresa Turrion Borrallo, kuri yra baigusi prestižinę Norlando mokyklą Londone. Ši moteris turi didelę darbo patirtį ir geriausias rekomendacijas, todėl buvo atrinkta dirbti karališkosios šeimos namuose ir pakeitė senąją auklę, kuri dėl garbaus amžiaus nebegalėjo tinkamai rūpintis mažyliu.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas Williamas ir Kate parodė savo kūdikį praėjus parai po gimdymo.
© Reuters/Scanpix

Princą George tėvai iki šiol kaip įmanydami stengiasi apsaugoti nuo viešumos. Fotografams jis buvo parodytas vos kelis kartus - gimdymo namuose, krikštynų metu bei savo namų aplinkoje, kai jam sukako mėnuo.

Tiesa, fotografams yra pavykę užsiksuoti ir mažąjį princą su naująją aukle. Mažylis miegojo vežimėlyje, o auklė, lydima asmens sargybinio, vaikštinėjo parke.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas Williamas ir Kate parodė savo kūdikį praėjus parai po gimdymo bei atsakė į prie ligoninės susirinkusių žiniasklaidos atstovų klausimus.
© AFP/Scanpix

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.