Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis FOTO

 (17)
Aštuonių mėnesių princas George - vėl dėmesio centre, nes Karališkųjų rūmų atstovai išplatino naujausią šeimos nuotrauką, kurioje po ilgo laiko tarpo galima pamatyti, kaip paaugo mažylis.
© Reuters/Scanpix

Šeimos nuotrauka išplatinta prieš oficialų vizitą

Šeštadienį buvo oficialiai išplatinta nauja karališkosios šeimos fotografija, kurioje įamžinti princas Williamas su žmona, Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton ir sūneliu George. Karališkoji šeima nusprendė patenkinti smalsuolių norą pamatyti, kaip gi atrodo paaugęs jų mažylis, kuris yra trečiasis eilėje į karališkąjį sostą (po senelio ir tėčio). George'ui dabar aštuoni mėnesiai. Nuotraukoje įamžintas ir mylimas šeimos keturkojis Lupo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
4 didžiausios krizės, kurios užklumpa vaikus nuo gimimo iki mokyklos
4 vaikų mamos emigracijos dienoraštis iš Londono: metas švęsti!

Nuotrauką darė  Jason Bell (44), pripažintas ir ne vieną apdovanojimą pelnęs fotografas, kuris įamžino daugybę žvaigždžių. 

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Reuters/Scanpix

Mažojo princo laimėjimai

Mažasis princas George'as jau pradeda šliaužioti. Tai reiškia, kad gyvenimas nuo šiol mažyliui taps dar mobilesniu, o tėvams - įdomesniu.

Pirmaisiais gyvenimo metais tėvai su nekantrumu laukia savo vaiko pirmųjų pasiekimų. Svarbiausi kūdikystės raidos etapai būna keli: iš pradžių tėvai su nekantrumu laukia pirmosios mažylio šypsenos, tada - pirmojo gugavimo, sėdėjimo savarankiškai, pirmojo dantuko, ropojimo ir pirmųjų žingsnelių.

Kai Didžiosios Britanijos karališkajam kūdikiui princui George'ui suėjo aštuoni mėnesiai, jo tėvai princas Williamas ir mama Catherine Middleton atostogavo Maldyvuose. Būtent tuo metu mažylis ir pradėjo naują savo raidos etapą - ropinėjimą ir šliaužiojimą. Deja, bet pranešama, kad tai įvyko tuo metu, kai mažylis buvo su močiute, Kate mama, o jo tėvai buvo romantiškose atostogose.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas Williamas su žmona Catherine Middleton per sūnaus krikštynas.
© AFP/Scanpix

Kol tėtis su mama ilsėjosi tik dviese, kūdikį Didžiosios Britanijos pietuose, Bucklebury dvare, prižiūrėjo seneliai Middletonai.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Kate Middleton ir princas George.
© AOP nuotr.

Žurnale „Us Weekly" šaltinis iš artimos karališkosios šeimos aplinkos pasakojo, jog jaunieji tėvai yra labai laimingi, augindami sūnelį ir nekantriai laukia kitų jo pasiekimų - pirmųjų žingsnių, pirmojo dantuko. Pasak jo, pastarasis jau pakeliui, yra kone apčiuopiamas. Taip pat tėvai laimingi, kad mažylis auga sveikas ir turi kaip niekad „apvalius žandukus".

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas George'as
© Reuters/Scanpix

Kitą mėnesį Williamas ir Kate vyksta oficialaus vizito į Australiją ir Naująją Zelandiją. Kelionė truks beveik tris savaites. Kartu keliaus ir sūnelis George'as - tėvai nenori atsiskirti nuo jo ilgesniam laikui. Drauge skris ir naujoji mažylio auklė, kuri rūpinsis juo, kol tėvai susitikinės su valstybės vadovais. 

Tai pirmasis oficialus Kate ir Wlliam'o valstybinės reikšmės vizitas po sūnaus gimimo 2013 - ųjų liepos 22 -ąją. Įdomi detalė yra ta, kad jo tėtis, princas Williamas, Australiją pirmą kartą irgi aplankė būdamas kūdikiu, kuomet 1983 metais čia viešėjo su tėvais, princu Charlesu ir princese Diana.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Kate Middleton, princas Williamas ir princas George
© AP/Scanpix

Beje, kartu į kelionę vyks ir naujoji princo auklė - ispanų kilmės Maria Teresa Turrion Borrallo, kuri yra baigusi prestižinę Norlando mokyklą Londone. Ši moteris turi didelę darbo patirtį ir geriausias rekomendacijas, todėl buvo atrinkta dirbti karališkosios šeimos namuose ir pakeitė senąją auklę, kuri dėl garbaus amžiaus nebegalėjo tinkamai rūpintis mažyliu.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas Williamas ir Kate parodė savo kūdikį praėjus parai po gimdymo.
© Reuters/Scanpix

Princą George tėvai iki šiol kaip įmanydami stengiasi apsaugoti nuo viešumos. Fotografams jis buvo parodytas vos kelis kartus - gimdymo namuose, krikštynų metu bei savo namų aplinkoje, kai jam sukako mėnuo.

Tiesa, fotografams yra pavykę užsiksuoti ir mažąjį princą su naująją aukle. Mažylis miegojo vežimėlyje, o auklė, lydima asmens sargybinio, vaikštinėjo parke.

Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Princas Williamas ir Kate parodė savo kūdikį praėjus parai po gimdymo bei atsakė į prie ligoninės susirinkusių žiniasklaidos atstovų klausimus.
© AFP/Scanpix

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

Knygą apie nevaisingumą parašiusi lietuvė: įkalbinti žmones atsiverti buvo nelengva (10)

Kodėl šiandien tiek daug jaunų porų negali susilaukti vaikų? Kokie jausmai apima, kai po 15 nevaisingumo metų paimi ant rankų ką tik gimusį kūdikį? Knygą „Kai atgimsta viltis“ parašiusi Gintarė Jankauskienė drąsiai ir atvirai pažvelgė į nevaisingumo temą Lietuvoje.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.

Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda (19)

TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.

Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę (43)

Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.

TOP 20 įspūdingiausių karališkosios šeimos nuotraukų (1)

Besibaigiantys 2016 - ieji metai įsimintini buvo Didžiosios Britanijos princo Williamo šeimai.