Be rankų ir kojų gyvenantis jaunas tėtis moko džiaugtis gyvenimu FOTO

 (15)
Ko reikia žmogui, kad jis gyventų pilnavertį gyvenimą ir jaustųsi laimingas? Klausimas, atsakymo į kurį kiekvienas iš mūsų turime ieškoti individualiai. Tačiau australo Nicko Vujicic gyvenimas įrodo - žmogui reikia nedaug.
© AFP/Scanpix

Nicko gyvenimo istorija jau yra įkvėpusi tūkstančius žmonių visame pasaulyje. Jeigu nieko apie jį negirdėjote, nepraleiskite progos šiandien. 

Nickas gimė prieš 31 -erius metus Australijoje, serbų kilmės šeimoje. Nickas neturi kojų, rankų, bet jis moka džiaugtis gyvenimu ir kiekviena diena, praleista su savo šeima.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gydytojas E.Jakiūnas: orgazmą gimdymo metu mačiau du kartus
VIDEO: neeilinė vyro reakcija sužinojus, kad jis taps seneliu

Be rankų ir kojų gyvenantis jaunas tėtis moko džiaugtis gyvenimu <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© AOP nuotr.

Šį savaitgalį Nicką su šeima fotografai įamžino viename Havajų paplūdimyje. Čia jis ilsėjosi su žmona Kanae ir mažuoju sūneliu. Tiesa, poilsis buvo trumpas, nes Nicko viešnagės tikslas kitas - jis specialiai atvažiavo dalyvauti konferencijoje, skirtoje diskriminacijos bei patyčių problemoms aptarti.

Nuotraukos, kuriose įamžintos šeimos akimirkos, yra labai ypatingos, tačiau Nicko gyvenimo istorija - dar įspūdingesnė.

Vos gimusiam jam gydytojai diagnozavo labai retą sindromą, kuriam būdinga tai, kad būna neišsivysčiusios visos keturios žmogaus galūnės - kojos ir rankos. Paprastai žmonės, jį turintys, nesugeba pasirūpinti savimi ir negali gyventi pilnaverčio gyvenimo. Tačiau Nicko pavyzdys įrodė visai ką kita.

Jis per savo 31 -erius gyvenimo metus išmoko tiek ir pasiekė tokių rezultatų, kurie daugumai mūsų yra neįkandami. Nickas daug keliauja po pasaulį, jis moka plaukti, žaisti golfą, valdo burlentę ir turi talentą motyvuoti žmones siekti savo gyvenimo tikslų, skaito paskaitas ir dalyvauja konferencijose. Paprastai tariant, jis įkvepia žmones gyventi, parodydamas, kad savo laimės kalviu esame kiekvienas iš mūsų, ir mūsų teisė rinktis, ar norime gyventi laimingą gyvenimą.

Be rankų ir kojų gyvenantis jaunas tėtis moko džiaugtis gyvenimu <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© AOP nuotr.

Tačiau Nickas ne visada jautėsi toks pasitikintis savimi ir laimingas, kaip šiandien. Būdamas vaiku bei paaugliu, jis išgyveno depresiją ir net bandė nusižudyti.

Kai Nickui sukako aštuoneri, jis pirmą kartą užsiminė savo mamai, kad nebenori toliau gyventi. Po dvejų metų, kai jam buvo dešimt, berniukas bandė nusiskandinti vonioje. Laimė, nesėkmingai. Vėliau, padedamas tėvų bei draugų, Nickas sustiprėjo ir nugalėjo depresiją.

Trylikos metų Nicką sujaudino laikraštyje perskaityta žinutė apie neįgalų žmogų, kuris nepaisant savo sveikatos problemų, skyrė savo gyvenimą padėti kitiems. Paauglį įkvėpė ši naujiena, ir jis suprato, kad panašiu drąsos ir stiprybės pavyzdžiui, jis, Nickas, taip pat gali būti kitiems.

Neseniai Nickas parašė knygą apie tai, kaip kovoti su smurtu ir patyčiomis, ji vadinasi „Išlikite stiprūs: jūs galite įveikti patyčias".

Be rankų ir kojų gyvenantis jaunas tėtis moko džiaugtis gyvenimu <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
© AOP nuotr.

Asmeninis Nicko gyvenimas taip pat klostosi sėkmingai: 2011 metų jis pasipiršo draugei Kanae, 2012 -aisiais jie susituokė, o po metų susilaukė sūnaus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

Knygą apie nevaisingumą parašiusi lietuvė: įkalbinti žmones atsiverti buvo nelengva (10)

Kodėl šiandien tiek daug jaunų porų negali susilaukti vaikų? Kokie jausmai apima, kai po 15 nevaisingumo metų paimi ant rankų ką tik gimusį kūdikį? Knygą „Kai atgimsta viltis“ parašiusi Gintarė Jankauskienė drąsiai ir atvirai pažvelgė į nevaisingumo temą Lietuvoje.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.

Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda (19)

TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.

Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę (43)

Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.

TOP 20 įspūdingiausių karališkosios šeimos nuotraukų (1)

Besibaigiantys 2016 - ieji metai įsimintini buvo Didžiosios Britanijos princo Williamo šeimai.