Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?

 (135)
Garsios, įtakingos, turtingos. Turi išpuoselėtus namus, milijoną banke ir nuosavas jachtas prabangiausiuose pasaulio kurortuose. Tačiau neturi vaikų ir teigia, kad jų niekada nenorėjo. Sako tiesą ar meluoja sau ir kitiems?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Helen Mirren

69 metai

„Oskaro" laureatė Helen Mirren apie vaikų turėjimą ir neturėjimą yra klausta turbūt šimtus kartų. Atsakydama į šiuos klausimus aktorė išlieka tvirta: „Vaikų niekada nenorėjau turėti“. 

Kaip vienas iš pasiteisinimų žiniasklaidoje sklando jos papasakota vaikystės istorija. Esą būnant vaiku, mokykloje su kitais bendraklasiais ji matė filmuką apie gimdymą, kuris ją šokiravo ir atbaidė nuo noro susilaukti savo vaikų. „Oskarą“ britų aktorė Helen Mirren gavo už Karalienės Elžbietos II vaidmenį filme „Karalienė“.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Rekordas: pagimdė 62 metų rusė
Psichologė E.Čekuolienė: senelių paskirtis – lepinti anūkus

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Oprah Winfrey

61 metai

JAV televizijos žvaigždė, viena įtakingiausių ir turtingiausių pasaulio moterų vaikų neturi. Laidų vedėja yra įkūnijusi kiekvieno paprasto žmogaus svajonę – jos gyvenimo kelias primena Pelenės iš žinomos pasakos, kuri vieną dieną virsta princese, o dar vėliau – ir visų širdžių karaliene. Pagimdyta aštuoniolikmetės mamos ir numesta auginti giminaičiams, Oprah yra prisipažinusi, jog vaikystėje jai labai trūko motiniškos meilės. 

Kalbama, kad mažametę ją tvirkino giminaičiai, trylikos ji pabėgo iš motinos namų, keturiolikos – pagimdė vaiką, kuris netrukus mirė. Tai, kokios sėkmės ji sulaukė vėliau, primena stebuklą. 

Šiandien Oprah Winfrey yra didžiulės industrijos savininkė, nepamirštanti ir labdaros – Afrikoje įkūrusi nepasiturinčių mergaičių mokyklą, jos mokines vadina savo vaikais, kurių pati taip ir nepagimdė.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Rene Zellweger

45 metai

Holivudo garsenybei Rene Zellweger labiau patinka tetos, o ne mamos vaidmuo. Kaip yra sakiusi viename interviu, būti teta labai patogu dėl vienos priežasties – atsibodus gali atsistoti ir bet kada išeiti. O štai būnant mama „išeiti“ iš motinystės nepavyktų. 

Bridžitą Džouns meistriškai suvaidinusi aktorė mano, kad neturint vaikų yra lengviau siekti karjeros. Motinystė nėra tai, apie ką svajoja Renė. Bent jau taip ji garsiai teigia, o ką galvoja iš tiesų, žino tik ji pati.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Cameron Diaz

42 metai

Ši Holivudo žvaigždė taip pat nebijo garsiai pasakyti, jog vaikų ji nenori ir niekada nenorėjusi. Nors kine Cameron Diaz ne kartą teko vaidinti motiniškus jausmus. Pavyzdžiui, filme „Ko laukti, kai laukiesi", ji suvaidino aktyvią moterį, kurią žinia apie neplanuotą nėštumą gerokai sukrečia. 

Aktorė Cameron Diaz sako mylinti vaikus, tačiau jai visiškai pakanka pasidžiaugti draugių vaikais. Tam nebūtina pagimdyti pačiai, yra sakiusi ji.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Jennifer Aniston

46 metai

Ši aktorė bene dažniausiai minima, kai kalba pasisuka tema „Laiminga ir be vaikų“. Dar nuo tada, kai buvo susituokusi su Bradu Pittu, žiniasklaida ją daug kartų skelbė „nėščia“ ir tiek pat kartų skelbė, kad „naujiena apie nėštumą nepasitvirtino“. 

Holivudo aktorės ir serialo „Draugai“ žvaigždės gyvenimas iš tiesų nenuobodus – skyrybos, sužadėtuvės, vėl skyrybos... Nekeista, kad jos asmeninis gyvenimas itin domina jos gerbėjus. 

Tačiau vaikų susilaukti brandžiame amžiuje Jennifer neplanuoja ir kai išgirsta bevaikystės temą, tik giliai atsidūsta: „Ir vėl? Kiek gi galima apie tai kalbėti“...

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.