Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?

 (135)
Garsios, įtakingos, turtingos. Turi išpuoselėtus namus, milijoną banke ir nuosavas jachtas prabangiausiuose pasaulio kurortuose. Tačiau neturi vaikų ir teigia, kad jų niekada nenorėjo. Sako tiesą ar meluoja sau ir kitiems?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Helen Mirren

69 metai

„Oskaro" laureatė Helen Mirren apie vaikų turėjimą ir neturėjimą yra klausta turbūt šimtus kartų. Atsakydama į šiuos klausimus aktorė išlieka tvirta: „Vaikų niekada nenorėjau turėti“. 

Kaip vienas iš pasiteisinimų žiniasklaidoje sklando jos papasakota vaikystės istorija. Esą būnant vaiku, mokykloje su kitais bendraklasiais ji matė filmuką apie gimdymą, kuris ją šokiravo ir atbaidė nuo noro susilaukti savo vaikų. „Oskarą“ britų aktorė Helen Mirren gavo už Karalienės Elžbietos II vaidmenį filme „Karalienė“.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Rekordas: pagimdė 62 metų rusė
Psichologė E.Čekuolienė: senelių paskirtis – lepinti anūkus

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Oprah Winfrey

61 metai

JAV televizijos žvaigždė, viena įtakingiausių ir turtingiausių pasaulio moterų vaikų neturi. Laidų vedėja yra įkūnijusi kiekvieno paprasto žmogaus svajonę – jos gyvenimo kelias primena Pelenės iš žinomos pasakos, kuri vieną dieną virsta princese, o dar vėliau – ir visų širdžių karaliene. Pagimdyta aštuoniolikmetės mamos ir numesta auginti giminaičiams, Oprah yra prisipažinusi, jog vaikystėje jai labai trūko motiniškos meilės. 

Kalbama, kad mažametę ją tvirkino giminaičiai, trylikos ji pabėgo iš motinos namų, keturiolikos – pagimdė vaiką, kuris netrukus mirė. Tai, kokios sėkmės ji sulaukė vėliau, primena stebuklą. 

Šiandien Oprah Winfrey yra didžiulės industrijos savininkė, nepamirštanti ir labdaros – Afrikoje įkūrusi nepasiturinčių mergaičių mokyklą, jos mokines vadina savo vaikais, kurių pati taip ir nepagimdė.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Rene Zellweger

45 metai

Holivudo garsenybei Rene Zellweger labiau patinka tetos, o ne mamos vaidmuo. Kaip yra sakiusi viename interviu, būti teta labai patogu dėl vienos priežasties – atsibodus gali atsistoti ir bet kada išeiti. O štai būnant mama „išeiti“ iš motinystės nepavyktų. 

Bridžitą Džouns meistriškai suvaidinusi aktorė mano, kad neturint vaikų yra lengviau siekti karjeros. Motinystė nėra tai, apie ką svajoja Renė. Bent jau taip ji garsiai teigia, o ką galvoja iš tiesų, žino tik ji pati.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Cameron Diaz

42 metai

Ši Holivudo žvaigždė taip pat nebijo garsiai pasakyti, jog vaikų ji nenori ir niekada nenorėjusi. Nors kine Cameron Diaz ne kartą teko vaidinti motiniškus jausmus. Pavyzdžiui, filme „Ko laukti, kai laukiesi", ji suvaidino aktyvią moterį, kurią žinia apie neplanuotą nėštumą gerokai sukrečia. 

Aktorė Cameron Diaz sako mylinti vaikus, tačiau jai visiškai pakanka pasidžiaugti draugių vaikais. Tam nebūtina pagimdyti pačiai, yra sakiusi ji.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Jennifer Aniston

46 metai

Ši aktorė bene dažniausiai minima, kai kalba pasisuka tema „Laiminga ir be vaikų“. Dar nuo tada, kai buvo susituokusi su Bradu Pittu, žiniasklaida ją daug kartų skelbė „nėščia“ ir tiek pat kartų skelbė, kad „naujiena apie nėštumą nepasitvirtino“. 

Holivudo aktorės ir serialo „Draugai“ žvaigždės gyvenimas iš tiesų nenuobodus – skyrybos, sužadėtuvės, vėl skyrybos... Nekeista, kad jos asmeninis gyvenimas itin domina jos gerbėjus. 

Tačiau vaikų susilaukti brandžiame amžiuje Jennifer neplanuoja ir kai išgirsta bevaikystės temą, tik giliai atsidūsta: „Ir vėl? Kiek gi galima apie tai kalbėti“...

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.