z

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?

 (135)
Garsios, įtakingos, turtingos. Turi išpuoselėtus namus, milijoną banke ir nuosavas jachtas prabangiausiuose pasaulio kurortuose. Tačiau neturi vaikų ir teigia, kad jų niekada nenorėjo. Sako tiesą ar meluoja sau ir kitiems?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Helen Mirren

69 metai

„Oskaro" laureatė Helen Mirren apie vaikų turėjimą ir neturėjimą yra klausta turbūt šimtus kartų. Atsakydama į šiuos klausimus aktorė išlieka tvirta: „Vaikų niekada nenorėjau turėti“. 

Kaip vienas iš pasiteisinimų žiniasklaidoje sklando jos papasakota vaikystės istorija. Esą būnant vaiku, mokykloje su kitais bendraklasiais ji matė filmuką apie gimdymą, kuris ją šokiravo ir atbaidė nuo noro susilaukti savo vaikų. „Oskarą“ britų aktorė Helen Mirren gavo už Karalienės Elžbietos II vaidmenį filme „Karalienė“.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Rekordas: pagimdė 62 metų rusė
Psichologė E.Čekuolienė: senelių paskirtis – lepinti anūkus

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Oprah Winfrey

61 metai

JAV televizijos žvaigždė, viena įtakingiausių ir turtingiausių pasaulio moterų vaikų neturi. Laidų vedėja yra įkūnijusi kiekvieno paprasto žmogaus svajonę – jos gyvenimo kelias primena Pelenės iš žinomos pasakos, kuri vieną dieną virsta princese, o dar vėliau – ir visų širdžių karaliene. Pagimdyta aštuoniolikmetės mamos ir numesta auginti giminaičiams, Oprah yra prisipažinusi, jog vaikystėje jai labai trūko motiniškos meilės. 

Kalbama, kad mažametę ją tvirkino giminaičiai, trylikos ji pabėgo iš motinos namų, keturiolikos – pagimdė vaiką, kuris netrukus mirė. Tai, kokios sėkmės ji sulaukė vėliau, primena stebuklą. 

Šiandien Oprah Winfrey yra didžiulės industrijos savininkė, nepamirštanti ir labdaros – Afrikoje įkūrusi nepasiturinčių mergaičių mokyklą, jos mokines vadina savo vaikais, kurių pati taip ir nepagimdė.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Rene Zellweger

45 metai

Holivudo garsenybei Rene Zellweger labiau patinka tetos, o ne mamos vaidmuo. Kaip yra sakiusi viename interviu, būti teta labai patogu dėl vienos priežasties – atsibodus gali atsistoti ir bet kada išeiti. O štai būnant mama „išeiti“ iš motinystės nepavyktų. 

Bridžitą Džouns meistriškai suvaidinusi aktorė mano, kad neturint vaikų yra lengviau siekti karjeros. Motinystė nėra tai, apie ką svajoja Renė. Bent jau taip ji garsiai teigia, o ką galvoja iš tiesų, žino tik ji pati.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Cameron Diaz

42 metai

Ši Holivudo žvaigždė taip pat nebijo garsiai pasakyti, jog vaikų ji nenori ir niekada nenorėjusi. Nors kine Cameron Diaz ne kartą teko vaidinti motiniškus jausmus. Pavyzdžiui, filme „Ko laukti, kai laukiesi", ji suvaidino aktyvią moterį, kurią žinia apie neplanuotą nėštumą gerokai sukrečia. 

Aktorė Cameron Diaz sako mylinti vaikus, tačiau jai visiškai pakanka pasidžiaugti draugių vaikais. Tam nebūtina pagimdyti pačiai, yra sakiusi ji.

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press

Jennifer Aniston

46 metai

Ši aktorė bene dažniausiai minima, kai kalba pasisuka tema „Laiminga ir be vaikų“. Dar nuo tada, kai buvo susituokusi su Bradu Pittu, žiniasklaida ją daug kartų skelbė „nėščia“ ir tiek pat kartų skelbė, kad „naujiena apie nėštumą nepasitvirtino“. 

Holivudo aktorės ir serialo „Draugai“ žvaigždės gyvenimas iš tiesų nenuobodus – skyrybos, sužadėtuvės, vėl skyrybos... Nekeista, kad jos asmeninis gyvenimas itin domina jos gerbėjus. 

Tačiau vaikų susilaukti brandžiame amžiuje Jennifer neplanuoja ir kai išgirsta bevaikystės temą, tik giliai atsidūsta: „Ir vėl? Kiek gi galima apie tai kalbėti“...

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai

Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.

10 princesės Dianos citatų, kurios privers susimąstyti (1)

Jungtinei Karalystei princesė Diana padovanojo du sosto paveldėtojus – princą Williamą ir princą Harry. Ji sugebėjo įskiepyti sūnums pagarbos vienas kitam, meilės šeimai ir, savaime suprantama, moterims jausmus.

Merūnas: mano karjeros kaina – nesimatymas su vaikais (10)

Išnaudoti talentą ir siekti karjeros, ar atsidėti šeimai? Žinomi Lietuvos žmonės tampa pavyzdžiu, kaip suderinti asmeninius ir karjeros iššūkius, nors pripažįsta – tai nelengva.

Šarūnas ir Laura Mazalai su dukrytėmis dalyvavo ypatingoje fotosesijoje (1)

Žurnalistai, restorano „Valflių namai" įkūrėjai, Šarūnas ir Laura Mazalai, pirmą kartą leidosi į avantiūrą su visa šeima.

Austėja Landsbergienė atskleidžia laimingos šeimos receptą (25)

„Kai žiūriu atgal, kartais net šiurpuliukai perbėga, kaip turėjo būti sunku: dirbi per du darbus, mokaisi, gyveni mažulyčiame nuomojamame bute, vaikai mažulyčiai, auklei neturi pinigų, tad kvietiesi tik tada, kai jau būtinų būtiniausiai reikia...“ - sako žinoma edukologė, socialinių mokslų daktarė ir keturių vaikų mama Austėja Landsbergienė.

Girmantė Vaitkutė: kuo daugiau vaikų, tuo širdis didesnė ir rankos apkabinimams tarsi pailgėja

Girmantė atvira: vaikų ji nori labai ir net ne svarbiausia jai būtų aplinkybės. Svarbiausi jai - mamos pasakyti žodžiai: „Nesvarbu, ar ištekėjusi, ar ne, svarbu, kad iš meilės". Apie taip laukiamus vaikus, gyvenimo stebuklus ir moteriškas patirtis kalbamės su įstabaus balso savininke, atlikėja Girmante Vaitkute.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga (19)

20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.

Radvilų palikuonė Janina Radvilė: aš nesu klasikinė močiutė (3)

Mes, suaugusieji, didžiųjų metų švenčių laukiame ne dėl dovanų, o labiausiai turbūt dėl susitikimų, kuriems kitu metu nerandame laiko. Per šventes sodiname vaikus į automobilį ir važiuojame lankyti močiučių, senelių, tetų ir dėdžių, sėdame kartu prie vaišėmis nukrauto stalo ir kalbamės apie tai, kas seniai buvo kalbėta...

Antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: vaikai yra stebuklas (3)

Prie Krizinio nėštumo centro akcijos prisijungusi dabar antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė klausia: "Gal galime padaryti gražesnį pasaulį su vaikais?".

Įkvėpta motinystės lietuvė sukūrė knygą, kuri vaikus nukels į XVI amžių (1)

„Elenos istorija: labirintų paieškos“ – tai neeilinis, Lietuvos istorija paremtas pasakojimas apie keturis draugus, iš tiesų galėjęs įvykti XVI amžiuje Vilniuje.

Dr. Arūnas Liubšys apie gimdymą namuose: daug kas nutylima (47)

"Pastaruoju metu vis dažniau moterys kovoja už teisę gimdyti namie. Bet kur kas dažniau medikams tenka prabilti apie tai, kuo baigiasi tokia drąsa", - rašoma naujoje dr. Arūno Liubšio knygoje "Naujagimių gydytojo užrašai".

J. Arlauskaitė-Jazzu: motinystei pasiruošti neįmanoma (5)

Atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu dainų tekstai kupini jausmų ir meilės. Ir Justės gyvenime jų netrūksta. Pati atlikėja prisipažįsta, dabar jos gyvenime ramybės ir harmonijos laikas.

Janet Jackson neįmanoma atpažinti: kas lėmė tokius pokyčius

51 metų Janet Jackson nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi neatpažįstamai pasikeitusi savo koncertinio turo Luizianoje metu.

Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo (12)

Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis? (7)

Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.