Eglė Skrolytė į mokyklą išleidžia dukrytę Meilę

 (1)
Ši rugsėjo pradžia Eglei Skrolytei labai ypatinga - šeštąjį sezoną pradės jos vedama ir kuriama laida "Mamyčių klubas" ir į pirmą klasę žingsniuos jos šešiametė dukra Meilė.
Eglė Skrolytė
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

E.Skrolytė prieš dukros premjerą jaudinasi labiau nei prieš savąją

"Atrodo viskas prabėgo akimirksniu - kai sulaukiau pasiūlymo vesti "Mamyčių klubą", dukrytė buvo vieneri ir tuomet net nedrąsu buvo svajoti, kad laida sulauks ir Meilės pirmosios klasės", - laiminga atsiduso Eglė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
2 linksmi eksperimentai, kuriuos galite atlikti namie su vaikais
Naujagimio svoris išgąsdino medikus

Rudenį septynerių sulauksianti mergaitė mokyklai yra visiškai pasiruošusi ir nekantriai laukė šiandienos, o kaip seksis šią ypatingą dieną labiau jaudinosi mama, nei dukra.

"Iš tiesų, manau, ašarų šiandien bus", - neslėpė E.Skrolytė. Meilė lankys Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinę mokyklą. Tėvai dukrai mokymosi įstaigą rinkosi itin atsakingai ir džiaugiasi radę entuziastingus mokytojus bei nedidelę draugišką bendruomenę.

Premjera rugsėjo 1-ąją

Pirmąją mokslų metų dieną Meilės laukia ir svarbi premjera - ji mokyklos šventėje sakys eilėraštį.

"Mėgstame literatūrą, turime mums patikančius rašytojus, todėl ieškojome eilėraščio kartu ir pasirinkome gyvą lietuvių klasiką Juozą Erlicką ir jo šmaikščias eiles apie pabėgusias raides. Mokytis jį ir taip ruoštis rugsėjo 1-ajai buvo tikras mudviejų bendras džiaugsmas. Ir nors eilėraštis tikrai ilgas ir gan sudėtingas, jį išmokome tryse; Meilė, Rojus ir aš...", - šyptelėjo laidos tėveliams vedėja.

Ji prisipažįsta, kad prieš šią dukros premjerą jaudinasi net labiau nei prieš savąją, "Mamyčių klubo" laidoje, prieš šešerius metus.

Tai, kad Meilė jau moksleivė, Eglei visai netrukdo domėtis mažesnių vaikučių temomis, nes namuose bėgioja dar vienas darželinukas - ketverių Rojus Juozas.

Geresnis pasaulis mūsų vaikams

"Sakyčiau net atvirkščiai - aiškiau matau mamas kamuojančius klausimus, turiu didelį patirties bagažą ir domiuosi gilesniais vaikų auginimo bei ugdymo klausimais. Todėl šį sezoną pradedame su nauju šūkiu - "Geresnis pasaulis mūsų vaikams!".

Eglė Skrolytė į mokyklą išleidžia dukrytę Meilę
"Mamyčių klubo" TV laidą Eglė Skrolytę kuria jau šeštus metus
© Asmeninio archyvo nuotr.

Kiek esu kalbėjusi su tėvais, vieną bendrą tašką surandame su visais, kad ir kokie skirtingi būtume, kad ir kokiems skirtingiems auklėjimo metodams pritartume, kad ir kaip skirtingai įsivaizduotume vaikų laimę ir šviesią ateitį, vieno norime visi - kad pasaulis mūsų vaikams taptų gražesnis.

Tai reiškia, kad jame būtų daugiau džiaugsmo, elementaraus mandagumo parduotuvėje ar troleibuse, pagarbos tiek senjorams, tiek vaikams, švaros tiek mintyse, tiek smėlio dėžėse, tiek ekranuose ir pan. O  kiekviena didelė kelionė prasideda nuo mažo vieno žingsnio", - sakė laidos vedėja E. Skrolytė. Būtent ateinančiais "Mamyčių klubo" metais ir stengsis bent šiek tiek pagerinti pasaulį vaikams.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (18)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (86)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.

Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.

Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo (41)

Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.