Eglė Skrolytė į mokyklą išleidžia dukrytę Meilę

 (1)
Ši rugsėjo pradžia Eglei Skrolytei labai ypatinga - šeštąjį sezoną pradės jos vedama ir kuriama laida "Mamyčių klubas" ir į pirmą klasę žingsniuos jos šešiametė dukra Meilė.
Eglė Skrolytė
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

E.Skrolytė prieš dukros premjerą jaudinasi labiau nei prieš savąją

"Atrodo viskas prabėgo akimirksniu - kai sulaukiau pasiūlymo vesti "Mamyčių klubą", dukrytė buvo vieneri ir tuomet net nedrąsu buvo svajoti, kad laida sulauks ir Meilės pirmosios klasės", - laiminga atsiduso Eglė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
2 linksmi eksperimentai, kuriuos galite atlikti namie su vaikais
Naujagimio svoris išgąsdino medikus

Rudenį septynerių sulauksianti mergaitė mokyklai yra visiškai pasiruošusi ir nekantriai laukė šiandienos, o kaip seksis šią ypatingą dieną labiau jaudinosi mama, nei dukra.

"Iš tiesų, manau, ašarų šiandien bus", - neslėpė E.Skrolytė. Meilė lankys Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinę mokyklą. Tėvai dukrai mokymosi įstaigą rinkosi itin atsakingai ir džiaugiasi radę entuziastingus mokytojus bei nedidelę draugišką bendruomenę.

Premjera rugsėjo 1-ąją

Pirmąją mokslų metų dieną Meilės laukia ir svarbi premjera - ji mokyklos šventėje sakys eilėraštį.

"Mėgstame literatūrą, turime mums patikančius rašytojus, todėl ieškojome eilėraščio kartu ir pasirinkome gyvą lietuvių klasiką Juozą Erlicką ir jo šmaikščias eiles apie pabėgusias raides. Mokytis jį ir taip ruoštis rugsėjo 1-ajai buvo tikras mudviejų bendras džiaugsmas. Ir nors eilėraštis tikrai ilgas ir gan sudėtingas, jį išmokome tryse; Meilė, Rojus ir aš...", - šyptelėjo laidos tėveliams vedėja.

Ji prisipažįsta, kad prieš šią dukros premjerą jaudinasi net labiau nei prieš savąją, "Mamyčių klubo" laidoje, prieš šešerius metus.

Tai, kad Meilė jau moksleivė, Eglei visai netrukdo domėtis mažesnių vaikučių temomis, nes namuose bėgioja dar vienas darželinukas - ketverių Rojus Juozas.

Geresnis pasaulis mūsų vaikams

"Sakyčiau net atvirkščiai - aiškiau matau mamas kamuojančius klausimus, turiu didelį patirties bagažą ir domiuosi gilesniais vaikų auginimo bei ugdymo klausimais. Todėl šį sezoną pradedame su nauju šūkiu - "Geresnis pasaulis mūsų vaikams!".

Eglė Skrolytė į mokyklą išleidžia dukrytę Meilę
"Mamyčių klubo" TV laidą Eglė Skrolytę kuria jau šeštus metus
© Asmeninio archyvo nuotr.

Kiek esu kalbėjusi su tėvais, vieną bendrą tašką surandame su visais, kad ir kokie skirtingi būtume, kad ir kokiems skirtingiems auklėjimo metodams pritartume, kad ir kaip skirtingai įsivaizduotume vaikų laimę ir šviesią ateitį, vieno norime visi - kad pasaulis mūsų vaikams taptų gražesnis.

Tai reiškia, kad jame būtų daugiau džiaugsmo, elementaraus mandagumo parduotuvėje ar troleibuse, pagarbos tiek senjorams, tiek vaikams, švaros tiek mintyse, tiek smėlio dėžėse, tiek ekranuose ir pan. O  kiekviena didelė kelionė prasideda nuo mažo vieno žingsnio", - sakė laidos vedėja E. Skrolytė. Būtent ateinančiais "Mamyčių klubo" metais ir stengsis bent šiek tiek pagerinti pasaulį vaikams.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.