Eglė Skrolytė į mokyklą išleidžia dukrytę Meilę

 (1)
Ši rugsėjo pradžia Eglei Skrolytei labai ypatinga - šeštąjį sezoną pradės jos vedama ir kuriama laida "Mamyčių klubas" ir į pirmą klasę žingsniuos jos šešiametė dukra Meilė.
Eglė Skrolytė
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

E.Skrolytė prieš dukros premjerą jaudinasi labiau nei prieš savąją

"Atrodo viskas prabėgo akimirksniu - kai sulaukiau pasiūlymo vesti "Mamyčių klubą", dukrytė buvo vieneri ir tuomet net nedrąsu buvo svajoti, kad laida sulauks ir Meilės pirmosios klasės", - laiminga atsiduso Eglė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
2 linksmi eksperimentai, kuriuos galite atlikti namie su vaikais
Naujagimio svoris išgąsdino medikus

Rudenį septynerių sulauksianti mergaitė mokyklai yra visiškai pasiruošusi ir nekantriai laukė šiandienos, o kaip seksis šią ypatingą dieną labiau jaudinosi mama, nei dukra.

"Iš tiesų, manau, ašarų šiandien bus", - neslėpė E.Skrolytė. Meilė lankys Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinę mokyklą. Tėvai dukrai mokymosi įstaigą rinkosi itin atsakingai ir džiaugiasi radę entuziastingus mokytojus bei nedidelę draugišką bendruomenę.

Premjera rugsėjo 1-ąją

Pirmąją mokslų metų dieną Meilės laukia ir svarbi premjera - ji mokyklos šventėje sakys eilėraštį.

"Mėgstame literatūrą, turime mums patikančius rašytojus, todėl ieškojome eilėraščio kartu ir pasirinkome gyvą lietuvių klasiką Juozą Erlicką ir jo šmaikščias eiles apie pabėgusias raides. Mokytis jį ir taip ruoštis rugsėjo 1-ajai buvo tikras mudviejų bendras džiaugsmas. Ir nors eilėraštis tikrai ilgas ir gan sudėtingas, jį išmokome tryse; Meilė, Rojus ir aš...", - šyptelėjo laidos tėveliams vedėja.

Ji prisipažįsta, kad prieš šią dukros premjerą jaudinasi net labiau nei prieš savąją, "Mamyčių klubo" laidoje, prieš šešerius metus.

Tai, kad Meilė jau moksleivė, Eglei visai netrukdo domėtis mažesnių vaikučių temomis, nes namuose bėgioja dar vienas darželinukas - ketverių Rojus Juozas.

Geresnis pasaulis mūsų vaikams

"Sakyčiau net atvirkščiai - aiškiau matau mamas kamuojančius klausimus, turiu didelį patirties bagažą ir domiuosi gilesniais vaikų auginimo bei ugdymo klausimais. Todėl šį sezoną pradedame su nauju šūkiu - "Geresnis pasaulis mūsų vaikams!".

Eglė Skrolytė į mokyklą išleidžia dukrytę Meilę
"Mamyčių klubo" TV laidą Eglė Skrolytę kuria jau šeštus metus
© Asmeninio archyvo nuotr.

Kiek esu kalbėjusi su tėvais, vieną bendrą tašką surandame su visais, kad ir kokie skirtingi būtume, kad ir kokiems skirtingiems auklėjimo metodams pritartume, kad ir kaip skirtingai įsivaizduotume vaikų laimę ir šviesią ateitį, vieno norime visi - kad pasaulis mūsų vaikams taptų gražesnis.

Tai reiškia, kad jame būtų daugiau džiaugsmo, elementaraus mandagumo parduotuvėje ar troleibuse, pagarbos tiek senjorams, tiek vaikams, švaros tiek mintyse, tiek smėlio dėžėse, tiek ekranuose ir pan. O  kiekviena didelė kelionė prasideda nuo mažo vieno žingsnio", - sakė laidos vedėja E. Skrolytė. Būtent ateinančiais "Mamyčių klubo" metais ir stengsis bent šiek tiek pagerinti pasaulį vaikams.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.