Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.
© Dainius Labutis (ELTA)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ir tie du jauni tėveliai augina trynukus! Patys – be auklių, be močiučių, nes pagalbos tiesiog nereikia. Kauniečiai Arūnė (30 m.) ir Vytautas (31 m.) Simanavičiai prieš septynis mėnesius sulaukė Amelijos, Saulės ir Beno.

Vytautas kiekvieną dieną keliauja į darbą, o Arūnė dar spėja rašyti tinklaraštį „Trys kaip vienas".

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima
© Dainius Labutis (ELTA)

Kaip sutikote žinią, kad sulauksite iš karto trijų vaikų?

Vytautas. Kad laukiame trynukų, sužinojome maždaug po mėnesio nėštumo. Nebuvo kažin kokio šoko, priėmiau tai labai natūraliai. Gal net dabar iki galo nesuprantu, kad turime tris vaikus iš karto (juokiasi).

Arūnė. Kai aš sužinojau, kad laukiuosi, mano mama su močiute, pradėjo skaičiuoti, kas mūsų giminėje turėjo dvynius, o jų buvo – ir ne vienas. Sakiau vyrui, pamatysi, turėsime du.

Vytautas. Kai žmona buvo pas gydytoją, laukiau koridoriuje, girdėjau jos susijaudinusį balsą, maniau, pasakė, kad dvynukai. Kai išėjo iš gydytojo kabineto, parodžiau du pirštus, o ji papurtė galvą ir parodė tris. Nei išsigandau, nei minčių kilo: „Ką reikės daryti?" Tiesiog aplankė labai geras jausmas. Ir gimus jiems nieko tokio nebuvo, mano toks darbas – aš dažnai komandiruotėse, vaikais užsiima Arūnė, man tikrai mažiau visų rūpesčių tenka. Ilgiausia mano išvyka buvo daugiau nei savaitės, išvažiuoju ramus, nes pasitikiu žmona. Ji puikiausiai susitvarko.

Arūnė. Būna, kalbuosi su kokiomis pažįstamomis, pasakoju, kaip gyvenu, į mane taip nepatikliai žiūri ir vis paklausia: „Bet juk vis tiek nėra taip lengva?" Kai jau kelintą kartą išgirstu tą klausimą, iš moteriško solidarumo sakau: „Na, nugarą paskauda." Man tikrai paskaudėdavo nugarą, bet pradėjau sportuoti ir praėjo.

Trynukai – Amelija, Benas ir Saulė – papuošė naująjį „Tavo vaiko" ( nr. 6) žurnalą.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima
© Fotografė Nendrė

Trynukų istoriją skaitykite žurnale „Tavo vaikas", str. „Trigubo pozityvumo bomba".

Kuo gyvena kita šeima, auginanti tris vaikus, kaip auga mažoji nevalgiukė Emilija? „Man – laimėjimas, kad Emilija pradeda žiotis ir ragauti maisto", – sako jos mama (str. „Po truputį pradeda valgyti").

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima
© TAVO VAIKAS

Mažieji žino daugiau, nei tikimės, kad turėtų. Tyrimai rodo, kad net metukų neturintis pyplys supranta kai kuriuos fizikos dėsnius, pavyzdžiui, kad objektas nepradeda judėti nei iš šio, nei iš to, nes kad pajudėtų, jį turi paveikti kito objekto jėga.

Psichologė socialinių mokslų daktarė Lauryna Rakickienė str. „Ką jis žino" pateikia tyrimų duomenis.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima
© TAVO VAIKAS

Dažniausiai namus kuriame sau. Neklausiame vaikų, kokios spalvos virtuvė jiems patiktų arba kokių raštų kilimą kloti svetainėje. Elgiamės egoistiškai? Atsakymą rasite str. „Vaikui jaukūs namai".

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima
© TAVO VAIKAS

Krikštynos paprastai rengiamos, kai gamta žydi ir spinduliuoja visu savo grožiu bei gyvybe. Po esminio akcento – Krikšto sakramento ateina antrasis etapas – įamžinti brangias akimirkas, nes krikštynos būna vieną kartą gyvenime. Kaip tai padaryti subtiliai? Str. „Subtiliai" konsultuoja fotografė Brigita Grigienė; www.brigitafoto.lt.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima
© TAVO VAIKAS

„Vasara, atostogos!" – džiūgauja vieni ir pakuoja šeimos lagaminus kelionei į Portugaliją, Karibus ar Balį. „Atostogos..." – šiek tiek su nerimu dienas iki jų skaičiuoja neturintieji galimybių savo vaikams organizuoti egzotiškų įspūdžių. „Nerimauti nėra dėl ko" , – sako psichologė Dovilė Jankauskienė.

Apie tai, kokios atostogos geriausios vaikams, atostogų namuose idėjų ieškokite žurnalo priede „Atostogos".

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima
© TAVO VAIKAS

Gražios vasaros jums linki TAVO VAIKAS, populiariausias žurnalas nuo 1992 -ųjų metų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.