JAUTRU: mažylis gyveno vos 4 valandas

 (3)
Gimdyti vaikelį žinant, kad tuoj jo neteksi - didžiulis išbandymas visai šeimai. Dar pavasarį sužinojusi, kad nėštumas nesibaigs sėkmingai, viena pora nusprendė šį laiką drauge praleisti ypatingai.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Jenna Gassew ir Dan Haley nėštumo metu sužinojo, kad jų sūnaus apsigimimai yra nesuderinami su gyvybe, ir vos gimusiam jam teks atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negimusio berniuko ligos diagnozė buvo labai rimta - anencefalija, tai yra tokia būklė, kai iš dalies arba visiškai būna neišsivystę galvos smegenys. Tokie naujagimiai neišgyvena.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gimdymai Lietuvoje: su anytomis, dukterimis ir pagėrusiais vyrais
Pagimdė moteris, kuri niekada neturėjo gimdos

Pensilvanijoje (JAV) gyvenantys būsimieji tėvai, dar balandžio mėnesį sužinoję šią skaudžią naujieną, nusprendė sudaryti vaikelio norų sąrašą, kurį išpildyti norėjo iki jam gimstant ir po gimimo, kol bus gyvas.

Socialiniame tinkle būsimieji tėvai sukūrė atskirą puslapį, kurį pavadino „Prayers for Shane" (liet. "Malda už Shane"). Sūneliui vardą Shane jie išrinko dar nėštumo metu.

Drauge su didžiuliu būriu juos palaikiusių žmonių, būsimieji tėvai ne tik sudarė, bet ir išpildė visus norus iš sąrašo. Jie žinojo, kad su tokia diagnoze mažylis gali išgyventi daugiausia kelias dienas po gimimo, taigi, daug vaikučio norų jie nutarė išpildyti dar nėštumo metu, kol bus visi trys drauge.

Negimusio mažylio paskyra Facebook sulaukė beveik 900 000 sekėjų. Būtent jie ir padrąsino bei padėjo tėvams pildyti norus - aplankyti Niujorką, nueiti į sporto varžybas ir pan. Tai tokie dalykai, ką jie norėjo parodyti jau paaugusiam sūnui. Deja, jam nebuvo lemta pamatyti tai pačiam.

Spalio 9-ąją prasidėjo gimdymas. Kai pora parašė savo Facebook paskyroje apie tai, kad sąrėmiai prasidėjo, juos palaikė šimtai tūkstančių virtualių draugų. Vienas iš jų pajuokavo, kad tokio „masinio" gimdymo, kuriame dalyvautų tiek daug žmonių, dar nėra buvę.

Gimęs Shane gyveno vos 4 valandas. Visą tą laiką jis praleido pas mamą ir tėtį ant rankų.

Iš karto po gimimo, prieš mirtį, tėvai spėjo sūnų pakrikštyti. Kai jis mirė, Jenna ir Dan parašė jautrų padėkos laišką ir atsisveikinimą visiems, kurie palaikė juos visus 9 mėnesius. Kartu su sūnelio nuotraukomis jie parašė: „Ačiū visiems už didžiulį palaikymą ir maldas. Mūsų sūnus gyveno labai trumpai, tačiau visą tą laiką jis praleido ant jį besąlygiškai mylinčių žmonių rankų. Jis nugyveno gražiausią gyvenimą, koks tik buvo įmanomas".

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.