Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.
© Redos Mickevičiūtės nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visuomet apie didelę šeimą svajojusi moteris neslepia, jog šeimos pagausėjimas į gyvenimą atnešė ne tik bemieges naktis, bet ir motinystės pilnatvę.

Julija Žižė šiuo metu išgyvena išties stebuklingą gyvenimo laikotarpį – prieš kelis mėnesius su vyru Laurynu Žižiu susilaukusi antrosios dukros Otilijos.

Apie pojūčius tapus dviejų mergaičių mama, Julija sako taip: „Manau, kad dar sunkiai suvokiu, jog mano svajonės pildosi, bet jaučiuosi labai laiminga. Nors dabar darbo kaip niekad daug, labiausiai rūpinuosi, kad visas dėmesys dukroms butų paskirstytas vienodai, juk Lėja dar visai mažytė. Taip pat stengiuosi visur spėti, viską nuveikti, kad ir savęs nepamirščiau ir šeimą palepinčiau“.

Vaikų auginimas – geriausia sporto salė

Po antrosios dukrelės Otilijos gimimo praėjus vos keliems mėnesiams, Julija jau žingsniavo podiumu dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatyme.


Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Paklausta, kas padėjo taip greitai sėkmingai susigrąžinti buvusias formas, atskleidė: „Aš leidžiu sau atsigauti, leidžiu kūnui po gimdymo ramiai ir su meile grįžti į save. Vaikelis laikui bėgant viską „išvalgo“, visgi atiduodame po 500 kalorijų į parą. Kokia sporto salė kasdien tiek sudegins? Beje, dviem vaikais rūpintis irgi geras kardio“.


Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Nors šiuo metu motinystė užima didžiąją laiko dalį, Julija niekada neatsisakė mėgstamų veiklų ir hobių. Ji sako, kad šiuo metu ne tik rūpinasi šeima, bet taip pat dirba su prekinių ženklų komunikacija, dekoruoja vaikų šventes.


Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Motinystė gali būti stilinga

Ruošiantis motinystei, viena svarbiausių užduočių – pasirūpinti naujagimiui skirtomis prekėmis: drabužėliais, žaislais, vežimėliu ir kitomis priemonėmis. Julija Žižė, paklausta apie kraitelį Otilijai, atviravo: „Auginant antrąjį vaiką yra visada lengviau, ne tik todėl, kad naujus pirkinius renkiesi vadovaudamasi įgyta motinystės patirtimi, bet taip pat, kad didelę dalį daiktų šeima jau turi nuo pirmojo vaikučio. Tad svarbiausias pirkinys Otilijai buvo tik naujas sniego baltumo vaikiškas vežimėlis „Aero Tutis".


Redos Mickevičiūtės nuotr.

„Renkantis šiuolaikišką vežimėlį man buvo svarbu, kad su juo galėčiau lengvai keliauti ne tik miesto gatvėmis, bet ir miško takeliais, o mažylė jaustųsi visada komfortiškai. Tad ypač vertinu vežimėlio saugumą, kompaktiškumą, patogų valdymą ir gerą amortizaciją. Ir, žinoma, labai vertinu išskirtinius vežimėlio dizainus, juk vaiko ratai vienas geriausių aksesuarų, su kuriuo mamos galės išlikti visada stilingos. Tai tas pats, kaip turėti išskirtinę mašiną į kurią daugelis atsisuka", – mintimis dalinosi Julija Žižė.


Redos Mickevičiūtės nuotr.


Redos Mickevičiūtės nuotr.

Julija Žižė atskleidė, kad tapo naujausios limituotos vežimėlių kolekcijos „Aero Tutis x Agnė Kuzmickaitė" ambasadore, kurios fotosesijoje įsiamžino su visa šeima, o vykusioje dizainerės Agnės Kuzmcikaitės mados peržiūroje ant podiumo žingsniavo kartu su naujos kolekcijos vežimėliu.

„Labai džiaugiausi tokiu kūrybišku projektu ir tuo, jog su šeima tapome viso šio grožio dalimi. O labiausiai nekantrauju, kada mažoji vasarą sės į sportinę vežimėlio dalį su dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtu dizainu", – įspūdžiais dalinosi Julija Žižė.


Redos Mickevičiūtės nuotr.

Išskirtinė vežimėlių kolekcija yra riboto leidimo, o kiekvienas vežimėlis bus parduodamas su autentiškumo sertifikatu ir dizainerės A. Kuzmickaitės parašu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.