Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.
© Redos Mickevičiūtės nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visuomet apie didelę šeimą svajojusi moteris neslepia, jog šeimos pagausėjimas į gyvenimą atnešė ne tik bemieges naktis, bet ir motinystės pilnatvę.

Julija Žižė šiuo metu išgyvena išties stebuklingą gyvenimo laikotarpį – prieš kelis mėnesius su vyru Laurynu Žižiu susilaukusi antrosios dukros Otilijos.

Apie pojūčius tapus dviejų mergaičių mama, Julija sako taip: „Manau, kad dar sunkiai suvokiu, jog mano svajonės pildosi, bet jaučiuosi labai laiminga. Nors dabar darbo kaip niekad daug, labiausiai rūpinuosi, kad visas dėmesys dukroms butų paskirstytas vienodai, juk Lėja dar visai mažytė. Taip pat stengiuosi visur spėti, viską nuveikti, kad ir savęs nepamirščiau ir šeimą palepinčiau“.

Vaikų auginimas – geriausia sporto salė

Po antrosios dukrelės Otilijos gimimo praėjus vos keliems mėnesiams, Julija jau žingsniavo podiumu dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatyme.


Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Paklausta, kas padėjo taip greitai sėkmingai susigrąžinti buvusias formas, atskleidė: „Aš leidžiu sau atsigauti, leidžiu kūnui po gimdymo ramiai ir su meile grįžti į save. Vaikelis laikui bėgant viską „išvalgo“, visgi atiduodame po 500 kalorijų į parą. Kokia sporto salė kasdien tiek sudegins? Beje, dviem vaikais rūpintis irgi geras kardio“.


Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Nors šiuo metu motinystė užima didžiąją laiko dalį, Julija niekada neatsisakė mėgstamų veiklų ir hobių. Ji sako, kad šiuo metu ne tik rūpinasi šeima, bet taip pat dirba su prekinių ženklų komunikacija, dekoruoja vaikų šventes.


Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Motinystė gali būti stilinga

Ruošiantis motinystei, viena svarbiausių užduočių – pasirūpinti naujagimiui skirtomis prekėmis: drabužėliais, žaislais, vežimėliu ir kitomis priemonėmis. Julija Žižė, paklausta apie kraitelį Otilijai, atviravo: „Auginant antrąjį vaiką yra visada lengviau, ne tik todėl, kad naujus pirkinius renkiesi vadovaudamasi įgyta motinystės patirtimi, bet taip pat, kad didelę dalį daiktų šeima jau turi nuo pirmojo vaikučio. Tad svarbiausias pirkinys Otilijai buvo tik naujas sniego baltumo vaikiškas vežimėlis „Aero Tutis".


Redos Mickevičiūtės nuotr.

„Renkantis šiuolaikišką vežimėlį man buvo svarbu, kad su juo galėčiau lengvai keliauti ne tik miesto gatvėmis, bet ir miško takeliais, o mažylė jaustųsi visada komfortiškai. Tad ypač vertinu vežimėlio saugumą, kompaktiškumą, patogų valdymą ir gerą amortizaciją. Ir, žinoma, labai vertinu išskirtinius vežimėlio dizainus, juk vaiko ratai vienas geriausių aksesuarų, su kuriuo mamos galės išlikti visada stilingos. Tai tas pats, kaip turėti išskirtinę mašiną į kurią daugelis atsisuka", – mintimis dalinosi Julija Žižė.


Redos Mickevičiūtės nuotr.


Redos Mickevičiūtės nuotr.

Julija Žižė atskleidė, kad tapo naujausios limituotos vežimėlių kolekcijos „Aero Tutis x Agnė Kuzmickaitė" ambasadore, kurios fotosesijoje įsiamžino su visa šeima, o vykusioje dizainerės Agnės Kuzmcikaitės mados peržiūroje ant podiumo žingsniavo kartu su naujos kolekcijos vežimėliu.

„Labai džiaugiausi tokiu kūrybišku projektu ir tuo, jog su šeima tapome viso šio grožio dalimi. O labiausiai nekantrauju, kada mažoji vasarą sės į sportinę vežimėlio dalį su dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtu dizainu", – įspūdžiais dalinosi Julija Žižė.


Redos Mickevičiūtės nuotr.

Išskirtinė vežimėlių kolekcija yra riboto leidimo, o kiekvienas vežimėlis bus parduodamas su autentiškumo sertifikatu ir dizainerės A. Kuzmickaitės parašu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Laura rado mėgstamą veiklą, kuri palengvina kitų jaunų tėvų gyvenimą

Laura su šeima gyvena Klaipėdos priemiestyje. Dvejų metukų Domanto mama šiomis dienomis taps dviejų sūnų mama. Radusi laisvą minutę Laura pasakoja apie motinystės įkvėptą naują veiklą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė – apie motinystę ir intuiciją

Sabina Daukantaitė – rašytoja, terapinio romano „Vandeninės moterys” autorė, kūrybinės agentūros vadovė, tinklaraščio „7 taškai” autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė ir septynių vaikų mama.

Nieko gera nežadančią sūnaus diagnozę žinoma moteris išgirdo nėštumo metu

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė (27 m.) – žinomas reklamos veidas.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.

Linksmas istorijas pasakojanti Inga siekia savo svajonės

Išėjusi motinystės atostogų, Inga su šeima iškeliavo į Vokietiją. Būtent čia ir gimė motinystės įkvėptos veiklos – tinklaraščio LINKSMORIJOS – idėja.

Drabužius mergaitėms ir mamoms kurianti kaunietė Kristina: kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti

Portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA sulaukia didelio jūsų dėmesio. Jeigu norite tapti jos heroje, užpildykite anketą ČIA. Na, o šiandien susipažinkime su dar viena veiklia, kūrybinga ir įkvėpimo nestokojančia mama.

Nėštumo metu diagnozę „vėžys“ išgirdusi Vaida dėkoja ją ir sūnų išgelbėjusiems medikams

Po širdimi nešioti gyvybę ir sužinoti, jog kiaušidėje rastas cistinis darinys turi navikinių ląstelių - kiekvienai būsimai motinai ši žinia būtų gniuždanti.

Kare kojų netekusi 50-metė JAV senatorė tapo mama

Pirmą kartą kūdikio susilaukė pareigas einanti JAV senatorė.

Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.

Atvira trijų vaikų tėčio išpažintis: aš nuogas

Tai mano istorija, kurią ilgai laikiau savyje ir nemaniau kad kada norėsiu pasidalinti, bet šiandien noriu.

Naujos veiklos vilnietė Janina ėmėsi pamačiusi internete vieną filmuką

Janina Isiūnienė – auksarankė iš Vilniaus – šiandien mūsų rubrikos „Kurianti mama“ viešnia. Moteris pasakoja, kaip ją motinystė įkvėpė imtis visiškai naujos veiklos – savo rankomis kurti mielus žaislus.

Netrukus gimdysianti Kate Middleton pasielgė netradiciškai (1)

Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilauks Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton.

Į Lietuvą sugrįžtanti Birutė Jakučionytė: vaikai yra tėvų mokytojai

Sukūrusi ne vieną socialinį projektą Lietuvoje, parašiusi dvi atviras knygas apie savo gyvenimą ir skyrybas su savo keturių vaikų tėčiu, Birutė Jakučionytė jau šešti metai gyvena Anglijoje.

7 vaikų mama apie karjerą ir savirealizaciją – tai įmanoma!

Sunku patikėti, bet moteris yra išties toks nepaprastas sutvėrimas, sugebantis ne tik dovanoti gyvybes, bet ir jas tinkamai išugdyti nepamirštant ir savo gyvenimo pašaukimo.

Antro vaikelio besilaukianti Erika miega po tris valandas: dėl vaikų padarysiu viską

Šių metų mūsų atradimas – naujoji portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA, kurios dėka mes kaskart susipažįstame su veikliomis, kūrybingomis ir įkvėpimo nestokojančiomis mamomis. Šiandien mūsų viešnia – antrojo vaikelio besilaukianti 26 metų Erika iš Kauno.