K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką

 (16)
Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton kelionės po Australiją bei Naująją Zelandiją metu karališkasis kūdikis buvo įamžintas ne vieną kartą. Grįžus po vizito namo, aiškėja ir nuotrauka - favoritė, kuri labiausiai patiko Kate Middleton.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai karališkoji pora pradėjo vizitą po Australiją ir Naująją Zelandiją, princui George'ui buvo aštuoni mėnesiai (jo metu suėjo 9 mėnesiai). 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Reuters/Scanpix

Iki tol neturėjome progos pamatyti, kaip mažasis princas žaidžia, kaip jį tėvai rengia, kiek dantukų jau išdygo, pagaliau įdėmiai įsižiūrėti ir paspėlioti, į ką gi panašus būsimasis sosto įpėdinis - į mamą ar tėtį. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Vida Press

Kelionės metu visa tai galėjome įvertinti ir pamatyti patys.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Reuters/Scanpix

19 dienų truko princo Williamo ir jo šeimos vizitas. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Vida Press

Per šį laiką galėjome džiaugtis ir karališkojo kūdikio nuotraukomis - princas su tėvais lankosi zoologijos sode, žaidžia su kitais mažyliais nevyriausybiniame dienos centre. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AFP/Scanpix

Princas George'as juokiasi mamai ant rankų, princas George'as nerimauja, princas George'as išdykauja ir vaikiškai koketuoja...

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AP/Scanpix

Šiandien paaiškėjo, kuri sūnelio nuotrauka iš ilgos kelionės Kembridžo kunigaikštienei Catherine Middleton yra pati mieliausia. Štai ši Naujosios Zelandijos Simono Woolfo nuotrauka, kuri buvo padaryta balandžio 9 dieną Velingtone, labiausiai suvirpino kunigaikštienės širdį. 

Užfiksuota motiniškai intymi akimirka, kai kūdikis meiliai priglunda prie mamos ir mažomis rankutėmis ją apsikabina.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Sipa Press/Scanpix

Apie tai žiniasklaidai pranešė pats fotografas, kuris karališkajai porai, baigiantis vizitui, padovanojo visą pluoštą jų fotografijų iš kelionės po Australiją bei Naująją Zelandiją.

Visiškai pritariame Kate Middleton pasirinkimui, minėtoji foto iš tiesų yra labai šilta ir jauki, atspindinti motinystės esmę, kad ir kokia ji bebūtų - karališkoji ar paprasta.

Tuo tarpu naudodamiesi proga norime jums parodyti dar vieną nuotrauką, kurią užfiksavo fotografų akis - kandidatė į karališkos šeimos marčias, pasipuošusi marškinėliais "Vesk mane, George'ai". Jei būtų "keisčiausios" vizito nuotraukos rinkimai, tai galėtų būti rimta kandidatė.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AFP/Scanpix
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.