K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką

 (16)
Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton kelionės po Australiją bei Naująją Zelandiją metu karališkasis kūdikis buvo įamžintas ne vieną kartą. Grįžus po vizito namo, aiškėja ir nuotrauka - favoritė, kuri labiausiai patiko Kate Middleton.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai karališkoji pora pradėjo vizitą po Australiją ir Naująją Zelandiją, princui George'ui buvo aštuoni mėnesiai (jo metu suėjo 9 mėnesiai). 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Reuters/Scanpix

Iki tol neturėjome progos pamatyti, kaip mažasis princas žaidžia, kaip jį tėvai rengia, kiek dantukų jau išdygo, pagaliau įdėmiai įsižiūrėti ir paspėlioti, į ką gi panašus būsimasis sosto įpėdinis - į mamą ar tėtį. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Vida Press

Kelionės metu visa tai galėjome įvertinti ir pamatyti patys.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Reuters/Scanpix

19 dienų truko princo Williamo ir jo šeimos vizitas. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Vida Press

Per šį laiką galėjome džiaugtis ir karališkojo kūdikio nuotraukomis - princas su tėvais lankosi zoologijos sode, žaidžia su kitais mažyliais nevyriausybiniame dienos centre. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AFP/Scanpix

Princas George'as juokiasi mamai ant rankų, princas George'as nerimauja, princas George'as išdykauja ir vaikiškai koketuoja...

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AP/Scanpix

Šiandien paaiškėjo, kuri sūnelio nuotrauka iš ilgos kelionės Kembridžo kunigaikštienei Catherine Middleton yra pati mieliausia. Štai ši Naujosios Zelandijos Simono Woolfo nuotrauka, kuri buvo padaryta balandžio 9 dieną Velingtone, labiausiai suvirpino kunigaikštienės širdį. 

Užfiksuota motiniškai intymi akimirka, kai kūdikis meiliai priglunda prie mamos ir mažomis rankutėmis ją apsikabina.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Sipa Press/Scanpix

Apie tai žiniasklaidai pranešė pats fotografas, kuris karališkajai porai, baigiantis vizitui, padovanojo visą pluoštą jų fotografijų iš kelionės po Australiją bei Naująją Zelandiją.

Visiškai pritariame Kate Middleton pasirinkimui, minėtoji foto iš tiesų yra labai šilta ir jauki, atspindinti motinystės esmę, kad ir kokia ji bebūtų - karališkoji ar paprasta.

Tuo tarpu naudodamiesi proga norime jums parodyti dar vieną nuotrauką, kurią užfiksavo fotografų akis - kandidatė į karališkos šeimos marčias, pasipuošusi marškinėliais "Vesk mane, George'ai". Jei būtų "keisčiausios" vizito nuotraukos rinkimai, tai galėtų būti rimta kandidatė.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AFP/Scanpix
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Karališkosios šeimos mažyliai spindėjo P. Middleton vestuvėse (29)

Catherine Middleton savo sesers Pipos vestuvių išvakarėse jaudinosi be reikalo - jos abu mažyliai vestuvėse elgėsi nepriekaištingai.

K. Middleton nerimauja dėl savo vaikų elgesio sesers vestuvėse (30)

Šį savaitgalį netoli Londono esančioje bažnyčioje išteka Kate Middleton (35) sesuo Pippa (33).

Šturmanė Irina Jankovskaja: niekada negalvojau, kad galiu taip stipriai mylėti (1)

Vilnietė šturmanė Irina Jankovskaja moterų ralio elitą kurį laiką iškeitė į ramius pasivaikščiojimus su vaikišku vežimėliu. 8 mėnesių sūnų Nojų auginanti moteris interviu pasakoja apie naują motinystės patirtį.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu (3)

Besilaukiančios moterys puikiai žino, kad nėštumas – ne visada vien tik džiugus įvykis, kaip gali pasirodyti iš nuotraukų žurnaluose ir tinklaraščiuose.

Žavingi karališkieji kūdikiai: nauja valdovų karta, kuri kol kas dar su sauskelnėmis (7)

Dalyvaudami oficialiuose renginiuose su savo tėvais, šie karališkųjų šeimų mažyliai visada sulaukia didžiulio dėmesio.

Garsenybės, kurios mamomis tapo per kančias (4)

Ne visos garsios moterys, negalėjusios greitai ir lengvai pastoti, prabyla apie savo didžiules pastangas susilaukti vaikelio: pasiryžimą prašyti pagalbos surogatinių motinų ar ilgą gydymąsi nuo nevaisingumo.

Trečio vaiko besilaukianti E.Jennings-Didžiulis: kiekvienas nėštumas yra ypatingas (6)

Būsimų mamų šventėje, kuri vyks jau visai netrukus, dalyvaus ir trečio vaikelio besilaukianti dainininkė Erica Jennings-Didžiulis (36 m.).

Agnė Grigaliūnienė: griežtai nedirbu savaitgaliais ir juos praleidžiu su šeima (12)

Pamatyti pasaulį iš vaiko aukščio. Toks yra Agnės Grigaliūnienės (36 m.) , Gabrieliaus (13 m.) ir Jonės Adelės (2 m. 7 mėn.) mamos, komunikacijos agentūros „Olive" bendraturtės, žaislų vaikams parduotuvės „Children City Vilnius" įkūrėjos, žurnalo „Ikona" rubrikos apie vaikus vyr. redaktorės, siekis.

Penkis vaikus auginanti vilniečių šeima neskirsto jų į savus ir įvaikintus (11)

„Kai trokšti didelės šeimos, nėra jokio skirtumo, kokiu būdu mažylis ateis į šeimą: bus išnešiotas pilve ar tik svajonėse", – šypsosi penkių vaikučių – devynerių Arčio, šešerių Viliaus, ketverių Augustino ir Liepos bei metinuko Vyčio mama Alina Sinicė (32 m.).

Princesė Charlotte švenčia 2 metų gimtadienį: įspūdingiausios nuotraukos (23)

Gegužės 2 dieną Didžiosios Britanijo princesei Charlotte sukanka dveji metai. Ta proga Karališkieji rūmai išvakarėse išplatino naujausią princesės nuotrauką.

Šių žodžių iš Kate Middleton nesitikėjo niekas (62)

Šį pavasarį Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ne vieną kartą buvo stebėtinai atvira. Ji atvirai papasakojo apie vienišumo jausmą susilaukus vaikų.

Lauros Mazalienės šeimos tradicija: kiekvieną pavasarį – į kelionę su dukrele

Įpusėjus pavasariui daugelis pajunta natūralų norą atsipūsti – vėsūs orai ima trauktis, nuotaika gerėja, gyvenimo tempas palengva ima lėtėti, vaikai laukia vasaros atostogų. Todėl vis populiariau šiuo laikotarpiu leistis į kelionę.

Beno ir Domo gimimas buvo didžiausias likimo išbandymas (5)

Stebint kaunietės Daivos trimečius dvynius Beną ir Domą net neįtartum, kaip sunkiai jiedu atėjo į šį pasaulį.

Imtis verslo įkvėpė lietus ir balos Lietuvoje

Virginija Gildutė ir Vigita Garbuzaite prieš metus sukūrė lietpalčių suaugusiems liniją, kurią netrukus papildė vaikiškais modeliais. Apie lietų Lietuvoje ir draugystę nuo pirmos klasės, kuri įkvėpė šią veiklą, kalbamės su Virginija, kurios šiemet laukia naujas iššūkis - tapimas mama.

Janet Jackson pirmą kartą viešai parodė savo kūdikį (3)

Praėjus vos kelioms dienoms po pasirodžiusių pranešimų apie Janet Jackson ir jos trečiojo vyro Wissam Al Mana skyrybų, pop žvaigždė išplatino pirmąją sūnaus nuotrauką.