K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką

 (16)
Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton kelionės po Australiją bei Naująją Zelandiją metu karališkasis kūdikis buvo įamžintas ne vieną kartą. Grįžus po vizito namo, aiškėja ir nuotrauka - favoritė, kuri labiausiai patiko Kate Middleton.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai karališkoji pora pradėjo vizitą po Australiją ir Naująją Zelandiją, princui George'ui buvo aštuoni mėnesiai (jo metu suėjo 9 mėnesiai). 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Reuters/Scanpix

Iki tol neturėjome progos pamatyti, kaip mažasis princas žaidžia, kaip jį tėvai rengia, kiek dantukų jau išdygo, pagaliau įdėmiai įsižiūrėti ir paspėlioti, į ką gi panašus būsimasis sosto įpėdinis - į mamą ar tėtį. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Vida Press

Kelionės metu visa tai galėjome įvertinti ir pamatyti patys.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Reuters/Scanpix

19 dienų truko princo Williamo ir jo šeimos vizitas. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Vida Press

Per šį laiką galėjome džiaugtis ir karališkojo kūdikio nuotraukomis - princas su tėvais lankosi zoologijos sode, žaidžia su kitais mažyliais nevyriausybiniame dienos centre. 

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AFP/Scanpix

Princas George'as juokiasi mamai ant rankų, princas George'as nerimauja, princas George'as išdykauja ir vaikiškai koketuoja...

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AP/Scanpix

Šiandien paaiškėjo, kuri sūnelio nuotrauka iš ilgos kelionės Kembridžo kunigaikštienei Catherine Middleton yra pati mieliausia. Štai ši Naujosios Zelandijos Simono Woolfo nuotrauka, kuri buvo padaryta balandžio 9 dieną Velingtone, labiausiai suvirpino kunigaikštienės širdį. 

Užfiksuota motiniškai intymi akimirka, kai kūdikis meiliai priglunda prie mamos ir mažomis rankutėmis ją apsikabina.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© Sipa Press/Scanpix

Apie tai žiniasklaidai pranešė pats fotografas, kuris karališkajai porai, baigiantis vizitui, padovanojo visą pluoštą jų fotografijų iš kelionės po Australiją bei Naująją Zelandiją.

Visiškai pritariame Kate Middleton pasirinkimui, minėtoji foto iš tiesų yra labai šilta ir jauki, atspindinti motinystės esmę, kad ir kokia ji bebūtų - karališkoji ar paprasta.

Tuo tarpu naudodamiesi proga norime jums parodyti dar vieną nuotrauką, kurią užfiksavo fotografų akis - kandidatė į karališkos šeimos marčias, pasipuošusi marškinėliais "Vesk mane, George'ai". Jei būtų "keisčiausios" vizito nuotraukos rinkimai, tai galėtų būti rimta kandidatė.

K. Middleton atskleidė mieliausią kelionės nuotrauką
© AFP/Scanpix
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (24)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (86)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.

Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.

Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo (41)

Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.