Kaip šiandien gyvena pirmasis pasaulyje gimęs ir išgyvenęs septynetukas

 (2)
1997 metais lapkričio 19 dieną gimęs McCaughey šeimos septynetukas tapo JAV nacionaliniu fenomenu kaip pirmas pasaulyje išgyvenęs septynetukas. Dabar tai septyni paaugliai, vos po dviejų mėnesių švęsiantys savo aštuonioliktus gimtadienius, visiškai skirtingų tapatybių ir turintys skirtingų norų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Prieš septyniolika metų, kai septynetukas gimė, jo nuotrauka pasirodė ant ant leidinio „Today" viršelio. Tuomet mažyliams buvo vos 4 dienos.

Šiomis dienomis istorija pasikartojo – ant viršelio vėl septynetukas, kurio susilaukė Bobbi ir Kenny McCaughey, tik jau besiruošiantis švęsti pilnametystę.

Žurnalistai taip padarė sąmoningai, kad parodytų, kaip per tą laiką pasikeitė septyni broliai ir sesės. Kenny jaunesnysis, Alexis, Natalie, Kelsey, Nathanas, Brandonas ir Joelis – visiems jiems dabar septyniolika - ką tik pradėjo paskutinius savo metus mokykloje ir tai verčia jų tėvus stebėtis, kaip greitai tie metai prabėgo.

„Jie tiesiog pralėkė, – emocingai sakė Bobbi leidiniui „Today“ apie visus tuos metus, praėjusius nuo istorinio įvykio. – Vien todėl, kad nutiko tiek daug dalykų. Prisiminimai, džiaugsmas, širdies skausmas. Tai mus atvedė ten, kur esame šiandien ir tai labai ypatinga".

Kenny Vyresnysis niekada nepamirš tos dienos, kai lapkričio 19 dieną Di Moine (Ajovos valstija) devyniomis savaitėmis anksčiau laiko gimė jo septynetukas. Šeimoje jau augo vyresnioji sesuo Mikayla, dabar jai devyniolika ir ji ištekėjusi.

„Aš turėjau galimybę matyti, kaip kiekvienas mano vaikas ateina į šį pasaulį, – prisimena Kenny vyresnysis. – Išties tai buvo fantastiška".

McCaughey šeima sulaukė milžiniškos paramos, buvo padovanotas didelis namas, automobilis, auklės paslaugos ir dar daugiau. Jiems netgi paskambino tuometinis prezidentas Billas Clintonas ir pasiūlė stipendijas bet kuriame Ajovos valstybiniame universitete. Septynetas planuoja netrukus šiuo pasiūlymu pasinaudoti.

„Iš pat pradžių sulaukėme labai daug pagalbos iš šeimos ir draugų, – pasakoja Bobbi. – Jeigu kažko mums prireikdavo, visada atsirasdavo žmonių, kurie norėdavo mums padėti".

Kasmet nuo jų gimimo iki kol sukako keturiolika metų, septynetukas pasirodydavo NBC laidoje „Dateline“, tačiau Bobbi ir Kenny nepriėmė pasiūlymo eiti realybės šou keliu ir, paaugus vaikams, sumažino šeimos pasirodymų žiniasklaidoje skaičių.

„Iš tikrųjų noriu, kad mes būtume kaip įmanoma normalesnė šeima, – sako Kenny vyresnysis. – Tai geriausias būdas ugdyti šeimą, tiesiog normalūs, kasdieniniai dalykai".

Visi vaikai išsiugdė skirtingas tapatybes: Kenny jaunesnysis garsėja kaip klasės pokštininkas, Joelis yra knygų graužikas, o Brandonas išsiskiria savo užsispyrimu ir bebaimiškumu.

„Mūsų šeima ypatinga tuo, kad joje niekada nebūsi vienas ir vienišas, – sako Kenny jaunesnysis. – Visada yra su kuo pasikalbėti ir pabendrauti. Manau, kad tai stipriausia mūsų pusė".

Paaugusio septynetuko nuotraukų galima pamatyti čia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (9)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.

Mažasis princas per kalėdinį vaidinimą gavo toli gražu ne karališką vaidmenį (6)

Prieš Kalėdas daugelyje vaikų darželių ir mokyklų tėvai kviečiami į vaidinimus, kuriuos vaikai rodo spektaklį, deklamuoja eilėraščius ar dainuoja dainas.

Dukrytės Onos susilaukusi dainininkė Ieva Narkutė: „Motinystė būna visokia"

Dainininkė, dainų kūrėja Ieva Narkutė-Šeduikienė (29 m.), susilaukusi pirmagimės Onos, pernai lapkritį prisidėjo prie mamų genties. Kaip scenoje fatališkos moters įspūdį keliančiai Ievai sekasi kurti naują – mamos vaidmenį?

Jurgita Pocienė: vieną auginti sunkiau negu šešis (6)

Visos mamos žino, kad vaikus tarpusavyje lyginti šiukštu draudžiama. Mes to ir nedarysime. Tačiau kai pokalbio leidiesi su šešių vaikų – trylikametės Pajautos, vienuolikmetės Mortos, dešimt­metės Barboros, septynerių Kerniaus, dvimetuko Petro ir vos prieš du mėnesius į šeimą atėjusios Katrės mama Jurgita Pociene (40 m.), negali jos nepaklausti, ar skiriasi pirmo ir, tarkim, penkto ar šešto vaiko gimdymas bei auginimas. Kaip metams bėgant keitėsi pačios Jurgitos požiūris į motinystę?

7 įsimintinos princo mintys apie tėvystę ir vaikus

Princas Williamas su žmona Kate Middleton augina 4 metų George ir 2 metų Charlotte. Trečiasis poros mažylis gims 2018 metų pavasarį.

Stereotipų nepabūgę vilniečiai nusprendė įsivaikinti romų tautybės mergaitę

Ingrida (29 m.) ir Ignas (37 m.) Vaitiekūnai prieš dvejus metus nusprendė įsivaikinti romų tautybės penkiametę Mariją. Dabar mergaitė, kaip pati sakė, gyvena laimingą gyvenimą. Ji – toks pats vaikas kaip ir kiti jos bendraamžiai, turinti savo charakterį, kaprizų, yra be galo smalsi. Kai kalbėjome su jos tėvais, ji net kelis kartus patikslino, kodėl vienaip ar kitaip elgėsi.

Paaiškėjo paslaptis, ko Kalėdų senelio paprašė mažasis princas George (11)

Ar jūsų mažyliai jau parašė laišką Kalėdų seneliui? Taip? Ir kokie jų norai? Nauja lėlė, robotukas, o gal net išmanusis telefonas?

Pirmąjį gimtadienį pasitinkantys Zvonkų dvyniai su mama ilsėjosi Egipte (2)

Gimus mažyliams Kornelijai ir Donatui, kurie gruodžio 1 dieną švenčia pirmąjį gimtadienį, dainininkei Katažinai Zvonkuvienei teko kiek pakeisti savo keliavimo įpročius.

TV žvaigždė Andrejus Malachovas savo vaikui vardą išrinko neįprastu būdu

Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, neseniai tėčiu pirmą kartą tapęs 45 metų TV laidų vedėjas Andrejus Malachovas savo sūnui vardą nusprendė išrinkti tiesioginio eterio metu.

Dainininkė Augustė: sūnus gimė vakare, o ryte jam jau darė operaciją (7)

Dainininkė Augustė Vedrickaitė (32 m.) vos prieš kelis mėnesius tapo mama. Ji su gyvenimo draugu Marijumi Šeiboku augina sūnelį Arijų.

Eglė Straleckaitė: dabar svarbiausia – neužbučiuoti vaikelio

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina trijų mėnesių dukrytę Vakarę.

Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai

Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.