Kaip šiandien gyvena pirmasis pasaulyje gimęs ir išgyvenęs septynetukas

 (2)
1997 metais lapkričio 19 dieną gimęs McCaughey šeimos septynetukas tapo JAV nacionaliniu fenomenu kaip pirmas pasaulyje išgyvenęs septynetukas. Dabar tai septyni paaugliai, vos po dviejų mėnesių švęsiantys savo aštuonioliktus gimtadienius, visiškai skirtingų tapatybių ir turintys skirtingų norų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Prieš septyniolika metų, kai septynetukas gimė, jo nuotrauka pasirodė ant ant leidinio „Today" viršelio. Tuomet mažyliams buvo vos 4 dienos.

Šiomis dienomis istorija pasikartojo – ant viršelio vėl septynetukas, kurio susilaukė Bobbi ir Kenny McCaughey, tik jau besiruošiantis švęsti pilnametystę.

Žurnalistai taip padarė sąmoningai, kad parodytų, kaip per tą laiką pasikeitė septyni broliai ir sesės. Kenny jaunesnysis, Alexis, Natalie, Kelsey, Nathanas, Brandonas ir Joelis – visiems jiems dabar septyniolika - ką tik pradėjo paskutinius savo metus mokykloje ir tai verčia jų tėvus stebėtis, kaip greitai tie metai prabėgo.

„Jie tiesiog pralėkė, – emocingai sakė Bobbi leidiniui „Today“ apie visus tuos metus, praėjusius nuo istorinio įvykio. – Vien todėl, kad nutiko tiek daug dalykų. Prisiminimai, džiaugsmas, širdies skausmas. Tai mus atvedė ten, kur esame šiandien ir tai labai ypatinga".

Kenny Vyresnysis niekada nepamirš tos dienos, kai lapkričio 19 dieną Di Moine (Ajovos valstija) devyniomis savaitėmis anksčiau laiko gimė jo septynetukas. Šeimoje jau augo vyresnioji sesuo Mikayla, dabar jai devyniolika ir ji ištekėjusi.

„Aš turėjau galimybę matyti, kaip kiekvienas mano vaikas ateina į šį pasaulį, – prisimena Kenny vyresnysis. – Išties tai buvo fantastiška".

McCaughey šeima sulaukė milžiniškos paramos, buvo padovanotas didelis namas, automobilis, auklės paslaugos ir dar daugiau. Jiems netgi paskambino tuometinis prezidentas Billas Clintonas ir pasiūlė stipendijas bet kuriame Ajovos valstybiniame universitete. Septynetas planuoja netrukus šiuo pasiūlymu pasinaudoti.

„Iš pat pradžių sulaukėme labai daug pagalbos iš šeimos ir draugų, – pasakoja Bobbi. – Jeigu kažko mums prireikdavo, visada atsirasdavo žmonių, kurie norėdavo mums padėti".

Kasmet nuo jų gimimo iki kol sukako keturiolika metų, septynetukas pasirodydavo NBC laidoje „Dateline“, tačiau Bobbi ir Kenny nepriėmė pasiūlymo eiti realybės šou keliu ir, paaugus vaikams, sumažino šeimos pasirodymų žiniasklaidoje skaičių.

„Iš tikrųjų noriu, kad mes būtume kaip įmanoma normalesnė šeima, – sako Kenny vyresnysis. – Tai geriausias būdas ugdyti šeimą, tiesiog normalūs, kasdieniniai dalykai".

Visi vaikai išsiugdė skirtingas tapatybes: Kenny jaunesnysis garsėja kaip klasės pokštininkas, Joelis yra knygų graužikas, o Brandonas išsiskiria savo užsispyrimu ir bebaimiškumu.

„Mūsų šeima ypatinga tuo, kad joje niekada nebūsi vienas ir vienišas, – sako Kenny jaunesnysis. – Visada yra su kuo pasikalbėti ir pabendrauti. Manau, kad tai stipriausia mūsų pusė".

Paaugusio septynetuko nuotraukų galima pamatyti čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.