Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Annegret Raunigk – toks yra moters, kuriai priklauso rekordas, vardas. Iš viso šiandien ji yra 17 vaikų mama, ir dėl keisto jos elgesio, ne visi vaikai palaiko ryšį su gimdytoja.

Annegret, buvusi pedagogė, visuomenės dėmesį atkreipė būdama 55 metų, kuomet pagimdė dukterį. Leilai šiandien 13 metų. Tąkart moteris tvirtino, kad Leila buvo pradėta natūraliu būdu ir esą tai jai buvo netikėtumas.

Tačiau kai po 10 metų paaiškėjo, kad vieniša motina Annegret Raunigk laukiasi ketvertuko, imta abejoti ir Leilos atsiradimo versija.

Vokietijos įstatymai draudžia daryti pagalbinį apvaisinimą tokio brandaus amžiaus moterims, tad Annegret šią procedūrą darė užsienyje. Ji buvo sėkminga ir moteris pastojo su ketvertuku.

2015 metų gegužės 19 dieną apie 11 valandą gimė 4 jos nešioti naujagimiai. Nėštumą pavyko išsaugoti iki 26 savaitės. 65 metų Annegret pagimdė 3 berniukus ir mergaitę. Buvo pranešta, kad jie svėrė 655 g, 960 g, 680 g ir 745 g. Vaikų vardai yra Bence, Fjonn, Dries ir Neeta.

Vokietijos TV kanalas RTL įsigijo išskirtines teises informuoti apie ketvertuko gimimą ir auginimą. Būtent šiomis dienomis moterį ir jos vaikus aplankė šio TV kanalo laidų vedėja, kuri ir papasakojo, kaip šiandien sekasi Annegret Raunigk.

Moteriai šiuo metu 68 metai, jos ketvertukui – treji. Drauge gyvena tik vienas vyresnis vaikas – trylikametė Leila.

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų
Visi Annegret vaikai dar prieš gimstant ketvertukui vienoje TV laidoje.
© Vida Press

Paaiškėjo, kad šiuo metu moteris neturi nė sekundės laiko sau ir sužiūrėti keturis aktyvius bei smalsius mažylius jai sekasi tikrai nelengvai. Vien dėl šios priežasties ji negali su jais išeiti į vaikų žaidimų aikštelę. Vaikai žaidžia namuose arba kieme.

Annegret papasakojo, kad ne vien vaikų judrumas kelia jai didelį stresą, bet ir elgesys. Vaikai dabar yra trejų metų amžiaus ir dažniau prieštarauja bei sako NE, todėl auginti juos – tikras iššūkis.

Ne visų vaikų sveikata yra gera, Neetai reikia kuo skubesnės akių gydytojo konsultacijos, Dries reikia reabilitologo paslaugų, nes po gimimo jo galvoje buvo krešulys, dėl kurio vėliau atsiliko raida.

Ketvertuko mama sako fiziškai negalinti nuvesti vaikų pas gydytojus, nes jai trūksta auklės pagalbos. TV laidų vedėjai susidarė įspūdis, kad moteris visai nejaučia savo kaltės, o tik kaltina aplinkinius jai nepadedant.

Kiti straipsniai šia tema:

Neįtikėtina: 65 metų moteris laukiasi ketvertuko

65 metų vokietė pagimdė ketvertuką

Ketvertukas vis dar ligoninėje: juos lanko mama

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.