Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį

Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona, Kembridžo kunigaikštiene Catherine Middleton šiandien tapo daugiavaikiais tėvais.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Balandžio 23 dieną 11.01 val. Didžiosios Britanijos laiku gimė berniukas, kuris svėrė 3,8 kg. Kaip pranešė Kensingtono rūmai, naujagimis ir jo mama laikosi gerai.

Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press

Kaip ir pirmus du gimdymus, Kate Middleton jautė vyro palaikymą. Princas Williamas dalyvavo gimstant visiems trims vaikams. Tai, beje, gana nauja karališkosios šeimos tradicija, nes anksčiau karališkosios šeimos vyrai savo žmonų gimdymuose nedalyvaudavo.

Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press

Vakarop iš ligoninės išvykęs princas Williamas netrukus grįžo su abiem vaikais. Aplankyti mažojo broliuko į ligoninę atvyko pirmieji du šeimos vaikai – 4 metų George ir 2 metų Charlotte. Beje, Charlotte trečiasis gimtadienis jau čia pat, ji gimusi gegužės 2 dieną.

Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press

Mažylė susirinkusiems prie ligoninės smalsuoliams smagiai mojavo ranka, tuo tarpu vyriausiasis šeimos vaikas, princas George, atrodė gana rimtai ir susikaupęs.

Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press

Beje, princas George į ligoninę tėčio atvestas buvo ir prieš dvejus metus, kai gimė sesė Charlotte. Šios tradicijos šeima nepažeidė ir šiemet.

Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press

Netrukus po to, kai naujagimį aplankė šeimynykščiai, Kate Middleton ir princas Williamas tradiciškai išėjo ant ligoninės rankų ir pozavo čia laukiantiems fotografams, žurnalistams bei smalsuoliams. Prieš kelias valandas pagimdžiusi Kate Middleton buvo apsirengusi raudona suknele.

Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press

Pora neslėpė šypsenų ir šiltų jausmų. Kūno kalba spinduliavo meilę.

Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press
Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press
Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press
Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press
Karališkoji šeima parodė pasauliui naujagimį
© Vida Press

Taigi, pagimdžiusi Lietuvos laiku 13.01 val., Kate Middleton su vyru ir naujagimiu iš ligoninės namo išvyko tos pačios dienos vakare, apie 19.30 val. Prieš tai jie pozavo fotografams.

36 metų Kate Middleton su 35 metų vyru Williamu anksti į privačią Šv. Marijos ligoninę Londone atvyko šįryt. Būtent tada ir tapo aišku, kad balandžio 23 bus įsimintina šeimos istorijoje. Gimęs naujagimis yra penktasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą. Pirmasis yra princas Charles, tada – tėtis Williamas, brolis George ir sesutė Charlotte.

Apie tai, kad princo Williamo šeima taps daugiavaikė, pranešta 2017 metų rugsėjį. Kate Middleton tąkart ilgai nebuvo viešumoje – ji kentėjo nuo stiprios nėštumo toksikozės, kuri būdinga pirmajam nėštumo trimestrui. Vėliau Kate Middleton aktyviai atliko savo pareigas ir dalyvavo daugelyje svarbių viešų renginių. Naujagimio lytis buvo nežinoma iki pat gimdymo.

Berniuko vardas iki šiol dar nepaskelbtas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princas George švenčia 5 metų gimtadienį ir turi dovaną savo gerbėjams

Šiandien, liepos 22 dieną, Didžiosios Britanijos princo Williamo (36) ir Kembridžo kunigaikštienės Catherine Middleton (36) pirmagimiui sūnui sukanka 5 metai.

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.