Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Danijos sosto paveldėtojas Frederikas ir jo žmona Mary

Monarchų santuoką galima vadinti laiminga. Kartu jie jau septyniolika metų. Būsimi sutuoktiniai susipažino per Sidnėjaus Olimpines žaidynes ir 2004 metais susituokė. Iki santuokos profesoriaus dukra Mary spėjo pagyventi Australijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dėl princo Frederiko Mary atsisakė Australijos ir Anglijos pilietybių.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Scanpix

Dabar pora augina keturis vaikus. Šeimoje auga vienuolikos princas Christianas, dešimties dukra princesė Isabella ir šešerių dvyniai princas Vincentas ir princesė Josephine. Karališkosios šeimos naujienas galima sekti oficialioje Frederiko ir Mary „Instagram" paskyroje.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Jordanijos karalius Abdullah II bin al-Husseinas ir karalienė Rania

Rania – neįtikėtinai graži moteris ir keturių vaikų mama. Šiais metais ji atšventė 47 metus, tačiau ir toliau atrodo tiesiog puikiai. Jos „Twitter" paskyrą seka aštuoni milijonai žmonių. Rania aktyviai užsiima labdaringa veikla ir lankosi daugelyje valstybinių renginių.

Karalienė Rania
Karalienė Rania
© Reuters / Scanpix

Kartu su vyru Abdullah Rania turi keturis vaikus: 23 metų sosto paveldėtoją Husseiną, dvejais metais jaunesnę dukrą Iman, kuri ne taip seniai įstojo į Vašingtono universitetą, septyniolikos dukrą Salmą ir dvylikos sūnų Hashemą.

2006 metais Jordanijos karalienė lankėsi Oprah Winfrey pokalbių šou, kuriame pasakojo apie tai, kaip auklėja savo vaikus. Rania prisipažino, kad savo vaikų nelepina ir stengiasi būti pagal galimybes griežta. Ji nori, kad jos vaikai išaugtų garbingais pasaulio piliečiais.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Belgijos karalius Phillipe'as ir karalienė Mathilde

Mathilde ir Phillipe'as susituokė 1999 metais. Per aštuoniolika santuokos metų jie susilaukė keturių įpėdinių: penkiolikos dukters Elisabeth, keturiolikos sūnaus Gabrielio, dvylikos princo Emmanuelio ir devynerių dukters Eleonore. Psichologiją baigusi Mathilde aktyviai užsiima labdaringa veikla.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Nyderlandų karalius Willemas-Alexanderis ir karalienė Maxima

Nyderlandų karališkoji pora augina keturiolikos metų sosto įpėdinę Cathariną-Amalią.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Be jos šeimoje auga dar dvi princesės – dvylikos Ariene ir dešimties Alexia. Valdančioji Nyderlandų dinastija ne kartą spaudoje buvo vadinama laimingiausia karališkąja šeima.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Norvegijos princas Haakonas ir princesė Mette-Marit

Norvegijos sosto įpėdinis Haakonas nustebino šalies aukštuomenę: 2001 metais jis vedė paprastą padavėją. Iki santuokos su princu Mette-Marit viena augino sūnų Mariusą Borgą Hoiby. Dabar pora dar augina trylikos dukrą Ingrid Alexandrą ir vienuolikos sūnų Sverre.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.