Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Danijos sosto paveldėtojas Frederikas ir jo žmona Mary

Monarchų santuoką galima vadinti laiminga. Kartu jie jau septyniolika metų. Būsimi sutuoktiniai susipažino per Sidnėjaus Olimpines žaidynes ir 2004 metais susituokė. Iki santuokos profesoriaus dukra Mary spėjo pagyventi Australijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dėl princo Frederiko Mary atsisakė Australijos ir Anglijos pilietybių.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Scanpix

Dabar pora augina keturis vaikus. Šeimoje auga vienuolikos princas Christianas, dešimties dukra princesė Isabella ir šešerių dvyniai princas Vincentas ir princesė Josephine. Karališkosios šeimos naujienas galima sekti oficialioje Frederiko ir Mary „Instagram" paskyroje.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Jordanijos karalius Abdullah II bin al-Husseinas ir karalienė Rania

Rania – neįtikėtinai graži moteris ir keturių vaikų mama. Šiais metais ji atšventė 47 metus, tačiau ir toliau atrodo tiesiog puikiai. Jos „Twitter" paskyrą seka aštuoni milijonai žmonių. Rania aktyviai užsiima labdaringa veikla ir lankosi daugelyje valstybinių renginių.

Karalienė Rania
Karalienė Rania
© Reuters / Scanpix

Kartu su vyru Abdullah Rania turi keturis vaikus: 23 metų sosto paveldėtoją Husseiną, dvejais metais jaunesnę dukrą Iman, kuri ne taip seniai įstojo į Vašingtono universitetą, septyniolikos dukrą Salmą ir dvylikos sūnų Hashemą.

2006 metais Jordanijos karalienė lankėsi Oprah Winfrey pokalbių šou, kuriame pasakojo apie tai, kaip auklėja savo vaikus. Rania prisipažino, kad savo vaikų nelepina ir stengiasi būti pagal galimybes griežta. Ji nori, kad jos vaikai išaugtų garbingais pasaulio piliečiais.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Belgijos karalius Phillipe'as ir karalienė Mathilde

Mathilde ir Phillipe'as susituokė 1999 metais. Per aštuoniolika santuokos metų jie susilaukė keturių įpėdinių: penkiolikos dukters Elisabeth, keturiolikos sūnaus Gabrielio, dvylikos princo Emmanuelio ir devynerių dukters Eleonore. Psichologiją baigusi Mathilde aktyviai užsiima labdaringa veikla.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Nyderlandų karalius Willemas-Alexanderis ir karalienė Maxima

Nyderlandų karališkoji pora augina keturiolikos metų sosto įpėdinę Cathariną-Amalią.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Be jos šeimoje auga dar dvi princesės – dvylikos Ariene ir dešimties Alexia. Valdančioji Nyderlandų dinastija ne kartą spaudoje buvo vadinama laimingiausia karališkąja šeima.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press

Norvegijos princas Haakonas ir princesė Mette-Marit

Norvegijos sosto įpėdinis Haakonas nustebino šalies aukštuomenę: 2001 metais jis vedė paprastą padavėją. Iki santuokos su princu Mette-Marit viena augino sūnų Mariusą Borgą Hoiby. Dabar pora dar augina trylikos dukrą Ingrid Alexandrą ir vienuolikos sūnų Sverre.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.