Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Didžiosios Britanijos žiniasklaida spėja, kad Kate Middleton planuojamo gimdymo data jau visai čia pat. Kodėl? Ogi Londone esanti ligoninė, kurioje gimė ir pirmieji jos vaikai George ir Charlotte jau pradėjo ruoštis smalsuolių antplūdžiui.

Gatvėje, kurioje yra Kate Middleton mėgstama ligoninė, pastatyti eismą ribojantys ženklai ir atitvarai. Abu kartus, kai gimė pirmieji princo Williamo ir Kate Middleton vaikai, gimdymo dieną čia susirinkdavo minios žiniasklaidos atstovų bei smalsių miestiečių.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų
© Vida Press

Pranešama, kad jau nuo kovo mėnesio ligoninėje yra rezervuota gimdymo palata Kembridžo kunigaikštienei, o 20 medikų komanda, kuri priims gimdymą ir prižiūrės naujagimį, pasiruošusi bet kada atvykti, kai tik prireiks.

Gegužės 19 dieną vyks princo Harry ir Meghan Markle vestuvės, tikimasi, kad jose dalyvaus ir jau po gimdymo spėjusi jėgas atgauti Kate Middleton.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų
© Vida Press

Pats didžiausias klaustukas išlieka dėl vaiko lyties: nebuvo jokio oficialaus pranešimo, ko laukia Kate Middleton, taip pat niekas iš šeimos pažįstamų rato neišplepėjo šios naujienos žiniasklaidai. Todėl visai tikėtina versija, kad šįkart karališkoji pora pati sąmoningai pasirinko nežinoti, kas jiems gims.

Didžiosios Britanijos lažybų punktuose aktyviai spėliojama būsimo vaiko lytis. Kol kas yra daugiau spėjimų, kad gims mergaitė.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų
© Vida Press

Kurią balandžio dieną pagimdys Kate Middleton, sužinosime jau visai netrukus. Aišku tik viena – jei gimdymas įvyks balandžio 21 dieną, Didžioji Britanija švęs dvigubai. Juk būtent šią dieną yra gimusi karalienė Elžbieta II. Monarchė yra gimusi 1926 metų balandžio 21-ąją, tad šiemet švęs jau 92 -ąjį gimtadienį.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų
© Vida Press

Jei Kate Middleton ir princo Williamo atžala gimtų būtent šią dieną, viena vertus, tai būtų be galo graži dovana Williamo močiutei. Tačiau iš kitos pusės, jei taip nutiktų, tądien dėmesys nukryptų į naujagimį, nes Kate ir Williamas be galo populiarūs ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir visame pasaulyje. O kažin ar karalienė nusiteikusi dalintis dėmesiu?..

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.