Kate Middleton pasirodymas viešumoje po ilgos pertraukos užminė vieną mįslę

 (4)
Daugiau kaip mėnesį viešumoje nesirodžiusi Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton vakar pirmą kartą pasirodė viešumoje po to, kai paskelbė, jog laukiasi trečiojo mažylio.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žinia, jog princo Williamo žmona ir George bei Charlotte mama Kate Middleton laukiasi trečiojo vaiko, pasaulį apskriejo rugsėjo 4 dieną. Tądien ji turėjo dalyvauti viename ofcialiame renginyje, tačiau jame nepasirodė, o Bakingamo rūmų spaudos tarnyba išplatino pranešimą, kad Kate Middleton laukiasi trečiojo vaikelio. Kaip ir pirmuosius nėštumus, šį ją lydėjo stipri nėštumo toksikozė. Todėl Kate Middleton daugiau kaip mėnesį nesirodė viešumoje ir apie ją nebuvo žinoma jokių naujienų.

Spalio 10 dieną, kuomet pasaulyje minima psichinės sveikatos puoselėjimo diena, Kate Middleton su vyru pagaliau pasirodė viešai. Jie dalyvavo Bakingamo rūmų renginyje, skirtame darbuotojams, kurie dirba su psichikos sveikatos sutrikimų turinčiais ligoniais.

Kate Middleton
Kate Middleton
© Vida Press

Renginio metu Kate daug šypsojosi ir bendravo su renginio svečiais.

Kate Middleton
Kate Middleton
© Vida Press

Savo pirmajam pasirodymui po ilgo laiko tarpo kunigaikštienė pasirinko nėriniuotą melsvą suknelę. Visada liekna ir grakšti Kate Middleton šįkart pasirodė su vos matomu nėščiosios pilveliu.

Žiniasklaidos atstovai, kaip ir visa Didžiosios Britanijos ar pasaulio bendruomenė, visada noriai stebi karališkosios šeimos žingsnius, todėl ir šis pirmasis pasirodymas viešumoje neliko nepastebėtas. Kai kurie apžvalgininkai net ėmė spėlioti, kad tokiu būdu Kate Middleton pateikė subtilią užuominą į būsimojo vaikelio lytį - esą tai gali būti berniukas.

Kate Middleton
Kate Middleton
© Vida Press

Kokios lyties vaikelio laukiasi, Kate Middleton neatskleidė nei pirmojo, nei antrojo nėštumo metu. Naujagimių lytis būdavo atskleidžiama jau tik po gimdymo. Tikėtina, kad tas pats scenarijus bus ir šįkart.

Kate Middleton
Kate Middleton
© Vida Press

Priminsime, kad šis ruduo ypatingas Kate Middleton šeimai dėl kelių priežasčių. Jie ne tik ryžosi tapti daugiavaikiais tėvais, bet ir išleido keturmetį George pirmą kartą į mokyklą. Princesei Charlotte šiuo metu - dveji metai ir 5 mėnesiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.