Kate Middleton stilius: jį kopijuoja nėščios ir ne tik FOTO

 (6)
Spalio 23 -ąją dieną karališkoje šeimoje šventė - bus krikštijamas mažasis Williamo ir Catherine sūnelis George. Jau dabar spėliojama, kaip šia proga bus pasipuošusi mamytė, kuri daugeliui pasaulio moterų yra stiliaus ikona. Jos aprangą, makiažą ir šukuosenas kopijuoja ne tik paprastos moterys, bet ir įžymybės.
© DELFI

Net būdama nėščia ji buvo pripažinta stilingiausia nėštuke. Kate Middleton šis titulas atiteko už tai, kad ji net apvalėjant pilvukui sugeba išlaikyti savo stilių - eleganciją, rafinuotumą ir moteriškumą. 

Taigi, apžvelkime šios dailios moters stilių nuo pradžių. Gal ir jūs panorėsite nusikopijuoti vieną kitą detalę bei tapti dailia dama?

Subtilus, dieninis makiažas visuomet saikingas ir moteriškas. Kate oda yra gana šviesi, todėl jai būtina teisingai sudėlioti akcentus. Pastelinės spalvos, neiššaukiantis makiažas pabrėžia moters grožį, bet nekeičia jos bruožų. 

Ir ne tik Kate garderobas itin patinka dailiosios lyties atstovėms - plastikos chirurgų itin dažnai prašoma pakoreguoti nosį ir padaryti ją kuo panašesnę į Kate nosytę.

Jos apranga tapo pavydžiu daugeliui gerbėjų, siekiančių atrodyti tikromis damomis. Tai, kad Kate garderobas nepalieka abejingų, rodo ir faktas, jog dauguma drabužių, su kuriais pasirodo kunigaikštienė, būna kopijuojami gamintojų ir masiškai pardavinėjami, nes turi didžiulę paklausą.

Visą pasaulį savo savo grožiu žavinti Kembridžo hercogienė yra tikra galvos apdangalų fanė. Tačiau net šią neatsiejamą anglų damų detalę, Kate renkasi itin elegantišką, nekrauna ant galvos „tortų".

Po gimdymo praėjus vos keliems mėnesiams, Kate pasirodė viešumoje stulbinamai sulieknėjusi. Taigi, akivaizdu, kad moteris rūpinasi ne tik tuo kuo rengiasi, bet ir kūnu, ant kurio dailiai atorodo visi drabužiai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kas labiausiai stebina Indijoje gyvenančią ir sūnų auginančią lietuvę (8)

Lietuvės ir suomio šeima Indijoje gyvena jau daugiau kaip metus. Prieš išvykdami perskaitė labai gerą patarimą lengvesnei adaptacijai Indijoje – reikia nesitikėti, kad viskas bus taip, kaip esi pratęs, su pagarba ir be pykčio priimti kultūrą tokią, kokia ji yra, ir visada į viską žiūrėti su truputėliu humoro.

Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi (66)

Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".

Agnė Grigaliūnienė: diržo gavau vienintelį kartą gyvenime ir tai atsimenu iki šiol

Sąmoninga bei aktyvi mama, suvokianti mūsų visuomenės ir savo trūkumus, tačiau besistengianti savo vaikams perteikti geriausia, ką pati yra gavusi iš savo tėvų. Šiltų vaikystės prisiminimų įkvėptas noras keisti visuomenę gerinant tėvų ir vaikų ryšį – tokią užduotį sau kelia dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė.

Kaip po patirto šoko jaučiasi Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai (4)

Praėjus beveik pusei metų nuo to laiko, kai Angelina Jolie ir Bradas Pittas pateikė dokumentus skyryboms, aktorė ir šešių vaikų mama pirmą kartą atvirai papasakojo, kaip tai atsiliepė jai ir jos vaikams.

Įkurti TAVO VAIKO žurnalą verslininkę įkvėpė vienas smetoninis leidinys (1)

Žurnalas „Tavo vaikas“ švenčia 25-ąjį gimtadienį, jei kalbėtume apie tokio amžiaus žmogų, tai pati branda ir grožis.

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.