Kliba idealia Holivude laikyta daugiavaikė šeima

 (18)
Juos dažnai pavadindavo idealiausia Holivudo šeima. Trys vaikai, garsusis tėtis, leidžiantis laisvalaikį su vaikais žaidimų aikštelėje, žinoma aktorė, dėl motinystės laikinai sustabdžiusi perspektyvią karjerą... Tačiau atrodo, kad šioje idilėje kažkas yra ne taip.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aktorė Jennifer Garner (43) balandžio mėnesį gimtadienį šventė tik savo trijų vaikų apsuptyje. Seraphina (6), Violet (9) ir Samuelis (3) padėjo mamai užpūsti žvakutes ant torto. Kur tuo metu buvo jos vyras ir šeimos tėtis Benas Affleckas (42)?

Kaip praneša žiniasklaida, Benas tuo metu buvo toli nuo namų, kur sąmoningai išvažiavo, norėdamas apmąstyti, kiek svarbi jam šeima ir ką jis darys toliau. Skyrybos ar tolimesnis šeimyninis gyvenimas?

TAIP PAT SKAITYKITE:
Pakrikštyti karališkieji Monako dvynukai
Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų vokietei?

Benas Affleckas ir Jennifer Garner
Benas Affleckas ir Jennifer Garner
© AFP/Scanpix

Vienuolyne

Garsenybių gyvenimus aprašantis amerikietiškasis "The National Enquirer" praneša, kad nuo balandžio vidurio Benas yra užsidaręs budistų vienuolyne Kanadoje. Po paskutinio barnio su žmona, jis čia ieško ramybės ir apmąsto gyvenimą.

Kaip rašoma, šios poros santuoka kliba jau kuris laikas. Esą Jennifer Garner nebegali toliau taikstytis su vyro polinkiu į žaidimų ir alkoholio priklausomybes. Be to, esą ji turi pakankamai įrodymų, kad Benas galėjo būti neištikimas. Dėl to Jennifer jau senokai jaučiasi kaip vieniša mama, kuriai tenka visas krūvis auklėjant tris mažus vaikus bei rūpinantis namų židiniu.

Dar vienas šansas

Šeimai artimas bičiulis bulvariniam leidiniui „Radar Online“ išplepėjo, kad Jennifer buvo nuskridusi į Kanadą pas sutuoktinį, tačiau namo grįžo viena. Benas Affleckas nėra apsisprendęs, kuriuo keliu jam pasukti. Jennifer pasitikėjimas vyru sumažėjęs, tačiau esą ji linkusi suteikti jam dar vieną šansą.

Kliba idealia Holivude laikyta daugiavaikė šeima
© Vida Press

Brangios skyrybos

Jeigu 10 metų kartu gyvenusi pora išsiskirstytų kas sau, tektų gerokai pasukti galvą, kaip pasidalinti bendrą turtą, kuris, manoma, yra daugiau kaip 150 milijonų dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.