Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi

 (24)
Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.
© DELFI montažas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

47 metų ispanė karališkajai šeimai dirba nuo tada, kai princui George'ui suėjo šeši mėnesiai. Nuotraukose galima išvysti, kaip M. T. Turrion Borrallo mažuosius vežimėliu išveža į lauką, su jais vaikštinėja arba per oficialius renginius stovi su vystyklais ir pieno buteliukais netoliese karališkosios šeimos.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Pirmiausia, ji visada būna šalia, kai Williamas ir Kate išvyksta į keliones.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© AP / Scanpix

Ne vieną kartą oficialiuose renginiuose (Pipoos Middleton vestuvėse, princesės Charlotte krikštynose ir kt.) auklė Maria Teresa Turrion Borrallo būna apsirengusi pilkos spalvos uniforma. Kepurė, primenanti Merės Popins skrybėlaitę, turi išsiuvinėtą N raidę. Ši neįprasta auklės apranga taip pat turi paaiškinimą. Tai mokymo įstaigos, kurią lankė karališkoji auklė – Norlando koledžo – uniforma.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Auklėti visuomenės elitui priklausančių žmonių vaikus – itin garbingas darbas. Į klases susiskirsčiusioje Didžiosios Britanijos visuomenėje net ir auklė turi turėti elitinį išsilavinimą. Trejus metus trunkantis mokslas kasmet kainuoja po 43 tūkstančius eurų, jo metu be kita ko mokoma iškepti tobulą gimtadienio tortą ar iš tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentus. Kaip pasirūpinti naktį nerimstančiu kūdikiu, koledže mokomasi su lėlėmis.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

1892 metais įkurtas koledžas yra toji institucija, kurioje ruošiamos auklės mėlynojo kraujo atstovams, turtingiesiems ir garsiesiems šio pasaulio tėvams. Norlande paruoštos auklės augino ir Micką Jaggerį, ir princesę Anne.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Reuters / Scanpix

Tokiu atveju gali būti ramus, kad jaunos moterys, o pastaruoju metu jau ir vyrai, bus išmokyti puikiai pasirūpinti vaikais ir išliks visada diskretiški.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Aukles apmoko ir kovos su terorizmu ekspertai

M. T. Turrion Borrallo neduoda interviu. Be abejo, ji niekada neatvirauja apie savo karališkuosius auklėtinius. Apie ją žinoma tik tiek, kad ji kilusi iš Ispanijoje esančios Palensijos, ten užaugo katalikiškoje šeimoje.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press
Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Reuters / Scanpix

Taip pat žinoma ir tai, kad ji, kaip ir visos auklės, buvo specialiai apmokyta saugumo taisyklių, nuolat išsaugoti budrumą ir neprarasti savitvardos, kai garsiuosius auklėtinius užpuola paparacai.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Visai neseniai prestižinės auklių mokyklos studentes pradėjo mokyti ir kovos su terorizmu ekspertai.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Reuters / Scanpix

Kalbant apie užmokestį, karališkosios auklės niekuo nesiskiria nuo visų likusių pasaulio žmonių, kurie dirba vaikų priežiūros ir auklėjimo sektoriuje. Pasak britų žiniasklaidos, M. T. Turrion Borrallo per mėnesį gauna apie 3500 eurų. Jos paslaugos turi būti prieinamos visą parą.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (8)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.

Mažasis princas per kalėdinį vaidinimą gavo toli gražu ne karališką vaidmenį (6)

Prieš Kalėdas daugelyje vaikų darželių ir mokyklų tėvai kviečiami į vaidinimus, kuriuos vaikai rodo spektaklį, deklamuoja eilėraščius ar dainuoja dainas.

Dukrytės Onos susilaukusi dainininkė Ieva Narkutė: „Motinystė būna visokia"

Dainininkė, dainų kūrėja Ieva Narkutė-Šeduikienė (29 m.), susilaukusi pirmagimės Onos, pernai lapkritį prisidėjo prie mamų genties. Kaip scenoje fatališkos moters įspūdį keliančiai Ievai sekasi kurti naują – mamos vaidmenį?

Jurgita Pocienė: vieną auginti sunkiau negu šešis (6)

Visos mamos žino, kad vaikus tarpusavyje lyginti šiukštu draudžiama. Mes to ir nedarysime. Tačiau kai pokalbio leidiesi su šešių vaikų – trylikametės Pajautos, vienuolikmetės Mortos, dešimt­metės Barboros, septynerių Kerniaus, dvimetuko Petro ir vos prieš du mėnesius į šeimą atėjusios Katrės mama Jurgita Pociene (40 m.), negali jos nepaklausti, ar skiriasi pirmo ir, tarkim, penkto ar šešto vaiko gimdymas bei auginimas. Kaip metams bėgant keitėsi pačios Jurgitos požiūris į motinystę?

7 įsimintinos princo mintys apie tėvystę ir vaikus

Princas Williamas su žmona Kate Middleton augina 4 metų George ir 2 metų Charlotte. Trečiasis poros mažylis gims 2018 metų pavasarį.

Stereotipų nepabūgę vilniečiai nusprendė įsivaikinti romų tautybės mergaitę

Ingrida (29 m.) ir Ignas (37 m.) Vaitiekūnai prieš dvejus metus nusprendė įsivaikinti romų tautybės penkiametę Mariją. Dabar mergaitė, kaip pati sakė, gyvena laimingą gyvenimą. Ji – toks pats vaikas kaip ir kiti jos bendraamžiai, turinti savo charakterį, kaprizų, yra be galo smalsi. Kai kalbėjome su jos tėvais, ji net kelis kartus patikslino, kodėl vienaip ar kitaip elgėsi.

Paaiškėjo paslaptis, ko Kalėdų senelio paprašė mažasis princas George (11)

Ar jūsų mažyliai jau parašė laišką Kalėdų seneliui? Taip? Ir kokie jų norai? Nauja lėlė, robotukas, o gal net išmanusis telefonas?

Pirmąjį gimtadienį pasitinkantys Zvonkų dvyniai su mama ilsėjosi Egipte (2)

Gimus mažyliams Kornelijai ir Donatui, kurie gruodžio 1 dieną švenčia pirmąjį gimtadienį, dainininkei Katažinai Zvonkuvienei teko kiek pakeisti savo keliavimo įpročius.

TV žvaigždė Andrejus Malachovas savo vaikui vardą išrinko neįprastu būdu

Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, neseniai tėčiu pirmą kartą tapęs 45 metų TV laidų vedėjas Andrejus Malachovas savo sūnui vardą nusprendė išrinkti tiesioginio eterio metu.

Dainininkė Augustė: sūnus gimė vakare, o ryte jam jau darė operaciją (7)

Dainininkė Augustė Vedrickaitė (32 m.) vos prieš kelis mėnesius tapo mama. Ji su gyvenimo draugu Marijumi Šeiboku augina sūnelį Arijų.

Eglė Straleckaitė: dabar svarbiausia – neužbučiuoti vaikelio

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina trijų mėnesių dukrytę Vakarę.

Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai

Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.