Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi

 (24)
Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.
© DELFI montažas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

47 metų ispanė karališkajai šeimai dirba nuo tada, kai princui George'ui suėjo šeši mėnesiai. Nuotraukose galima išvysti, kaip M. T. Turrion Borrallo mažuosius vežimėliu išveža į lauką, su jais vaikštinėja arba per oficialius renginius stovi su vystyklais ir pieno buteliukais netoliese karališkosios šeimos.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Pirmiausia, ji visada būna šalia, kai Williamas ir Kate išvyksta į keliones.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© AP / Scanpix

Ne vieną kartą oficialiuose renginiuose (Pipoos Middleton vestuvėse, princesės Charlotte krikštynose ir kt.) auklė Maria Teresa Turrion Borrallo būna apsirengusi pilkos spalvos uniforma. Kepurė, primenanti Merės Popins skrybėlaitę, turi išsiuvinėtą N raidę. Ši neįprasta auklės apranga taip pat turi paaiškinimą. Tai mokymo įstaigos, kurią lankė karališkoji auklė – Norlando koledžo – uniforma.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Auklėti visuomenės elitui priklausančių žmonių vaikus – itin garbingas darbas. Į klases susiskirsčiusioje Didžiosios Britanijos visuomenėje net ir auklė turi turėti elitinį išsilavinimą. Trejus metus trunkantis mokslas kasmet kainuoja po 43 tūkstančius eurų, jo metu be kita ko mokoma iškepti tobulą gimtadienio tortą ar iš tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentus. Kaip pasirūpinti naktį nerimstančiu kūdikiu, koledže mokomasi su lėlėmis.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

1892 metais įkurtas koledžas yra toji institucija, kurioje ruošiamos auklės mėlynojo kraujo atstovams, turtingiesiems ir garsiesiems šio pasaulio tėvams. Norlande paruoštos auklės augino ir Micką Jaggerį, ir princesę Anne.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Reuters / Scanpix

Tokiu atveju gali būti ramus, kad jaunos moterys, o pastaruoju metu jau ir vyrai, bus išmokyti puikiai pasirūpinti vaikais ir išliks visada diskretiški.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Aukles apmoko ir kovos su terorizmu ekspertai

M. T. Turrion Borrallo neduoda interviu. Be abejo, ji niekada neatvirauja apie savo karališkuosius auklėtinius. Apie ją žinoma tik tiek, kad ji kilusi iš Ispanijoje esančios Palensijos, ten užaugo katalikiškoje šeimoje.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press
Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Reuters / Scanpix

Taip pat žinoma ir tai, kad ji, kaip ir visos auklės, buvo specialiai apmokyta saugumo taisyklių, nuolat išsaugoti budrumą ir neprarasti savitvardos, kai garsiuosius auklėtinius užpuola paparacai.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press

Visai neseniai prestižinės auklių mokyklos studentes pradėjo mokyti ir kovos su terorizmu ekspertai.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Reuters / Scanpix

Kalbant apie užmokestį, karališkosios auklės niekuo nesiskiria nuo visų likusių pasaulio žmonių, kurie dirba vaikų priežiūros ir auklėjimo sektoriuje. Pasak britų žiniasklaidos, M. T. Turrion Borrallo per mėnesį gauna apie 3500 eurų. Jos paslaugos turi būti prieinamos visą parą.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.