Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu

 (4)
Besilaukiančios moterys puikiai žino, kad nėštumas – ne visada vien tik džiugus įvykis, kaip gali pasirodyti iš nuotraukų žurnaluose ir tinklaraščiuose.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Yra moterų, kurių nėštumas būna tarsi svajonė – be pykinimo, be nepatogumų, bet tokių – mažuma. Rytinis pykinimas gali virsti pykinimu visą dieną, sunku išstovėti ilgiau nei dvi minutes, lengvai užplūsta depresyvios nuotaikos.

Net didžiausios pasaulio garsenybės nėra apsaugotos nuo sunkaus nėštumo. Dalis per daug apie tai nekalba, kitos trumpai užsimena interviu, na, o dar kitos atvirai pasakoja apie nėštumo komplikacijas ir netgi sako, kad galbūt daugiau vaikų nenorės. Garsenybės turi daug progų pasidalinti išgyvenimais iš asmeninio gyvenimo ir parodyti kitoms moterims, kad jos – ne vienos. Kalbant apie komplikuotą nėštumą, bendrumo pojūtis gali būti labai naudingas toms, kurioms visi devyni mėnesiai nėra lengvi.

Nieko stebėtino, kad Kim Kardashian per daug nesidžiaugė savo nėštumais. Kad ir kaip myli du savo vaikus – North ir Saint, ji sako, kad nėštumas jai nepatiko. Įdomu tai girdėti, nes jos sesuo Kourtney apie nėštumą visada kalbėjo labai pakiliai, tvirtino, kad jai patinka jos savijauta ir išvaizda nėštumo metu.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
© Vida Press

Akivaizdu, kad Kim taip stipriai įkvėpta nesijaučia. Tai galima suprasti – abiejų nėštumų metu buvo komplikacijų. Savo tinklaraštyje Kim Kardashian rašė apie preeklampsiją – sunkią nėštumo komplikaciją, kuri kelia grėsmę ir mamos, ir vaikelio sveikatai. Laiku nepastebėta ji neretai baigiasi priešlaikiniu gimdymu. Būtent dėl šios komplikacijos Kim Kardashian buvo priversta gimdyti North 34 savaičių, tai yra, pusantro mėnesio anksčiau laiko.

Straipsnį apie nėščiųjų preeklampsiją ir kitas nėštumo komplikacijas skaitykite čia.

Daugelis apkalbėjo žaviąją aktorę Selmą Hayek, kad nėštumo metu ji pernelyg daug priaugo svorio (iš kur tas supratimas, kad nėščios moterys kažkokiu būdu turi likti lieknos?). Aktorė priaugo daugiau kaip 22 kilogramus. Deja, svoris daugiau, negu rekomenduojama, padidėjo dėl tam tikrų komplikacijų.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
© Vida Press

S. Hayek sirgo nėščiųjų diabetu – nėščioms moterims pasitaikančia diabeto forma. Nėštumo metu S. Hayek jau buvo 40 m., tai irgi sunkino padėtį. Aktorė sakė, kad dėl jos amžiaus medikai baiminosi daugiau, negu įprastai. Laimė, kūdikis gimė sveikas, o S. Hayek po gimdymo neturėjo problemų dėl diabeto.

Straipsnį apie svorį nėštumo metu skaitykite čia.

Kate Middleton laukdamasi abiejų vaikų tiesiog švytėjo. Kaip jai taip pavyko? Nėštumas jai tikrai tiko, net ir nėščia būdama ji išliko stilinga ir madinga. Taip Didžiosios Britanijos princo Williamo žmona atrodė žiniasklaidos puslapiuose. Tačiau kaip ji nėštumo metu jautėsi iš tikrųjų? Iš tiesų abu K. Middleton nėštumai nebuvo lengvi, laukiantis abiejų vaikų rytais ją stipriai pykindavo. Daugelis moterų patiria rytinį pykinimą nėštumo metu, tačiau nedaugeliui jų pykinimas būna toks, dėl kurio jos praranda darbingumą, krenta svoris ir jos atsiduria ligoninėje. Dėl itin stipraus rytinio pykinimo moteriai gali grėsti dehidratacija ir prireikia medikų pagalbos.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
© Vida Press

Būtent dėl tokio stipraus pykinimo pasaulis ir sužinojo apie K. Middleton nėštumą dar nepasirodžius oficialiam pranešimui – dėl pykinimo ir dehidratacijos K. Middleton atsidūrė ligoninėje, tada spauda ėmė rašyti apie nėštumą, na, o greitai karališkoji pora patvirtino šiuos gandus.

Straipsnį apie nėščiųjų pykinimą ir pagalbą joms skaitykite čia.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.