Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu

 (4)
Besilaukiančios moterys puikiai žino, kad nėštumas – ne visada vien tik džiugus įvykis, kaip gali pasirodyti iš nuotraukų žurnaluose ir tinklaraščiuose.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Yra moterų, kurių nėštumas būna tarsi svajonė – be pykinimo, be nepatogumų, bet tokių – mažuma. Rytinis pykinimas gali virsti pykinimu visą dieną, sunku išstovėti ilgiau nei dvi minutes, lengvai užplūsta depresyvios nuotaikos.

Net didžiausios pasaulio garsenybės nėra apsaugotos nuo sunkaus nėštumo. Dalis per daug apie tai nekalba, kitos trumpai užsimena interviu, na, o dar kitos atvirai pasakoja apie nėštumo komplikacijas ir netgi sako, kad galbūt daugiau vaikų nenorės. Garsenybės turi daug progų pasidalinti išgyvenimais iš asmeninio gyvenimo ir parodyti kitoms moterims, kad jos – ne vienos. Kalbant apie komplikuotą nėštumą, bendrumo pojūtis gali būti labai naudingas toms, kurioms visi devyni mėnesiai nėra lengvi.

Nieko stebėtino, kad Kim Kardashian per daug nesidžiaugė savo nėštumais. Kad ir kaip myli du savo vaikus – North ir Saint, ji sako, kad nėštumas jai nepatiko. Įdomu tai girdėti, nes jos sesuo Kourtney apie nėštumą visada kalbėjo labai pakiliai, tvirtino, kad jai patinka jos savijauta ir išvaizda nėštumo metu.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
© Vida Press

Akivaizdu, kad Kim taip stipriai įkvėpta nesijaučia. Tai galima suprasti – abiejų nėštumų metu buvo komplikacijų. Savo tinklaraštyje Kim Kardashian rašė apie preeklampsiją – sunkią nėštumo komplikaciją, kuri kelia grėsmę ir mamos, ir vaikelio sveikatai. Laiku nepastebėta ji neretai baigiasi priešlaikiniu gimdymu. Būtent dėl šios komplikacijos Kim Kardashian buvo priversta gimdyti North 34 savaičių, tai yra, pusantro mėnesio anksčiau laiko.

Straipsnį apie nėščiųjų preeklampsiją ir kitas nėštumo komplikacijas skaitykite čia.

Daugelis apkalbėjo žaviąją aktorę Selmą Hayek, kad nėštumo metu ji pernelyg daug priaugo svorio (iš kur tas supratimas, kad nėščios moterys kažkokiu būdu turi likti lieknos?). Aktorė priaugo daugiau kaip 22 kilogramus. Deja, svoris daugiau, negu rekomenduojama, padidėjo dėl tam tikrų komplikacijų.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
© Vida Press

S. Hayek sirgo nėščiųjų diabetu – nėščioms moterims pasitaikančia diabeto forma. Nėštumo metu S. Hayek jau buvo 40 m., tai irgi sunkino padėtį. Aktorė sakė, kad dėl jos amžiaus medikai baiminosi daugiau, negu įprastai. Laimė, kūdikis gimė sveikas, o S. Hayek po gimdymo neturėjo problemų dėl diabeto.

Straipsnį apie svorį nėštumo metu skaitykite čia.

Kate Middleton laukdamasi abiejų vaikų tiesiog švytėjo. Kaip jai taip pavyko? Nėštumas jai tikrai tiko, net ir nėščia būdama ji išliko stilinga ir madinga. Taip Didžiosios Britanijos princo Williamo žmona atrodė žiniasklaidos puslapiuose. Tačiau kaip ji nėštumo metu jautėsi iš tikrųjų? Iš tiesų abu K. Middleton nėštumai nebuvo lengvi, laukiantis abiejų vaikų rytais ją stipriai pykindavo. Daugelis moterų patiria rytinį pykinimą nėštumo metu, tačiau nedaugeliui jų pykinimas būna toks, dėl kurio jos praranda darbingumą, krenta svoris ir jos atsiduria ligoninėje. Dėl itin stipraus rytinio pykinimo moteriai gali grėsti dehidratacija ir prireikia medikų pagalbos.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu
© Vida Press

Būtent dėl tokio stipraus pykinimo pasaulis ir sužinojo apie K. Middleton nėštumą dar nepasirodžius oficialiam pranešimui – dėl pykinimo ir dehidratacijos K. Middleton atsidūrė ligoninėje, tada spauda ėmė rašyti apie nėštumą, na, o greitai karališkoji pora patvirtino šiuos gandus.

Straipsnį apie nėščiųjų pykinimą ir pagalbą joms skaitykite čia.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (84)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.

Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.

Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo (41)

Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.

Įspūdingiausios karališkųjų mažylių nuotraukos: kelionėje būta ir ožiukų, ir ašarų (25)

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35), jo žmona Kate Middleton (35) ir jųdviejų vaikai šiuo metu vieši Vokietijoje, į kurią atskrido iš Lenkijos.

Tik pažiūrėkite, kokie jau paaugę karališkieji mažyliai (FOTO) (37)

Didžiosios Britanijos princas Williamas, jo žmona Kate Middleton ir abu mažyliai šiandien atskrido oficialaus vizito į Lenkiją.

Žinomi žmonės apie gimusius vaikus praneša ir netradiciniu būdu

Kai žinomi žmonės susilaukia mažylio, tai, be abejo, domina jų fanus. Kas gimė, kokį vardą išrinko tėvai ir t.t.

Beyonce paviešino pirmąją dvynukų nuotrauką (1)

Muzikos karalienės Beyonce gerbėjai instagrame pirmieji turėjo progą pamatyti prieš mėnesį gimusius dvynukus - mergaitę ir berniuką.

Karališkieji mažyliai ruošiasi su tėvais į kelionę – bus visai šalia Lietuvos (23)

Liepos 17 - 21 dienomis Lenkijoje ir Vokietijoje lankysis Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate bei abiem savo vaikais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi šeima susikūrė namus, kuriuose juokas netyla visus metus (30)

Iki menininkų ir svajotojų (patys save taip vadina) Linos ir Adomo namų Užpaliuose (Utenos r.) su fotografe Indre važiavome išpūtusios akis. Iš baimės ir nuostabos. Tą lietingą dieną vienintelis trijų kilometrų keliukas per pievas buvo vos pravažiuojamas.

Karališkieji rūmai nesusitvarko su mažuoju princu ir imasi specialių priemonių? (91)

Liepos pabaigoje ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis princas George – kietas riešutėlis savo tėvams - princui Williamui bei Kate Middleton. Pranešama, kad mažylis turės ir antrą auklę.

Nėščia sportininkė žurnalo viršeliui pozavo nuoga (2)

Besilaukianti ir jau tuoj gimdysianti 35 metų tenisininkė Serena Williams papuošė naujausią žurnalo „Vanity Fair“ viršelį.

Kova pralaimėta: mirė vaikas, kurio istorija sujaudino milijonus (10)

Kai prieš dvejus metus gimė Eli Thompson, jo istorija nepaliko abejingų. Be nosies gimusį mažylį medikai „nurašė" iš karto, tačiau mylintys tėvai nepasidavė, jį augino ir sakė, kad jų mažylis - pats gražiausias.