Mažasis princas karalienės iškilmėse ir juokino, ir stebino (FOTO)

 (34)
Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II garbei surengtame parade šį savaitgalį pamatėme visą karališkąją šeimyną. Be abejo, labiausiai visus domino pirmą kartą po dukters gimdymo viešame renginyje pasirodžiusi Kate Middleton bei dvejų metų neturintis princas George.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Iš pradžių paradą princas George stebėjo pro rūmų langą. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prilaikė mažąjį princą, kuris neslėpė savo emocijų: mojavo rankytėmis, kažką komentavo ir džiaugėsi šventiniu reginiu.

Kaip vėliau rašė skirtingų šalių žiniasklaidos atstovai, akivaizdu, kad princą George tėvams auginti nėra nuobodu. Liežuvį iškišęs ir kikenantis mažylis daug ką pralinksmino. Akivaizdu, kad būtent jis tapo karalienės gimtadieniui skirtų iškilmių žvaigžde.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Pirmasis Kate Middleton pasirodymas viešumoje po antrojo gimdymo
Žinomų nėščiųjų stiliaus katastrofos

Baigiantis ceremonijai, visa karališkoji šeima pasirodė rūmų balkone pamojuoti susirinkusiesiems. Liepos mėnesį 2 metų gimtadienį švęsiantis princas George pasirodė saugiai įsitaisęs tėčiui, princui Williamui, ant rankų.

Mažasis princas karalienės iškilmėse ir juokino, ir stebino <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
© Vida Press

Tai ypatinga diena 22 mėnesių mažyliui, kuris pirmą kartą dalyvavo oficialiame renginyje.

Berniukas smalsiai stebėjo danguje pasirodžius lėktuvus ir mielai mojavo rankute žiūrovams.

Tik nedaugelis atkreipė dėmesį į vieną ypatingą detalę - jo rūbelį. Princas George dėvėjo tą patį melsvą kostiumėlį, kuriuo buvo pasipuošęs jo tėtis princas Williamas 1984 per tokį pat Karalienės garbei skirtą vasaros paradą. Tai patvirtinta ir oficialioje Karališkųjų rūmų socialinio tinklo Twitter paskyroje.

Ypatinga ši diena buvo ne tik mažajam princui, bet ir jo mamai, Kembridžo kunigaikštienei Kate Middleton. Gegužės 2 dieną pagimdžiusi dukrelę Charlotte, ji pirmą kartą po gimdymo pasirodė viešai.

Mažasis princas karalienės iškilmėse ir juokino, ir stebino <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
© Vida Press

Šiai progai stilingoji Kate pasirinko gėlių raštais margintą melsvą suknelę - paltuką, kurio autorė - dizainerė Catherina Walker.

Liepos 22 dieną princui George sukanka 2 metai, jis yra trečiasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po savo tėčio bei senelio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.