Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre (PAPILDYTA)

 (20)
Balandžio 21 dieną, ketvirtadienį, Didžiosios Britanijos monarchė karalienė Elizabeth II švenčia savo 90 -ąjį gimtadienį.
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ta proga išleidžiamas specialus pašto ženklas, kuriame karalienė įamžinta su sosto įpėdiniu savo sūnumi princu Charlzu (67), jo sūnumi princu Williamu (32) ir šio sūnumi princu George (2).

Nors garbingas jubiliejus karalienės, visgi nuotraukos centre -žavusis dvimetis princiukas. Jis pasilypėjęs ant specialaus paaukštinimo ir stovi, kad būtų viename lygyje su sėdinčiaisiais. Visi keturi karališkosios šeimos atstovai žiūri į kamerą ir šypsosi. Visgi plačiausia šypsena yra... Taip, be abejo, liepos mėnesį trejų metų gimtadienį švęsiančio išdykėlio George.

Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre <sup style="color: #ff0000;">(PAPILDYTA)</sup>
© AP/Scanpix

Mažylis yra ketvirtasis eilėje į sostą po savo tėčio bei senelio. Kaip pastebėjo šią nuotrauką analizavę žiniasklaidos apžvalgininkai, į akis labai krenta tai, kad princas Charlzas, Williamas ir George yra be galo panašūs vienas į kitą.

Tai pirmoji mažojo George fotosesija, kurioje jis pozavo būtent pašto ženklui. Kad būtų drąsiau, princas įsikibo tėčiui į ranką. Mažylis įsitaisęs tarp tėčio ir prosenelės, kurią, beje, sava kalba vadina"Gan-gan", kaip išplepėjo jo mama vieno interviu televizijai metu.

Karalienė Elžbieta II-oji
Karalienė Elžbieta II-oji
© Vida Press

Priminsime, kad praėjusią savaitę princas Williamas su žmona, Kembridžo hercogiene Kate Middleton, šešias dienas viešėjo Indijoje ir Butane, o abu jų vaikai buvo likę namuose. Kelionės metu aplinkinių paklausti, kodėl neatsivežė vaikų, ypač didesniojo princo George, jie pajuokavo, kad sūnus yra toks išdykęs, kad būtų buvę sunku jį „ganyti".

Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre <sup style="color: #ff0000;">(PAPILDYTA)</sup>
© Vida Press

PAPILDYTA

Karalienės gimtadienio dieną šįryt išplatintos garsiosios fotografės Annie Leibovitz Bakingamo rūmuose darytos nuotraukos. Vienoje jų - karalienė Elizabeth II pirmą kartą įsiamžino su visais savo proanūkiais bei dviem jauniausiais anūkais.

Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre <sup style="color: #ff0000;">(PAPILDYTA)</sup>
© Reuters/Scanpix

Nuotraukoje iš kairės stovi 8 metų Jamesas ir 12 metų Louise. Jie yra jauniausio karalienės sūnaus princo Edwardo vaikai.

Šalia karalienės stove ir rankinę laiko jos anūkės Zaros Tindall ir buvusio regbininko M. Tindallo dukra Mia (2).

Dešinėje stovinčios mergaitės - Savannah (5) ir Isla (3) yra vyriausio karalienės anūko Peterio Phillipso ir jo žmonos Autumn dukterys.

Ant kelių įsitaisiusi princo Williamo ir Kate Middleton mažylė princesė Charlotte (11 mėn) ir priekyje stovi dvimetis George.

Nuotraukoje visi provaikaičiai ir anūkai vilki suderintais pastelinių spalvų drabužiais. Princas George ištikimas savo stiliui - mūvi trumpas kelnes bei kojines iki kelių. Pranešama, kad ši nuotrauka daryta Velykų laikotarpiu karališkuose rūmuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.