Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre (PAPILDYTA)

 (20)
Balandžio 21 dieną, ketvirtadienį, Didžiosios Britanijos monarchė karalienė Elizabeth II švenčia savo 90 -ąjį gimtadienį.
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ta proga išleidžiamas specialus pašto ženklas, kuriame karalienė įamžinta su sosto įpėdiniu savo sūnumi princu Charlzu (67), jo sūnumi princu Williamu (32) ir šio sūnumi princu George (2).

Nors garbingas jubiliejus karalienės, visgi nuotraukos centre -žavusis dvimetis princiukas. Jis pasilypėjęs ant specialaus paaukštinimo ir stovi, kad būtų viename lygyje su sėdinčiaisiais. Visi keturi karališkosios šeimos atstovai žiūri į kamerą ir šypsosi. Visgi plačiausia šypsena yra... Taip, be abejo, liepos mėnesį trejų metų gimtadienį švęsiančio išdykėlio George.

Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre <sup style="color: #ff0000;">(PAPILDYTA)</sup>
© AP/Scanpix

Mažylis yra ketvirtasis eilėje į sostą po savo tėčio bei senelio. Kaip pastebėjo šią nuotrauką analizavę žiniasklaidos apžvalgininkai, į akis labai krenta tai, kad princas Charlzas, Williamas ir George yra be galo panašūs vienas į kitą.

Tai pirmoji mažojo George fotosesija, kurioje jis pozavo būtent pašto ženklui. Kad būtų drąsiau, princas įsikibo tėčiui į ranką. Mažylis įsitaisęs tarp tėčio ir prosenelės, kurią, beje, sava kalba vadina"Gan-gan", kaip išplepėjo jo mama vieno interviu televizijai metu.

Karalienė Elžbieta II-oji
Karalienė Elžbieta II-oji
© Vida Press

Priminsime, kad praėjusią savaitę princas Williamas su žmona, Kembridžo hercogiene Kate Middleton, šešias dienas viešėjo Indijoje ir Butane, o abu jų vaikai buvo likę namuose. Kelionės metu aplinkinių paklausti, kodėl neatsivežė vaikų, ypač didesniojo princo George, jie pajuokavo, kad sūnus yra toks išdykęs, kad būtų buvę sunku jį „ganyti".

Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre <sup style="color: #ff0000;">(PAPILDYTA)</sup>
© Vida Press

PAPILDYTA

Karalienės gimtadienio dieną šįryt išplatintos garsiosios fotografės Annie Leibovitz Bakingamo rūmuose darytos nuotraukos. Vienoje jų - karalienė Elizabeth II pirmą kartą įsiamžino su visais savo proanūkiais bei dviem jauniausiais anūkais.

Mažasis princas vėl atsidūrė dėmesio centre <sup style="color: #ff0000;">(PAPILDYTA)</sup>
© Reuters/Scanpix

Nuotraukoje iš kairės stovi 8 metų Jamesas ir 12 metų Louise. Jie yra jauniausio karalienės sūnaus princo Edwardo vaikai.

Šalia karalienės stove ir rankinę laiko jos anūkės Zaros Tindall ir buvusio regbininko M. Tindallo dukra Mia (2).

Dešinėje stovinčios mergaitės - Savannah (5) ir Isla (3) yra vyriausio karalienės anūko Peterio Phillipso ir jo žmonos Autumn dukterys.

Ant kelių įsitaisiusi princo Williamo ir Kate Middleton mažylė princesė Charlotte (11 mėn) ir priekyje stovi dvimetis George.

Nuotraukoje visi provaikaičiai ir anūkai vilki suderintais pastelinių spalvų drabužiais. Princas George ištikimas savo stiliui - mūvi trumpas kelnes bei kojines iki kelių. Pranešama, kad ši nuotrauka daryta Velykų laikotarpiu karališkuose rūmuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.