Mila Kunis atvirai prabilo apie savo žindymo patirtį

 (4)
Aktoriai Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris augina tuoj dvejų metų sulauksiančią dukrytę ir laukia šeimos pagausėjimo.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mila Kunis šią savaitę dalyvavo Niujorke vykusioje filmo „Bad Moms" premjeroje ir išsakė savo požiūrį apie žindymą, rašo „Vanity Fair".

Garsioji aktorė ir tuoj tapsianti dviejų vaikų mama pareiškė, kad jaunos mamos turi teisę žindyti viešumoje tada, kai to prireikia ir neturėtų būti dėl to blogai jaustis ir būti gėdinamos. Mila Kunis prisipažino, kad pati ne kartą žindė viešumoje ir patyrė, ką reiškia neigiamas aplinkinių požiūris į tai.

21 mėnesio dukrytę Wyatt auginanti Holivudo žvaigždė sako, kad jai yra tekę maitinti parke, oro uoste, restorane, lėktuve ir kitose viešose vietose. Kai vaikas alkanas, reikia jį pamaitinti, tai yra jo gyvybinis poreikis. Ir kūdikis turi būti pamaitintas – iš buteliuko ar krūtimi.

Toks savaime suprantamas vaiko poreikių patenkinimas kai kuriems žmonėms vis dar yra nepriimtinas. Tai galima suprasti iš nemalonių žvilgsnių ar net užuominų. Mila Kunis išreiškė palaikymą visoms žindančioms motinoms.

Pasak jos, Jungtinėse Amerikos valstijose krūtys yra pernelyg seksualizuojamos, todėl žmonės nežino, kaip reaguoti, pamatę viešumoje krūtimi kūdikį maitinančią mamą. Mila Kunis įsitikinusi, kad žindymas yra be galo natūralus veiksmas, kurio nereikia gėdytis ir žindyvėms slėptis po devyniais užraktais. Tačiau ji prisipažįsta, kad su vyru ne kartą patyrė spaudimą dėl savo sprendimo žindyti viešai.

Ankstesniuose interviu aktorių pora yra pasakojusi apie džiaugsmą būti tėvais ir sakė norį išauklėti savo vaikus dorais ir sąžiningais žmonėmis. Tai, kad Mila ir Ashtonas yra itin rūpestingi ir mylintys tėvai, neabejoja niekas. Štai, kai pirmą kartą Mila Kunis paliko dukrytę kitų žmonių priežiūrai, ji nesulaikė ašarų: „Pirmą kartą palikau Wyatt per vieną premjerą. Buvo labai keista. Gal todėl, kad pirmus keturis mėnesius buvau su ja kiekvieną dieną. Pravirkau. Iš tiesų. Labai keistas jausmas. Motinystės atostogų išėjusios mamos supras, kaip jautiesi, kai staiga tenka palikti savo vaiką".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.