Neįtikėtina istorija: dvi seserys pagimdo dvynukus, kurie išties yra ketvertukas

 (12)
Širdis virpinanti istorija iš Ohajo valstijos, JAV. Dvi sesės pagimdė dvynukų poras, kurie iš tikrųjų yra... ketvertukas. Pasakojimas, kuris liudija, jog kartais stebuklų būna.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastoti niekaip nepavyko

Šį pasakojimą verta pradėti nuo to, kad Annie ir Joby Johnston, šeima iš Ohajo, penkerius metus mėgino pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu, bet jiems nesisekė. Pavargę morališkai, nusivylę daug kartų patirtomis nesėkmėmis, jie nuleido rankas. 34 -erių metų Annie prisipažįsta, jog jautėsi išsekusi fiziškai ir emociškai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kiek miego reikia skirtingo amžiaus vaikams?
Tai, ko nežinojote apie plaučių uždegimą

Tuo tarpu Chrissy, vyresnioji Annie sesuo, jau turėjo du vaikučius. 37 -erių metų sesuo dar prieš kelerius metus, po eilinio nesėkmingo Annie bandymo pastoti, užsiminė, kad galėtų išpildyti sesers viltį ir išnešioti jos vaikučius.

Sesuo pasiryžta išnešioti sesers vaikus

Po dvejų metų svarstymų ir savų pastangų, Annie sutiko su sesers pasiūlymu. Vasario 19 -ąją gydytojas pagalbinio apvaisinimo būdu į Chrissy gimdą perkėlė du embrionus, sesers Annie ir jos vyro, būsimus vaikučius. Tuo pačiu gydytojas pasiūlė dar kartą išmėginti sėkmę ir pačiai Annie, perkeldamas taip pat du embrionus. „Tačiau po tiek bandymų aš jau nebetikėjau sėkminga baigtimi", - sakė jaunesnioji sesuo.

Tačiau stebuklas įvyko! Po kelių savaičių paaiškėjo, kad laukiasi abi seserys! Praėjus mėnesiui, po ultragarso tyrimo paaiškėjo, kad ir viena laukiasi dvynių, ir kita laukiasi dvynių, taigi, iš tiesų gims... ketvertukas.

Džiaugsmą pakeitė sumišimas: kaip dabar reiks gyventi?

Vos ne vos patikėjusi savo laime, Annie pradėjo jaudintis, ar abu - jos ir sesers - nėštumai praeis sklandžiai, ir vaisiai vystysis gerai. Tuo tarpu jos vyras, kaip juokauja laiminga moteris, sužinojęs naujieną ėmė galvoti apie buities rūpesčius - kaip iki šiol vaikų neturėjusiai šeimai pavyks rūpintis iš karto keturiais?

Abi seserys gyvena šalia, jas skiria vos keli namai. Seserų tėvai, sužinoję, kad greitai taps dar keturių vaikaičių seneliais, pardavė turėtą būstą ir persikėlė gyventi arčiau abiejų dukterų, kad galėtų joms padėti.

Spalio 24 dieną abi seserys susilaukė dvynukų. Iš anksto suplanuotos cezario pjūvio operacijos įvyko tą pačią dieną, taigi, ketvertukas gimtadienius švęs tą pačią dieną.

Ketvertukas gimė sveikas ir stiprus

Annie pasakoja, kad pirmoji buvo operuota jos sesuo, kuri pagimdė du berniukus. Annie buvo leista dalyvauti operacijoje, ir ji matė, kaip pasaulį išvysta jos sūnūs, išnešioti sesers. Po dviejų valandų buvo operuota ir ji pati, 9.30 ryte jai gimė dvi mergaitės.

Visi keturi mažyliai gimė sveiki, tėvai juos pavadino Charles,  Thomas, Grace ir Hadley. Visi naujagimiai svėrė  per du kilogramus, o didžiausias berniukas net 2,7 kg.

Annie namuose šiuo metu stovi keturios lovelės, kuriose ramiai snaudžia mažyliai. Abi seserys reguliariai nusitraukia pieno ir juo maitina kūdikius iš buteliuko. Visą savo laiką mažyliams skiria ne tik biologinė mama, bet ir vaikučių teta, kuri padėjo seseriai išpildyti jos svajonę. „Visada būsime dėkingi seseriai už tai, ką ji mums padarė. Esu laimingiausia mama pasaulyje", - sako moteris, kuriai netikėtai nusišypsojo keturguba laimė.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Janet Jackson neįmanoma atpažinti: kas lėmė tokius pokyčius

51 metų Janet Jackson nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi neatpažįstamai pasikeitusi savo koncertinio turo Luizianoje metu.

Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo (12)

Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis? (7)

Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.

Kate Middleton pasirodymas viešumoje po ilgos pertraukos užminė vieną mįslę (3)

Daugiau kaip mėnesį viešumoje nesirodžiusi Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton vakar pirmą kartą pasirodė viešumoje po to, kai paskelbė, jog laukiasi trečiojo mažylio.

Serena Williams dukrytei išrinko ypatingą vardą

Serenos Williams naujagimei lemta tapti čempione – tokia galima jos vardo inicialų reikšmė.

Agnė Bilotaitė: „Esu brandi, bet šviežia mama“

Politikė Agnė Bilotaitė (35 m.) šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (24)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?