Neįtikėtina istorija: dvi seserys pagimdo dvynukus, kurie išties yra ketvertukas

 (12)
Širdis virpinanti istorija iš Ohajo valstijos, JAV. Dvi sesės pagimdė dvynukų poras, kurie iš tikrųjų yra... ketvertukas. Pasakojimas, kuris liudija, jog kartais stebuklų būna.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastoti niekaip nepavyko

Šį pasakojimą verta pradėti nuo to, kad Annie ir Joby Johnston, šeima iš Ohajo, penkerius metus mėgino pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu, bet jiems nesisekė. Pavargę morališkai, nusivylę daug kartų patirtomis nesėkmėmis, jie nuleido rankas. 34 -erių metų Annie prisipažįsta, jog jautėsi išsekusi fiziškai ir emociškai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kiek miego reikia skirtingo amžiaus vaikams?
Tai, ko nežinojote apie plaučių uždegimą

Tuo tarpu Chrissy, vyresnioji Annie sesuo, jau turėjo du vaikučius. 37 -erių metų sesuo dar prieš kelerius metus, po eilinio nesėkmingo Annie bandymo pastoti, užsiminė, kad galėtų išpildyti sesers viltį ir išnešioti jos vaikučius.

Sesuo pasiryžta išnešioti sesers vaikus

Po dvejų metų svarstymų ir savų pastangų, Annie sutiko su sesers pasiūlymu. Vasario 19 -ąją gydytojas pagalbinio apvaisinimo būdu į Chrissy gimdą perkėlė du embrionus, sesers Annie ir jos vyro, būsimus vaikučius. Tuo pačiu gydytojas pasiūlė dar kartą išmėginti sėkmę ir pačiai Annie, perkeldamas taip pat du embrionus. „Tačiau po tiek bandymų aš jau nebetikėjau sėkminga baigtimi", - sakė jaunesnioji sesuo.

Tačiau stebuklas įvyko! Po kelių savaičių paaiškėjo, kad laukiasi abi seserys! Praėjus mėnesiui, po ultragarso tyrimo paaiškėjo, kad ir viena laukiasi dvynių, ir kita laukiasi dvynių, taigi, iš tiesų gims... ketvertukas.

Džiaugsmą pakeitė sumišimas: kaip dabar reiks gyventi?

Vos ne vos patikėjusi savo laime, Annie pradėjo jaudintis, ar abu - jos ir sesers - nėštumai praeis sklandžiai, ir vaisiai vystysis gerai. Tuo tarpu jos vyras, kaip juokauja laiminga moteris, sužinojęs naujieną ėmė galvoti apie buities rūpesčius - kaip iki šiol vaikų neturėjusiai šeimai pavyks rūpintis iš karto keturiais?

Abi seserys gyvena šalia, jas skiria vos keli namai. Seserų tėvai, sužinoję, kad greitai taps dar keturių vaikaičių seneliais, pardavė turėtą būstą ir persikėlė gyventi arčiau abiejų dukterų, kad galėtų joms padėti.

Spalio 24 dieną abi seserys susilaukė dvynukų. Iš anksto suplanuotos cezario pjūvio operacijos įvyko tą pačią dieną, taigi, ketvertukas gimtadienius švęs tą pačią dieną.

Ketvertukas gimė sveikas ir stiprus

Annie pasakoja, kad pirmoji buvo operuota jos sesuo, kuri pagimdė du berniukus. Annie buvo leista dalyvauti operacijoje, ir ji matė, kaip pasaulį išvysta jos sūnūs, išnešioti sesers. Po dviejų valandų buvo operuota ir ji pati, 9.30 ryte jai gimė dvi mergaitės.

Visi keturi mažyliai gimė sveiki, tėvai juos pavadino Charles,  Thomas, Grace ir Hadley. Visi naujagimiai svėrė  per du kilogramus, o didžiausias berniukas net 2,7 kg.

Annie namuose šiuo metu stovi keturios lovelės, kuriose ramiai snaudžia mažyliai. Abi seserys reguliariai nusitraukia pieno ir juo maitina kūdikius iš buteliuko. Visą savo laiką mažyliams skiria ne tik biologinė mama, bet ir vaikučių teta, kuri padėjo seseriai išpildyti jos svajonę. „Visada būsime dėkingi seseriai už tai, ką ji mums padarė. Esu laimingiausia mama pasaulyje", - sako moteris, kuriai netikėtai nusišypsojo keturguba laimė.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Reportažas iš ypatingos vietos šalia Kauno, kur gyvena fėjos (17)

Knygų „Miglų slėnio fėjos“ ir „Fėjų burtai“ autorė lėlininkė Edita Lei (45 m.) su vyru Arūnu ir jau suaugusia dukra Paula (22 m.) gyvena, galima sakyti, miške. Kaime, kurį, ieškodami fėjų, žmonės susiranda net nežinodami tikrojo jo pavadinimo. Vadina jį Miglų kaimu arba tiesiog Fėjų slėniu ir stebuklingo jausmo vedami kažkaip ima ir atklysta ten, kur ir norėjo atklysti...

Belaukiant tėvelio sugrįžtant iš ralio... (1)

Prieš pusmetį Matukas, būdamas vos daugiau nei mėnesio amžiaus, išleido tėvelį Antaną Juknevičių į garsųjį Dakaro ralį, iš kurio jis parvežė labai garbingą 21-ą vietą, o gegužės pabaigoje Matukas sulaukė ypatingo dėmesio - net trijų „auklyčių“: močiutės ir dviejų prosenelių, nes tėvelis išvyko dalyvauti „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės etape, kuris šiais metais vyko Kazachstane. Šį kartą jį lydėjo ir Matuko mama Martina, kuri rūpinasi viešaisiais ryšiais.

Po skaudžios netekties šiaulietę aplankė motinystės stebuklas (7)

Šiaulietės Dovilės istorijoje sutelpa ir neapsakomas skausmas ir didžiulis džiaugsmas.

Trečio vaikelio besilaukianti Živilė norėjo darbo, kuriame būtų pati sau viršininkė (3)

Kartais manoma, kad vaikus auginančios mamos pamiršta save, savo karjerą ir pomėgius, nes paprasčiausiai neberanda tam laiko.

Skaudžius likimo kirčius atlaikiusi 2 vaikų mama Vilma padeda kitoms moterims

„Pozityvi mama - laiminga šeima“. Taip prieš kurį socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškusi kaunietė Vilma Vaitkūnaitė - Juškienė sulaukė didelio kitų mamų pritarimo.

Agnės Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje (5)

Skirtingai nuo daugelio žinomų žmonių stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia.

Pašėlę tėvai: atvedė savo vaikus į gatvės šokius ir... ėmė šokti patys

Per televiziją ne vienas tikrai atkreipė dėmesį į energingus šokančius tėvus – įvairiausio amžiaus, ūgio, svorio, be kompleksų, su tokia užkrečiančia energija, kuri, atrodo, tryško ir per ekranus. „Modus Dance Banda" – tėvai, kurie vedė savo vaikus šokti ir galiausiai šokti sugalvojo patys.

Karališkosios šeimos mažyliai spindėjo P. Middleton vestuvėse (30)

Catherine Middleton savo sesers Pipos vestuvių išvakarėse jaudinosi be reikalo - jos abu mažyliai vestuvėse elgėsi nepriekaištingai.

K. Middleton nerimauja dėl savo vaikų elgesio sesers vestuvėse (30)

Šį savaitgalį netoli Londono esančioje bažnyčioje išteka Kate Middleton (35) sesuo Pippa (33).

Šturmanė Irina Jankovskaja: niekada negalvojau, kad galiu taip stipriai mylėti (1)

Vilnietė šturmanė Irina Jankovskaja moterų ralio elitą kurį laiką iškeitė į ramius pasivaikščiojimus su vaikišku vežimėliu. 8 mėnesių sūnų Nojų auginanti moteris interviu pasakoja apie naują motinystės patirtį.

Kodėl šios žvaigždės savo nėštumą prisimena su siaubu (3)

Besilaukiančios moterys puikiai žino, kad nėštumas – ne visada vien tik džiugus įvykis, kaip gali pasirodyti iš nuotraukų žurnaluose ir tinklaraščiuose.

Žavingi karališkieji kūdikiai: nauja valdovų karta, kuri kol kas dar su sauskelnėmis (7)

Dalyvaudami oficialiuose renginiuose su savo tėvais, šie karališkųjų šeimų mažyliai visada sulaukia didžiulio dėmesio.

Garsenybės, kurios mamomis tapo per kančias (4)

Ne visos garsios moterys, negalėjusios greitai ir lengvai pastoti, prabyla apie savo didžiules pastangas susilaukti vaikelio: pasiryžimą prašyti pagalbos surogatinių motinų ar ilgą gydymąsi nuo nevaisingumo.

Trečio vaiko besilaukianti E.Jennings-Didžiulis: kiekvienas nėštumas yra ypatingas (6)

Būsimų mamų šventėje, kuri vyks jau visai netrukus, dalyvaus ir trečio vaikelio besilaukianti dainininkė Erica Jennings-Didžiulis (36 m.).

Agnė Grigaliūnienė: griežtai nedirbu savaitgaliais ir juos praleidžiu su šeima (12)

Pamatyti pasaulį iš vaiko aukščio. Toks yra Agnės Grigaliūnienės (36 m.) , Gabrieliaus (13 m.) ir Jonės Adelės (2 m. 7 mėn.) mamos, komunikacijos agentūros „Olive" bendraturtės, žaislų vaikams parduotuvės „Children City Vilnius" įkūrėjos, žurnalo „Ikona" rubrikos apie vaikus vyr. redaktorės, siekis.