Neįtikėtina istorija: dvi seserys pagimdo dvynukus, kurie išties yra ketvertukas

 (12)
Širdis virpinanti istorija iš Ohajo valstijos, JAV. Dvi sesės pagimdė dvynukų poras, kurie iš tikrųjų yra... ketvertukas. Pasakojimas, kuris liudija, jog kartais stebuklų būna.
<span style="color: #ff0000;">Neįtikėtina istorija:</span> dvi seserys pagimdo dvynukus, kurie išties yra ketvertukas
© Reuters/Scanpix

Pastoti niekaip nepavyko

Šį pasakojimą verta pradėti nuo to, kad Annie ir Joby Johnston, šeima iš Ohajo, penkerius metus mėgino pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu, bet jiems nesisekė. Pavargę morališkai, nusivylę daug kartų patirtomis nesėkmėmis, jie nuleido rankas. 34 -erių metų Annie prisipažįsta, jog jautėsi išsekusi fiziškai ir emociškai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kiek miego reikia skirtingo amžiaus vaikams?
Tai, ko nežinojote apie plaučių uždegimą

Tuo tarpu Chrissy, vyresnioji Annie sesuo, jau turėjo du vaikučius. 37 -erių metų sesuo dar prieš kelerius metus, po eilinio nesėkmingo Annie bandymo pastoti, užsiminė, kad galėtų išpildyti sesers viltį ir išnešioti jos vaikučius.

Sesuo pasiryžta išnešioti sesers vaikus

Po dvejų metų svarstymų ir savų pastangų, Annie sutiko su sesers pasiūlymu. Vasario 19 -ąją gydytojas pagalbinio apvaisinimo būdu į Chrissy gimdą perkėlė du embrionus, sesers Annie ir jos vyro, būsimus vaikučius. Tuo pačiu gydytojas pasiūlė dar kartą išmėginti sėkmę ir pačiai Annie, perkeldamas taip pat du embrionus. „Tačiau po tiek bandymų aš jau nebetikėjau sėkminga baigtimi", - sakė jaunesnioji sesuo.

Tačiau stebuklas įvyko! Po kelių savaičių paaiškėjo, kad laukiasi abi seserys! Praėjus mėnesiui, po ultragarso tyrimo paaiškėjo, kad ir viena laukiasi dvynių, ir kita laukiasi dvynių, taigi, iš tiesų gims... ketvertukas.

Džiaugsmą pakeitė sumišimas: kaip dabar reiks gyventi?

Vos ne vos patikėjusi savo laime, Annie pradėjo jaudintis, ar abu - jos ir sesers - nėštumai praeis sklandžiai, ir vaisiai vystysis gerai. Tuo tarpu jos vyras, kaip juokauja laiminga moteris, sužinojęs naujieną ėmė galvoti apie buities rūpesčius - kaip iki šiol vaikų neturėjusiai šeimai pavyks rūpintis iš karto keturiais?

Abi seserys gyvena šalia, jas skiria vos keli namai. Seserų tėvai, sužinoję, kad greitai taps dar keturių vaikaičių seneliais, pardavė turėtą būstą ir persikėlė gyventi arčiau abiejų dukterų, kad galėtų joms padėti.

Spalio 24 dieną abi seserys susilaukė dvynukų. Iš anksto suplanuotos cezario pjūvio operacijos įvyko tą pačią dieną, taigi, ketvertukas gimtadienius švęs tą pačią dieną.

Ketvertukas gimė sveikas ir stiprus

Annie pasakoja, kad pirmoji buvo operuota jos sesuo, kuri pagimdė du berniukus. Annie buvo leista dalyvauti operacijoje, ir ji matė, kaip pasaulį išvysta jos sūnūs, išnešioti sesers. Po dviejų valandų buvo operuota ir ji pati, 9.30 ryte jai gimė dvi mergaitės.

Visi keturi mažyliai gimė sveiki, tėvai juos pavadino Charles,  Thomas, Grace ir Hadley. Visi naujagimiai svėrė  per du kilogramus, o didžiausias berniukas net 2,7 kg.

Annie namuose šiuo metu stovi keturios lovelės, kuriose ramiai snaudžia mažyliai. Abi seserys reguliariai nusitraukia pieno ir juo maitina kūdikius iš buteliuko. Visą savo laiką mažyliams skiria ne tik biologinė mama, bet ir vaikučių teta, kuri padėjo seseriai išpildyti jos svajonę. „Visada būsime dėkingi seseriai už tai, ką ji mums padarė. Esu laimingiausia mama pasaulyje", - sako moteris, kuriai netikėtai nusišypsojo keturguba laimė.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Ala Pugačiova parodė, kaip lavina savo dukrytę (39)

Nuo tada, kai 67 metų Ala Pugačiova susikūrė profilį socialiniame tinkle "Instagram", čia netrūksta įdomių nuotraukų ir vaizdo įrašų iš garsiosios šeimos gyvenimo.

Vaikų klausimai suglumino Andrių Tapiną: aš neturiu atsakymo... (21)

TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus. Kaip gi seksis į suktus klausimus atsakyti Andriui Tapinui?

Vieną iš karališkųjų vaikų pavadino tikru išdykėliu: spėkite, kurį (15)

Trejų metų princą George'ą ir pusantrų metų princesę Charlotte auginantys Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton – visada dėmesio centre. Dalyvaudami įvairiuose renginiuose jie, be abejo, nuolat sulaukia klausimų apie savo vaikus.

Besilaukianti J. Jarutė: tai yra mano laikas, dabar esu pati gražiausia!

Kūdikio laukimas – ypatingas laikas kiekvienai moteriai. Tuomet norisi save labiau palepinti ir leisti sau tai, ko įprastai neleisdavai.

Jie metė mokyklą, bet vėliau tapo pasaulinėmis žvaigždėmis (14)

Pažiūrėjus iš šono, daugelio jų gyvenimas atrodo tarsi pasaka: sėkminga karjera, mylima šeima ir nemaža sąskaita banke. Tačiau kai kurios garsenybės, būdamos vaikais, išgyveno nelengvą laikotarpį ir netgi buvo priverstos mesti mokyklą.

Donatas Montvydas vėl taps tėčiu: jausminga žinutė ir ypatinga nuotrauka (2)

Dainininkas Donatas Montvydas su žmona Veronika laukia šeimos pagausėjimo. Šiandien Donatas apie tai patvirtino savo socialinio tinklo paskyroje.

Kodėl Adele bijo gimdyti antrą vaiką? (36)

Po sūnaus gimimo patyrusi pogimdinę depresiją, dainininkė Adele tik dabar apie tai viešai prisipažino. Interviu garsioji moteris sakė, kad bijo antrą kartą gimdyti.

Monako karališkoji šeima po ilgos pertraukos pagaliau parodė savo dvynukus (16)

Šių metų gruodžio 10 dieną Monako dvyniams sukanka dveji metai. Kaip šiandien atrodo mažyliai, buvo galima pamatyti šiomis dienomis, kai Monakas šventę savo Nacionalinę šventę.

Retas atvejis, kai Katie Holmes viešai parodė dukterį Suri Cruise (3)

Tai iš tiesų retas atvejis, kai aktorė paviešino savo dukters Suri Cruise nuotrauką.

Berniukas, kuris turėjo mirti, atšventė antrąjį gimtadienį (36)

Portale TavoVaikas.lt apie Jaxoną rašėme kelis kartus. Ši istorija, kuri prieš dvejus metus pasklido po visą pasaulį, negali palikti abejingų. Berniukas, kuriam prognozavo mirtį iš karto gimus jau atšventė dviejų metų gimtadienį.

6 negirdėti faktai apie mažiausiąjį Trumpo sūnų (66)

Donaldo Trumpo prezidentinėje kampanijoje labai svarbų vaidmenį suvaidino keturi jo vaikai, bet penktasis, mažiausiasis, tarsi liko už žiniasklaidos ribų.

Kaip šiandien atrodo mergaitė, kuri buvo vadinta gražiausiu vaiku pasaulyje (113)

Mergaitė, kuri nepalieka abejingų. Taip trumpai galima pristatyti rusaitę Kristiną, kuri neretai buvo vadinama gražiausiu 21 -ojo amžiaus vaiku.

I. Stonkuvienė ir I. Stumbrienė su vaikais tapo naujos drabužių linijos veidais (3)

Laisvalaikio drabužių „Voo-Doo" naujos aprangos linijos vaikams veidais tapo Lietuvos pramogų pasaulyje gerai žinomos mamos – televizijos laidų vedėja, aktorė Indrė Stonkuvienė su vaikais Cecilija ir Pranciškumi bei verslininkė Inga Stumbrienė su dukra Estela ir sūnumi Gabrieliumi.

Lietuvoje dirbančios dulos daro viską, kad gimdymą moteris prisimintų kaip gražų įvykį (31)

Jau kuris laikas Lietuvoje gimdančios moterys gali naudotis dulų pagalba. Apie tai kalbamės su patyrusia dula Vilma Kraelskaite bei besimokančia dula Lina Gabrijolavičiene.

Garsioji aktorė tvirtina, kad vaikų niekada nenorėjo ir neplanavo (75)

Aktorė Renee Zellweger ne kartą atsakinėjo į klausimą, kodėl ji neturi ir nenori turėti vaikų.