Neįtikėtina istorija: dvi seserys pagimdo dvynukus, kurie išties yra ketvertukas

 (12)
Širdis virpinanti istorija iš Ohajo valstijos, JAV. Dvi sesės pagimdė dvynukų poras, kurie iš tikrųjų yra... ketvertukas. Pasakojimas, kuris liudija, jog kartais stebuklų būna.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastoti niekaip nepavyko

Šį pasakojimą verta pradėti nuo to, kad Annie ir Joby Johnston, šeima iš Ohajo, penkerius metus mėgino pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu, bet jiems nesisekė. Pavargę morališkai, nusivylę daug kartų patirtomis nesėkmėmis, jie nuleido rankas. 34 -erių metų Annie prisipažįsta, jog jautėsi išsekusi fiziškai ir emociškai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kiek miego reikia skirtingo amžiaus vaikams?
Tai, ko nežinojote apie plaučių uždegimą

Tuo tarpu Chrissy, vyresnioji Annie sesuo, jau turėjo du vaikučius. 37 -erių metų sesuo dar prieš kelerius metus, po eilinio nesėkmingo Annie bandymo pastoti, užsiminė, kad galėtų išpildyti sesers viltį ir išnešioti jos vaikučius.

Sesuo pasiryžta išnešioti sesers vaikus

Po dvejų metų svarstymų ir savų pastangų, Annie sutiko su sesers pasiūlymu. Vasario 19 -ąją gydytojas pagalbinio apvaisinimo būdu į Chrissy gimdą perkėlė du embrionus, sesers Annie ir jos vyro, būsimus vaikučius. Tuo pačiu gydytojas pasiūlė dar kartą išmėginti sėkmę ir pačiai Annie, perkeldamas taip pat du embrionus. „Tačiau po tiek bandymų aš jau nebetikėjau sėkminga baigtimi", - sakė jaunesnioji sesuo.

Tačiau stebuklas įvyko! Po kelių savaičių paaiškėjo, kad laukiasi abi seserys! Praėjus mėnesiui, po ultragarso tyrimo paaiškėjo, kad ir viena laukiasi dvynių, ir kita laukiasi dvynių, taigi, iš tiesų gims... ketvertukas.

Džiaugsmą pakeitė sumišimas: kaip dabar reiks gyventi?

Vos ne vos patikėjusi savo laime, Annie pradėjo jaudintis, ar abu - jos ir sesers - nėštumai praeis sklandžiai, ir vaisiai vystysis gerai. Tuo tarpu jos vyras, kaip juokauja laiminga moteris, sužinojęs naujieną ėmė galvoti apie buities rūpesčius - kaip iki šiol vaikų neturėjusiai šeimai pavyks rūpintis iš karto keturiais?

Abi seserys gyvena šalia, jas skiria vos keli namai. Seserų tėvai, sužinoję, kad greitai taps dar keturių vaikaičių seneliais, pardavė turėtą būstą ir persikėlė gyventi arčiau abiejų dukterų, kad galėtų joms padėti.

Spalio 24 dieną abi seserys susilaukė dvynukų. Iš anksto suplanuotos cezario pjūvio operacijos įvyko tą pačią dieną, taigi, ketvertukas gimtadienius švęs tą pačią dieną.

Ketvertukas gimė sveikas ir stiprus

Annie pasakoja, kad pirmoji buvo operuota jos sesuo, kuri pagimdė du berniukus. Annie buvo leista dalyvauti operacijoje, ir ji matė, kaip pasaulį išvysta jos sūnūs, išnešioti sesers. Po dviejų valandų buvo operuota ir ji pati, 9.30 ryte jai gimė dvi mergaitės.

Visi keturi mažyliai gimė sveiki, tėvai juos pavadino Charles,  Thomas, Grace ir Hadley. Visi naujagimiai svėrė  per du kilogramus, o didžiausias berniukas net 2,7 kg.

Annie namuose šiuo metu stovi keturios lovelės, kuriose ramiai snaudžia mažyliai. Abi seserys reguliariai nusitraukia pieno ir juo maitina kūdikius iš buteliuko. Visą savo laiką mažyliams skiria ne tik biologinė mama, bet ir vaikučių teta, kuri padėjo seseriai išpildyti jos svajonę. „Visada būsime dėkingi seseriai už tai, ką ji mums padarė. Esu laimingiausia mama pasaulyje", - sako moteris, kuriai netikėtai nusišypsojo keturguba laimė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.