Nėščia Švedijos princesė dėvi suknelę su paslaptimi

 (8)
Švedijos Karalienė Silvia ir Karalius Carlas Gustafas netrukus džiaugsis turėdami dar daugiau anūkų – juos padovanos besilaukiančios duktė ir marti.
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Švedijos karališkoje šeimoje – nėštumo nuotaikos. Šiuo metu laukiasi sosto įpėdinė, princesė Victoria su vyru Danieliu. Taip pat tėčiu netrukus taps ir anūką karaliams padovanos jaunesnysis Victorios brolis - princas Carlas Philipas su žmona, princese Sofia.

Vasario trečiąją iškilmingos vakarienės metu buvo galima pamatyti abi poras, kurias netrukus aplankys gandrai.

Victoria, kuri jau augina trejų metų dukrytę Estelle, gimdys pirmesnė. Nepranešama, ko ji laukiasi - sūnaus ar dukters. Tačiau Švedijos žiniasklaida ne kartą yra išsakiusi spėjimą, kad gims dvyniai, tik karališkoji šeima to neskelbia nenorėdama papildomo dėmesio.

Iškilmingam vakarui Victoria pasirinko žemę siekiančią suknelę. Jos istorija - ypatinga. Tą pačią suknelę Victoria dėvėjo 2011 metais per iškilmingą vakarienę, skirtą Nobelio premijų įteikimui. Tąkart suknelė taip pat papuošė besilaukiančią princesę - ji laukėsi pirmagimės Estelle.

Graži tradicija, kurią puoselėja Švedijos karališkosios šeimos atžala. Kas žino, ar bus proga mums pamatyti suknelę ir trečią kartą?

Carlas Philipas su žmona, princese Sofia, laukiasi pirmojo vaikelio. Praėjusią vasarą atšventę vestuves, jie apie pirmagimio laukimą pranešė vėliau už princesę Victorią.

Vakarui Sofia išsirinko blizgančią ir aptemptą suknelę, išryškinančią suapvalėjusį pilvuką.

Švedijos Karalienė Silvia ir Karalius Carlas Gustafas šiuo metu turi tris anūkus – jau minėtąją Victorios dukterį Estelle bei du viduriniosios dukters – princesės Madeleine – vaikučius.

Nėščia Švedijos princesė dėvi suknelę <em style="color: #ff0000;">su paslaptimi</em>
© Scanpix
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (3)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.