Nėščia Švedijos princesė dėvi suknelę su paslaptimi

 (8)
Švedijos Karalienė Silvia ir Karalius Carlas Gustafas netrukus džiaugsis turėdami dar daugiau anūkų – juos padovanos besilaukiančios duktė ir marti.
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Švedijos karališkoje šeimoje – nėštumo nuotaikos. Šiuo metu laukiasi sosto įpėdinė, princesė Victoria su vyru Danieliu. Taip pat tėčiu netrukus taps ir anūką karaliams padovanos jaunesnysis Victorios brolis - princas Carlas Philipas su žmona, princese Sofia.

Vasario trečiąją iškilmingos vakarienės metu buvo galima pamatyti abi poras, kurias netrukus aplankys gandrai.

Victoria, kuri jau augina trejų metų dukrytę Estelle, gimdys pirmesnė. Nepranešama, ko ji laukiasi - sūnaus ar dukters. Tačiau Švedijos žiniasklaida ne kartą yra išsakiusi spėjimą, kad gims dvyniai, tik karališkoji šeima to neskelbia nenorėdama papildomo dėmesio.

Iškilmingam vakarui Victoria pasirinko žemę siekiančią suknelę. Jos istorija - ypatinga. Tą pačią suknelę Victoria dėvėjo 2011 metais per iškilmingą vakarienę, skirtą Nobelio premijų įteikimui. Tąkart suknelė taip pat papuošė besilaukiančią princesę - ji laukėsi pirmagimės Estelle.

Graži tradicija, kurią puoselėja Švedijos karališkosios šeimos atžala. Kas žino, ar bus proga mums pamatyti suknelę ir trečią kartą?

Carlas Philipas su žmona, princese Sofia, laukiasi pirmojo vaikelio. Praėjusią vasarą atšventę vestuves, jie apie pirmagimio laukimą pranešė vėliau už princesę Victorią.

Vakarui Sofia išsirinko blizgančią ir aptemptą suknelę, išryškinančią suapvalėjusį pilvuką.

Švedijos Karalienė Silvia ir Karalius Carlas Gustafas šiuo metu turi tris anūkus – jau minėtąją Victorios dukterį Estelle bei du viduriniosios dukters – princesės Madeleine – vaikučius.

Nėščia Švedijos princesė dėvi suknelę <em style="color: #ff0000;">su paslaptimi</em>
© Scanpix
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kodėl K. Middleton vaikų auklė taip keistai rengiasi (16)

Ji moka iš nereikalingų tualetinio popieriaus ritinėlių pagaminti muzikos instrumentą ir neprarasti savitvardos išvydusi paparacus. Auklė Maria Teresa Turrion Borrallo prižiūri Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikus.

Turkijoje šeimą sukūrusi lietuvė: meilė vaikams čia veržiasi per kraštus (2)

Kai skaitysite šį straipsnį, lietuvės Indrės (30 m.) ir turko Mustafa (35 m.) beveik trejų metų sūnus Selimas greičiausiai smagiai sau žais su bendraamžiais viename Alanijos darželių.

Ypatinga diena mažajam princui George: į mokyklą atlydėjo tėtis (3)

Šiandien Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnus pradėjo lankyti mokyklą.

Kate Middleton nėštumas sugriovė 50 metų karališkoje šeimoje buvusią tradiciją (12)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton yra jauna ir moderni šeima, nebijanti koreguoti karališkajai šeimai įprastus standartus.

Nėščia Kate Middleton visuomet atrodo puikiai, nes taiko svarbią stiliaus taisyklę (1)

Ką tik pasklidus žiniai apie trečiąjį Kembridžo hercogienės Catherine nėštumą, mados profesionalai jau laukia užsakymų - akivaizdu, kad būsimos mamos garderobas keisis. Reikės ne tik naujų suknelių, bet ir paltų, juk labiausiai Kate figūra kis šaltuoju metų laiku.

Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Daugkartinis olimpinis čempionas vėl taps tėčiu

Michaelas ir Nicole Phelpsai turės progą patirti tėvystės džiaugsmus dar kartą. Sūnų auginanti pora paskelbė apie antrąjį nėštumą.

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis

Švedijos karališkoje šeimoje vėl krykštauja naujagimis. Princas Carlas Philipas ir princesė Sofia tapo tėvais. Paskutinę vasaros dienos jiems gimė berniukas.

Nustebsite, koks vienas daiktas draudžiamas karališkosios šeimos mažyliams (4)

Princo George'o ir princesės Charlotte žaidimų kambaryje draudžiamas vienas žaislas. Spėkite, koks?

Grožio konkursai garsina lietuvės 4 metų dukterį visame pasaulyje (FOTO) (86)

Lietuvę Enriką Milne ir jos dukrytę Ariellę Didžiojoje Britanijoje žino daugelis, jei ne visi. Vos ketverių metų mažylė nuolat dalyvauja grožio konkursuose, juose laimi, o jos mama, lietuvė Enrika, drąsiai gina savo poziciją, kodėl leidžia mažylei dalyvauti grožio industrijoje.

Atkreipkite dėmesį į Kate Middleton ir jos vaikų aprangą – pastebite šią stiliaus gudrybę? (25)

Tai, kad Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra viena stilingiausių moterų visame pasaulyje, sutiks daugelis.

Be rankų ir kojų gimęs Nikas Vujičičius vėl taps tėvu, šįkart – dvynukų (91)

Du vaikus su žmona Kanae auginantis Nikas Vujičičius vėl taps tėčiu. Ir šįkart nėštumas ypatingas - pora laukia gimstant dvynukų.

Koks vaiko vardas yra pats populiariausias tarp žinomų Lietuvos šeimų (16)

Tai, kad egzistuoja vaikų vardų mados, paneigti sunku. Tą įrodo statistiniai duomenys, liudijantys vieno ar kito vardo populiarumą.

Atviras interviu: gimęs vaikas aktorių šeimoje pakoregavo gyvenimo būdą

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo ir... atsirado tvarkos.

Žavusis princas švenčia 4 gimtadienį: išskirtinės akimirkos iš jo gyvenimo (41)

Šiandien princas George užpūs keturias žvakutes ant savo gimtadienio torto. Vienas mylimiausių pasaulyje būsimųjų karalių dėmesio centre yra nuo pirmųjų dienų.